Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Więcej dekoracji w puste miejsca :-)

Takemizu77Takemizu77 Posty: 38
edytowano 20.06.2013 w Sugestie, pochwały i krytyka
Chciałabym aby w grze pomyślano w końcu o tych dziwnych pustych miejscach na farmach. Kupno ziemi to spory wydatek dlaczego więc nie ma małych dekoracji które można by poukładać w wolne luki ? W ten sposób można by było lepiej wykorzystać ziemię i poprawić zadowolenie ludzi na farmie. Pozdrawiam :) Ps.Kto chciałby aby takie małe dekoracje powstały piszcie. :D
Post edited by Takemizu77 on

Komentarz

  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 12.06.2013
    świetny pomysł .;). nawet kombinowanie z ustawianiem nic nie pomaga bo nie można wykorzystać całej przestrzeni . a tak byśmy mieli zapełnioną dekoracjami i wyzsze zadowolenie ;)
  • prqemila2prqemila2 Posty: 83
    edytowano 12.06.2013
    Też mi pomysł się podoba. :) Zawsze kombinuję z ustawieniem, chowam dekoracje, coś przestawiam i co do czego to później te dekoracje mi się nie mieszczą w ogóle, a na dodatek nie pamiętam ustawienia sprzed hehe :o
  • Takemizu77Takemizu77 Posty: 38
    edytowano 12.06.2013
    To jest właśnie ten problem chowamy, przestawiamy, kombinujemy i co i nic nadal pełno luk na farmie w które nic nam nie chce się zmieścić :-)
  • wpinkawpinka Posty: 1,452
    edytowano 12.06.2013
    prqemila2 napisał użytkownik: »
    Też mi pomysł się podoba. :) Zawsze kombinuję z ustawieniem, chowam dekoracje, coś przestawiam i co do czego to później te dekoracje mi się nie mieszczą w ogóle, a na dodatek nie pamiętam ustawienia sprzed hehe :o

    To trzeba trochę sprytu i np. zrobić zdjecie farmy telefonem przed zmianami...jak ja:p
  • Takemizu77Takemizu77 Posty: 38
    edytowano 17.06.2013
    Dobry pomysł z tym telefonem przyznaje :-) choć nie zmienia to faktu , że niezależnie jak poukładasz wszystko na farmie to i tak zostają puste luki których w żaden sposób nie idzie zapełnić i dlatego chciałabym aby to się zmieniło :-) .
  • Natusia_Natusia_ Posty: 79
    edytowano 17.06.2013
    Faktycznie trzeba się nieźle nakombinować, żeby poukładać coś na farmie, a i tak ciągle jest za mało miejsca, a za dużo pustych małych dziur, w które nic się nie mieści. Trzeba sobie przeliczać kwadraciki ;) No nie jest to zbyt przyjaźnie rozwiązane. Ja mam jednak taki problem, że pełno dekoracji siedzi w magazynie i są bezużyteczne. Szkoda, że nie można ich sprzedać taniej niż po kosztach zakupu, albo wykorzystać na drugiej farmie.
  • prqemila2prqemila2 Posty: 83
    edytowano 17.06.2013
    wpinka napisał użytkownik: »
    To trzeba trochę sprytu i np. zrobić zdjecie farmy telefonem przed zmianami...jak ja:p

    Hehe faktycznie można i tak :D Ale już ogarniam :D Jak gdzieś wolne miejsce to przesunę niektóre dekoracje i wchodzi mi nawet więcej :)
  • MCM (PL 1)MCM (PL 1) Posty: 137
    edytowano 17.06.2013
    wpinka napisał użytkownik: »
    To trzeba trochę sprytu i np. zrobić zdjecie farmy telefonem przed zmianami...jak ja:p
    Nie rób zdjęcia telefonem, kliknij w link poniżej a znajdziesz coś co ułatwi ci ustawianie wszystkiego na farmie
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28325-Reorganizacja-farm
  • kacper.j (PL1)kacper.j (PL1) Posty: 111
    edytowano 18.06.2013
    Natusia_ napisał użytkownik: »
    Faktycznie trzeba się nieźle nakombinować, żeby poukładać coś na farmie, a i tak ciągle jest za mało miejsca, a za dużo pustych małych dziur, w które nic się nie mieści. Trzeba sobie przeliczać kwadraciki ;) No nie jest to zbyt przyjaźnie rozwiązane. Ja mam jednak taki problem, że pełno dekoracji siedzi w magazynie i są bezużyteczne. Szkoda, że nie można ich sprzedać taniej niż po kosztach zakupu, albo wykorzystać na drugiej farmie.
    witam
    możesz sprzedać poprzez ich rozburzenie. wstaw na farme i daj rozburz
    pozdrawiam.
  • gizela562012 (PL1)gizela562012 (PL1) PL1 Posty: 131
    edytowano 18.06.2013
    Zbiory pszenicy trwają za długo w porównaniu z innymi.Sześć godzin to lekka przesada
  • mateusz0900 (PL1)mateusz0900 (PL1) Posty: 61
    edytowano 19.06.2013
    Takemizu77 napisał użytkownik: »
    Chciałabym aby w grze pomyślano w końcu o tych dziwnych pustych miejscach na farmach. Kupno ziemi to spory wydatek dlaczego więc nie ma małych dekoracji które można by poukładać w wolne luki ? W ten sposób można by było lepiej wykorzystać ziemię i poprawić zadowolenie ludzi na farmie. Pozdrawiam :) Ps.Kto chciałby aby takie małe dekoracje powstały piszcie. :D

    Niby fajnie, ale mi się nie podoba. To nie ma być nudna gra. Trochę logiki, sprytu, główkowania. Gra wymaga trochę ekonomi i logistyki. Trochę zastanowienia, co ulepszyć pierwsze, a nie byle co. O to w tym chodzi, żeby potrudzić się nad ułożeniem rzeczy na farmie tak, aby wolnych miejsc było jak najmniej. To jest fajne. teraz wydaje wam się to super pomysłem, ale gdyby tak było naprawdę, po czasie mogłoby się wam znudzić, bo jest za prosto i zero satysfakcji.
    Tak samo ze złotem. Wszyscy piszą, żeby dostawać go więcej za przeskakiwanie na wyższy poziom i logowania, ale gdyby dawali więcej, wszystko byłoby za szybkie. I co? I nuda, niestety.
  • WinerWiktori (PL1)WinerWiktori (PL1) Posty: 10
    edytowano 19.06.2013
    Tak to by było fajne
  • Natusia_Natusia_ Posty: 79
    edytowano 20.06.2013
    Dobrze jest jak jest, choć takich ozdóbek 3x2 wygranych np. w eventach (dostępnych czasowo) też by się przydało. Ja dopiero później zauważyłam, że ozdóbki można burzyć (za pół ceny). Sorry, że jestem taka ciemna :P (choć blondynka).

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik