Join the official Goodgame Big Farm Discord today!
Are you looking for a community of like-minded farmers to discuss your farming experience with? Look no further than the GoodGame Big Farm Discord Server!
Our server is the perfect place to connect with other farmers from around the world. Whether you're looking to chat about strategy, share tips and tricks, or just make new friends, our community has got you covered.
And that's not all - as a member of our Discord server, you'll also have access to exclusive giveaways and other special events. It's the perfect way to stay up to date on all the latest news and updates from GoodGame Studios.
So what are you waiting for? Join the GoodGame Big Farm Discord Server today and start connecting with fellow farmers from all over the world. Just click here to join the fun!
Comments
Niemand van mijn vrienden in "de echte wereld" vind het spel leuk
Je kunt waarschijnlijk wel een nieuw account aanmaken (je oude laten wissen) en via een email adres die vrij staat, daarmee een nieuwe account maken. Dan kan ik je, als je dat wilt, een uitnodiging sturen naar dat email adres
Zelf kan ik geen nieuwe account aan maken, omdat ik erg ver in dat spel ben en jij nog bij level 9, zie ik ;-)
ps: je mag altijd bij Klavertje 4 kijken als je dat wilt, de deur staat daar gewoon open :-) en als je bij een andere coöp wilt, of vrienden en zo, ook prima hoor :-)
pps: met nieuw account bedoel ik dus alleen een vrij staande email adres die geen Big Farm heeft.
Dan kan ik die uitnodigen naar Big Farm en vrienden maken.
Volgens de regels moet de oude dacht ik wel gewist worden.. hoe dan ook succes met je besluit :-)
(je mag altijd een mail sturen naar wiggeltje) dat ben ik :-)
gaat een coöperatie alleen hoger op de ranglijst door de level,
of gaat deze ook hoger op de ranglijst door middel van de onderzoeken te voltooien?
- Het gezamenlijk een coöperatie-onderzoek doen brengt jou en je coop-leden voordeel op jullie farms alsook voordeel binnen de coöperatie *), maar doet deze géén levelpunten omhoog gaan.
*) Dit voordeel per onderzoek vwb de coöperatie behelst (zie hiervoor ook Onderzoek-menu) dan dus:
1) coöperatie
2) coöperatie-project
3) hoofdfarm
4) Lekkerbek farm: a) recepten en b) producten
5) bloemenfarm
Kost deelnamekosten per lid, en eenmaal gestart, hoef je niks meer te doen.
- Het gezamenlijk een coöperatie-project doen brengt de coöperatie naar een hoger level ... de oranje ster bij elk projectplaatje laat je zien hoeveel punten jouw coöperatie erbij krijgt. De oranje balk linksboven in het coöperatiemenu laat zien hoeveel punten je nog nodig hebt voor het volgende level.
Kost niks, maar alle leden moeten flink samenwerken om project tot goed einde te brengen.
Helaas niet zoals ik zou willen. Ik ben nu 1 week thuis uit het ziekenhuis en blijk chronish ziek te zijn. Heel jammer. Ik vind het leuk om dit spel te blijven spelen, maar het zal veel minder zijn zoals ik ook waarschijnlijk minder op het forum zal verschijnen.
Maar als ik hier ben en kan helpen of antwoorden, dan zal ik dat zeker niet nalaten
dit beschermengeltje kan je wel gebruiken
Hoi Jiesta, bedankt voor je antwoord! Deze kan ik ook als link leggen voor mijn team.
Vervelend voor je dat het over de ziekte iets chronisch is. Neem vooral alle rust die je nodig hebt,
en mijn oprechte respect voor alle hulp die je aan ons hebt aangeboden. Ik denk dat alle Nederlandse spelers, die zo begaan zijn met deze leuke Big Farm spel, aan jou een voorbeeld zouden kunnen nemen,
om af en toe een kijkje op het forum te nemen om elkaar (bij vragen) te helpen.
Nogmaals bedankt ervoor en ook namens onze team (Klavertje 4) veel liefs en sterkte gewenst!
Wiggeltje
(2 DINGEN):
1) Het video element zal per vandaag, 22/3/2016 verwijderd worden uit het BF spel. E.e.a. zal naar verwachting nooit goed kunnen werken. (ik wil nu niet zeggen "ik heb het toch gezegd" maar vond dit zelf wel heul errug voorspelbaar
Officiële aankondiging: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/121535/info-video-show-will-be-removed-from-the-game#latest
2) Het gehele Coöperatie Kampioenschap (CK) gaat op de schop. Vandaag zal er in een update (waarin ook het video element verwijder wordt) al een gedeelte aangepast cq voorbereid worden voor het volgende CK. Omdat eea veel uitleg vergt, zal deze uitleg in delen opgesplitst worden - dus ook in de volgende updates volgt weer een uitleg t.a.v. de wijzigingen van dit CK.
(ik weet niet of ik ooit toekom aan een vertaling, maar voorlopig ziet het ernaar uit dat we verschillende leagues krijgen (zoals in Paarden toernooi), waarin we met coöperaties van ongeveer gelijk niveau in groepen samen gezet worden binnen verschillende divisies).
Officiële aankondiging: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/121455/update-march-22nd-2016-an-update-on-the-cooperative-challenge?new=1
Ik heb een vraag.
Hoe kun je samenwerken met andere coops, wat moet je daar voor doen?
Ik zit momenteel in een coop maar we zoeken eigenlijk nog een coop om mee samen te werken.
Staan we dan ook sterker met het komende coop kampioenschap?
Groeten,
Suus2005Save Draft
Je kunt niet samen werken met een andere coöperatie. Als leden van een en dezelfde coöperatie werk je onderling samen (onderzoeken/projecten/CK/Santa's List). Elke coöperatie staat op zichzelf, en hoe goed zo'n coöperatie draait is afhankelijk van de onderlinge samenwerking tussen de leden.
Wat je misschien ter ore is gekomen, is dat er ten behoeve van het Coöperatie Kampioenschap wel eens om hulp gevraagd wordt, ter tijdelijke versterking van de coöperatie - dus tijdens de duur van het kampioenschap. Maar dan vraagt men "travelers" *) of solitaire spelers om zich tijdelijk aan te sluiten bij de coop, om zo mee te helpen hun plaats in het kampioenschap te behalen of te behouden. Sommige coops doen dit om eens die "feest-boomgaard" te kunnen winnen.
Een 2e mogelijkheid waar je van gehoord kunt hebben is het samen gaan van 2 coops. Of eigenlijk: de overname van de ene coop door de andere. Want degene die zich aansluit is de coop die alle ooit aangeleverde verzamelobjecten, al het ooit gestortte goud en kasgeld dan kwijt is. Maar zo'n overname staat eigenlijk geheel los van het Coop Kampioenschap.
Heb ik eea zo duidelijk gemaakt?
*) traveler = "reizende speler", een solitaire speler die van de ene coop naar de andere trekt, overal zijn/haar diensten aanbiedend voor zolang als de coop hem/haar nodig denkt te hebben. Een traveler kan alleen coops op dezelfde server 'bedienen'.
Je kunt een eenmaal geplaatste post nooit verwijderen (dat kunnen alleen de Community Mgrs of Moderators), maar je kunt wel de inhoud (tekst) weghalen. Gewoon de getypte tekst arceren en deleten.
Omdat er nu eenmaal "iets" moet staan (anders wordt eea niet geaccepteerd) zetten wij in het Engelse forum er dan altijd voor in de plaats: "Content now irrelevant"
____________________________
PS: en de vraag van wizhotel is intussen inderdaad opgelost/afgehandelt naar tevredenheid.
is dit een foutje of beginnen ze door te draaien ?
dit kost enorm veel goud om 6 taken te doen in 2 dagen
1 vind 66 takken
2 doneer 22.200 appels
3 vind 710 sporen
4 ?
5 ?
6 ?
ze maken het spelen onmogelijk op deze manier
velden geven maar sporadisch sporen hele hoofdboerderij geoogst met alles er op en er aan en wauw 23 sporen gekregen.
ze zijn de laatste paar maanden goed bezig om meer variatie aan het spel te geven. maar daar naast breken ze het gigantisch af idioot hoge bedragen neertellen voor dingen en mensen kaal te plukken wil je ook maar iets willen bereiken in het spel
alleen tijd in het spel steken is niet meer genoeg
ik speel gewoon t evenement haal ik de deco ...prima
haal ik t niet ook goed..... MAAR ZONDER GOUD !!!
- Stel 890 Mais ter beschikking
- Stel 1.320 Eieren ter beschikking
Dus opsparen die hap!
Edit: Oh ik ben level 22, dus dat verschilt zeker per level?
Ga maar eens naar de webpagina van Larino,s corner.Daar zijn alle events in spreadsheets afgebeeld met bijbehorende hoeveelheden voor elke taak in elk event. Dan kun je jezelf een beetje voorbereiden op elk event en de volgende taak en tips hoe je het beste gebruik van je silo en composter maken kan
Hey Jiesta
Wat jammer dat je chronisch ziek bent,hopelijk is het wat te dragen? Wens je sterkte toe!! groet Nellie
Het event loopt morgenavond al af. Normaal hebben we tot zondagavond. Waarom nu ineens zo kort? Het scheelt 4 dagen. Het is onmogelijk om in zo'n korte tijd het event te volbrengen. Of je moet lvl 1 spelen. Ik hoop, dat dit nog rechtgezet wordt.
of is dat een foutje? en gelieve dit te verandere dan?
Ik weet overigens ook niet of ik het überhaupt ga/kan halen.
Ik moet het volgende nog produceren:
Koeienvoer: 3/9
Varkensvoer: 6/23
Kippenvoer: 25/53
Kan pas over 1u20m weer iets produceren. Ik wacht tot het laatste moment met 6 Koeienvoer (het gaat namelijk alleen om het starten van de productie), ondertussen dus genoeg gewassen produceren.
en hoe kan ik die installeren ??
groetjes sjannekuh
Ik heb een Samsung S2 en via de app store heb ik een flash browser genaamd 'Puffin' gedownload. Hiermee kan je (als je de juiste settings aanzet wat betreft flash) browserspelletjes spelen zoals op de computer.
Laat het me maar weten of het lukt.
Groetjes,
Sergio
Edit: Ik zit nu bijv via Puffin op mijn mobiel dit te editten. In de tab hiernaast heb ik Big Farm openstaan. Zoals ik al zei, laat maar weten of t lukt. Ik heb nog wat tips om het spelen makkelijker te maken ivm inzoemen en beeld verschuiven. Dat is via de app een stuk lastiger dan op de pc.