Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Játékelem megbeszélése: Lovastanya

11025

Hozzászólások

  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    Szia mamma3

    Köszönöm a válaszodat, de amit leírtál sajnos nem segített, ezzel a módszerrel csak egyes szintig sikerült a lovam fejleszteni, a 2. szintet nem tudom elérni.
    Milyen tulajdonságokkal, felmenőkkel kell rendelkeznie a szülőknek, hogy az utód már második szintű legyen?

    Üdv: B.Macika
    Macika ! Addig kell az 1-es szintűeket pároztatni , míg nem lesz belőlük 2-es . Pl.-ul: van két alaplovad (lehetőleg ne az , amelyikkel versenyzel) , ezek mongyuk' 20 feletti pontozásúak ....őket pároztatod , lesz belőlük egy , de még nem biztos , hogy 1-es fejlettségű . Akkor veszel egy másikat (ha van elég versenypatkód , néha kifoghatsz a piacon már 1-es , vagy 2-es fejlettségűt is ) , és ezt az új szerzeményt is fejleszted , majd párosítod ...... és így tovább . Nem egy napos program . Arra érdemes figyelni , hogy magasabb fejlettségűt ne pároztasd alacsonyabbal (pl.-ul 2-est 1-el ) , mert visszabutul a kettes egyesre .
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    Köszönöm.

    Üdv: B.Macika
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Na most már egyre gyakrabban látom, hogy a hirdetőtáblán egymás utáni néhány percben 2x-3x is elverik a lovam ugyanazok. Ma pl. 2 perc eltéréssel Oti gazda vert el egymás után...
    Eljutottam oda, ahol előző szezonban is voltam, és hiába fejlődött a lovam, nem jutok előrébb most se. Lehet nekem ez a hely lett kitalálva....s hiába fejlesztek se fogok tudni feljebb jutni.

    Na fura dolgot láttam. Reggel Lester ellen versenyeztem, elértem a 120-at. Kiszürkült. Legközelebb belépek, s újra zöld a gomb. Most akkor kifagy vagy sem?
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Ádámmaci írta: »
    Na most már egyre gyakrabban látom, hogy a hirdetőtáblán egymás utáni néhány percben 2x-3x is elverik a lovam ugyanazok. Ma pl. 2 perc eltéréssel Oti gazda vert el egymás után...
    Eljutottam oda, ahol előző szezonban is voltam, és hiába fejlődött a lovam, nem jutok előrébb most se. Lehet nekem ez a hely lett kitalálva....s hiába fejlesztek se fogok tudni feljebb jutni.

    Na fura dolgot láttam. Reggel Lester ellen versenyeztem, elértem a 120-at. Kiszürkült. Legközelebb belépek, s újra zöld a gomb. Most akkor kifagy vagy sem?

    Szia! Nálam ugyan az van semmit nem haladok előre hiába a fejlesztés a platinába voltam ma visszaestem az aranyba és ez igy megy folyamatosan amit egyik nap haladok fölfelé azt a másik nap duplán visszaesem.Elment a kedvem az egész lovardától!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Ádámmaci írta: »
    Na most már egyre gyakrabban látom, hogy a hirdetőtáblán egymás utáni néhány percben 2x-3x is elverik a lovam ugyanazok. Ma pl. 2 perc eltéréssel Oti gazda vert el egymás után...
    Eljutottam oda, ahol előző szezonban is voltam, és hiába fejlődött a lovam, nem jutok előrébb most se. Lehet nekem ez a hely lett kitalálva....s hiába fejlesztek se fogok tudni feljebb jutni.

    Na fura dolgot láttam. Reggel Lester ellen versenyeztem, elértem a 120-at. Kiszürkült. Legközelebb belépek, s újra zöld a gomb. Most akkor kifagy vagy sem?
    Szia! Nálam ugyan az van semmit nem haladok előre hiába a fejlesztés a platinába voltam ma visszaestem az aranyba és ez igy megy folyamatosan amit egyik nap haladok fölfelé azt a másik nap duplán visszaesem.Elment a kedvem az egész lovardától!!!

    Hát sajna én megmontam.Itt aki az elején az élbollyal nem kerül a gyémántba,annak szivacska van.Én is abban bíztam,hogy sokaknak volt 80 alatti lova a múltkor,így 81 el most hamar feljutok.Hát tévedtem,ők is felnőttek,így ugyanott tartok,mint az előző szezonban.Mégha nincs is annyi magasabb ló tőlem,mint az előzőben,akkor sem enged,mert duplán kapják tálcán a lovam a nagyok.Tehát mindegy hanyas a lovad,ha nem vagy benne az élbolyban,akkor az esély elég csekélyke :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    bourges írta: »
    Hát sajna én megmontam.Itt aki az elején az élbollyal nem kerül a gyémántba,annak szivacska van.Én is abban bíztam,hogy sokaknak volt 80 alatti lova a múltkor,így 81 el most hamar feljutok.Hát tévedtem,ők is felnőttek,így ugyanott tartok,mint az előző szezonban.Mégha nincs is annyi magasabb ló tőlem,mint az előzőben,akkor sem enged,mert duplán kapják tálcán a lovam a nagyok.Tehát mindegy hanyas a lovad,ha nem vagy benne az élbolyban,akkor az esély elég csekélyke :(

    Szervusztok!

    Nagyon jól írtad Bourgesz, / sziaaa :) /
    El értem a platina 4-et is, de, ÉS, visszaesek a platina 5-be, olyan, de olyan nagy lovak vernek, hogy nem is értem, miért szerepel az én lovam az Ő tálcájukon, hisz az előző szférában sem voltam az élbolyban, most is 75-ös a lovam és olyan Játékosok tudnak kihívni, akiknek lócímerük van!
    nagyon, nagyon el ment a kedvem megint ettől az egésztől!:(
    / azért csak nem normális, hogy el érem a 4-es szintet, és úgy vissza vernek az 5-ösbe, hogy SOHA nem érhetem el a platina 3-ast sem, de még a 4-est sem:mad:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Szervusztok!

    Nagyon jól írtad Bourgesz, / sziaaa :) /
    El értem a platina 4-et is, de, ÉS, visszaesek a platina 5-be, olyan, de olyan nagy lovak vernek, hogy nem is értem, miért szerepel az én lovam az Ő tálcájukon, hisz az előző szférában sem voltam az élbolyban, most is 75-ös a lovam és olyan Játékosok tudnak kihívni, akiknek lócímerük van!
    nagyon, nagyon el ment a kedvem megint ettől az egésztől!:(
    / azért csak nem normális, hogy el érem a 4-es szintet, és úgy vissza vernek az 5-ösbe, hogy SOHA nem érhetem el a platina 3-ast sem, de még a 4-est sem:mad:

    Hát nagyika sajnos ez ilyen :( Múltkor is így jártam,de hiába a fejlesztés most is így vagyok.Platina 4 ben van a lovam és 5 napig csak visszafelé ment,hiába minden dolcsis gyorsító.Most ma még haladtam kicsit,de estére tuti visszaveszik megint,így sok értelme nincs.Még ha naponta hagyna pár pontocskát gyűjteni,még megérné a küzdés,de mikor csak veszíted a pontokat bármit is teszel,az sajna elég kiábrándító :(
    Jah és szer ez még sz@rabb ez a szezon mint az előző,mert ott csak a + 1 gyorsítóm volt a napi + 3x8 at soha nem vettem meg és platina 2 ben végeztem,holott akkor több volt a nagyobb ellenfél szerintem.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    bourges írta: »
    Hát nagyika sajnos ez ilyen :( Múltkor is így jártam,de hiába a fejlesztés most is így vagyok.Platina 4 ben van a lovam és 5 napig csak visszafelé ment,hiába minden dolcsis gyorsító.Most ma még haladtam kicsit,de estére tuti visszaveszik megint,így sok értelme nincs.Még ha naponta hagyna pár pontocskát gyűjteni,még megérné a küzdés,de mikor csak veszíted a pontokat bármit is teszel,az sajna elég kiábrándító :(
    Jah és szer ez még sz@rabb ez a szezon mint az előző,mert ott csak a + 1 gyorsítóm volt a napi + 3x8 at soha nem vettem meg és platina 2 ben végeztem,holott akkor több volt a nagyobb ellenfél szerintem.

    Igen Bourges, valami megint nem jó, nem stimmel!
    nem várok én csodákra, soha nem is vágytam, de 75 pontot el érni az újabb szinthez lehetetlen, ha a visszaesett 30 pontot sem érem el!
    A lovam meg már nem gyarapszik, pedig pároztattam, folyamatosan edzetem, hű de sok patkómba van már, ami ugye azt is jelenti, hogy a szigetet nyomd, a melegházi magok miatt, no meg a hajóba a maxot adjam!
    Ki is jó itt matekból???
    Számítgatás nélkül is le merem írni, hogy drága hobbi a lovarda!
    Küzdő szellem vagyok, no de így :confused:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Igen Bourges, valami megint nem jó, nem stimmel!
    nem várok én csodákra, soha nem is vágytam, de 75 pontot el érni az újabb szinthez lehetetlen, ha a visszaesett 30 pontot sem érem el!
    A lovam meg már nem gyarapszik, pedig pároztattam, folyamatosan edzetem, hű de sok patkómba van már, ami ugye azt is jelenti, hogy a szigetet nyomd, a melegházi magok miatt, no meg a hajóba a maxot adjam!
    Ki is jó itt matekból???
    Számítgatás nélkül is le merem írni, hogy drága hobbi a lovarda!
    Küzdő szellem vagyok, no de így :confused:

    Nah látod Nagyika én ezt szajkózom már a múltkori szezon óta.Abszolut nem értékelik,hogy mit meg nem tesz az ember. 81 es szintű lovat vásárlás nélkül megcsinálni,nagyon sok melóba volt.Több hónapnyi sziget egymás után,sok langyiházi maggyártás,hajó küldés 6 óránként és lófejlesztés 4 óránként.És nem enged előrébb :( Aki 71 es lóval nyomja is ott tart ahol én,mivel szövvezető vok beszélgetek a társaimmal és azért 71 és 81 között 10 szint van.és 19 szint hiányzik a maxon megcsinálható lótól.Magyarán van egy 81%-os lovam és nem jutok fel gyémántba kétfajta gyorsítóval sem.Ez azért elkeserítő :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.04.2015
    bourges írta: »
    Nah látod Nagyika én ezt szajkózom már a múltkori szezon óta.Abszolut nem értékelik,hogy mit meg nem tesz az ember. 81 es szintű lovat vásárlás nélkül megcsinálni,nagyon sok melóba volt.Több hónapnyi sziget egymás után,sok langyiházi maggyártás,hajó küldés 6 óránként és lófejlesztés 4 óránként.És nem enged előrébb :( Aki 71 es lóval nyomja is ott tart ahol én,mivel szövvezető vok beszélgetek a társaimmal és azért 71 és 81 között 10 szint van.és 19 szint hiányzik a maxon megcsinálható lótól.Magyarán van egy 81%-os lovam és nem jutok fel gyémántba kétfajta gyorsítóval sem.Ez azért elkeserítő :(

    Szervusztok!

    Igen Bourges, így van ahogy mondod!
    Én már nem is fogok ehhez a témához beírni, még offolásnak tűnne!
    De, hagy mondjak annyit, hogy tegnap amit be írtam a visszaesésem 30 ponttal, azt tegnap visszaszereztem, DE ma reggelre ugyan ez a helyzet!
    vagyis, 1 fikarcnyit nem jutok feljebb, nekem nem normális ez! nem azért kűzdöttem a szigettel, a hajóval, a melegházzal, a lovam pároztatásával, edzéseivel, hogy CSAK a veszteségeim hozzam be!
    Finoman fogalmazva, szét vet a dühh:mad:

    Ui.: platina 5, azaz 950 pontból jelenleg van 922!
    El értem már a platina 4-et is, de ha íígy folytatódik a platinából is kiesek!
    ADJON már tanácsot VALAKI, miért totyogok 1 helyben??
    ÉS, hogy kerülhetek 100-as lók közé?????
  • ElvinElvin Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 28.04.2015
    Ma volt egy frissités ami érintette a lószállítót.
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    bourges írta: »
    81 es lovat ma 12 bőven kisebb szintű ló vert el.Milyük van,ami nekem nincs.Mert ha Hunkeldon matekját beszámolom ezekbe a lovakba,meg ugye van nekik 4 tulajdonságuk,sem érik el az 508 at,meg a 81 es szintet sem.A "néha veszíteni kell" dologhoz meg a 12 szerintem kicsit sok.
    Tehát ha valaki ezt tudja annak köcke

    Pláne, ha az a 12-18 szinttel alacsonyabb ló a gyémántligából érkezik, mert már erre is volt nem egy példa.


    Lehet, hogy túlon-túl gyanakvó vagyok, de feltenném azt a kérdésT: Vajon ezen lovak képzése járt-e aranybefektetéssel? Mert ugye a győzelmet vagy vereséget láthatóan a program sorsolja (és semmi köze a szintekhez)...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    Cidra írta: »
    Pláne, ha az a 12-18 szinttel alacsonyabb ló a gyémántligából érkezik, mert már erre is volt nem egy példa.


    Lehet, hogy túlon-túl gyanakvó vagyok, de feltenném azt a kérdésT: Vajon ezen lovak képzése járt-e aranybefektetéssel? Mert ugye a győzelmet vagy vereséget láthatóan a program sorsolja (és semmi köze a szintekhez)...

    Szia Cidra.
    A gyémántligába aki verseny indítása után már 10 nappal bent volt,annak igen,valszeg van benne némi kis goldja :)
    A versenysorsolásnál pedig szerintem a gép gyűjt kedvenceket és ellenségeket,mert szinte lehetetlennek tartom,hogy a lovam,több mint két hete ugyanott jár.Ma mikor felléptem a következő fogadott:Egyértelmű vereség :) Telibe a hirdetőtáblán.Még egy olyan sem volt rajta hogy na szűkön...Nem.Mindenki [email]sz@rrávert.Ha[/email] minden versenyt megnyertem volna ma,sem jutnék vissza oda ahol reggel kezdtem.Szóval én az ellenség táborba vok,aki pedig 80 as lóval bentvan a tutiba annak gratula.Én maradok platinás ismét (ha vissza nem vág a végéig aranyba) De már teszek rá. :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    bourges írta: »
    Szia Cidra.
    A gyémántligába aki verseny indítása után már 10 nappal bent volt,annak igen,valszeg van benne némi kis goldja :)
    A versenysorsolásnál pedig szerintem a gép gyűjt kedvenceket és ellenségeket,mert szinte lehetetlennek tartom,hogy a lovam,több mint két hete ugyanott jár.Ma mikor felléptem a következő fogadott:Egyértelmű vereség :) Telibe a hirdetőtáblán.Még egy olyan sem volt rajta hogy na szűkön...Nem.Mindenki [EMAIL="sz@rrávert.Ha"]sz@rrávert.Ha[/EMAIL] minden versenyt megnyertem volna ma,sem jutnék vissza oda ahol reggel kezdtem.Szóval én az ellenség táborba vok,aki pedig 80 as lóval bentvan a tutiba annak gratula.Én maradok platinás ismét (ha vissza nem vág a végéig aranyba) De már teszek rá. :)

    Szia Bourges!

    Nem lehet hogy a készen vett lovak úgy vannak beállítva hogy nagyobb az esélyük a nyerésre mint a fejlesztettek?
    Jómagam nem vágom az egész lovit,nem is vagyok a fasorban sem,pedig mindent elolvasok amit írtok róla,de hát nekem az egész kínai.

    üdv.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    fodorme írta: »
    Szia Bourges!

    Nem lehet hogy a készen vett lovak úgy vannak beállítva hogy nagyobb az esélyük a nyerésre mint a fejlesztettek?
    Jómagam nem vágom az egész lovit,nem is vagyok a fasorban sem,pedig mindent elolvasok amit írtok róla,de hát nekem az egész kínai.

    üdv.

    Szia Fodorme.
    Nem hiszem,hogy a vett ló jobb esélyű lenne,mert Tamás lovát elég "sokszor" elverem,pedig maxos (100-as) lova van.Ez szerintem máson múlik,hogy min ne kérdezd.
    Példa.Van a bourges farm.Ott platina 4 be vagyok már lassan két hete.Induláskor bronz 2 ből indultam.És a kezdés utáni 4 nap már 81 es volt a lovam.
    Van a bourges 2 farm (tesóm farmja :) ) Ott platina 3 ba vagyok.Induláskor bronz 5 ből indult (valamiért visszavették a bronz kettes előnyt) és a ló még valamelyik nap lett kész 80 asra.
    Ugyanannyit játszok a két farmon,ugyanannyi versenyt lőnek meg és ugyanazt a gyorsítót veszem mindkettőre.
    Tehát én úgy érzem hogy a bourges farmon ha 100 as lovam lenne se jutnék sehová mert útál a gép.Ezért le is kaksizom :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    bourges írta: »
    Szia Fodorme.
    Nem hiszem,hogy a vett ló jobb esélyű lenne,mert Tamás lovát elég "sokszor" elverem,pedig maxos (100-as) lova van.Ez szerintem máson múlik,hogy min ne kérdezd.
    Példa.Van a bourges farm.Ott platina 4 be vagyok már lassan két hete.Induláskor bronz 2 ből indultam.És a kezdés utáni 4 nap már 81 es volt a lovam.
    Van a bourges 2 farm (tesóm farmja :) ) Ott platina 3 ba vagyok.Induláskor bronz 5 ből indult (valamiért visszavették a bronz kettes előnyt) és a ló még valamelyik nap lett kész 80 asra.
    Ugyanannyit játszok a két farmon,ugyanannyi versenyt lőnek meg és ugyanazt a gyorsítót veszem mindkettőre.
    Tehát én úgy érzem hogy a bourges farmon ha 100 as lovam lenne se jutnék sehová mert útál a gép.Ezért le is kaksizom :)

    hahahahaa Kedves Bourges, csatlakozhatom hozzád?? / már mint az utolsó mondatodban leírtakhoz! /
    Én is az "ellenség" táborába tartozom, le is írtam ma, elégszer, csak épp más topikba, mert igen is újra, és újra fel teszem a kérdést, hogy egy épp középszintű játékos, középszintű lóval, mit keres pl. 300-as szintű játékos, 100-as lovánál:confused:
    NONSZEN és inFAYR:mad:
    De, most csak azt akartam kérdezni, hogy csatlakozhatom-e hozzád és együtt "kaksizzuk" le a drága, költséges lovardát!
    pusza, és jó éjt Mindenkinek!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    hahahahaa Kedves Bourges, csatlakozhatom hozzád?? / már mint az utolsó mondatodban leírtakhoz! /
    Én is az "ellenség" táborába tartozom, le is írtam ma, elégszer, csak épp más topikba, mert igen is újra, és újra fel teszem a kérdést, hogy egy épp középszintű játékos, középszintű lóval, mit keres pl. 300-as szintű játékos, 100-as lovánál:confused:
    NONSZEN és inFAYR:mad:
    De, most csak azt akartam kérdezni, hogy csatlakozhatom-e hozzád és együtt "kaksizzuk" le a drága, költséges lovardát!
    pusza, és jó éjt Mindenkinek!

    Drága Nagyi.
    Tudod,hogy Te már kiálltad a próbát a riszán,így minden buliba beveszlek amihez kedved van :)
    Igazából már nem érdekel,hogy feljutok e,de csakazért sem könnyítem meg a dolgát és nem engedem el a nyüves gebét.Ha küzdöttem a fejlesztésével akkor addig versenyeztetem,míg ki nem múlik :)
    Pusza jóccccakát :)
  • Icu-cicuIcu-cicu Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    Sziasztok !
    Miért nem kapok benzint,ha a kannára nyomtam kétszer ? Csak egy számláló van,továbbra is zöld,hogy vehetem tovább,de benzinem sehol !! Mit jelent az az 1óra ??
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    Szia! Az óra azt jelzi, hogy mennyi idő múlva kapsz újra benzint. Ha venni akarsz, akkor a zöld + jelre katt átvisz a benzinkútra és ott tudsz dollárért venni.
    Icu-cicu írta: »
    Sziasztok !
    Miért nem kapok benzint,ha a kannára nyomtam kétszer ? Csak egy számláló van,továbbra is zöld,hogy vehetem tovább,de benzinem sehol !! Mit jelent az az 1óra ??
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    sziasztok kis segitséget szeretnék kérni nem értem a versenyeztetést
    a szezon áttekintésnél már a platina ligánál járok igaz hogy elég nehezen lehet eljutni idáig de amikor az egyik helyröl átlép egy magasabb szintre akor a megiletö nyereményeket mért nem irja jóvá pl az aranyat el mismásolta sőt ugyan ez volt az ezelötti szezonnál is akor sem kaptam me ez kicsit kezd igy idegesitövé válni mien megoldás van erre mert ez igy nonszesz jó volna ha mihamarabb választ kapnák erre elöre is köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    Szia!
    A szezon végén, amiben vagy annak az ajándékát kapod majd. A kisebb ajándékokat, meg mikor elérted a szintet. Így a platináért járót, vagy az aranyért járót nem kapod meg, csak a végén azt, amelyikben végeztél. Azaz, ha aranyban, akkor az aranyat, ha platinában akkor az ott járókat: aranybányászati és egyéb.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    remete2 írta: »
    sziasztok kis segitséget szeretnék kérni nem értem a versenyeztetést
    a szezon áttekintésnél már a platina ligánál járok igaz hogy elég nehezen lehet eljutni idáig de amikor az egyik helyröl átlép egy magasabb szintre akor a megiletö nyereményeket mért nem irja jóvá pl az aranyat el mismásolta sőt ugyan ez volt az ezelötti szezonnál is akor sem kaptam me ez kicsit kezd igy idegesitövé válni mien megoldás van erre mert ez igy nonszesz jó volna ha mihamarabb választ kapnák erre elöre is köszönöm
    A versenynél a megnyert pontjaid alapján veheted át az ajándékod, ami hínár, dollár, benzon meglepi láda stb. de oldalt a platináért járó díjat akkor járnak, ha a versenynek vége és Te ép akkor a platinába vagy, ha már átlépsz a következő gyémántba az már akkor nem jár.Ha nem voltam elég egyértelmű akkor bocsi.Szóval akkor kapsz az elért arany, platina, gyémánt rangoknál díjat, ha vége a versenyidőszaknak. Egyébként föl-le csúszik az ember lova a versenyszakaszok között.Én már 3xszor csúsztam vissza platinából az aranyba.Ki tudja hol fejezem be?Ahol véget ér a szezon annak az osztálynak a díját kapom meg.

    ahol a lovam akkor van! (így helyes azt hiszem)
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    köszönöm a válaszokat ha jól értelmezem akor ha a platinában végzek akor az az a jutalom jár és az elötte lévö nem még akor sem ha átlépek rajta a vége elött
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 01.05.2015
    remete2 írta: »
    köszönöm a válaszokat ha jól értelmezem akor ha a platinában végzek akor az az a jutalom jár és az elötte lévö nem még akor sem ha átlépek rajta a vége elött

    Igen, pontosan, ahol végzel az a jutalom jár, ha platina ligában akkor az, az előzőek már nem járnak azokon túlléptél!Az ajándék, mely az egyes ligán belüli előrehaladásért jár az a tiéd, de csak 1x veheted át, amikor az ajándék doboz zöldben van.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 02.05.2015
    Kedves Moderátorok!

    Többször írtam már a lovardával kapcsolatban, de nem kaptam választ!
    Pedig bizony továbbra is érdekelne, hogy 130-as szintemmel, 76-os lovammal, hogy kerülök én egy 300-as szintű játékos 100-as lovával össze???
    Abszolut semmi sikerélménye nincs az embernek, el érek 1 magasabb szintet, és vissza esek 40 pontot!
    pedig én is KÖLTÖK ám a lovardára, ÉS van 3-as rendkívüli lovam, és vettem már sok aranyért és aranypatkóért lovat, MINEK is, hogy a 100-as lovak örömmel verhessenek egy 76-os lovat, hát sok örömet kívánok ebben nekik!

    Kedves Moderátorok várom a tanácsaitokat, észrevételeiteket, higgyétek el, sok játékos örülne neki rajtam kívül!
  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 02.05.2015
    Kedves Zsuzsanagyi, szerintem a lovasverseny is úgy működik mint a küldetések, ott nem a szinted számit itt meg nem csak a lovad szintje, itt is biztosan van egy rangsor amiből a rendszer mindenkihez hozzárendel, most a hasamra ütök mondjuk 50 emebert jó esetbe alatta 25, fölötte 25, és ezekkel versenyzel folyamatosan. És a gép természetesen az elsőhöz is ugyanannyi embert fog hozzárendelni, de mivel fölötte nincs senki igy jelen példa szerint az alatta lévőm 50-et, amibe valószinűleg te is beleesel. Egy nagyobb országba, vagy a nemzetközi szerveren biztos nincs ekkora külömbség, de itt egy ilyen kis közösségbe ez is előfordulhat szerintem. Judit
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 02.05.2015
    juli0 írta: »
    Kedves Zsuzsanagyi, szerintem a lovasverseny is úgy működik mint a küldetések, ott nem a szinted számit itt meg nem csak a lovad szintje, itt is biztosan van egy rangsor amiből a rendszer mindenkihez hozzárendel, most a hasamra ütök mondjuk 50 emebert jó esetbe alatta 25, fölötte 25, és ezekkel versenyzel folyamatosan. És a gép természetesen az elsőhöz is ugyanannyi embert fog hozzárendelni, de mivel fölötte nincs senki igy jelen példa szerint az alatta lévőm 50-et, amibe valószinűleg te is beleesel. Egy nagyobb országba, vagy a nemzetközi szerveren biztos nincs ekkora külömbség, de itt egy ilyen kis közösségbe ez is előfordulhat szerintem. Judit

    Kedves Judit, köszönöm szépen a reagálásod!
    Elnézést kérek tőled, de én most tényleg a Moderátoroktól várnék valami magyarázatot!
    Meg ne sértődj, de ami a lovardánál folyik, nonszen, ezért kérdeztem már Őket, nem egyszer!
    Nekünk, kisebb Játékosoknak, kisebb lóval semmi esélyünk a gyémántba bekerülni??
    Mi kell hozzá??
    mert én aztán mindent megtettem ennek érdekében!
    na ja, 76-os a lovam, nem bírom egyik napról a másikra 100-ra húzni, a nyugdíjam nem lenne elég!
    DE vannak még ilyen volumenű lovak biztosan, hát azokkal sorsoljanak össze!
    De az igazi megoldást nem tudom, ezért kértem és várom a Moderátorok válaszát!
    IGEN is, én is szeretnék lovasszobrot, én is be szeretnék kerülni a gyémántba!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 02.05.2015
    Kedves Moderátorok!

    Többször írtam már a lovardával kapcsolatban, de nem kaptam választ!
    Pedig bizony továbbra is érdekelne, hogy 130-as szintemmel, 76-os lovammal, hogy kerülök én egy 300-as szintű játékos 100-as lovával össze???
    Abszolut semmi sikerélménye nincs az embernek, el érek 1 magasabb szintet, és vissza esek 40 pontot!
    pedig én is KÖLTÖK ám a lovardára, ÉS van 3-as rendkívüli lovam, és vettem már sok aranyért és aranypatkóért lovat, MINEK is, hogy a 100-as lovak örömmel verhessenek egy 76-os lovat, hát sok örömet kívánok ebben nekik!

    Kedves Moderátorok várom a tanácsaitokat, észrevételeiteket, higgyétek el, sok játékos örülne neki rajtam kívül!

    Szia Nagyi!

    Szerintem ők is annyit tudnak a lovardáról mint mi és azt hiszem Julinak van igaza.

    Részemről még csak nem is szagolom,még a 20-as nemesítési értékű feladatot sem tudtam megcsinálni hiába olvasom a tanácsokat totál sötétség.Azt nem bánnám azért ha valaki megvilágosítana hogy miként lehet összehozni őkelmét,de úgy mintha kis hülyegyereknek magyarázná.

    üdv
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 02.05.2015
    fodorme írta: »
    Szia Nagyi!

    Szerintem ők is annyit tudnak a lovardáról mint mi és azt hiszem Julinak van igaza.

    Részemről még csak nem is szagolom,még a 20-as nemesítési értékű feladatot sem tudtam megcsinálni hiába olvasom a tanácsokat totál sötétség.Azt nem bánnám azért ha valaki megvilágosítana hogy miként lehet összehozni őkelmét,de úgy mintha kis hülyegyereknek magyarázná.

    üdv

    Szervusz Fodorme :)
    Nem mondtam, 1 szóval sem, hogy a Julinak nincs igaza, de CSAK találgatunk, ugye!?
    Ezért írogatok már 3 napja, nem is tudom hány beírással, hogy hitelesebb választ kaphassunk, hisz, kit kérdezzek erről, ha nem a Moderátorokat??
    De, már nem is számítok tanácsokra, csak AZT szeretném már végre tudni, hogy mi a jó fenét keres az én lovam, nagy Játékosok, nagy lovainál!
    Most is vesztett a lovam, megint 100-as lótól:mad:
    Vagy csak annyit kérek a Moderátoroktól, hogy továbbítják kérdéseinket, kéréseinket, hogy módosítsanak valamit a lovardánál, a 100-ok versenyezzenek egymással!
    Vagyis, a Nagyok a nagyokkal, közepesek a közepesekkel, kicsik a kicsikkel!
    Én is szeretnék haladni, de soha nem hívtam ki nálam 24 szint-el alacsonyabb lovat!
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 02.05.2015
    Fodorme !
    Egészen konkrétan mit nem értesz ? Nem mintha én érteném a lovardás patkónyelőt , de az elejéből valamicskét kapisgálok . Szóval .....kezdjük a legelején ! : legyen 1 lovad , amit szorgalmasan edzesz (zabálja a patkókat) ! Szerintem sokan keverik (vagy én megyek szemben a forgalommal) a nemesítési szintet , meg a ló edzettségi pontszámát . Az edzettségi pontszám az a szám , amit látsz 1-1 edzés után a háromféle piktogramnál . A nemesítési szintet meg akkor látod , ha az istállóban a lovadra kattintasz (bal felső sarokban jelenik meg a szám) .
    Az alaplovad mellé kell egy másik is , amit szintén edzeni kell . Ha kb. egyforma az edzési szintjük , akkor a "nemesítés" ikonra kattintva összeházasítod őket . A kettőből lesz egy ló . Megint veszel egy lovat , és kezded elölről az edzést , majd a nemesítést . Nekem általában 3 lovam van , amik közül a legnagyobb pontszámúval versenyzek (de még az is csak hatvanpár pontos edzésű , és csak 2-es nemesítésű) , mellette pedig a másik kettőt párosítom , ill. veszek mellé másikat ha a nemesítéssel 1-re csökken a létszám . Nem biztos , hogy jó a technikám , mert állati lassan haladok . De talán érted az alapokat .
Sign In to comment.