Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: A tervező

168

Hozzászólások

  • -Evita30-Evita30 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 11.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia,

    annyit még hadd kérdezzek, hogy kik jelzik azt hogy nem érkezik meg a levél? Normális, megbízható tagok, vagy lustább tagok? Illetve mindig ugyanazokhoz nem érkezik meg a levél?
    Elég durva feltételezés, de sose lehet tudni, lehet hogy így szeretnének kibújni a közös munka alól.

    Mint már többen írták előttem, teljesen véletlen, hogy ki kapja meg, vagy ki nem. Én pl. volt olyan, hogy 3 körlevélből egyet kaptam meg, ahogy egy másik szövitársunk is, pontosan azt, mint amelyiket én. Ezen kívül volt olyan, hogy teljesen privát, nem a játékkal kapcsolatos, csak nekem küldött levelet nem kaptam meg. Aztán olyan is, hogy én írtam az egyik szövi társunknak is, akire egyáltalán nem jellemző a lógás bármi alól is. Semmi reakció nem történt, másnap rákérdeztem, hogy kapott-e tőlem levelet és nem kapott, kérdezte, hogy mikor írtam, mert neki nem volt bejövő üzenete tőlem. A csoportos üzenetekkel már régóta gond van, így többnyire chaten kiírjuk a fontosabbaknál, hogy mennyit kellett volna kapni és ott aztán mindenki megírja, ha gond volt valamelyikkel és szinte mindig akad probléma. :( Ezzel csak az a gond, hogy előfordul, mire valaki odaér a chat elé, már nincs ott ez a bejegyzés, így aztán már nem is tudja, hogy kellett volna kapnia akármennyi levelet.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.09.2013
    -Evita30 írta: »
    Mint már többen írták előttem, teljesen véletlen, hogy ki kapja meg, vagy ki nem. Én pl. volt olyan, hogy 3 körlevélből egyet kaptam meg, ahogy egy másik szövitársunk is, pontosan azt, mint amelyiket én. Ezen kívül volt olyan, hogy teljesen privát, nem a játékkal kapcsolatos, csak nekem küldött levelet nem kaptam meg. Aztán olyan is, hogy én írtam az egyik szövi társunknak is, akire egyáltalán nem jellemző a lógás bármi alól is. Semmi reakció nem történt, másnap rákérdeztem, hogy kapott-e tőlem levelet és nem kapott, kérdezte, hogy mikor írtam, mert neki nem volt bejövő üzenete tőlem. A csoportos üzenetekkel már régóta gond van, így többnyire chaten kiírjuk a fontosabbaknál, hogy mennyit kellett volna kapni és ott aztán mindenki megírja, ha gond volt valamelyikkel és szinte mindig akad probléma. :( Ezzel csak az a gond, hogy előfordul, mire valaki odaér a chat elé, már nincs ott ez a bejegyzés, így aztán már nem is tudja, hogy kellett volna kapnia akármennyi levelet.

    Szia(sztok),

    közben azt a választ kaptam, hogy akik nem kapják meg a levelet, azok írjanak a supportnak, és ők utánanéznek.
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Kapa komolyan gondolták a fejlesztők ezt az építőmester? Normális ember alszik éjszaka, erre berakják, illetve eldugják ilyen elmebeteg időpontokba? Végül is kipipálhatják, volt építőmester, csak éppen senki nem tudta használni. Fél öttől fél hatig volt.
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia(sztok),

    közben azt a választ kaptam, hogy akik nem kapják meg a levelet, azok írjanak a supportnak, és ők utánanéznek.
    Szia Kapa!
    Akkor nagyon sok levelet fog kapni a support :)Nem lehetne egységesen megoldani?
    Én már hónapokkal ezelőtt is jeleztem ezt a hibát, de nem foglalkozott vele senki.
    Tehát nem egyedi probléma, csak sokszor csak véletlenül derül ki, hogy valaki nem kapta meg a levelet. A másik a káromkodás szűrő. Már van magyar support. Könyörgöm valaki nézze már át a tiltott szavakat. De a csevegőben meg bármit lehet írni...nyilvánosan lehet,? négyszemközt nem?? :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    lbandi2 írta: »
    Az itt leírtak nem egészen pontosak szerintem, mert a szövetkezet ad a tojás árára így drágábban tudod eladni. Utána számoltam én is és nekem 3 hónap jött ki teljes megtérülés és ott van még a gané ami sokszor többet ér a tojásnál, de ha nem vagy annyit gépnél akkor is legyen 6 hónap. Viszont ha a ganéval is számolok akkor nem lesz több a megtérülés 1,5-2 hónapnál. Az állatok közül a csirkék hoznak a legjobban, ha nem ezt hozod fel hozzá se szóltam volna. Ja és még valami egy eredményesen üzemelő étterem alapja a jól működő főfarm. Ezért én ezt a fejlesztést csak díjazni tudom, ha egyszer a malacokkal is tudunk kezdeni valamit még elégedettebb leszek vele. :)

    Próbálj számolni 6 dolláros tojás árral és napi 10 óra folyamatos csirke etetéssel, s rájössz akkor is min. 8 hónap. (ja és nem lesz sose 6 dollár a tojás)
    1 ól 750 ezer, a tojás legyen 6 dollár
    1 ól 11 tojást ad pluszba, ami 66 dollár 13 percenként
    10 óra alatt 46x tudod elindítani és beszedni. Akkor az 66*46=3036 dollár 1 nap
    így ez is 247 nap jön ki. Ez min. 8 hónap, és sokunknak nincs 6 dollár még a tojás és nincs ideje 10 órát folyamatosan itt ülni.
    Van némi matematikai tudásom, nem kevés, ha nem hiszel nekem ülj le és számolj.
    Sok ember nem is számol utána, de ha eljutsz oda, hogy 3 millió alatt szinte már nem tudsz fejleszteni, akkor már számolni kell azzal is mi térül meg jobban...Mindenki azt termel és fejleszt amit gondol, csak én akkor is úgy gondolom nem reális a fejlesztés ára.
    Féltelek írta: »
    Kapa komolyan gondolták a fejlesztők ezt az építőmester? Normális ember alszik éjszaka, erre berakják, illetve eldugják ilyen elmebeteg időpontokba? Végül is kipipálhatják, volt építőmester, csak éppen senki nem tudta használni. Fél öttől fél hatig volt.

    Én is tapasztaltam, mivel korán kelek s munka előtt még belépek. Mondjuk nálam más van prioritással fejlesztésben, de valóban sok ember nem tudta kihasználni...
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Féltelek írta: »
    Kapa komolyan gondolták a fejlesztők ezt az építőmester? Normális ember alszik éjszaka, erre berakják, illetve eldugják ilyen elmebeteg időpontokba? Végül is kipipálhatják, volt építőmester, csak éppen senki nem tudta használni. Fél öttől fél hatig volt.

    De legalább elmondhatják, hogy volt :D Ez tényleg beteges. Majd meglátjuk milyen gyakorisággal jelenik meg és milyen időpontokban.
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    bikapete25 írta: »
    De legalább elmondhatják, hogy volt :D Ez tényleg beteges. Majd meglátjuk milyen gyakorisággal jelenik meg és milyen időpontokban.
    És az sem mellékes, hogy ez az event nem írja ki, mennyi időn keresztül érhető el a lehetőség...
    Nekem 10 perc volt még hátra a komposztáló idejéből, amikor elment. Ha tudtam volna, lehet hogy kihagyom arannyal azt a 10 percet. :(
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    heyjude írta: »
    És az sem mellékes, hogy ez az event nem írja ki, mennyi időn keresztül érhető el a lehetőség...
    Nekem 10 perc volt még hátra a komposztáló idejéből, amikor elment. Ha tudtam volna, lehet hogy kihagyom arannyal azt a 10 percet. :(

    Mitől különleges ez az event? Olcson épít vagy túl drágán? Fél órát tölt a farmon amikor az emberek alszanak????? Szuper!!!!!!!!!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia(sztok),

    közben azt a választ kaptam, hogy akik nem kapják meg a levelet, azok írjanak a supportnak, és ők utánanéznek.

    Szia!

    Ezzel sajnos nem sokat tudok kezdeni, mert tudomásul vettük, hogy sajnos a levelek elkallódnak, így már meg sem kérdezem, ki, mikor, mit nem kapott meg.
    Legutóbb azt elfelejtettem leírni a levelezőrendszer hiányosságának alátámasztására, hogy pár hónappal ezelőtt két tagunk lépett ki, mindkettő csoportüzenetet küldött. Csodák csodájára egyiktől sem érkezett meg nekem. Mások mondták el, illetve mutatták meg, mit írtak a kilépők. Tehát a probléma tényleg létező.

    Mindenesetre köszönöm szépen az utána járásodat! :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    konvoj írta: »
    Mitől különleges ez az event? Olcson épít vagy túl drágán? Fél órát tölt a farmon amikor az emberek alszanak????? Szuper!!!!!!!!!!!

    Nekem most is itt van Steve, az építőmester. De nincs olyan épületem, amit fejleszteni tudnék...
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    hunkeldon írta: »
    Nekem most is itt van Steve, az építőmester. De nincs olyan épületem, amit fejleszteni tudnék...

    Én meg épp fejlesztek...úgyhogy majd máskor használom ki (remélhetőleg)...igaz, elég drágák az árai :D
  • Sziszoka2Sziszoka2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Tegnap írtam a support-nak, mert valami csoda folytán az 5-ös szintü sertésólakból, csak 1 maradt az 5. szinten. Lett egy 3-as és eg 4-es szintü. Valaki járt még így?
  • szomorú világ (HU1)szomorú világ (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Napok óta olvasgatom a hozzászólásokat. Vannak itt jó és rossz vélemények is. De így, hogy megjelent az építőmester és látom az árakat, megértem azokat akik felbolydultak.Én még a mai napig nem tudtam megbékélni a farmommal. Minden fel volt fejlesztve és most lehet kezdeni visszafejleszteni arra a grafikai kinézetre amiért egyszer már megdolgoztam. Miért nem lehetett akkor a grafikát úgy változtatni,hogy amit elértünk kinézetileg az ne vesszen el? Ezt miért csak a teheneknél lehetett megvalósítani? Ott legalább nem veszett el a grafika, hanem tettek még hozzá amivel sokkal mutatósabb lett.
    Ez biztos alaposan ki lett számolva. De kérdezem én ezt mikor fogjuk kitermelni. A szövimmel már elég sok mindent drágítottunk, és folyamatosan a drágításokon vagyunk, de még így is kevéske az amit kapunk érte. Kiszámoltam most a fő farmomon mindent, hogy mennyi a végösszeg, de ez irreálisan sok és megfizethetetlen. Ezen el kellene gondolkozni a fejlesztőknek, mert a kisebb szintűeknek elmegy a kedve a játéktól és itt hagyják.
    És tényleg csak azok fognak maradni akik veszik az aranyat folyamatosan.
    És ez mellett még ott van a másik kettő terület, ahol még magasabb áron lehet elérni mindent.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    maria982 írta: »
    Napok óta olvasgatom a hozzászólásokat. Vannak itt jó és rossz vélemények is. De így, hogy megjelent az építőmester és látom az árakat, megértem azokat akik felbolydultak.Én még a mai napig nem tudtam megbékélni a farmommal. Minden fel volt fejlesztve és most lehet kezdeni visszafejleszteni arra a grafikai kinézetre amiért egyszer már megdolgoztam. Miért nem lehetett akkor a grafikát úgy változtatni,hogy amit elértünk kinézetileg az ne vesszen el? Ezt miért csak a teheneknél lehetett megvalósítani? Ott legalább nem veszett el a grafika, hanem tettek még hozzá amivel sokkal mutatósabb lett.
    Ez biztos alaposan ki lett számolva. De kérdezem én ezt mikor fogjuk kitermelni. A szövimmel már elég sok mindent drágítottunk, és folyamatosan a drágításokon vagyunk, de még így is kevéske az amit kapunk érte. Kiszámoltam most a fő farmomon mindent, hogy mennyi a végösszeg, de ez irreálisan sok és megfizethetetlen. Ezen el kellene gondolkozni a fejlesztőknek, mert a kisebb szintűeknek elmegy a kedve a játéktól és itt hagyják.
    És tényleg csak azok fognak maradni akik veszik az aranyat folyamatosan.
    És ez mellett még ott van a másik kettő terület, ahol még magasabb áron lehet elérni mindent.

    Egyetértek veled. A másik 2 farmon is már szinte nincs milliós alatti fejlesztés, és nem beszélve a virágoson is a telekvásárlásról. Őszintén megvallva a lelkesedésem alábbhagyott, mert termelek, és azon gondolkozom minidg hogy tudnék többet termelni, hogy ezt vagy azt tudjam fejleszteni, de a legtöbb dolog a 2 farmon szinte mindig elvesz 1 telket és még se emberem, se díszem, semmi, s már most több, mint 9 milliós telek jön. Nem sok díszem van a virágoson, azok is főleg eventes díszek, és kezdem úgy érezni arany nélkül ezt csinálni nagyon-nagyon nehéz, de én többet nem invesztálok bele. Így viszont a kedvem és leklesedésem csappant meg, és ok, fejlesszen az aki akar a fő farmon, csak sokan azt nem látják meg benne, hogy irreálisak az árak és a pénzed nem nő a másik két farmon oly mértékben akárhogy is dolgozol, és a főfarmon filléreket tudunk csinálni akárhogy is fejlesztek. És mindez nagyon lassú fejlődést hoz. Másrészt sokaknak tényleg hiányzik a korábbi magasabb szintért kapott grafika. Nekem a termelés az első és csak másodlagos a grafika, de valahol őket is értem.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Az építőmester megérkezett. Mit is mondjak, nagyot csalódtam benne! Az építés ideje és ára egyformán magas.
    Rövid ideig, keveset és sokért dolgozik.
  • Croki (HU1)Croki (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Szia Kapa!

    Új szintek:
    Az előző szintekre való visszabutítás tényleg nagyon rosszul sikerült.
    Ez főleg a disznófarmok és kerítés esetén látványos. Hihetetlenül "elbarmolja" az amúgy eddig "fullos" farmok összképét. Szerintem nem igazán figyeltek a fejlesztők a közbeeső részekre.
    Legalább ennek a kettőnek a kinézetét újra átgondolhatnák.

    A másik az új event:

    Jön az építőmester, mindent előkészítek még hajnali kettőkor. Lejár a meglévő fejlesztésem és már nincs építőmester. Na most ezt eljátszotta kettőből-kétszer.
    Ez így elég idegölő. Ahogy a hozzászólásokból is látod, nem egyedi eset az enyém.
    4-en vagyunk a szövetkezetbe magasabb szinten. Mindenki megszívta.

    Kétlem, hogy az jó lenne bárkinek is, hogy az ilyen jellegű játékba (valljuk be nem idegbeteg emberek állnak neki virtuálisan kapálni :D ) bosszankodni kelljen.

    Update:
    3-ból 3-szor szívom meg...
    9 óra van hátra és gondolom addig megint eltűnik...
  • Timcsi-tanya (HU1)Timcsi-tanya (HU1) Bejegyzések: 1,074
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Croki írta: »
    Update:
    3-ból 3-szor szívom meg...
    9 óra van hátra és gondolom addig megint eltűnik...

    Szia!
    Majd ha már mindent újra fullra felvittünk, utána tutira kihasználható lesz az építőmester. Nálam hasonló a kihasználhatósági arány...bár a hajnalin nem vettem részt...de az mostani meg az előző épp fejlesztés alatt érkezett :)
  • MajkikmfMajkikmf Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    Sziszoka2 írta: »
    Tegnap írtam a support-nak, mert valami csoda folytán az 5-ös szintü sertésólakból, csak 1 maradt az 5. szinten. Lett egy 3-as és eg 4-es szintü. Valaki járt még így?

    Igen! Nálam a csirkeól is visszafejlődött.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.09.2013
    maria982 írta: »
    Napok óta olvasgatom a hozzászólásokat. Vannak itt jó és rossz vélemények is. De így, hogy megjelent az építőmester és látom az árakat, megértem azokat akik felbolydultak.Én még a mai napig nem tudtam megbékélni a farmommal. Minden fel volt fejlesztve és most lehet kezdeni visszafejleszteni arra a grafikai kinézetre amiért egyszer már megdolgoztam. Miért nem lehetett akkor a grafikát úgy változtatni,hogy amit elértünk kinézetileg az ne vesszen el? Ezt miért csak a teheneknél lehetett megvalósítani? Ott legalább nem veszett el a grafika, hanem tettek még hozzá amivel sokkal mutatósabb lett.
    Ez biztos alaposan ki lett számolva. De kérdezem én ezt mikor fogjuk kitermelni. A szövimmel már elég sok mindent drágítottunk, és folyamatosan a drágításokon vagyunk, de még így is kevéske az amit kapunk érte. Kiszámoltam most a fő farmomon mindent, hogy mennyi a végösszeg, de ez irreálisan sok és megfizethetetlen. Ezen el kellene gondolkozni a fejlesztőknek, mert a kisebb szintűeknek elmegy a kedve a játéktól és itt hagyják.
    És tényleg csak azok fognak maradni akik veszik az aranyat folyamatosan.
    És ez mellett még ott van a másik kettő terület, ahol még magasabb áron lehet elérni mindent.

    Szerintem a játékosok többsége nem vesz aranyat. De abban biztos vagyok, hogy a játék üzemeltetői egyetlen könnycseppet sem fognak ejteni, ha egy játékosnak, aki nem vásárol aranyat, elmegy a kedve a játéktól. Sőt! Szerintem éppen az a lényege ezeknek az újításoknak, hogy valóban csak azok maradjanak, akik aranyat is használnak. Lehet háborogni, hogy milyen nehéz arany nélkül játszani, de bármilyen hihetetlen, ez a játék is egy profitorientált vállalkozás, és nem hiszem, hogy az üzemeltetőket különösebben érdekelnék a nem vásárló játékosok igényei.
  • Croki (HU1)Croki (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 13.09.2013
    hunkeldon írta: »
    Szerintem a játékosok többsége nem vesz aranyat. De abban biztos vagyok, hogy a játék üzemeltetői egyetlen könnycseppet sem fognak ejteni, ha egy játékosnak, aki nem vásárol aranyat, elmegy a kedve a játéktól. Sőt! Szerintem éppen az a lényege ezeknek az újításoknak, hogy valóban csak azok maradjanak, akik aranyat is használnak. Lehet háborogni, hogy milyen nehéz arany nélkül játszani, de bármilyen hihetetlen, ez a játék is egy profitorientált vállalkozás, és nem hiszem, hogy az üzemeltetőket különösebben érdekelnék a nem vásárló játékosok igényei.

    Az, hogy az upgrade drága szerintem butaság, tekintve hogy 5-10 szinttel kisebb játékosok megijednek már az 5. szintű farmház upgradejétől... De mire odaérnek max. 1-2 napot kell spórolni. 56. szinten vagyok, ha aznap nincs időm játszani 1 milla körül jön össze, ha van időm akár 2-2,5 milla is simán. Ahhoz, hogy ennyi legyen (a játék pontos ismerete persze alapvető) a szövetkezeti fejlesztések sokkal többet adnak, mint amit arany, amit ráköltöttem.
    Arról nem is beszélve, hogy a virágfarm utolsó földdarabja 21 m $ lesz, ha az nem drága, akkor az upgradek se.

    Én is veszek aranyat, mégis nagyon sok bosszúságot okoz a frissítés.
    Szerintem a frissítéssel messze nem ez az elsődleges probléma.
    Nem írom le újra, kérlek olvasd vissza: 167. hsz.
  • virágGamer7 (HU1)virágGamer7 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 17.09.2013
    szia kappa
    az a baj, hogy nincs egy fix időpont az épitőmester érkezésére, mert igy az ember nem mer ujitani mást mert nem tudja, hogy mikor jön és ha váratlanul megérkezik nem tud a kinálatból választani mert ujjitásban van és nagyon hosszú az újitási idő igy jártam előzőleg ,mire befejeztem az ujitást az épitőmester elment. Azóta várom és nem merek belekezdeni egy ujitásba nehogy lemaradjak. köszönettel magdi94
  • zsuzsika19507 (HU1)zsuzsika19507 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 18.09.2013
    Én meg még nem is találkoztam épitőmesterrel,azt sen tudom hogy néz ki.Mikor volt?
  • gabor888 (HU1)gabor888 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 23.09.2013
    A többiekhez viszonyítva elég sokat vagyok fent a játékban, az indulást kivéve azóta sem találkoztam az építőmesterrel. Fejleszteni nem merek, mert hátha épp akkor jön... Egyáltalán létezik még? Ez a bizonytalanság eléggé idegesítő kezd lenni:confused:
  • lightplayer (HU1)lightplayer (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 23.09.2013
    Én elég sokat vagyok online. Délután 5-től, este 11-ig. De az indulási alkalmon kívül 1x sem láttam. Kaphatnék infót arról, hogy létezik-e a "Mester" vagy pihizik valami miatt ? (bug stb. )
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 23.09.2013
    Én elég sokat vagyok online. Délután 5-től, este 11-ig. De az indulási alkalmon kívül 1x sem láttam. Kaphatnék infót arról, hogy létezik-e a "Mester" vagy pihizik valami miatt ? (bug stb. )

    Szia,

    ez egy olyan event ami elég ritkán bukkan fel, és akkor is csak kis időre. Azóta szerintem nem volt, se éjjel se nappal. De valamikor biztos fel fog újra bukkanni, arról nem tudok hogy hibás lenne.
  • -Evita30-Evita30 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 23.09.2013
    gabor8882 írta: »
    A többiekhez viszonyítva elég sokat vagyok fent a játékban, az indulást kivéve azóta sem találkoztam az építőmesterrel. Fejleszteni nem merek, mert hátha épp akkor jön... Egyáltalán létezik még? Ez a bizonytalanság eléggé idegesítő kezd lenni:confused:

    Szia!

    Hát én is így vagyok vele. Minden rajtra készen, de eddig talán 1-2 nap láttam még az indulásnál. Az elsőnél még nem tudtam kihasználni a lehetőséget, a másodiknál sikerült elcsípnem és fejlesztettem a komposztálót. Most a silót szeretném, de hiába lesem. :( De ha mást fejlesztenék, tuti megjelenne, amilyen a formám. :rolleyes:
  • lightplayer (HU1)lightplayer (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 23.09.2013
    Bocsi, de ez ebben a formában vicces. Ez olyan mintha otthon ülnék egész nap és várnám, hogy csöngessen valaki, hogy kell-e javítani valamit. Ha ez ennyire ritka és ennyire rövid ideig van akkor csak egy dologra tudok gondolni:

    Fejezd be aranyért amit fejlesztesz, hogy tudjál indítani egy mesterfejlesztést. Vagyis megint visszatértünk oda, hogy Vegyél goldot!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 24.09.2013
    Fejezd be aranyért amit fejlesztesz, hogy tudjál indítani egy mesterfejlesztést. Vagyis megint visszatértünk oda, hogy Vegyél goldot!

    Bingó! Pontosan ez a lényeg!
    Alternatív lehetőség: Nem foglalkozol az építőmesterrel, amíg tudsz mást is fejleszteni. Ha már minden kész, akkor meg nyugodtan jöhet, mert már nem építesz semmit.
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 25.09.2013
    Elég unalmasan kezdődött a hét már szerda van és még sehol semmi.Se egy event csak az unalomig tukmált aranyvétel.Kezd a játék ellaposodni ideje már feldobni valamivel??
  • lencsilány (HU1)lencsilány (HU1) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 25.09.2013
    Elég unalmasan kezdődött a hét már szerda van és még sehol semmi.Se egy event csak az unalomig tukmált aranyvétel.Kezd a játék ellaposodni ideje már feldobni valamivel??

    Szia!
    Javaslom a szöv.projektet:)
    Az nem unalmas arany nélkül:)
Sign In to comment.