Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Big Farm

GirlPatty_patriGirlPatty_patri Postări: 1
editat 04.01.2015 în Jucătorii se prezintă
buna ziua cum ai ferma tu ca eu o am mica ca dabia am inceput sa joc si acum lam vazut eu am jucat alt joc si mai vrea sa imi zici cum pot sa fac bani si monedele mai multe ca nu stiu cum sa fac ;):)
Post edited by GirlPatty_patri on
«13

Comentarii

  • SergioSpeed2SergioSpeed2 Postări: 83
    editat 11.12.2012
    Pai sa incepem cu inceputul.

    Bine ai Venit pritre noi in Big Farm si pe Forum!

    1. Ferma Mea - Jos la joc acolo ai o bara pe miljoc si ai acolo 3 oameni, daca dai click pe ea scrie Functii Multiplayer, dai click pe ea si acolo veia vea 3 casetute si sa dai pe prima de sus ( Lista de Rang ) si acolo cauti.

    2. Bani ( Dolari ) - Ei se fac la MISSIUNI, LEVEL UP, Crescand animale , Cultivand plante ( astea cu Crescand animalele, Cultivand plante faci mai mult rost de EXP nu mult dar faci. )
    * La missiuni faci cei mai multi bani dar pe langa missiunile care le primesti la fiecare lvl acumulat vei avea si sarcici in casuta din dreapta de jos, acolo sunt misiunile ONLINE adica pot participa cati Playeri vor acolo si cel mai bun castiga bani, exp si ce mai da.

    Monedele ( Galbeni ) - Ei se fac ori prin cumparare prin PayPer ori la fiecare lvl Acumulat cate 50 Monede.

    Sper ca ti-am fost de ajutor.
  • GabrielPlayer32GabrielPlayer32 Postări: 1
    editat 18.12.2012
    indeplineste sarcinile
  • Loredana IoanaLoredana Ioana Postări: 1
    editat 03.01.2013
    nu stiu nici eu :((
  • alexionut7alexionut7 Postări: 1
    editat 04.01.2013
    nu stiu nici eu :((

    trebuie sa faci misiuni sa treci levelul si o sa iti dea bani si dolari
  • alisa05alisa05 Postări: 5
    editat 04.01.2013
    si eu sunt incepatoare dar miam extinsw in 5 zile o ditamai ferma dar faza e ca nu mereu ai misiuni si detea ca ti se mai si termine de ex mancarea pt gaini si porci sae termina dar faza e ca daca vinzi varza si porci o a faci o groaasa de bani iar apoi la poti schimba in diamante e foarte smplu si eu am fost batuta in cap primele 2 zile dar acum nu prea mai am probleme si daca am trimit um mail la chestia aia cu opinia ta si in cateva ore primesc un link cu instuctiuni . eu studiez la Oxford de 5 ani si am o groaza de premi la mate dar totusi sunt incepatoare in orice si nu va dati batuti daca ceva nu merge . daca vreti sa-mi adresati intrebari puteti sa o faceti si daca am timp va raspund o problema de mate chiar dac vreti
  • alisa05alisa05 Postări: 5
    editat 04.01.2013
    :) le multumesc fnilor din california pt toate sesiunile de inregistrari la cre mi-au da like . dragifni daca vreti sa stiti am concert live in Malaiezia (nu se scrie asa dar asa imi place sa sriu) luni si sesiune de autografe la LONDRA VINERI MULTI PUPICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa nu cumva sa purtata mov ca nu o sa puteti sa intrati la Disney asa ma anuntat tata ca stiti ca tata detine DISNEYul si multumesc pentru toate aplauzele pe care mi le-ati adresat cant am tinut iscursul pe topoganul cu apa !!!!!!!!!!!!!1 Va iubesc si sa stiti biletulde intrare va costa cu 20la suta mai mult ca nu mai am bani la buget si trebuie sa strang pt farduri




    ( scuztimi greselile de scriere e di csuza ca nu am timp sa stau sa scriu corect)
  • bello2bello2 Postări: 1
    editat 06.01.2013
    vrei sa te aliezi cu mine ??????:D
  • carmine_ana (RO1)carmine_ana (RO1) Postări: 1
    editat 08.01.2013
    de ce nu? :rolleyes:
  • cristina41cristina41 Postări: 3
    editat 08.01.2013
    da vreau sa facem o echipa
  • tyna2013tyna2013 Postări: 14
    editat 14.01.2013
    cum faci misiunile?
  • botositabotosita Postări: 1
    editat 15.01.2013
    salut sunt botosita din cluj! imi spui te rog cum ai facut stele cum ai trecut de nivelul 17 ??? eu tare greu ma descurc..:((:((
  • tyna2013tyna2013 Postări: 14
    editat 15.01.2013
    cum poti sa fac bani galbeni?
  • tyna2013tyna2013 Postări: 14
    editat 15.01.2013
    misiunile cum le faci...ajutatima si pe mn
  • tyna2013tyna2013 Postări: 14
    editat 15.01.2013
    va las id sami explicati mai bn cum se face cu ferma asta ca nu prea o inteleg...tina_bruneta22.luoatil doar care inteleg jocul.
  • VladNebunulVladNebunul Postări: 2
    editat 25.01.2013
    Poi faci misiunile acelea si alea iti dau stele .. si treci lv up...:o
  • VladNebunulVladNebunul Postări: 2
    editat 25.01.2013
    Salut al cine imi zike si mie cum sa fac bani ca am lv 21 si nu pot sa fac bani sa imi extind terenu ... cine imi zice si mie cum sa fac bani ca daca e sa dau la alege misiunea nu pot sa le fac...:mad: :confused: cine stie ???? :D
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 26.01.2013
    produci si vinzi :)
    numai ai grija la nivelul de satisfactie, sa fie cat mai ridicat, ca sa ai costuri de productie cat mai mici.
  • cruceru alinacruceru alina Postări: 1
    editat 03.02.2013
    Pai sa incepem cu inceputul.

    Bine ai Venit pritre noi in Big Farm si pe Forum!

    1. Ferma Mea - Jos la joc acolo ai o bara pe miljoc si ai acolo 3 oameni, daca dai click pe ea scrie Functii Multiplayer, dai click pe ea si acolo veia vea 3 casetute si sa dai pe prima de sus ( Lista de Rang ) si acolo cauti.

    2. Bani ( Dolari ) - Ei se fac la MISSIUNI, LEVEL UP, Crescand animale , Cultivand plante ( astea cu Crescand animalele, Cultivand plante faci mai mult rost de EXP nu mult dar faci. )
    * La missiuni faci cei mai multi bani dar pe langa missiunile care le primesti la fiecare lvl acumulat vei avea si sarcici in casuta din dreapta de jos, acolo sunt misiunile ONLINE adica pot participa cati Playeri vor acolo si cel mai bun castiga bani, exp si ce mai da.

    Monedele ( Galbeni ) - Ei se fac ori prin cumparare prin PayPer ori la fiecare lvl Acumulat cate 50 Monede.

    Sper ca ti-am fost de ajutor
  • Rely72Rely72 Postări: 1
    editat 24.02.2013
    :oPai trebe sa-ti faci misiunile pana la capat si o sa primesti si bani si monede dar ca sa faci ferma mare exista o misiune .....;):)
  • mdrougsmdrougs Postări: 1
    editat 27.02.2013
    tyna2013 a scris: »
    misiunile cum le faci...ajutatima si pe mn
    e
    e foarte simplu trebuie doar sa citesti ce ti spune...la misiuni iti da mura i gura...ai un buton unde spune arata-mi....daca esti prea prost.>a e posibil sa nu intelegi

    :p:p:p:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D
  • andreutza115andreutza115 Postări: 1
    editat 09.03.2013
    da , sigur.;)
  • Sebicu.2Sebicu.2 Postări: 1
    editat 19.03.2013
    Auziti vreau sa trec de lv6 dar nu gasesc o cooperativa si nu imi da voie sa trec mai departe,ajutati-ma!!!!!
  • supergirl (RO1)supergirl (RO1) RO1 Postări: 98
    editat 19.03.2013
    alisa05 a scris: »
    :) le multumesc fnilor din california pt toate sesiunile de inregistrari la cre mi-au da like . dragifni daca vreti sa stiti am concert live in Malaiezia (nu se scrie asa dar asa imi place sa sriu) luni si sesiune de autografe la LONDRA VINERI MULTI PUPICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa nu cumva sa purtata mov ca nu o sa puteti sa intrati la Disney asa ma anuntat tata ca stiti ca tata detine DISNEYul si multumesc pentru toate aplauzele pe care mi le-ati adresat cant am tinut iscursul pe topoganul cu apa !!!!!!!!!!!!!1 Va iubesc si sa stiti biletulde intrare va costa cu 20la suta mai mult ca nu mai am bani la buget si trebuie sa strang pt farduri




    ( scuztimi greselile de scriere e di csuza ca nu am timp sa stau sa scriu corect)

    doamneeeee..ft tare ..mult succes draga mea
    :))))
  • DOMNYDOMNY Postări: 1
    editat 07.04.2013
    vreau sa ma deloghez;cum fac?
  • Hammar (RO1)Hammar (RO1) RO1 Postări: 858
    editat 08.04.2013
    DOMNY a scris: »
    vreau sa ma deloghez;cum fac?

    In dreapta sus sunt niste butonase pe care scrie forum,serviciu asistenta,deconectare si apasa pe cel care scrie deconectare.
  • vali10vali10 Postări: 2
    editat 12.04.2013
    taci mosule
    :rolleyes:
  • valicu1234567892valicu1234567892 Postări: 1
    editat 12.04.2013
    cum pot sa imi fac alt cont pe big farm?
  • GirlClau.miha_8GirlClau.miha_8 Postări: 3
    editat 12.04.2013
    [comentarii unite si editate de mariachi]
  • Elena PirauElena Pirau Postări: 1
    editat 12.04.2013
  • fermieru jakefermieru jake Postări: 1
    editat 14.04.2013
    daca vrei sa iti faci un cont pe big farm nu poti pentru ca iti ramane selectat pe calculator deci nu poti sa iti faci un cont nou pa

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier