Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Yee-haw dla sezonu jeździeckiego!

Dzień dobry :)
Zapraszamy do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji,
z jej treścią możecie zapoznać się TU
Diana
«1

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 02.08.2022
    W aktualnej ofercie Centrum nagród nie ma licencji na złoto, złotniczków i punktów unii. Czy to stała zmiana, czy też tylko chwilowa i owe "towary" będzie można jeszcze w Centrum kupić?

    edit: i jeszcze, co dokładnie zmieniło się w nagrodach za turnieje sojusznicze? Bo zgodnie z zapowiedzią coś miało: 

    W tych dniach wszyscy potrzebujemy trochę odświeżenia, prawda? Co powiecie na świeże zmiany w puli nagród Turniei Sojuszniczych? Tylko spójrzcie! 


    No więc patrzę na silos sojuszniczy i według mnie wszystko zostało po staremu... Jak te nieszczęsne dekoracje (skrzynie) były, tak są dalej... 
    Post edited by karadok (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    W aktualnej ofercie Centrum nagród nie ma licencji na złoto, złotniczków i punktów unii. Czy to stała zmiana, czy też tylko chwilowa i owe "towary" będzie można jeszcze w Centrum kupić?

    edit: i jeszcze, co dokładnie zmieniło się w nagrodach za turnieje sojusznicze? Bo zgodnie z zapowiedzią coś miało: 

    W tych dniach wszyscy potrzebujemy trochę odświeżenia, prawda? Co powiecie na świeże zmiany w puli nagród Turniei Sojuszniczych? Tylko spójrzcie! 


    No więc patrzę na silos sojuszniczy i według mnie wszystko zostało po staremu... Jak te nieszczęsne dekoracje (skrzynie) były, tak są dalej... 
    Nagrody zawsze były co jakiś czas zmieniane ,co do nagród w turniejach sojuszniczych to pewnie zmiany dopiero nadejdą.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Czy mam rozumiec ,że teraz w grze nie bedzie mozna wejść na forum?
    w miejscu gdzie można było z gry zalogować sie na forum jest teraz znaczek "discord"
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie wiem dlaczego forum schowali głębiej w rozwijalnym menu. chyba chcą je zamknąć ! ale jeszcze jest. natomiast discord mi zbędny.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diano, wiem, że nagrody się zmieniały i po cichu liczę, że licencje, złotniczki i punkty unii do nas wrócą, ale z drugiej strony różnie być może... Mogłabyś więc poprosić Zespół o oficjalną odpowiedź w sprawie tych trzech nagród? Czy zniknęły "na chwilę", czy też na stałe?


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 02.08.2022
    No cóż taki numer nie pierwszy raz. Discord - ikona jest obrzydliwa
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diano, wiem, że nagrody się zmieniały i po cichu liczę, że licencje, złotniczki i punkty unii do nas wrócą, ale z drugiej strony różnie być może... Mogłabyś więc poprosić Zespół o oficjalną odpowiedź w sprawie tych trzech nagród? Czy zniknęły "na chwilę", czy też na stałe?


    Tak oczywiście jutro zapytam się o to.
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No cóż taki numer nie pierwszy raz. Discord - ikona jest obrzydliwa
    Dam to w raporcie  ;)
    Diana
     
  • Pula nagród odmieniona, nowe ładne, drogie pudełeczka... hmm 50 tyś. jabłuszek za piękną  :) nakładkę na młyn...(no oczywiście żebyśmy nie mieli za dużo z limitem zakupu - 2 nakładeczki na tydzien :D )
    To ja mam pytanie czy my mozemy Szanownemu Zespołowi odsprzedać te i inne nakładeczki, przez kilka lat aktywnej gry nazbierało sie tego do koloru do wyboru, co by tylko Szanowny Zespól sobie życzył. Wszystko co prawda ni z gruszki ni z pietruszki, tu zimowa, tam letnia, tu jeszcze wiejska itp itd. Zastrzegam tylko nam wystarczy jedna waluta - złoto, nie bedziemy utrudniac diamentami, obsydianami, wymyslac wszelkiego rodzaju humusów, katalizatorow, obiecujemy, że jak ggs wykupi od nas wszystkie, będziemy cieszyć się jak dzieci  :)  :);)
  • Co się dzieje z sezonem jeździeckim? Najpierw miał się zacząć tydzień temu, odliczanie się zakończyło i zamiast nowego sezonu informacja że zacznie się za 5 dni. Dziś minęło 5 dni, wchodzę w transporter konkursowy: Przerwa między sezonami 30 dni....
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Tylko czekać jak włączą znowu aktualizacje  :/
  • Już jest ok
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No cóż taki numer nie pierwszy raz. Discord - ikona jest obrzydliwa
    a mi się pozytywnie kojarzy - z postacią z Muppet Show: okrągły pysk, wielkie oczy i wiszące uszy :)

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam  :)
    Nagrody takie jak złotniczki ,licencje i punkty uni powinny wrócić.
    Diana 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję, Diano :) To bardzo dobra wiadomość :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 04.08.2022
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Pula nagród odmieniona, nowe ładne, drogie pudełeczka... hmm 50 tyś. jabłuszek za piękną  :) nakładkę na młyn...(no oczywiście żebyśmy nie mieli za dużo z limitem zakupu - 2 nakładeczki na tydzien :D )
    To ja mam pytanie czy my mozemy Szanownemu Zespołowi odsprzedać te i inne nakładeczki, przez kilka lat aktywnej gry nazbierało sie tego do koloru do wyboru, co by tylko Szanowny Zespól sobie życzył. Wszystko co prawda ni z gruszki ni z pietruszki, tu zimowa, tam letnia, tu jeszcze wiejska itp itd. Zastrzegam tylko nam wystarczy jedna waluta - złoto, nie bedziemy utrudniac diamentami, obsydianami, wymyslac wszelkiego rodzaju humusów, katalizatorow, obiecujemy, że jak ggs wykupi od nas wszystkie, będziemy cieszyć się jak dzieci  :)  :);)
    Jestem za :) Bardzo chętnie odsprzedam Zespołowi swoje niepotrzebne nakładki :) Szczególnie te na małe domki, których już dawno nie mam.

    A skoro Kuba poruszył temat wielu walut w tej grze... może Zespół wprowadzi kolejną? Walutę "nakładki" i w Centrum Handlowym zakładkę, w której będziemy mogli je na coś wymienić? Coś za nie kupić?
    Czemu Handlarz mistrzostw ma cały czas w ofercie nakładki na małe domki a nie ma ani jednej na rozległe albo podwójne?
    Czemu chyba tylko w przypadku kocich serduszek jest opcja ich wymiany na dolary? A w eventach od dawna te same nakładki, które tylko zwiększają zbiór rzeczy do niczego nie potrzebnych?
    Nakładek na małe domki mam ponad 150 (liczyłam u handlarza mistrzostw), nakładek na świnki i inne budynki też jest sporo...
    Nowej skrzyni z nakładkami nie potrzebuję... Bo po co mi one? Aby zwiększyły llość tych, które siedzą w magazynie?

    A jak już piszę... Dziś jest 4 sierpnia... 10 maja Diana pisała o homarach w kontraktach... Że w przypadku niektórych osób zmiany pojawią się do 3 miesięcy bo co 3 miesiace są aktualizowane...
    Nadal nie mam w kontraktach homarów... I jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat u mnie będzie to aktualizowane dokładnie 3 miesiące po tym wpisie Diany...
    Może Zespół poinformuje nas, kiedy najpóźniej powinniśmy mieć te homary w kontraktach?
    I może pomyśli w końcu o jakiejś rekompensacie za to, że przez kilka lat ich nie mieliśmy?
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Pula nagród odmieniona, nowe ładne, drogie pudełeczka... hmm 50 tyś. jabłuszek za piękną  :) nakładkę na młyn...(no oczywiście żebyśmy nie mieli za dużo z limitem zakupu - 2 nakładeczki na tydzien :D )
    To ja mam pytanie czy my mozemy Szanownemu Zespołowi odsprzedać te i inne nakładeczki, przez kilka lat aktywnej gry nazbierało sie tego do koloru do wyboru, co by tylko Szanowny Zespól sobie życzył. Wszystko co prawda ni z gruszki ni z pietruszki, tu zimowa, tam letnia, tu jeszcze wiejska itp itd. Zastrzegam tylko nam wystarczy jedna waluta - złoto, nie bedziemy utrudniac diamentami, obsydianami, wymyslac wszelkiego rodzaju humusów, katalizatorow, obiecujemy, że jak ggs wykupi od nas wszystkie, będziemy cieszyć się jak dzieci  :)  :);)
    Jestem za :) Bardzo chętnie odsprzedam Zespołowi swoje niepotrzebne nakładki :) Szczególnie te na małe domki, których już dawno nie mam.

    A skoro Kuba poruszył temat wielu walut w tej grze... może Zespół wprowadzi kolejną? Walutę "nakładki" i w Centrum Handlowym zakładkę, w której będziemy mogli je na coś wymienić? Coś za nie kupić?
    Czemu Handlarz mistrzostw ma cały czas w ofercie nakładki na małe domki a nie ma ani jednej na rozległe albo podwójne?
    Czemu chyba tylko w przypadku kocich serduszek jest opcja ich wymiany na dolary? A w eventach od dawna te same nakładki, które tylko zwiększają zbiór rzeczy do niczego nie potrzebnych?
    Nakładek na małe domki mam ponad 150 (liczyłam u handlarza mistrzostw), nakładek na świnki i inne budynki też jest sporo...
    Nowej skrzyni z nakładkami nie potrzebuję... Bo po co mi one? Aby zwiększyły llość tych, które siedzą w magazynie?

    A jak już piszę... Dziś jest 4 sierpnia... 10 maja Diana pisała o homarach w kontraktach... Że w przypadku niektórych osób zmiany pojawią się do 3 miesięcy bo co 3 miesiace są aktualizowane...
    Nadal nie mam w kontraktach homarów... I jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat u mnie będzie to aktualizowane dokładnie 3 miesiące po tym wpisie Diany...
    Może Zespół poinformuje nas, kiedy najpóźniej powinniśmy mieć te homaty w kontraktach?
    I może pomyśli w końcu o jakiejś rekompensacie za to, że przez kilka lat ich nie mieliśmy?
    Witam :)
    Przekazałam ,że na Twoim koncie nie ma kontraktów z homarami.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Pula nagród odmieniona, nowe ładne, drogie pudełeczka... hmm 50 tyś. jabłuszek za piękną  :) nakładkę na młyn...(no oczywiście żebyśmy nie mieli za dużo z limitem zakupu - 2 nakładeczki na tydzien :D )
    To ja mam pytanie czy my mozemy Szanownemu Zespołowi odsprzedać te i inne nakładeczki, przez kilka lat aktywnej gry nazbierało sie tego do koloru do wyboru, co by tylko Szanowny Zespól sobie życzył. Wszystko co prawda ni z gruszki ni z pietruszki, tu zimowa, tam letnia, tu jeszcze wiejska itp itd. Zastrzegam tylko nam wystarczy jedna waluta - złoto, nie bedziemy utrudniac diamentami, obsydianami, wymyslac wszelkiego rodzaju humusów, katalizatorow, obiecujemy, że jak ggs wykupi od nas wszystkie, będziemy cieszyć się jak dzieci  :)  :);)
    Jestem za :) Bardzo chętnie odsprzedam Zespołowi swoje niepotrzebne nakładki :) Szczególnie te na małe domki, których już dawno nie mam.

    A skoro Kuba poruszył temat wielu walut w tej grze... może Zespół wprowadzi kolejną? Walutę "nakładki" i w Centrum Handlowym zakładkę, w której będziemy mogli je na coś wymienić? Coś za nie kupić?
    Czemu Handlarz mistrzostw ma cały czas w ofercie nakładki na małe domki a nie ma ani jednej na rozległe albo podwójne?
    Czemu chyba tylko w przypadku kocich serduszek jest opcja ich wymiany na dolary? A w eventach od dawna te same nakładki, które tylko zwiększają zbiór rzeczy do niczego nie potrzebnych?
    Nakładek na małe domki mam ponad 150 (liczyłam u handlarza mistrzostw), nakładek na świnki i inne budynki też jest sporo...
    Nowej skrzyni z nakładkami nie potrzebuję... Bo po co mi one? Aby zwiększyły llość tych, które siedzą w magazynie?

    A jak już piszę... Dziś jest 4 sierpnia... 10 maja Diana pisała o homarach w kontraktach... Że w przypadku niektórych osób zmiany pojawią się do 3 miesięcy bo co 3 miesiace są aktualizowane...
    Nadal nie mam w kontraktach homarów... I jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat u mnie będzie to aktualizowane dokładnie 3 miesiące po tym wpisie Diany...
    Może Zespół poinformuje nas, kiedy najpóźniej powinniśmy mieć te homary w kontraktach?
    I może pomyśli w końcu o jakiejś rekompensacie za to, że przez kilka lat ich nie mieliśmy?
    Witam :)
    Przekazałam ,że na Twoim koncie nie ma kontraktów z homarami.
    Diana
    Dziękuję Diano.
    Może przekaż jeszcze nasze pomysły dotyczące nakładek.
    Pozdrawiam :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Pula nagród odmieniona, nowe ładne, drogie pudełeczka... hmm 50 tyś. jabłuszek za piękną  :) nakładkę na młyn...(no oczywiście żebyśmy nie mieli za dużo z limitem zakupu - 2 nakładeczki na tydzien :D )
    To ja mam pytanie czy my mozemy Szanownemu Zespołowi odsprzedać te i inne nakładeczki, przez kilka lat aktywnej gry nazbierało sie tego do koloru do wyboru, co by tylko Szanowny Zespól sobie życzył. Wszystko co prawda ni z gruszki ni z pietruszki, tu zimowa, tam letnia, tu jeszcze wiejska itp itd. Zastrzegam tylko nam wystarczy jedna waluta - złoto, nie bedziemy utrudniac diamentami, obsydianami, wymyslac wszelkiego rodzaju humusów, katalizatorow, obiecujemy, że jak ggs wykupi od nas wszystkie, będziemy cieszyć się jak dzieci  :)  :);)
    Jestem za :) Bardzo chętnie odsprzedam Zespołowi swoje niepotrzebne nakładki :) Szczególnie te na małe domki, których już dawno nie mam.

    A skoro Kuba poruszył temat wielu walut w tej grze... może Zespół wprowadzi kolejną? Walutę "nakładki" i w Centrum Handlowym zakładkę, w której będziemy mogli je na coś wymienić? Coś za nie kupić?
    Czemu Handlarz mistrzostw ma cały czas w ofercie nakładki na małe domki a nie ma ani jednej na rozległe albo podwójne?
    Czemu chyba tylko w przypadku kocich serduszek jest opcja ich wymiany na dolary? A w eventach od dawna te same nakładki, które tylko zwiększają zbiór rzeczy do niczego nie potrzebnych?
    Nakładek na małe domki mam ponad 150 (liczyłam u handlarza mistrzostw), nakładek na świnki i inne budynki też jest sporo...
    Nowej skrzyni z nakładkami nie potrzebuję... Bo po co mi one? Aby zwiększyły llość tych, które siedzą w magazynie?

    A jak już piszę... Dziś jest 4 sierpnia... 10 maja Diana pisała o homarach w kontraktach... Że w przypadku niektórych osób zmiany pojawią się do 3 miesięcy bo co 3 miesiace są aktualizowane...
    Nadal nie mam w kontraktach homarów... I jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat u mnie będzie to aktualizowane dokładnie 3 miesiące po tym wpisie Diany...
    Może Zespół poinformuje nas, kiedy najpóźniej powinniśmy mieć te homary w kontraktach?
    I może pomyśli w końcu o jakiejś rekompensacie za to, że przez kilka lat ich nie mieliśmy?
    Witam :)
    Przekazałam ,że na Twoim koncie nie ma kontraktów z homarami.
    Diana
    Dziękuję Diano.
    Może przekaż jeszcze nasze pomysły dotyczące nakładek.
    Pozdrawiam :)
    te pomysły przekażę w raporcie.
    Diana 
  • W nagrodach MS pojawiło się nowe pudełeczko: dziwna czerwona skrzynia  ;) opis: ta tajemnicza skrzynia zawiera budynek tematyczny. Mam pytanie czy ten budynek tematyczny to nie będzie przypadkiem stary cukierkowy kurnik  :'( albo może tropikalny :'(, bo te tez chętnie Szanownemu Zespołowi od razu bym odsprzedał.

    Jakoś mam wrażenie, że ta nowa pula nagród to stare nagrody w nowym pudełkowym opakowaniu, chyba cała frajda ma polegać na otwieraniu tych pudełeczek, pewnie po to te nowe animacje otwierania pudełeczek :)

    Mam też pomysł na nowe tematyczne wydarzenie pchli targ, moglibyśmy z Zespołem się pozamieniać :) nawet wymyśliłem nazwę - SKNERUS ;) , jakoś tak pasowała by do GGS o:)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    No i ładnie... Otworzyłam właśnie zdobytą w MS skrzynkę z budynkiem tematycznym. I tak, spodziewałam się kurnika... ;)  Ale nie...  Nie kurnik wyskoczył z pudełka...


    Otrzymałam żyzną łąkę poziomu 1 - tak, bym mogła ją sobie postawić i za złoto rozbudować...? Czy to ma być żart? 

    Podsumowanie: skrzynia z losowym budynkiem tematycznym jest dla mnie fatalną nagrodą. Wolałabym otrzymać zamiast niej złote jabłka. Przynajmniej wtedy kupiłabym za nie coś, co rzeczywiście mi się przyda, a nie będzie walało się w magazynie. Ja nie stawiam na farmie losowych budynków - każda budowa jest przemyślana i ma swoje uzasadnienie.
    Dlaczego nie można zastosować metody proponowanej wielokrotnie przez graczy, by w przypadku niektórych nagród zastosować opcję wyboru? Albo dziwna czerwona skrzynia, albo jabłka (w przypadku MS). Albo elementy wyposażenia łodzi, albo jabłka (to w przypadku silosu rybnego). I naprawdę, rozumiem usuwanie z nagród waluty premium (nie podoba mi się to, ale rozumiem), jednak zmieniania nagród z jakkolwiek wartościowych dla gracza na bezwartościowe* przerasta moje pojmowanie. To ja już wolę stare dekoracje. Przynajmniej na części maszyn mogłam je przerabiać, które akurat do czegoś mi się jeszcze przydają.

    *i tak, tak, rozumiem, że ktoś może być bardzo zadowolony z wylosowanego budynku, ale tu pozwalam sobie na podejście czysto subiektywne. Żaden budynek tematyczny w tym momencie oprócz tych dostępnych jako nagrody w globalnym wydarzeniu nie przedstawia sobą dla mnie żadnej wartości, gdyż wszystkie inne mogę zdobyć poprzez uzbieranie konkretnej waluty wtedy, kiedy takim budynkiem będę zainteresowana. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    No i ładnie... Otworzyłam właśnie zdobytą w MS skrzynkę z budynkiem tematycznym. I tak, spodziewałam się kurnika... ;)  Ale nie...  Nie kurnik wyskoczył z pudełka...


    Otrzymałam żyzną łąkę poziomu 1 - tak, bym mogła ją sobie postawić i za złoto rozbudować...? Czy to ma być żart? 

    Podsumowanie: skrzynia z losowym budynkiem tematycznym jest dla mnie fatalną nagrodą. Wolałabym otrzymać zamiast niej złote jabłka. Przynajmniej wtedy kupiłabym za nie coś, co rzeczywiście mi się przyda, a nie będzie walało się w magazynie. Ja nie stawiam na farmie losowych budynków - każda budowa jest przemyślana i ma swoje uzasadnienie.
    Dlaczego nie można zastosować metody proponowanej wielokrotnie przez graczy, by w przypadku niektórych nagród zastosować opcję wyboru? Albo dziwna czerwona skrzynia, albo jabłka (w przypadku MS). Albo elementy wyposażenia łodzi, albo jabłka (to w przypadku silosu rybnego). I naprawdę, rozumiem usuwanie z nagród waluty premium (nie podoba mi się to, ale rozumiem), jednak zmieniania nagród z jakkolwiek wartościowych dla gracza na bezwartościowe* przerasta moje pojmowanie. To ja już wolę stare dekoracje. Przynajmniej na części maszyn mogłam je przerabiać, które akurat do czegoś mi się jeszcze przydają.

    *i tak, tak, rozumiem, że ktoś może być bardzo zadowolony z wylosowanego budynku, ale tu pozwalam sobie na podejście czysto subiektywne. Żaden budynek tematyczny w tym momencie oprócz tych dostępnych jako nagrody w globalnym wydarzeniu nie przedstawia sobą dla mnie żadnej wartości, gdyż wszystkie inne mogę zdobyć poprzez uzbieranie konkretnej waluty wtedy, kiedy takim budynkiem będę zainteresowana. 
    Czyli kolejny paździerz, znowu do zapomnienia . Sił już brak, żeby reagować na te nowości extra oferty i uchachane super nagrody




  • No to miałem szczęście ;) , bo choć za dolary 
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Ja również nie mam homarów w kontraktach, pomimo że kontrakty się zmieniły, np. mam produkty z Zatoki Syrenek w kontraktach.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 06.08.2022
    u mnie kurnik cukierkowy

    Ktoś inny z sojuszu miał irlandzki, ktoś trafił na kozy, chlew, jedna osoba na sojusznicze wiśnie...

    Podsumowując - prezenty dobre dla osób z niskimi lvl, które teraz budują farmy...
    Dla tych, co grają dłużej, badziewie, które będzie siedzieć w magazynie...
    Mam prawie 40 samych cukierkowych kurników, nie planuję ich budować...
    Umieszczenie w tej skrzyni wielu różnych budynków, abyśmy mogli wybrać jeden po jej otworzeniu miałoby jakiś sens... i dało motywację do walki...
    Ale jak mam walczyć po to, aby dostać kolejny kurnik...

    I jeszcze jedna sprawa - ktoś ostatnio napisał, że w silosie te "nieszczęsne" dekoracje zostały, że tam nic się nie zmieniło... (pewnie i tam się zmieni). Potem przeczytałam, że dekoracje jednak lepsze od nowych skrzyń w ms (bo można je na części przerobić)...
    Wg mnie powinna być opcja wyboru - dekoracja albo skrzynia z wieloma budynkami do wyboru.
    Albo po prostu, tak jak np w kole balonowym - nagroda, w której jest wiele budynków i dekoracja i trzeba wybrać jeden budynek albo tę dekorację...
    Zamiana dekoracji na skrzynie jest dobra (a jednocześnie zła) dla osób z niskimi lvl
    dobra - bo oni budują farmy i prawie każdy budynek tematyczny im się przyda
    zła - bo zabranie dekoracji z nagród sprawi, że nie będą mogli skompletować tego, co potrzebne np w Parku Radości...

    A homarów w kontraktach nadal brak... Do 10 sierpnia kilka dni ale jakoś nie wierzę, że cokolwiek się zmieni... 
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90

    Witam u mnie taki nabytek :)
    A może dajcie możliwość wymiany takiego niechcianego budynku na srebrne monety  wtedy jest szansa kupić sobie coś innego ....
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Kiedy wprowadzili targ rybny?
    Właśnie dostałam PIERWSZY kontrakt z homarami.

    Ciekawe, kiedy dostanę kolejny.
    Bo chwilę wcześniej sprzedałam prawie wszystkie homary. Może zdążę nałowić trochę ;)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy wprowadzili targ rybny?
    Właśnie dostałam PIERWSZY kontrakt z homarami.

    Ciekawe, kiedy dostanę kolejny.
    Bo chwilę wcześniej sprzedałam prawie wszystkie homary. Może zdążę nałowić trochę ;)mi od czasu do czasu wpadały w kontraktach homary, jakoś nie miałem problemu, ale wydaje mi się , że na lowiskach  to teraz homarów zatrzęsienie, czasami na 5 naraz. chyba pomylili w GGS, łowiska z kontraktami na targu  :))
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    coś mi się nie udało powyżej  :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy wprowadzili targ rybny?
    Właśnie dostałam PIERWSZY kontrakt z homarami.

    Ciekawe, kiedy dostanę kolejny.
    Bo chwilę wcześniej sprzedałam prawie wszystkie homary. Może zdążę nałowić trochę ;)
    :)  
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jeszcze jedna uwaga, co do skrzyń z budynkami tematycznymi: po otwarciu skrzyni budynek automatycznie trafia do naszego magazynu z budynkami, ale niestety nie ma tam możliwości sprawdzenia informacji o nim. Aby więc porównać go z "normalnym" budynkiem (produkcja), trzeba się nagłówkować: polatać po handlarzu mistrzostw, centrum ofert, a w moim przypadku (tej żyznej łąki) nawet szukać informacji w źródłach zewnętrznych (forum, BigFarm Wiki), ewentualnie postawić na farmie i liczyć, że będzie nam się podobał... Dobrze by więc było, by Zespół umożliwił nam sprawdzenie budynku właśnie z poziomu magazynu i dodał ikonę "informacja", która przeniosłaby nas w menu budynku - tak byśmy mogli go sobie pooglądać, pooceniać i zdecydować, czy rzeczywiście chcemy go postawić.


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik