Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1174379

Komentarz

  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Dzień dobry , u mnie świeci tak czyste słońce że oczom swoim nie wierzę bo prognozy byly zupełnie inne . Jest doskonała widoczność już jak co ranek nacieszyłam oczy widokiem Śnieżki. Ja mam piekną pogode ale nie mam rogalików ani bułeczek . Mam też radość w sobie i na sobie kiedy widzę koleżanki już ubrane i klikajace.
    Hm dla mnie dziś jest poniedziałek :)
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.09.2013
    brbi napisał użytkownik: »
    Jest doskonała widoczność już jak co ranek nacieszyłam oczy widokiem Śnieżki. )

    Zamiast koleżanki widokiem rozpromienionej Śnieżki uszczęśliwić, to co? ;-)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Zdjęcie zrobione ale chwilowo siedzi w aparacie bo nie mogę rąk od klawiatury oderwać . Lolu pracuję nad szybkością w swoim działaniu tak bardzo, że do lodówki zamiast wędliny schowałam portfel
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.09.2013
    brbi napisał użytkownik: »
    Zdjęcie zrobione ale chwilowo siedzi w aparacie bo nie mogę rąk od klawiatury oderwać . Lolu pracuję nad szybkością w swoim działaniu tak bardzo, że do lodówki zamiast wędliny schowałam portfel

    W ramach akcji przyda się trochę świeżej kasy? ;-)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Attachment not found.Attachment not found.

    ciekawe czy przejdzie to zdjęcie
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Jakość słaba a oryginał całkiem całkiem
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    W ramach akcji przyda się trochę świeżej kasy? ;-)

    Ta a ile to nerwów kosztuje pójście za swoim tokiem rozumowania i znaleźć z rozumie złośliwe oprogramowanie :) ale się tym razem dość szybko naprawić problem
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.09.2013
    brbi napisał użytkownik: »
    ciekawe czy przejdzie to zdjęcie

    Przeszło :)
    zazdroszczę teraz, uh jak zazdroszczę
    brbi napisał użytkownik: »
    Ta a ile to nerwów kosztuje pójście za swoim tokiem rozumowania i znaleźć z rozumie złośliwe oprogramowanie :) ale się tym razem dość szybko naprawić problem
    Ciągle tak czegoś szukam. Dzień bez wywrócenia mieszkania do góry nogami, dniem straconym ;-)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Lolu to się na pewno zmieni nie żeby Śnieżkę przenieśli a le pogoda ostatnio u nas dynamicznie się zmienia więc na pewno wyrówna się i tobie zaświeci słonce
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.09.2013
    brbi napisał użytkownik: »
    Lolu to się na pewno zmieni nie żeby Śnieżkę przenieśli a le pogoda ostatnio u nas dynamicznie się zmienia więc na pewno wyrówna się i tobie zaświeci słonce

    Nie o słońce mi chodzi jeno o widok ;-)
    Bo gdybym ja chciała na coś ładnego rankiem popatrzeć musiałabym połowę miasta wyburzyć ;-)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    To może wystarczy spojrzeć do lustra:) Miast niech nadal stoi jak stało:)
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.09.2013
    brbi napisał użytkownik: »
    To może wystarczy spojrzeć do lustra:) Miast niech nadal stoi jak stało:)
    Basiu, dzięki Tobie moje ego niezmiennie szybuje w okolicach stratosfery ;-)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Zauważyłam ,że ostatnio sporo literek zjadam , przepraszam za to ale jest to wywołane pośpiechem .

    Lolu na ziemię zejdź jeszcze na troszkę , tu nam jesteś potrzebna.

    Ciekawe gdzie się podziała Ewa. Ostatni jej dłuższy wpis to z okresu zakupu ekspresu , potem już tylko odwiedziny
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.09.2013
    brbi napisał użytkownik: »
    Zauważyłam ,że ostatnio sporo literek zjadam , przepraszam za to ale jest to wywołane pośpiechem .

    Lolu na ziemię zejdź jeszcze na troszkę , tu nam jesteś potrzebna.

    Ciekawe gdzie się podziała Ewa. Ostatni jej dłuższy wpis to z okresu zakupu ekspresu , potem już tylko odwiedziny

    Z tymi literówkami chyba jeszcze nie jest tak źle. Żadnego info żebyś pisała, jak cywilizowany człowiek od pana Moda jeszcze u Ciebie nie zauważyłam ;)

    Schodzę, schodzę, wszak gary niepozmywane ;-)

    Ewę trzeba będzie na dywanik wezwać. Basię tylko na chwilę do kąta postawiłam i od razu jej aktywność wzrosła. Widać nasze koleżanki lubią rządy twardą ręką ;-)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.09.2013
    Tak chciałabym zobaczyć jak tu rzadzisz
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 10.09.2013
    Cześć moje kochaniutkie.
    Teraz już mogę się podzielić dobrą nowiną:)Moje kochane drugie dzieciątko ma 8 tygodni i jest wielkości ziarenka fasolki:):):)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.09.2013
    Droga Wpineczko cóz mam napisac ,dech mi zaparło ,GRATULACJE :)9 miesięcy oczekiwania ,wylegiwania i objadania ,kilka miesięcy dolegliwości ,wzruszeń radości ,napadów złości .Lecz po tych wielu miesiącach Twojego tycia czeka Was wielka nagroda życia :)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    to ode mnie też gratulacje i jak to mówią do trzech razy sztuka;)
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 10.09.2013
    A dziękuję Basiu:)
    Czemu zaskoczenie?(dla nas nie:))chyba mnie nikt tu nie przebije dziś z info:p


    Dzięki Tomcio:)Ale nie zapędzaj się:p
    Do trzech razy sztuka?Czyżbyś pisał z doświadczenia:p?
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    Czemu zaskoczenie?(dla nas nie:))chyba mnie nikt tu nie przebije dziś z info:p

    no chyba że jakiś kolega napisze że jest w drugim miesiącu:)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.09.2013
    wpinka napisał użytkownik: »
    A dziękuję Basiu:)
    Czemu zaskoczenie?(dla nas nie:))chyba mnie nikt tu nie przebije dziś z info:p


    Dzięki Tomcio:)Ale nie zapędzaj się:p
    Do trzech razy sztuka?Czyżbyś pisał z doświadczenia:p?

    Zgadza się ,az musiałam się cofnac i cos dopisać ,buziaki:)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    pomimo zaawansowanego wieku nie mam w tym doświadczenia żadnego ;) ale wiem jak to się robi;)) i bardzo zazdroszczę latorośli
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 10.09.2013
    No nie watpię że wiesz:p
    Nie ma co zazdrościć tylko brać się do roboty przecież partia z Ciebie niezła?

    Wnioskuję że jestes w przedziale wiekowym odpowiednim czyli 28-35 no może więcej:)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    wpinka napisał użytkownik: »
    No nie watpię że wiesz:p
    Nie ma co zazdrościć tylko brać się do roboty przecież partia z Ciebie niezła?

    Wnioskuję że jestes w przedziale wiekowym odpowiednim czyli 28-35 no może więcej:)
    28- 33;)wpineczko
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 10.09.2013
    No proszę jaka ja zdolna jestem ale Tomuś jeszcze mądrzejszy:)Czyli roczniki podobne.
    No to brać się do roboty a nie na farmie siedziec:)


    Kurcze ja tu sobie gadu gadu ,obieram jabłka na placuszki i jakos wcale mi ich nie przybywa,wręcz przeciwnie.Ktoś mi tu podjada:)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    zaczekam może na zimę wtedy są bardziej sprzyjające warunki do przytulania się;)
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 10.09.2013
    Już Cię widzę z niewiasta.Snieg wali po oczach świata nie widac a wy przytuleni mało wam oczy nie wyjdą na przystanku autobusowym.
    Wybacz wizje ale jakoś cos mi chyba bije na mózg:)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    chodziło mi bardziej o domowe przytulania gdy za oknem śnieg prószy ,jest ciepło w domku itp (kominka nie mam a szkoda)a nie zaraz ekstremalne mizianie na przystanku ;p chociaż to też może być przyjemne nawet zimą;)
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 10.09.2013
    Rozumiem.
    Ale już nic więcej nie będę sobie wymyślać bo jeszcze za dużo wymyślę:)

    Na brak przytulania to nie mogę narzekać.Jak mąż dłużej pracuje to synuś nadrabia i tak wyrabiamy normę choć czasem nawet ponad normę:)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.09.2013
    oj bo zaczęłaś tak temat od dziecka ja skierowałem potem na poczęcie a teraz proponuję tymi plackami się zająć;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik