Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Vidámság és szórakozás

~ Dumaláda ~

13344

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Liz652 írta: »
    tényleg???? te is olyan közel laksz Fodorme?
    hát én is :D de ahhoz, h jó helyet kapjak már elég korán ki kell menni. aztán ha vége, a tumultus miatt jó ha hajnali 2 körül hazaérek :D szal...... inkább kihagyom és az ágyból nézegetem kényelmesen :D és már nem tud felizgatni :) láttam eleget :)




    Újpesten,metróval fél óra köztes gyaloglással együtt.
    Nekem is az a bajom,hogy 2 órával előtte keresni kell olyan helyet ahonnan látod és mi a toszt csinálok amig elkezdődik.Pedig imádom mert gyönyörű!Különben ép most néztem a palotai rövidebb változatot.
    Tavalyelőtt kimentem a kutyalánnyal a vasúthoz mert ő is imádta de most hogy már öregszik nem érdekli.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    fodorme írta: »
    Újpesten,metróval fél óra köztes gyaloglással együtt.
    Nekem is az a bajom,hogy 2 órával előtte keresni kell olyan helyet ahonnan látod és mi a toszt csinálok amig elkezdődik.Pedig imádom mert gyönyörű!Különben ép most néztem a palotai rövidebb változatot.
    Tavalyelőtt kimentem a kutyalánnyal a vasúthoz mert ő is imádta de most hogy már öregszik nem érdekli.

    hát én már pár éve nem megyek ki. legutóbb mint írtam, jó pár órával előtte ott voltam, tök szupi helyen, klassz is volt. igaz akkor valami bontás volt pesten. szal... mind1. de tök 8, mind1 hogy kocsival vagy, vagy gyalog, így is meg úgy is rossz. én kocsival voltam és hiába a kerülő út... szrtm sokan apelláltak a kerülő útra, így tömeg volt ott is
  • timicica (HU1)timicica (HU1) Bejegyzések: 5
    zserik00 mondta:
    Sziasztok! Boldog Karácsonyt!
    Ez a kép a farkasos gyönyörű de tényleg :)

  • timicica (HU1)timicica (HU1) Bejegyzések: 5
    Lindsay Dawn mondta:
    Sziasztok!
    Kellemes Húsvétot, szép hétvégét Mindenkinek!
      köszi és még nincs húsvét de amúgy nagyon ari vagy köszi :)

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.08.2016
    r0b33 (HU1) mondta:
    ui:ez a valaki akit nem neveztek nevén,ez így szer még gázabb,mintha kerek perec kimondanátok,szer ez sunyi eljárás,de nem vitázni akarok.

    Roxfortban is van akit nem neveztek nevén, szóval csak semmi pálcatörés senki felett! :D:D:D:D

    Ő a mi különbejáratú "Nem nevezzük nevén"-ünk... :D:D:D:D
    Szia Robi :)
    Úhhh felfedted a tutit..tényleg Pipi Tom Riddle alias Voldemort :D Akkor azért van mindig a trónon,mert neki van a legvagibb varázspálcája :D:D És pálcát nem törünk,hisz azzal varázsolni kell,ha eltördeljük ut félre lő :D
    Tehát köszi,jobb vagy mint Sherlock Holmes (vagy Te vagy az,csak álcázod magad)
    Pusszanat
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Ha valaki aki 18 év alatt van az használja a chat szobáman!Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mayababa (HU1)mayababa (HU1) Bejegyzések: 24
    sziasztok!amúgy hogyan kell ilyen csoportokat csinálni?
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Sziasztok!!Mivel Ariana már nem csinál képeket , én átvehetem a helyét!!Szóval várom a vágyakat!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Sziasztok!!Mivel Ariana már nem csinál képeket , én átvehetem a helyét!!Szóval várom a vágyakat!!

    Háááát....a saját aláírási képedből kiindulva, olyan minőségű munkát nem nézek ki belőled, mint amilyenre Ariana képes. Ezért nem hiszem, hogy akár egy megrendelőd is lenne majd itt a felnőttek közül. Ha valaki mégis beleszalad, ne lepődj meg, ha mindketten csalódni fogtok. A megrendelő a kép minősége miatt....te meg épp azért, mert nem fog tetszeni neki. :( Erre szükséged van? Inkább menj tanulni, annak a jövőben nagyobb hasznát fogod venni. :)

    Bocsi az őszinteségemért, de ez csak egy újabb felesleges poszt tőled.

    Nincs elég barátnőd, akikkel eltöltheted az idődet? Vagy az iskolában nem kaptok elég tanulnivalót, hogy ennyire ráérsz?
    (ne válaszolj, költői kérdés volt....ha nem tudod mi az, itt a magyarázat: az egy olyan kérdés, amire kb. tudjuk a választ és pont ezért nem is várunk rá választ)


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ez nagy volt Zsuzsi, ment a like
    részemről inkább megtartom Ariana régi ruháit :)
    aztán talán amit nyárra kértem tőle esetleg karira meg is lesz ajinak :smiley:
    nem baj.... ha még jövő nyáron is itt leszek elhasználom, ha máshol.... akkor majd ott :smiley:
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Hát értem , hogy ő
    Őszinték vagytok!Nincs is vele baj , hisz nem hazudtok!!Jó!!Igaz!!A képem nem az a 10ből 10et érő kép , de már van egy szuper képszerkesztő programunk!Bocsi , hogy válaszoltam!Eléggé uncsizok hétvégente szóval jó lenne valami elfoglaltság!! :/ Az a baj , hogy ilyenkor nem tudunk találkozni a barátaimmal!Csak a suliban beszélgetünk!A házit megcsinálom 23perc alatt!Van 3elfoglaltságom , azok meg rövidek!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Hát értem , hogy ő
    Őszinték vagytok!Nincs is vele baj , hisz nem hazudtok!!Jó!!Igaz!!A képem nem az a 10ből 10et érő kép , de már van egy szuper képszerkesztő programunk!Bocsi , hogy válaszoltam!Eléggé uncsizok hétvégente szóval jó lenne valami elfoglaltság!! :/ Az a baj , hogy ilyenkor nem tudunk találkozni a barátaimmal!Csak a suliban beszélgetünk!A házit megcsinálom 23perc alatt!Van 3elfoglaltságom , azok meg rövidek!!
    kedves Zsófi
    elárulnád, h eddig mit csináltál? mielőtt felfedezted ezt a játékot?
    akkor mit csináltál szabadidődben?
    valahogy meg kellene értened, h ez a fórum nem azért van, h össze-vissza cseverésszél. ha unatkozol akkor a szövidben társalogj a többiekkel. fogd már fel végre, h ez a fórum azért van, h a játékosok segítsék egymást "komoly" problémák esetén, amik a játékban adódnak. nem azért van, h unatkozó kislányok irkáljanak mindenfélét. keress egy chat.hu-t vagy ilyesmit. asszem van ilyen. ott bármiről társaloghatsz bárkivel, ha uncsizol. itt nehezen toleráljuk a sok felesleges beírásaidat
    nem beszélve arról, h állandóan off topik-ra kényszeríted legtöbbünket

    Macika
    megköszönöm, ha átteszed a "Dumaládába"
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Liz65 (HU1) mondta:
    Hát értem , hogy ő
    Őszinték vagytok!Nincs is vele baj , hisz nem hazudtok!!Jó!!Igaz!!A képem nem az a 10ből 10et érő kép , de már van egy szuper képszerkesztő programunk!Bocsi , hogy válaszoltam!Eléggé uncsizok hétvégente szóval jó lenne valami elfoglaltság!! :/ Az a baj , hogy ilyenkor nem tudunk találkozni a barátaimmal!Csak a suliban beszélgetünk!A házit megcsinálom 23perc alatt!Van 3elfoglaltságom , azok meg rövidek!!
    kedves Zsófi
    elárulnád, h eddig mit csináltál? mielőtt felfedezted ezt a játékot?
    akkor mit csináltál szabadidődben?
    valahogy meg kellene értened, h ez a fórum nem azért van, h össze-vissza cseverésszél. ha unatkozol akkor a szövidben társalogj a többiekkel. fogd már fel végre, h ez a fórum azért van, h a játékosok segítsék egymást "komoly" problémák esetén, amik a játékban adódnak. nem azért van, h unatkozó kislányok irkáljanak mindenfélét. keress egy chat.hu-t vagy ilyesmit. asszem van ilyen. ott bármiről társaloghatsz bárkivel, ha uncsizol. itt nehezen toleráljuk a sok felesleges beírásaidat
    nem beszélve arról, h állandóan off topik-ra kényszeríted legtöbbünket

    Macika
    megköszönöm, ha átteszed a "Dumaládába"
    Nem akarok kötöszködni!!Mielőtt elkezdtem big farmozni , tudtam játszani a játszótéren , kijártam anyuval a városba stb... De már nincs erre lehetőség!

    By…
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    Hát értem , hogy ő
    Őszinték vagytok!Nincs is vele baj , hisz nem hazudtok!!Jó!!Igaz!!A képem nem az a 10ből 10et érő kép , de már van egy szuper képszerkesztő programunk!Bocsi , hogy válaszoltam!Eléggé uncsizok hétvégente szóval jó lenne valami elfoglaltság!! :/ Az a baj , hogy ilyenkor nem tudunk találkozni a barátaimmal!Csak a suliban beszélgetünk!A házit megcsinálom 23perc alatt!Van 3elfoglaltságom , azok meg rövidek!!
    kedves Zsófi
    elárulnád, h eddig mit csináltál? mielőtt felfedezted ezt a játékot?
    akkor mit csináltál szabadidődben?
    valahogy meg kellene értened, h ez a fórum nem azért van, h össze-vissza cseverésszél. ha unatkozol akkor a szövidben társalogj a többiekkel. fogd már fel végre, h ez a fórum azért van, h a játékosok segítsék egymást "komoly" problémák esetén, amik a játékban adódnak. nem azért van, h unatkozó kislányok irkáljanak mindenfélét. keress egy chat.hu-t vagy ilyesmit. asszem van ilyen. ott bármiről társaloghatsz bárkivel, ha uncsizol. itt nehezen toleráljuk a sok felesleges beírásaidat

    Nem akarok kötöszködni!!Mielőtt elkezdtem big farmozni , tudtam játszani a játszótéren , kijártam anyuval a városba stb... De már nincs erre lehetőség!
     
    De most komolyan Zsófi....
    Sokkal többre vinnéd az életben, ha inkább zenét tanulnál, sportolnál (vagy táncolnál), NYELVEKET tanulnál.
    Inkább arra fordítsd a drága idődet, felesleges energiádat az itteni butáskodás helyett.
    Tudom, most ez dívik....üres, buta, felszínes csacsogás....facebook, kütyünyomkodás.
    De hidd el, ez élet ennél többről szól. És az unatkozás helyett meg lehetne tölteni értelmes tartalommal is, ami a javadra válik. ;)
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Pontosan zenét , táncot és kerámiát tanulok!Mi vagy te ?! Látnok!Hallottam egy mendemondát ,hogy van egy varázs gömböd!Úgy tűnik , ez igaz! :D
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Pontosan zenét , táncot és kerámiát tanulok!Mi vagy te ?! Látnok!Hallottam egy mendemondát ,hogy van egy varázs gömböd!Úgy tűnik , ez igaz! :D
    hát tőled tudja, te magad  irtad  a fórumra
    az a bizonyos varázsgömb 1-2 számgépes program úúgy tudom.
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Mizu embik!?Vagy már 20 gamer csak idézőjelben mondva!! Irányított ide!Szv!Itt vagyok!!Remélem el fogadtok , néha beszélgęttek velem :3
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Pfh!!Hát én nem emlegetem mindenkinek!!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    pedig a zenés topicban, v mittom én már hol.... ahol a szerelmi sztorijaidat osztottad :D ott irtad, h zenét tanulsz
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Pontosan zenét , táncot és kerámiát tanulok!Mi vagy te ?! Látnok!Hallottam egy mendemondát ,hogy van egy varázs gömböd!Úgy tűnik , ez igaz! :D
    hát tőled tudja, te magad  irtad  a fórumra
    az a bizonyos varázsgömb 1-2 számgépes program úúgy tudom.

    Esküszöm, nem tudtam. :D Beletrafáltam....bár a fiatal lányoknál ezek a leginkább kedvelt időtöltések. :D

    Varázsgömböm nincs...tegnap összetört. ;) Majd holnap veszek egy újat. :yum::D
    (most már tényleg igazi dumaláda topik lettünk :D )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    BEFEJEZNÉTEK AZ OFF TOPIK-OT??????

    Zsófi..
    szrtm menj tanulni, holnap suli :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    BEFEJEZNÉTEK AZ OFF TOPIK-OT??????
    nocsak nocsak...ki beszél..? magyar bf forum egzkori  offolója...
    régi szép idők amikor te is ugyanigy offoltál hol vannak ?
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Mindenki volt kezdő! ;)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    nocsak nocsak...ki beszél..? magyar bf forum egzkori  offolója...
    régi szép idők amikor te is ugyanigy offoltál hol vannak ?
    :D:D
    én már jó kislány lettem :)
    de igazad van :)
    persze.... csak tessék :smiley::smiley:
    jó játékot :D
    meg se szólalok :smiley:

  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Liz65 (HU1) mondta: huh! Végre suli!!Már kezdtek meg jelenni nálam az elvonási tünetek!!
    BEFEJEZNÉTEK AZ OFF TOPIK-OT??????

    Zsófi..
    szrtm menj tanulni, holnap suli :)
    Ahh…csütörtökön meg volt a tanulás az az 2 soros írás ami kellet , pénteken kirándultunk!Szóval :D
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Liz65 (HU1) mondta:
    nocsak nocsak...ki beszél..? magyar bf forum egzkori  offolója...
    régi szép idők amikor te is ugyanigy offoltál hol vannak ?
    :D:D
    én már jó kislány lettem :)
    de igazad van :)
    persze.... csak tessék :smiley::smiley:
    jó játékot :D
    meg se szólalok :smiley:

    Arg!Beszélhetsz!Nem vagyunk mi elitélőek!!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) schrieb:
    :D:D
    én már jó kislány lettem :)
    de igazad van :)
    persze.... csak tessék :smiley::smiley:
    jó játékot :D
    meg se szólalok :smiley:

    :D:D
    a régi játékosok, Zsuzsi, Kapa,stb sose felejtik el a régi jó kis offolásokat.

    dehogyis...jössz te is..

    sorry macika, h most már én is beszálltam az offba..dehát tod, ha 1x lehetősőg van rá...na jó, Zsu és Kapa idején engem is kellett törölgetni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Arg!Beszélhetsz!Nem vagyunk mi elitélőek!!
    ahhh kislány
    te nem tudod miről van szó, a többiek viszont igen :smiley:

    sorry mindenkitől.. hajrá off
    majd veszünk a modinak radírt :smiley:
    ezer éve nem vásároltunk ilyesmit :)
    hajrá :D

    egy kis hancur? ;)


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt