Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Big Farm na komórce pytania i odpowiedzi

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witajcie 
Zapraszam do dyskusji odnośnie nowego ogłoszenia.  TUTAJ możecie zapoznać się z jego treścią.
Diana
Post edited by Diana on

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    po przeczytaniu ogłoszenia skala błędów, które sobie wyobraziłem przeraziła ;) mnie tak bardzo, że połowę pytań zapomniałem :) Ale skoro gra  z aplikacji nie ma wszystkich funkcjonalności... to po co to robicie?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    po przeczytaniu ogłoszenia skala błędów, które sobie wyobraziłem przeraziła ;) mnie tak bardzo, że połowę pytań zapomniałem :) Ale skoro gra  z aplikacji nie ma wszystkich funkcjonalności... to po co to robicie?
    Zostaną dodane w późniejszym czasie.
    Diana 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No  i gra na telefonie na pół gwizdka. Mam nadzieję, że przez przeglądarkę na telefonie będzie można grać
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Obecnie badamy problemy z wydajnością, z jakimi borykają się niektórzy gracze w aplikacji Big Farm Mobile Beta. Do tych z was, którzy doświadczają lagów itp.: Czy możecie podać mi więcej informacji na ten temat? Na przykład: Urządzenie, na którym dokładnie występują problemy z wydajnością (konkretna farma?) Jeśli masz małe filmy, to też byłoby idealne.
  • sk0rpion (PL1)sk0rpion (PL1) PL1 Posty: 35
    Witam :)
    Do tej pory jak potrzebowałem coś zrobić na szybko na Farmie , korzystałem z telefonu i nie było problemu:))
    Po wprowadzeniu wersji mobilnej mam problem(
    Sianie oraz dodanie humusu , czy zmiana nasion na polu to koszmar ((
    Generalnie wersja mobilna dla mnie może nie istnieć:)
    Przywróćcie mi tylko możliwość tego co mogłem czyli wszystkiego :)
    Wszelkie zmiany jakie są wprowadzane tylko bardziej psują grę niż cokolwiek poprawiają :_
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik