Home Panda Activity

Panda

Username
Panda
Visits
6,560
Roles
Moderator, Announcement_Rights_CS
Joined
Last Active
Points
441
Badges
18
Posts
2,133

Activity

 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, chtěl bych se tě zeptat jestli můžu mít označenou hlavní farmu (první): Farmář Radek a (druhou): Farmář Radek 2. Vím že by mě FARMÁŘ RADEK neprošla, protože se jmenuje takto moje první farma, ale má pouze 2 velká písmena a ne všechna.
  30.01.2024
  • Panda
   Panda
   Ahoj z pravidel: "2.4 Hráči nesmějí vytvářet ani používat nevhodné uživatelské jméno nebo avatar. To zahrnuje, ale není omezeno na používání jmen obsahujících vulgární výrazy, sexuální narážky, nenávistné projevy nebo cokoli souvisejícího s politickými osobnostmi. Také nesmíte používat jméno obsahující „Big Farm“, „GGS“, „Support“ nebo jakékoli jiné jméno, které se vydává za zaměstnance GGS. Kromě toho nesmíte používat jména, která jsou vizuálně identická se stávajícími hráči pomocí mezer a podobně vypadajících znaků v názvu."
 • TIBOR2 (CZ1)
  AHOJ, ZASE SE MI OBJEVIL PROBLEM S PRODEJEM CASTI ZBOZI KTERE CHCI PRODAT V KOMUNITNICH BUDOVACH  PRI PLNEM SKLADU , POKUD CHCI NAPSAT URCITOU CAST TAK NITO PROSTE NEJDE BUD VSE NEBO JEN PREBYTEK A NEBO CO JE VELICE PRIJEMNE A JEDNODUCHE NAKLIKAT  TO PO JEDNOM KUSE  PRES ZNAMENKO PLUS , JESTE PRED DVOUMA HODINAMI MI TO SLO NORMALNE TO SE VTOM OPET STOURAL PAT A MAT PROTOZE SE V PATEK PRED  SOUTEZI SPOLKU NUDI A NEMAJI CO NA  PRACI , OBCAS MI TO PRIPADA ZE TO DELAJI SCHVALNE , PROSIM TE O RADU NEBO TO ROVNOU TEM SIKULUM NAHLAS , JO A HRU JSEM 3X RESTARTOVAL , HISTORII JSEM SI OPET VYMAZAL TAKZE TYTO RADY  MI ZBYTECNE NEPIS HEZKOU NOC A SKVELE ZAZITKY S TEMI JEJICH CHYBAMI 
  19.01.2024
  • Panda
   Panda
   Předáno
  • Panda
   Panda
   Ahoj Předáno, zdá se, že u tebe vše funguje normálně. Pokud se potíže objeví znovu napiš prosím na podporu.
 • Lenka24 (CZ1)
  Pando pořád není zveřejněný kalendář událostí, nevíš prosím co zítra pustí ???? děkuji
  02.01.2024
  • Panda
   Panda
   Ahoj Nevím kdy bude kalendář. Předpokládám, že zítra nebo o něco později. Nevím přesně. Zítra by se měl vrátit náš CM.
  • Lenka24 (CZ1)
   Lenka24 (CZ1)
   Děkuji za info, tak počkáme :-)
 • TIBOR2 (CZ1)
  taky dekuji za odpoved , hezky den
  29.12.2023
 • TIBOR2 (CZ1)
  AHOJ , MAME VE SPOLKU PROBLEM S HRACEM KTERY SE STAL VEDOUCIM NA SNOVE PRO SPOLKY , ZACAL NAS VYDIRAT A SKODIT ABY JSME NEMOHLI HRAT , ZE SPOLKU JSME HO JIZ VYHODILI ALE NA SNOVE JE TO PEKLO , JDE S TIM NECO PROSIM TE UDELAT , DIK , A HEZKY DEN
  28.12.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj Bohužel nejde. Ze snové ho nemůže nikdo vyhodit. Protože ten server kopíruje údaje o spolku z hlavního serveru před startem snové. Nejde s tím momentálně bohužel nic udělat.
  • Lenka24 (CZ1)
   Lenka24 (CZ1)
   Ahoj Pando, děkujeme za odpověď. Prostě tedy musíme Grétu vynechat, protože nemáme šanci jí s touto hráčkou hrát, nedá se nic dělat. Neudělala nikoho zástupcem, takže snovou naprosto ovládá , pouští nesmyslné projekty, ty naše ruší ... Útěchou je, že až skončí Gréta, vyzmizíkuje i ta hráčka :-))) Hezký den.