Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Vidámság és szórakozás

~ Dumaláda ~

13144

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    bourges írta: »
    Szeva Liz
    Ez buta kérdés volt.Hát persze hogy brad a daliás herceg és van lova is,ami bár szer nem fehér hanem fekete,mert ő már 21.századi :D és a feketéből lehet következtetni arra,hogy nem egy nagy rózsaszín mamusz,hanem egy vérbeli macsó :D

    hát sorry Bourges
    valszeg így van, 21-dik század... és az nem kérdés, h vérbeli macsó :)))
    húúúú, emléxem a szigeten mit műveltünk :D:D
    hiába.... imádom a csávót :D:D
    első percben levett a lábamról :D:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Liz652 írta: »
    hát sorry Bourges
    valszeg így van, 21-dik század... és az nem kérdés, h vérbeli macsó :)))
    húúúú, emléxem a szigeten mit műveltünk :D:D
    hiába.... imádom a csávót :D:D
    első percben levett a lábamról :D:D

    Igen emlékszem :D Ahogy megpergette a lasszót,rögtön meglett a háreme :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    bourges írta: »
    Igen emlékszem :D Ahogy megpergette a lasszót,rögtön meglett a háreme :D

    de meg ám.... :D:D:D
    hát pörgetni azt tud rendesen :D
    és a nézése....
    azok a kék szemek :D:D
    hmmm... rideg, de mégis.... :)

    óhhh Brad... :)))
    álmaim netovábbja vagy :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Helló, lányok! :) Csak nem rólam folyik a diskurzus? :D Nap közben elfútt innen a szél, de estére egy kis időre csak visszafútt.
    Hej, Bourges, szerinted tényleg csak egy kerekem hiányzik? :D
    Attól tartok, alábecsülsz. :D
    A lovam meg sötétbarna, hercegi mivoltról nem tudok, de hát ki tudja? :D A lasszópörgetés viszont tényleg jól megy. Megmutassam?

    lasszo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Helló, lányok! :) Csak nem rólam folyik a diskurzus? :D Nap közben elfútt innen a szél, de estére egy kis időre csak visszafútt.
    Hej, Bourges, szerinted tényleg csak egy kerekem hiányzik? :D
    Attól tartok, alábecsülsz. :D
    A lovam meg sötétbarna, hercegi mivoltról nem tudok, de hát ki tudja? :D A lasszópörgetés viszont tényleg jól megy. Megmutassam?

    lasszo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


    miiii????
    hogy lovad nem fehér???? és nem vagy herceg?????
    sorry, akkor eltévedtem :D:D mást álmodok :D
    de a lasszópörgetésed nem semmi :D:D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Liz652 írta: »
    miiii????
    hogy lovad nem fehér???? és nem vagy herceg?????
    sorry, akkor eltévedtem :D:D mást álmodok :D
    de a lasszópörgetésed nem semmi :D:D

    Várj, Liz, átfestem azt a lovat, rendben? :D Hogy is viselném el, hogy másról álmodj, wáhááá....
    Liz652 írta: »
    és a nézése....
    azok a kék szemek :D:D
    hmmm... rideg, de mégis.... :)
    Mindjárt megnézem... kék? Hm... akár az is lehet. Kékes-szürkés-kékes. :D Próbálok akkor ridegen nézni vele. Meg macsósan. :D

    bourges írta: »
    Igen emlékszem :D Ahogy megpergette a lasszót,rögtön meglett a háreme :D
    Wáháhááá... Ja, valami rémlik. :D Pedig én csak egy útszéli stoppos voltam, és felkéretőztem hozzátok. :D Volt utána risza. :D

    Most viszont elriszálom magam az ágyba, azt hiszem. Forró éjszaka lesz. :D A hőmérőt elnézve mindenképp. :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Most viszont elriszálom magam az ágyba, azt hiszem. Forró éjszaka lesz. :D A hőmérőt elnézve mindenképp. :D

    veled tartok cowboy
    szrtm is forró lesz az éjszaka :))))
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Tényleg Brad,akkor stopposként vettünk fel,de csak azért,mert félpucér voltál és elég csajos volt a buli :D
    Am nem gyenge,ahogy a lasszót pörgeted és látom a tűztől sem félsz,de azért vigyi,hogy a pacin ilyesmit ne csini,mert még a végén legyújtod a sörényét :D És hát kopasz lóval benyargalni vhová annyira nem lélegzetelállító hatással bír.Bár én még egy kecskén érkezve is bírnálak és ez a lényeg :D
    Jó éjt aludj jól és ha az éjszaka túlforr a levegő kapcsizz klímát (csak nehogy megfázz,inkább vegyél fel baris pizsit)
    pusza
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    veled tartok cowboy
    szrtm is forró lesz az éjszaka :))))
    Oké, Liz, de gyalog kell menni, mert a lovam még fog az átfestés után. :D Kellett ez neked? :D Bár a melegben azért elég gyorsan szárad.
    bourges írta: »
    Tényleg Brad,akkor stopposként vettünk fel,de csak azért,mert félpucér voltál és elég csajos volt a buli :D
    Am nem gyenge,ahogy a lasszót pörgeted és látom a tűztől sem félsz,de azért vigyi,hogy a pacin ilyesmit ne csini,mert még a végén legyújtod a sörényét :D És hát kopasz lóval benyargalni vhová annyira nem lélegzetelállító hatással bír.Bár én még egy kecskén érkezve is bírnálak és ez a lényeg :D
    Jó éjt aludj jól és ha az éjszaka túlforr a levegő kapcsizz klímát (csak nehogy megfázz,inkább vegyél fel baris pizsit)
    pusza
    És még mondják, hogy a ruha teszi az embert, izé, a cowboyt! :D Pedig úgy néz ki, épp az ellenkezője.
    A tűzzel azért vigyázok, viszont abban nincs igazad, hogy nem lenne lélegzetelállító, ha lepörkölt lóval vágtáznék be. A lélegzeted is elállna a röhögéstől. :D Kecskeháton annyira nem jó, elég sokára érkeznék mekkkk. :D
    Neked van klíma? Óóóó.... Hát nekem legfeljebb a huzat. A pizsit pedig mostanság erősen mellőzöm. :) Elég meleg a bőröm is, de azt nem tudom levenni, sajna. :D Legfeljebb a lóbőrt húzom éjjel, ha tudom, a hőségben.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Oké, Liz, de gyalog kell menni, mert a lovam még fog az átfestés után. :D Kellett ez neked? :D Bár a melegben azért elég gyorsan szárad.

    hát Brad.....
    azt nem mondtad, h ilyen messze laksz. mire megérkeztünk, már nem is éreztem a lábam. de mikor levetted a cowboy csizmádat, a tiédet annál inkább :D:D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    hát Brad.....
    azt nem mondtad, h ilyen messze laksz. mire megérkeztünk, már nem is éreztem a lábam. de mikor levetted a cowboy csizmádat, a tiédet annál inkább :D:D

    Wáhááááá..... Nem tudom, mi bajod a lábammal, láthattad, hogy férfiasan tökéletes! :D Különben is, rég volt eső. A víz meg drága. És így nem csípnek a szúnyogok se. :D
    Egyébként meg valld be, szédítő volt beleszippantani. :D Igaz? Én meg szeretem szédíteni a csajokat. :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Wáhááááá..... Nem tudom, mi bajod a lábammal, láthattad, hogy férfiasan tökéletes! :D Különben is, rég volt eső. A víz meg drága. És így nem csípnek a szúnyogok se. :D
    Egyébként meg valld be, szédítő volt beleszippantani. :D Igaz? Én meg szeretem szédíteni a csajokat. :D

    hát rendesen beszédültem tőle, még most is kába vagyok :D:D te aztán tudod mivel kell a csajokat elkápráztatni :D de legalább a lovad már fehér :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    hát rendesen beszédültem tőle, még most is kába vagyok :D:D te aztán tudod mivel kell a csajokat elkápráztatni :D de legalább a lovad már fehér :D

    Biztos, hogy csak attól? :D Merthogy üresen találtam reggel a whiskys üveget. :D A lovam meg olyan patyolat, mint a lelkiismeretem. Wáháááááá..... :D Legalábbis az első esőig.
    Na, azt hiszem, körülnézek a konyha tájékán, úgy látom, Bourges már ott pislog. :) (Az avatárját nézve legalábbis. :) )

    vicces-kepek-31-04.gif
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Biztos, hogy csak attól? :D Merthogy üresen találtam reggel a whiskys üveget. :D A lovam meg olyan patyolat, mint a lelkiismeretem. Wáháááááá..... :D Legalábbis az első esőig.
    Na, azt hiszem, körülnézek a konyha tájékán, úgy látom, Bourges már ott pislog. :) (Az avatárját nézve legalábbis. :) )

    vicces-kepek-31-04.gif


    volt whiskyd? ezt nem is mondtad. akkor már tom mi ez a pukli a fejemen és mért szédelgek még mindig. szrtm Bourges lefetyelte be az egészet, majd a végén kiesett a kezéből pont a fejemre, mert hirtelen estem este kómába :D utolsó gondolatom az volt, h milyen ütős egy pasi vagy :D:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Na, azt hiszem, körülnézek a konyha tájékán, úgy látom, Bourges már ott pislog. :) (Az avatárját nézve legalábbis. :) )

    vicces-kepek-31-04.gif

    Oh ez egy cuki kis mopsz,de nekem bulldog-om van :D
    Am miből gondoltad,hogy a konyhába vok?Vagy gondoltátok,hogy míg ti bepityókázva hancúroztok én majd főzök nektek?Mert ha igen rácsesztetek.Ha ezen múlik,akkor ma kinyúltok az éhségtől :D
    Liz652 írta: »
    volt whiskyd? ezt nem is mondtad. akkor már tom mi ez a pukli a fejemen és mért szédelgek még mindig. szrtm Bourges lefetyelte be az egészet, majd a végén kiesett a kezéből pont a fejemre, mert hirtelen estem este kómába :D utolsó gondolatom az volt, h milyen ütős egy pasi vagy :D:D

    Hát Liz muszáj voltam leinni magam a sárga földig,mert amit műveltetek....fúj fúj nem is gondolok rá.Brrr.
    De am nem én ütöttelek le,mert a whisky és Brad lábszaga megcsavarta a gyomrom és éjféltől valameddig kint hánytam a susnyásban.Valszeg sokáig tarthatott,mert ott is ébredtem.Ut bementem inni egy kapcsit,és brad akkor ébredt és a kis naív azt hitte főzök :D Nem gondoltam,hogy ilyen macsó férfiként még hisz a mesékben :D Úgyhogy ha vki leütött az brad volt....
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    bourges írta: »
    Oh ez egy cuki kis mopsz,de nekem bulldog-om van :D
    Am miből gondoltad,hogy a konyhába vok?Vagy gondoltátok,hogy míg ti bepityókázva hancúroztok én majd főzök nektek?Mert ha igen rácsesztetek.Ha ezen múlik,akkor ma kinyúltok az éhségtől :D
    Jóvanna, bulldogot nem találtam. :D Reméltem, hogy másnaposan összekevered, hasonlít annyira. Amúgy meg dehogy gondoltam, hogy főzöl! Épp ellenkezőleg... meg voltam róla győződve, hogy épp kifosztod a hűtőt. :D De azt tagadom, hogy Lizt leütöttem volna. Az úgy volt, bíró úr, kérem, hogy.... szóval megjelent Liz feje felett egy buborék, totál, mint a munkásoknak, én meg elkaptam, kérem, hukk... és hát már csak azt láttam, hogy ráesik egy malac... hukk.... :D
    Liz652 írta: »
    volt whiskyd? ezt nem is mondtad. akkor már tom mi ez a pukli a fejemen és mért szédelgek még mindig. szrtm Bourges lefetyelte be az egészet, majd a végén kiesett a kezéből pont a fejemre, mert hirtelen estem este kómába :D utolsó gondolatom az volt, h milyen ütős egy pasi vagy :D:D
    Hűha! A fentiek ismeretében Liz, nagyon összekeverhettél valakiv.... izé, valamivel, mert eszerint nem én voltam ennyire ütős. :D Remélem, a puklidon nincs egy kérdőjel, és nem akarsz hirtelen 150 ezret kérni tőlem. :D Mint az a muksó ott a piacon.
    Ugyanis nem fogok adni egy vasat se. Tudom, hogy az ajándék egy malac lenne. :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Jóvanna, bulldogot nem találtam. :D Reméltem, hogy másnaposan összekevered, hasonlít annyira. Amúgy meg dehogy gondoltam, hogy főzöl! Épp ellenkezőleg... meg voltam róla győződve, hogy épp kifosztod a hűtőt. :D De azt tagadom, hogy Lizt leütöttem volna. Az úgy volt, bíró úr, kérem, hogy.... szóval megjelent Liz feje felett egy buborék, totál, mint a munkásoknak, én meg elkaptam, kérem, hukk... és hát már csak azt láttam, hogy ráesik egy malac... hukk.... :D

    Hát végül is a bulldog egyik alkotója a mopsz :D
    De am én már teljesen kitisztultam,mivel még a tavalyi év is a bokor alján pislog.Azonkívül lehet nálatok izzott bent a levegő,de a susnyás tövébe zima volt.Jah és a hűtőt nem fosztottam ki,hisz még mindig fáj a gyomrom,csak egy kis tejet vettem el.De most mek haza kipihenem a bulit,te meg vidd be Lizt a kórházba,mert még mindig félrebeszél :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Jóvanna, bulldogot nem találtam. :D Reméltem, hogy másnaposan összekevered, hasonlít annyira. Amúgy meg dehogy gondoltam, hogy főzöl! Épp ellenkezőleg... meg voltam róla győződve, hogy épp kifosztod a hűtőt. :D De azt tagadom, hogy Lizt leütöttem volna. Az úgy volt, bíró úr, kérem, hogy.... szóval megjelent Liz feje felett egy buborék, totál, mint a munkásoknak, én meg elkaptam, kérem, hukk... és hát már csak azt láttam, hogy ráesik egy malac... hukk.... :D


    Hűha! A fentiek ismeretében Liz, nagyon összekeverhettél valakiv.... izé, valamivel, mert eszerint nem én voltam ennyire ütős. :D Remélem, a puklidon nincs egy kérdőjel, és nem akarsz hirtelen 150 ezret kérni tőlem. :D Mint az a muksó ott a piacon.
    Ugyanis nem fogok adni egy vasat se. Tudom, hogy az ajándék egy malac lenne. :D

    Brad
    te egy malacot is a fejemre dobtál.......:rolleyes: bakker......
    bourges írta: »
    Hát végül is a bulldog egyik alkotója a mopsz :D
    De am én már teljesen kitisztultam,mivel még a tavalyi év is a bokor alján pislog.Azonkívül lehet nálatok izzott bent a levegő,de a susnyás tövébe zima volt.Jah és a hűtőt nem fosztottam ki,hisz még mindig fáj a gyomrom,csak egy kis tejet vettem el.De most mek haza kipihenem a bulit,te meg vidd be Lizt a kórházba,mert még mindig félrebeszél :D



    csodálkozol, h félrebeszélek? :D nézd már Brad mit művelt velem? képzelt nekem egy bubit a fejem fölé, és szépen rácsapott. és még hogy nem ő ütött le.......
    és még ráadásnak egy malaccal is fejbedobott...
    hah. még most se józanodott ki, egyfolytában csuklik :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    Brad
    te egy malacot is a fejemre dobtál.......:rolleyes: bakker......
    Hát izé... nem t'om, hogy került oda az a malac, pedig nem is tudnak repülni... szerintem. :rolleyes: Egyébként a bubikban sok minden akad, de tehenet még egyikben sem láttam. Kezdem érteni, miért.... ha az valaki fejére esik! :D
    Na, te félrebeszélsz, én csuklok, szerintem fogadjuk meg Bourges tanácsát, és vigyük el egymást kölcsönösen a kórházba. Festek a festett-fehér lovam oldalára egy vöröskeresztet, és már csak szirénázni kell valakinek. :D
    bourges írta: »
    Hát végül is a bulldog egyik alkotója a mopsz :D
    De am én már teljesen kitisztultam,mivel még a tavalyi év is a bokor alján pislog.Azonkívül lehet nálatok izzott bent a levegő,de a susnyás tövébe zima volt.Jah és a hűtőt nem fosztottam ki,hisz még mindig fáj a gyomrom,csak egy kis tejet vettem el.De most mek haza kipihenem a bulit,te meg vidd be Lizt a kórházba,mert még mindig félrebeszél :D
    Na látod, tudtam én, hogy a mopsznak köze van a bulldoghoz! (Ami nem igaz, de jól hangzik. :D)
    Hogy érted, hogy a tavalyi év? :rolleyes: Netán VUK-ot láttál? Vagy inkább ne bolygassuk. :D A tej hallatán megnyugodtam, akkor az nem az én hűtőm volt, abban kizárt, hogy legyen tej. Legfeljebb sört, whiskyt és pizzát találhatnál benne. :) Esetleg egy malacot, ha véletlenül oda raktam. :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Hát izé... nem t'om, hogy került oda az a malac, pedig nem is tudnak repülni... szerintem. :rolleyes: Egyébként a bubikban sok minden akad, de tehenet még egyikben sem láttam. Kezdem érteni, miért.... ha az valaki fejére esik! :D
    Na, te félrebeszélsz, én csuklok, szerintem fogadjuk meg Bourges tanácsát, és vigyük el egymást kölcsönösen a kórházba. Festek a festett-fehér lovam oldalára egy vöröskeresztet, és már csak szirénázni kell valakinek. :D


    Na látod, tudtam én, hogy a mopsznak köze van a bulldoghoz! (Ami nem igaz, de jól hangzik. :D)
    Hogy érted, hogy a tavalyi év? :rolleyes: Netán VUK-ot láttál? Vagy inkább ne bolygassuk. :D A tej hallatán megnyugodtam, akkor az nem az én hűtőm volt, abban kizárt, hogy legyen tej. Legfeljebb sört, whiskyt és pizzát találhatnál benne. :) Esetleg egy malacot, ha véletlenül oda raktam. :D

    óóóó te drága cowboy...
    látod milyen jó, h a pacit átfestetted a kedvemért még tegnap :D a vöröskeresztet nyomd még rögtön rá, aztán nézd meg a hűtőben a malackát. visszük magunkkal, majd húzzuk a farkát és már visít is. szal sziréna is akad :D:D

    a biztonság kedvéért vigyük magunkkal Bourgest is, nézzék őt is meg. remélem van valami oldalkocsid amit lóhoz erősíthetünk :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    óóóó te drága cowboy...
    látod milyen jó, h a pacit átfestetted a kedvemért még tegnap :D a vöröskeresztet nyomd még rögtön rá, aztán nézd meg a hűtőben a malackát. visszük magunkkal, majd húzzuk a farkát és már visít is. szal sziréna is akad :D:D

    Liz, le a kalappal! Kreativitásod határtalan! :D Hozom a röfit! :D
    És már tudom, mi lesz a kövi event. Jön Vicky Ventura, és hozza Pigglest, mert megfázott a hűtőmben, szóval kezdhetitek ültetni a gyógynövényeket, wáháhááá.... :D Most viszont elrongyolok egy időre, mielőtt Vicky tényleg ideér, és ő meg majd engem ver fejbe, amiért húzom a malac farkát.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Na látod, tudtam én, hogy a mopsznak köze van a bulldoghoz! (Ami nem igaz, de jól hangzik. :D)
    Hogy érted, hogy a tavalyi év? :rolleyes: Netán VUK-ot láttál? Vagy inkább ne bolygassuk. :D A tej hallatán megnyugodtam, akkor az nem az én hűtőm volt, abban kizárt, hogy legyen tej. Legfeljebb sört, whiskyt és pizzát találhatnál benne. :) Esetleg egy malacot, ha véletlenül oda raktam. :D

    Nah most feladtad a leckét a kis Vukkal,negyed óráig kerestem az összefüggést,mire nagy nehezen megleltem...
    De ha kíváncsi vagy a részletekre,akkor el kell mondjam,hogy ez nem a kis Vuk volt,hanem a nagy és félelmetes Karak.
    De tovább olvasva soraid felfordult a gyomrom,pill mek megint Karak-ozni....

    Nah vok.Nem tom meg merjem e kérdezni.Ha nem tej volt az üvegbe,akkor mit ittam meg?ÁÁÁÁÁ


    Liz ez jó öltel mek én is,mert már félek brad válaszától..
    De nagyon húzzad a disznó farkát mert már megint háááááááááááányooooook
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    bourges írta: »
    Nah most feladtad a leckét a kis Vukkal,negyed óráig kerestem az összefüggést,mire nagy nehezen megleltem...
    De ha kíváncsi vagy a részletekre,akkor el kell mondjam,hogy ez nem a kis Vuk volt,hanem a nagy és félelmetes Karak.
    De tovább olvasva soraid felfordult a gyomrom,pill mek megint Karak-ozni....

    Nah vok.Nem tom meg merjem e kérdezni.Ha nem tej volt az üvegbe,akkor mit ittam meg?ÁÁÁÁÁ

    Karaaaaaak..... aszongya, Karak..... ÁÁÁÁÁáááááá.... kéééész vagyok, wáhááááá.... :D
    Hm... hogy mit ihattál meg? Gondolkodom.... (jóvanna, felvágok egy kicsit, hogy ilyet is tudok). :D Üvegben volt, fehér volt, és folyékony.... Megvan! A maradék fehér festék volt, amit már nem kentem fel a lovamra.
    Ha nagyon beleült volna a gyomrodba, hozok hozzá egy kis hígítót. :)

    (Amúgy remélem, nem valósan vagy tréül, mint a múltkori fejfájás. Mert akkor jobbulást, minden vicc nélkül.
    Bár vészes nem lehet, ha ennyi hülyeség tud dőlni belőled. :D)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Karaaaaaak..... aszongya, Karak..... ÁÁÁÁÁáááááá.... kéééész vagyok, wáhááááá.... :D
    Hm... hogy mit ihattál meg? Gondolkodom.... (jóvanna, felvágok egy kicsit, hogy ilyet is tudok). :D Üvegben volt, fehér volt, és folyékony.... Megvan! A maradék fehér festék volt, amit már nem kentem fel a lovamra.
    Ha nagyon beleült volna a gyomrodba, hozok hozzá egy kis hígítót. :)

    (Amúgy remélem, nem valósan vagy tréül, mint a múltkori fejfájás. Mert akkor jobbulást, minden vicc nélkül.)

    Hát ez azért megnyugtatóbb,mint amire számítottam :D
    A higítót meg add ide.Bár nem iszom meg,inkább elszívom,míg beérünk a sürgősségire :D
    Am ezt leszámítva édes vagy hogy kérded,jól vok,és a fejem se fáj,a susnyásba kiszellőzött az éjjel :D
    Am itt nincs semmi hülyeség,most teljesen komoly vok :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Karaaaaaak..... aszongya, Karak..... ÁÁÁÁÁáááááá.... kéééész vagyok, wáhááááá.... :D
    Hm... hogy mit ihattál meg? Gondolkodom.... (jóvanna, felvágok egy kicsit, hogy ilyet is tudok). :D Üvegben volt, fehér volt, és folyékony.... Megvan! A maradék fehér festék volt, amit már nem kentem fel a lovamra.
    Ha nagyon beleült volna a gyomrodba, hozok hozzá egy kis hígítót. :)

    (Amúgy remélem, nem valósan vagy tréül, mint a múltkori fejfájás. Mert akkor jobbulást, minden vicc nélkül.
    Bár vészes nem lehet, ha ennyi hülyeség tud dőlni belőled. :D)

    óvatosan a hígítóval Brad. ha Bourges benyeli, akkor remélem nem fogsz rágyújtani egy szivarra, mert abban az esetben már nem lesz szükségünk a lovacskára és malackára sem, mert szrtm repülünk egyenest a kórházba :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    óvatosan a hígítóval Brad. ha Bourges benyeli, akkor remélem nem fogsz rágyújtani egy szivarra, mert abban az esetben már nem lesz szükségünk a lovacskára és malackára sem, mert szrtm repülünk egyenest a kórházba :D

    :D:D
    Ne adj neki ötletet Liz :D
    Főleg ha el akarom szívni.Rápöffent és meg is van a tüdőszörtelenítés :D
    De utána már végül is vállalhatok munkát,mert fogok tudni tüzet hányni :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    bourges írta: »
    Hát ez azért megnyugtatóbb,mint amire számítottam :D
    A higítót meg add ide.Bár nem iszom meg,inkább elszívom,míg beérünk a sürgősségire :D
    Am ezt leszámítva édes vagy hogy kérded,jól vok,és a fejem se fáj,a susnyásba kiszellőzött az éjjel :D
    Am itt nincs semmi hülyeség,most teljesen komoly vok :D
    Sejtettem. :D Minden azért nem fér a hűtőben, úgyhogy van, amit magamnál tartok, szükség esetére. :)
    A hígítót szívesen odaadom, csak aztán nehogy az egész rókacsalád megjelenjen tőle. :D
    Susnyás? Hm.... te jól vagy, azt mondod. Akkor utána nézek a susnyásnak, az lehet kissé megviselt. :D
    Liz652 írta: »
    óvatosan a hígítóval Brad. ha Bourges benyeli, akkor remélem nem fogsz rágyújtani egy szivarra, mert abban az esetben már nem lesz szükségünk a lovacskára és malackára sem, mert szrtm repülünk egyenest a kórházba :D
    Hát pedig épp most akartam rápöffenteni. :D És nem is rossz ötlet, légi úton sokkal gyorsabb, nem igaz?
    Most pedig tényleg megyek, mert itt ragadok, aztán ha tényleg beérünk a kórházba, még a végén ott fognak egy muszájkabátban. :D Estére azért benézek, hogy kikezeltek-e mindenkit. :D
    bourges írta: »
    :D:D
    Ne adj neki ötletet Liz :D
    Főleg ha el akarom szívni.Rápöffent és meg is van a tüdőszörtelenítés :D
    De utána már végül is vállalhatok munkát,mert fogok tudni tüzet hányni :D
    Tüzet hányni? Akkor az már tűzróka. Mozilla Firefox. :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Sejtettem. :D Minden azért nem fér a hűtőben, úgyhogy van, amit magamnál tartok, szükség esetére. :)
    A hígítót szívesen odaadom, csak aztán nehogy az egész rókacsalád megjelenjen tőle. :D
    Susnyás? Hm.... te jól vagy, azt mondod. Akkor utána nézek a susnyásnak, az lehet kissé megviselt. :D

    Hát pedig épp most akartam rápöffenteni. :D És nem is rossz ötlet, légi úton sokkal gyorsabb, nem igaz?
    Most pedig tényleg megyek, mert itt ragadok, aztán ha tényleg beérünk a kórházba, még a végén ott fognak egy muszájkabátban. :D Estére azért benézek, hogy kikezeltek-e mindenkit. :D

    Tüzet hányni? Akkor az már tűzróka. Mozilla Firefox. :D

    ÁÁÁ a susnyást inkább ne nézd meg....Félelmetes látvány,hidd el én is megijjedtem reggel.Mert azt hittem hogy 1 családban csak 3-4 róka van,de be kellett látnom,hogy a susnyásban egy egész falka tanyázik.(bár éjféltől hajnalig...volt idő letermelni őket)
    De hogy ne ess kísértésbe fúvok rá egy Firefoxot :D Ezzel valszeg a fertőtlenítés is megtörténik és gusztus kérdése ut pergethetünk felette egy kis szalonkát,ha már ég a fél kert :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Brad Boy írta: »
    ...........
    Tüzet hányni? Akkor az már tűzróka. Mozilla Firefox. :D

    ne felejtsétek el hozzá a Flash-t is frissíteni időnként :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Nah haló
    Éltek még?
    Én túl vok a gyomormosáson.Bár kábítást nem kaptam,mert azt mondák elég ko-n vok a higítótól,így naturba kaptam a beöntést.És mivel a lóvét elbuliztuk,így nem tudtam zs-t adni a dokinak,az meg hogy érezzem a törődést,úgy letolta a csövet a torkomon,hogy nem akarom mondani,hogy majdnem hol jött ki.De az is lehet hogy 2 oldalról öntögettek,hogy gyorsabban tisztuljak.Tehát megszenvedtem a bulit.De hogy pozitív legyek,egy darabig nem lesz gond a nyeléssel és a kábelfektetéssel.Egy kukoricát ettem hazafelé,de egybe lement és úgy is jött ki.De nem morgolódtam,mert a kukit úgy sem tom megemészteni :D
    De leszűrtem a tanulságot is,többet nem nyúlkálok Brad hűtőjébe.
    Nálatok hogy zajlott a beavatkozás?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt