Home EN General Discussions & Questions

Join the official Goodgame Big Farm Discord today!Join our Big Farm Discord Server


Are you looking for a community of like-minded farmers to discuss your farming experience with? Look no further than the GoodGame Big Farm Discord Server!


Our server is the perfect place to connect with other farmers from around the world. Whether you're looking to chat about strategy, share tips and tricks, or just make new friends, our community has got you covered.


And that's not all - as a member of our Discord server, you'll also have access to exclusive giveaways and other special events. It's the perfect way to stay up to date on all the latest news and updates from GoodGame Studios.


So what are you waiting for? Join the GoodGame Big Farm Discord Server today and start connecting with fellow farmers from all over the world. Just click here to join the fun!

Help offered for Dutch players (hulp aangeboden voor NL spelers)

1139244

Comments

  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557


    INMIDDELS IS DE CK TENT GEPLAATST OP ONS PARKEERTERREIN! 

    (nou eens kijken of 't allemaal ook echt werkt zoals 't moet) >:)

    Veel succes allemaal!
  • tientje64 (NL1)tientje64 (NL1) NL1 Posts: 104
    hoi,

    het coopkampioenschap is gestart bij ons. Succes allen
  • gielke (NL1)gielke (NL1) NL1 Posts: 14
    HIER OOK EN HET EERSTE HALF UUR AL MIJN BEHAALDE PUNTEN NIET IN DE TELLING MEEGENOMEN EN HET BEGIND GOED MET HET COÔPKAMPIOENSCHAP MEER MENSEN MET HET ZELFDE PROBLEEM.
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557


    ~~ C O M P E N S A T I E ~~


    (Rowdy Rac, 07-04-2017, 16:47 u)

    V E R T A L I N G


    Hallo Big Farmers,

    We weten dat deze week nogal een rare week was vol struikelblokken, zoals ook een vertraagde Coöperatie Kampioenschap. Omdat we natuurlijk willen dat jullie toch veel plezier zullen hebben van het CK, zal er straks om 19.00 u een kleine compensatie hiervoor geactiveerd worden.

    Compensatie:
    - gedurende 1 uur, van 19:00 - 20:00 u CET 100% reputatie booster en 1 uur Vuurwerk

    Nogmaals onze excuses voor deze situatie en we wensen jullie allemaal een fijne weekend met het CK en de Paaseieren-zoektocht toe!


    Jullie Big Farm Team




    banner designed by farmerjohn 22 (US1)
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 07.04.2017


    T E S T   S E R V E R

    Visit the bug section on the Test forums

    Er zal nu een update op de TEST SERVER plaatsvinden om de Coöperatie Dorp Competitie te activeren.
    (deze update is tot nader order uitgesteld, Coöp Dorp Competitie wordt dus nog niet geactiveerd!)

    Alle info vind je hier:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard/discussion/150089/test-server-update-cooperative-league-7-4-2017/p1?new=1  (ben 't weekend afwezig, missch volgende week tijd om eea te vertalen)

    Ook is inmiddels in het DORP Captain Yarnacle (halfbroer van Captain Barnacle) gearriveerd. Hij wil graag fabrieksmateriaal van je kopen en geeft daar kennelijk mooie beloningen voor terug...
    Die info vind je hier:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard/discussion/149940/update-adventurer-captain-yarnacle-6-4-2017#latest   (ook hiervoor geldt: misschien dat ik komende week tijd heb voor een vertaling)

    Graag verneemt het Developers Team van alle spelers op de test server wat je ervan vind en welke bugs je tegen komt.



    EDIT (18.00 u): aangekondigde activatie CDC uitgesteld tot nader orde
    Post edited by Jiesta (NL1) on
  • hoi ik ben heel zelf ook niet zo goed in maar het leukste hier aan vind is mensen helpen dus als je hulp nodig hebt graag!
  • ina-hin (NL1)ina-hin (NL1) NL1 Posts: 34
    Hallo allemaal. Hoe gaat het bij jullie met eieren zoeken?. Ik dacht dat ik op het forum had gelezen dat ze het makkelijker gingen maken en dat de eieren groter zouden worden. Ik heb dag 1 al goud moeten gebruiken om de eieren te krijgen en vandaag zal ik dat ook wel moeten want ze zijn weer niet te vinden. Ik heb bij de andere altijd alles kunnen vinden maar zo moeilijk als het nu is heb ik nog nooit gehad. Ook weet ik dat ik er wel wat mag missen maar als het er elke dag een stuk of 6 zijn wordt het aan het einde wel heel krap. En goed zoeken doe ik ook wel, soms met het vergrootglas er bij. In mijn ogen is het dus niet makkelijker geworden.
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    Hallo allemaal. Hoe gaat het bij jullie met eieren zoeken?. Ik dacht dat ik op het forum had gelezen dat ze het makkelijker gingen maken en dat de eieren groter zouden worden. Ik heb dag 1 al goud moeten gebruiken om de eieren te krijgen en vandaag zal ik dat ook wel moeten want ze zijn weer niet te vinden. Ik heb bij de andere altijd alles kunnen vinden maar zo moeilijk als het nu is heb ik nog nooit gehad. Ook weet ik dat ik er wel wat mag missen maar als het er elke dag een stuk of 6 zijn wordt het aan het einde wel heel krap. En goed zoeken doe ik ook wel, soms met het vergrootglas er bij. In mijn ogen is het dus niet makkelijker geworden.
    De eieren zijn inderdaad een tikkeltje groter, maar de verstopplaatsen veel moeilijker, ook ik ondervind dat. Heb nog nooit een item gemist bij een 'zoek&vind' event (begreep ook eigenlijk nooit waarom men zo klaagde), maar zit nu al op 5 niet gevonden eieren. Ik gebruik geen goud bij dit soort spelletjes, dat vertik ik.
    Maar het is zeker niet gemakkelijker geworden - ik moet niet alleen binnen het spel inzoomen, maar gooi daar bovenop ook nog de Chrome zoom wat hoger. Ga scheel kijken van de groene eieren in groene boomkruinen en oranje eieren in oranje boomkruinen en gele eieren tussen de gele struiken *zucht* - moet denk ik nog 8 dagen aan de alcohol of zoiets :D:p

    BEDENK dat je van de 350 eieren er maar 315 hoeft te vinden om de eind-beloning (hazenhuis) te verkrijgen - dus je hebt een marge van 35 eieren die je dus kunt laten liggen (als je op werkbeloning 11 klikt dan zie je boven het hazenhuis 315 pnt staan)!

    Er wordt ook veel over geschreven op het forum. Het is altijd heel jammer dat de zeurpieten altijd zo eindeloos veel klagen en protesteren op het forum, niet alleen omdat het de sfeer zo bepaalt, maar vooral ook omdat GGS dan dus dit soort maatregelen neemt, die eigenlijk de boel pas echt veel moeilijker maken!


  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 12.04.2017

     
    WAT EIER-ZOEKPLAATJES  ;)
     

          
    in water onder steiger, ltste paal                     bovenste lichtgroene struik naast rots

                
    in speeltoren glijbaan                                      in middelste boom                    achter dak schuur

                
    in bosje                               in bassin fontein (l.blauw ei)

         
    aangegeven in rondje

        
    achter dak, voor boomkruin

         
    300% ingezoomd, anders niet te zien

          
    In/achter het oranje bosje, ook weer vrijwel niet te zien

           



          



           



       

        








    Bloemenfarm: tussen boom en rots rechtsboven Kas








    EDIT: ik blijf plaatjes (die misschien van belang kunnen zijn) toevoegen tijdens de duur van dit event

    11/04: 5 nieuwe plaatjes van moeilijk vindbare eieren overal en nergens tussengevoegd
    12/04: onderste plaatje toegevoegd

    Post edited by Jiesta (NL1) on
  • Hoi even een vraagje, we spelen in de gouden competitie en daar kun je een eendenhok winnen wat 715 per keer kan geven. Echter een normaal eendenhok in level 7 550 maar het eenden hok wat je kunt winnen is 16x12 blokjes. Terwijl een normaal eendenhok 8x6 is. Dus eigenlijk zou je denken dat je met een eendenhok 16x12 blokjes juist de dubbele hoeveelheid hebt. Dit is echter niet het geval, waarom dan als beloning? Of is er een fout in het aantal eitjes? 
  • glenntroy (NL1)glenntroy (NL1) NL1 Posts: 16
    Hallo,
    Iemand uit de coop vraagt zich af of de moeilijkheids graad van het eieren zoeken gekoppeld is aan je rang ( level )?
    Weet iemand dit ?
  • Beste medespelers,

    Is het bij jullie ook zo dat sommige eieren onvindbaar zijn?

    Mijn tactiek is: ik vergroot alles uit en begin rechtsboven. Ik ga met het pijltje over heel het scherm, dat ik dan zie, van links naar rechts. Veranderd het in een handje, dan weet ik dat er iets zit. Zo ga ik de klok rond: rechts onderaan, dan links onderaan, dan links bovenaan en dan in het midden (Ranch en dorp).
    Nu vind ik op de Ranch het laatste ei niet... Ook mijn man heeft er al naar aan het zoeken geweest.
    Heb ook alle plaatsen die Jiesta (NL1) heeft gepost al bekeken, maar er ligt niets op die plaatsen hier...

    Volgens mij heeft 1 of ander dier dat opgegeten of is het in het ravijn gestort...

    Ik weet dat ik kan vragen om de plaats aan te duiden, maar dat kost mij 290 goudstukken en dat vind ik te veel.

    Kan iemand helpen, aub?

    Alvast bedankt en veel plezier met het event iedereen.
    MVG
  • elke windows versie heeft ook een vergrootglas. dit gaat over het uitvergroten heen. extra groot dan
  • elke windows versie heeft ook een vergrootglas. dit gaat over het uitvergroten heen. extra groot dan
    Hoe werkt dat dan, als ik vragen mag?
    Alvast bedankt.
  • Mummie (NL1)Mummie (NL1) NL1 Posts: 149
    edited 10.04.2017
    Zoek windows vergrootglas op un de pc. Dit kan gewoon bij zoeken.ik heb hem aan de balk onderin vastgemaakt zo dat ik bij zoeken elke x daar kaan aanklikken. Je kan zelf instellen of je hele scherm of een kleiner vlak wil. Ik werk met klein vlak op 200%.succes
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 10.04.2017
      bekijk deze nog eens! Je gelooft het niet, maar daar zit écht een ei!!

     
    vaak hebben de eieren 'dezelfde' kleuren als de achtergrond, zoals hier
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 11.04.2017
    elke windows versie heeft ook een vergrootglas. dit gaat over het uitvergroten heen. extra groot dan
    Hoe werkt dat dan, als ik vragen mag?
    Alvast bedankt.


    Ik werk zelf met Google Chrome en daar vind je het in/uitzoomen helemaal rechts van de grijze infobalk bovenin je scherm (die 3 streepjes boven elkaar = "Google Chrome aanpassen en beheren"), als je op die 3 streepjes klikt dan zie je in volgende venster ZOOM staan.

    Maar alle browsers hebben hun eigen ZOOM - gewoon even onder instellingen zoeken en anders via de 'help'functie vragen waar dit te vinden is.

    Pas dan dit toe:
    1) scroll (draaien aan wieltje in muis) eerst naar hoogste zoom -tand in BF spel;
    2) en pas daarna in je instellingen de zoom vd browser naar bv eerst 150% en vervolgens steeds hoger als dat helpt (sommige computers lukt 't niet om 't scherm te laden boven 200%, maar dit is voor mij bv reeds voldoende om ook de laatste eieren te vinden!).
    Post edited by Jiesta (NL1) on
  •   bekijk deze nog eens! Je gelooft het niet, maar daar zit écht een ei!!

     
    vaak hebben de eieren 'dezelfde' kleuren als de achtergrond, zoals hier
    Dank Jiesta, maar op deze lokaties is niets te vinden hier...
    Straks eens proberen met dat vergrootglas.

    Alvast bedankt voor de moeite en de tips.

    MVG
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557

    Dank Jiesta, maar op deze lokaties is niets te vinden hier...
    Straks eens proberen met dat vergrootglas.

    Alvast bedankt voor de moeite en de tips.

    MVG
    Vlindertje - 

    BEDENK dat je ze niet alle 350 hoeft te vinden!!!!!!!! Je mag er best een paar missen! In feite kun je 35 eieren mislopen, want werkbeloning nr 11 (hazenhuis) krijg je al bij het vinden van 315 eieren!

    Dus we hebben een marge van 35 eieren! Da's ruim - ik heb op de 1e dag ook 2 niet gevonden, niks erg!
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557


    (WascallyWabbit; 10-04-2017; 14:06 u)


    V E R T A L I N G


    Hallo allemaal,

    Er vindt vandaag weer een kleine hotfix plaats, voordat het volgende tijdelijke Eiland Event begint.
    Reden: het implementeren van opnieuw uitbalanceren van het 24-daagse Eiland Event.

    E.e.a. is als volgt gepland:
    - 14:54 u partner websites
    - 15:00 u global servers





    banner designed by Jonquille6 (FR1)


  • Hoi iedereen,

    bij deze wil ik jullie allen van harte bedanken voor alle tips en info.
    Heb het laatste eitje gevonden dankzij het "vergrootglas".
    Het zat goed verstopt.
    Als je de bizons hebt (Ranch), dan moet je naar de 3 uiterst linkse bizons zien. Daar links onder staat een cactus en daar zat het groene ei (zelfde kleur als cactus) verstopt.

    Ik wens iedereen nog heel veel succes.

    MVG
  • ina-hin (NL1)ina-hin (NL1) NL1 Posts: 34
    Iedereen bedankt voor de tip over het vergrootglas. het werkt dus echt. het is nog wel moeilijk, maar ja dat hoort er bij. ik kan ze nu weer vinden.
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 11.04.2017


    (WascallyWabbit; 11-04-2017; 16:25 u)


    Morgen start er een geheel nieuw onderdeel in Big Farm: Het Dorp, De Dorpscompetitie, Captain Yarnacle en de Paardenweide!

    Ik zelf denk dat eea te snel geïmplementeerd wordt en dat er met dat Dorp heel veel op ons af komt. Het dorp kan slechts met heel veel geld, heel veel geduld en heel veel samenwerking van alle coop leden met elkaar enigszins groeien.
    Daarnaast start dus gelijk ook de paardenweide waar je je paarden met andermans paarden kunt laten paren (maar vrij veel addertjes onder het gras) en de Dorpscompetitie is net zo competitief en dus goudverslindend als het huidige CK. Captain Yarnacle is de zgn. halfbroer van Captain Barnacle die ook weer goederen komt ruilen met je, met ook weer addertjes onder 't gras.

    Naar mijn mening is dit Dorp bijna een net zo heftig en druk spel als het hele BF spel met al z'n farms en events in z'n geheel is. Je moet dit zien als 4 grote updates in één die tegelijkertijd worden gelanceerd. 

    Alle onderdelen van deze update zijn hier verzameld (in 't engels):
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/150407/update-apr-12th-cooperative-village-league-meadow-and-captain-yarnacle/p1?new=1

    2 hiervan zijn reeds vertaald terug te vinden in dit draadje. 2 anderen (zie post bovenaan deze pagina) zijn nog niet vertaald, misschien dat ik hier vd week nog tijd voor krijg.



     
    Post edited by Jiesta (NL1) on
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 12.04.2017


    (Rowdy Rac; 12-04-2017; 11:06 u)

    V E R T A L I N G



    UPDATE is voorlopig gepland om 11.30 uur CEST


    En .... zoals iedereen inmiddels door heeft:  de UPDATE is uitgesteld tot nader orde
    Nieuw tijdstip volgt z.s.m.







    banner designed by Jonquille6 (FR1)

    Post edited by Jiesta (NL1) on
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557

    PASEN-ZOEKTOCHT




    Intussen is de website v.w.b. dit PAAS-event bijna klaar, en kunnen jullie hier alle info vinden:

    http://crazybigfarm.tk/events/annual/easter.htm

    Kijk onder de blauwe zak Zonnebloemzaad, daar zie je staan "Egg Locations", en via de blauwe hyperlinks daaronder kom je op de 5 verschillende locaties waar de eieren verstopt zijn (plattegronden).

    Er wordt uiteraard nog steeds aan deze website gewerkt, maar het is zo al een reuze hulpmiddel.
  • zendy (NL1)zendy (NL1) NL1 Posts: 14
    edited 12.04.2017



    (CM iSac; 07-11-2016; 17:21 u)
    VOORLOPIG ALLÉÉN OP TEST SERVER !!!


    V E R T A L I N G



    PAKHUIS, DORPSBANK, FABRIEKEN en RANDBEPLANTING – 

    Hieronder vind je veel informatie over het nieuwe Coöperatie Dorp, wat binnenkort geïmplementeerd wordt in het spel. Maar nu eerst even getest kan worden op de Test Server. Geïnteresseerd? Lees verder!


     

    PAKHUIS


    ·         Dit nieuwe gebouw functioneert als een opslagplaats voor allerlei materialen: zowel van jou als van je coöperatie.

    ·         Het eerste level komt beschikbaar zodra je het Coöperatie Dorp opent

    ·         Elk level van dit gebouw kent andere opslaglimieten voor zowel normale als speciale producten. Deze limieten worden dus bij elke upgrade ruimer.

    ·         Dit pakhuis biedt je een overzicht over:

    o    alle dorp-specifieke producten (grondstoffen (oogsten en mijnbouw), de hout- en textielfabriek, de mineralen- en metalenfabriek en andere producten) en alle dorpsactiviteiten (het verzamelen van “periodes”, klaar om te bouwen/upgrade, bouw/upgrade).

    o    productinformatie (persoonlijke hoeveelheden, coöperatieve hoeveelheden, hoeveelheden van alle leden die actueel online zijn).


    Overzicht Menu pakhuis


    DORPSBANK


    ·         In dit nieuwe gebouw kun je je dollars voor dorpsdollars inwisselen, om het Coop Dorp en al haar verschillende gebouwen te kunnen upgraden.

    ·         Het eerste level komt beschikbaar zodra je het Coop Dorp opent

    ·         Deze bank zal je dollars omwisselen voor dorpsdollars volgens hetzelfde systeem als dat bij andere banken in het spel gebeurt (bv. tijdelijke eiland farms)

    ·         Er zullen maximaal 50 upgrade niveaus zijn, en elk daarvan biedt je een hogere wisselkoers dan de vorige (+1% per level).

     

    HOUT- EN TEXTIELFABRIEK


    ·         In dit nieuwe gebouw kun je organische grondstoffen zoals populieren, dennen en bamboe verwerken tot bouwmaterialen, zoals balken, platen en buizen.

    ·         Hier heb je dus grondstoffen en dorpsdollars voor nodig.

    ·         Met deze bewerkte bouwmaterialen kun je verschillende nieuwe faciliteiten bouwen en upgraden, samen met je Coop-leden.

    ·         Met elke nieuwe upgrade zullen er nieuwe bouwbeschrijvingen worden geopend terwijl tegelijkertijd de productiekosten dalen.

    ·         Elke bouwbeschrijving vraagt maximaal 5 verschillende materialen

    ·         Er zijn twee verschillende materialen die je door middel van beschrijvingen kunt krijgen: Bouwmaterialen (om alle dorpsfaciliteiten (en –levels) op te bouwen en om sommige gebouwen te onderhouden) en “faciliteit-materiaal” (speciale producten welke worden gebruikt in een aantal van de faciliteiten).

    ·         Alle producten kunnen verkocht worden in de Boerderijwinkel (farmshop)

    ·         Werkt soortgelijk als bakkerij op je Lekkerbek Boerderij.

     

    MINERALEN- EN METALENFABRIEK


    ·         In dit gebouw kun je door middel van het gebruik van vuur, klei en wit zand bouwmaterialen produceren zoals bakstenen en glas.

    ·         Hier heb je dus grondstoffen en dorpsdollars voor nodig

    ·         Met deze bewerkte bouwmaterialen kun je verschillende nieuwe faciliteiten bouwen en upgraden, samen met je Coop-leden.

    ·         Met elke nieuwe upgrade zullen er nieuwe bouwbeschrijvingen worden geopend terwijl tegelijkertijd de productiekosten dalen.

    ·         Elke bouwbeschrijving vraagt maximaal 5 verschillende materialen

    ·         Er zijn twee verschillende materialen die je door middel van beschrijvingen kunt krijgen: Bouwmaterialen (om alle dorpsfaciliteiten (en –levels) op te bouwen en om sommige gebouwen te onderhouden) en “faciliteit-materiaal” (speciale producten welke worden gebruikt in een aantal van de faciliteiten).

    ·         Alle producten kunnen verkocht worden in de Boerderijwinkel (farmshop)

    ·         Werkt soortgelijk als bakkerij op je Lekkerbek Boerderij.

     

    RANDBEPLANTING


    Weide: reguliere beplanting (jasmijn) + randbeplanting (bamboe)


    ·         Dit systeem voorziet van nieuwe producten en productieproces-cycli voor het bouwen en upgraden van het Coöperatie Dorp.

    ·         Door het laten groeien van de randbeplanting aan de randen van je acres (1 acre = 0.405 hectare), premium acres, tuinen en weiden, zul je in staat zijn om nieuwe materialen te produceren zonder de noodzaak om je normale productie op al je reguliere farms te hoeven verminderen of te stoppen.

    ·         Er zit een soort boete-/penaltysysteem vast aan de normale productie van de acre, premium acre, tuin of weiland, elke keer dat je randbeplanting oogst.

    ·         Deze sancties (minder % van normale productie) duren een bepaalde tijd en kunnen worden verminderd door het planten van normale planten (dus geen randbeplanting-gewas!!):

    o    NAT: sommige randbeplanting leidt tot overbewatering problemen, wat de faciliteit tijdelijk kletsnat maakt. Tijdens deze periode kun je er kleideeltjes vinden (grondstof!!)

    o    DROOG: sommige randbeplanting droogt de faciliteit tijdelijk heel erg uit. Gedurende deze periode kun je er deeltjes wit zand vinden (grondstof!!)

    o    STEENACHTIG: sommige randbeplanting bevorderen de opkomst van stenen, wat de faciliteit tijdelijk erg rotsachtig maakt. Tijdens deze periode kun je steendeeltjes vinden (grondstof!!)

    ·         Het oogsten van de randbeplanting gebeurt altijd tegelijkertijd met het oogsten van je reguliere planten (dus indien de randbeplanting slechts 1 minuut voordat het reguliere gewas klaar is, geplant wordt – dan verkrijgt de speler dus maar 1 minuut productie uit zijn/haar randbeplanting!)

    ·         De eindproductie welke je van randbeplanting verkrijgt is afhankelijk van groeitijd (de tijd die het andere, reguliere gewas (nog) nodig heeft), het level van de productiefaciliteit en andere bonussen zoals bv. de handboeken vd bibliotheek of bv. humus

    ·         Er zullen afzonderlijke bibliotheek handboeken zijn voor elke nieuwe randbeplantingsoort.

    ·         De spelers (coopleden) krijgt Dorps XP punten voor het oogsten van randbeplanting.

     

    INZICHT IN EEN AANTAL VAN DE NIEUWE MENU'S

    1.     Upgrade bouwmenu


    2.     “Hall of Fame” voor de meest vlijtige donoren van elk specifiek niveau


    3.     Versnellen/overslaan menu waar tot maximaal 10 leden kunnen helpen om de bouw-/upgradetijd te reduceren



     

    Deze update staat gepland op dinsdag 8/11/2016 om eerst te worden getest op de test server!!!

    De eigenlijke Officiële Aankondiging (tbv TEST SERVER!!!) vind je hier:   https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard/discussion/138020/update-warehouse-village-bank-factories-and-edge-plants-8-11-2016#latest

    Even naar boven gehaald 
  • Astor (NL1)Astor (NL1) NL1 Posts: 150
    Hoi allemaal,
    De eerste problemen doen zich al voor. Eén van m'n leden heeft borders geplant maar nu kan ze haar velden niet meer oogsten, alles blijft staan en verkopen lukt ook niet. De 1ste bug ??

    grts.
    CrazyIngrid5
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557
    edited 12.04.2017
    @CrazyIngrid5 (NL1)

    Dit is allemaal uitgebreid besproken in het TEST SERVER FORUM .... 

    Ik blijf voorlopig heel ver weg van het Dorp, wacht liever op wat rustiger tijden want forum explodeert inmiddels ook.  ;) Dus kan alleen maar herhalen wat ik in het TS forum gelezen heb.

    Maar ik begrijp dat je dan vooral moet kijken naar je reguliere oogst. Als jij bv bamboe hebt geplant naast maïs, en je kunt je velden niet oogsten want er wordt gezegd "schuur vol", dan moet je de maïs-voorraad in je schuren dus minderen (verkopen aan buren / marktcontract of verwerken in recepten?), vervolgens je maïs oogsten - en dan zou het zo moeten zijn dat je je bamboe ook kunt oogsten.

    Nogmaals: ik kan niks zelf checken (nog niet :p  ) en ik vind dat eea wel erg snel geactiveerd wordt in het life spel; zo goed kan er dus n.m.m. niet getest zijn - daarnaast vind ik 4 vrij zware features in het spel allemaal tegelijkertijd lanceren ronduit belachelijk! Maar dat is slechts mijn mening  ;)B)


    ~~~~~~ # # # ~~~~~~

    DAARENTEBOVEN is het zo dat er 3 servers nog steeds down zijn (DE, IT en INT) en we weten nog niet wat daar de gevolgen van zijn - de techniciens zijn nog steeds op zoek naar evt oorzaken. Morgen horen we daarover - indien nodig - verder.
  • Astor (NL1)Astor (NL1) NL1 Posts: 150
    @Jiesta (NL1)
    OK we zullen dan maar wat afwachten en hopen dat die velden op de één of andere manier leeg geraken want de schuur staat op "0", dus een teveel is er niet en de borders die ze geplant had zijn ook nog niet volledig aangevuld i.z. bouwmaterialen. In het verleden heb ik ook zo eens een bug gehad dat ik niets kon oogsten. En wat je zegt is idd waar, teveel nieuwe dingen in 1 keer en zeker nog niet voldoende uitgetest op de test-server.
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posts: 6,557


    (Rowdy Rac, 12-04-2017; 22:48 u)


    V E R T A L I N G


    Deze boodschap arriveerde zonet:


    Hallo BF boeren,

    Wij bieden onze excuses aan voor alle ongemak n.a.v. de problemen welke het implementeren van ons Coöperatie Dorp veroorzaakte. Morgen kunnen jullie een compensatie pakket verwachten, maar voor nu zal ik het niveau van jullie 'pakhuis' in het Dorp direct verhogen naar level 12, om jullie een kleine voorsprong te geven.

    Goede nacht heel veel plezier met deze nieuwe spel onderdelen!

    Dennis
    (Executive Producer)





    banner designed by Jonquille6 (FR1)

This discussion has been closed.