Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με τα νέα γραφικά,την Κοινότητα παπιών και τις μάρκες μπαλονιών !

-NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
Γεια σας,
σε αυτό το θέμα μπορείτε να συζητάτε για τα νεα γραφικά , την κοινότητα των παπιών , τις νεες μάρκες μπαλονιών και γενικά ότι σας απασχολεί σχετικά με την ενημέρωση τις 29 Οκτωβρίου ,

Φιλικά
Post edited by -NEMESIS- on

Σχόλια

  • giva (GR1)giva (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 12
    μαρκες για τον τροχο μπαλονιων μονο με χρυσο;;;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης giva (GR1) είπε:
    μαρκες για τον τροχο μπαλονιων μονο με χρυσο;;;
    Προς το παρόν ναι ,
    αργότερα και σαν ανταμοιβές από events
    Φιλικά
  • giva (GR1)giva (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 12
    ευχαριστω
  • BiaGamer (GR1)BiaGamer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 108
    Ωραια να επεκτεινουν την πολυκατοικια σε μεγαλο κτηριο αγελαδων και παπιων
    το κοστος ομως, τους περισσοτερους μας ξεπερνα.
    κ οχι μονο η αγορα τους αλλα κ το κοστος αναβαθμισης,
    Και η πολυκατοικια ενα επιπεδο  αναβαθμιζεις και μετα ενα κενο και ξανα αναβαθμιση για να τοποθετησεις ενα κτηριο,χαμενα πολλα διαμαντα ετσι!
    Αυτα τα κτηρια πια δειχνουν πως μπηκαν μονο για λιγους για αλλη μια φορα,
    για αυτους που ξοδευουν ,μεγαλα ποσα σε χρυσο!!
    οι υπολοιποι απλα θα τα θαυμαζουμε απο μακρια.
    Ευχαριστουμε τους σχεδιαστες που μας σκεφτεται ολους και φτιαχνει ολο καινουργια πραματα για λιγους!!!!!!
    Και μη μου πειτε για την φαρμα των ονειρων κ τα εχτρα διαμαντια γιατι πειτε ολοι σας
     ποσοι θα αντεξεται να κανεται τα ιδια και τα ιδια συνεχεια μια στην βασικη μια στην ονειρων
    ενα μηνα? δυο μηνες? και πρωταθλημα απο εδω ,σιλο απο εκει και ξανα σιλο και παζαρι
    και τα μυαλια στο μπλεντερ!!!!!!

  • Jenny1979 (GR1)Jenny1979 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1,639
    επεξεργάστηκε 30.10.2019
    θα συμφωνήσω με τη συμπαίχτριά μου @BiaGamer (GR1)
    ότι καινούριο έρχεται είναι για λίγους ,

    οι κοινότητες αγελάδων κ παπιών για λίγους,
    ο τρόχος μπαλονιών μόνο με χρυσό κ μη μου πείτε τουλάχιστον για την ώρα... ας τον έφερναν όταν θα ήταν έτοιμοι να προσθέσουν κ τις μάρκες ως ανταμοιβές 

    όλα τα γεγονότα έχουν αλλάξει, δεν υπάρχει χαρά πλέον
    τη χαρά του να παίξεις κ να κερδίσεις μια καλή κ χρήσιμη ανταμοιβή όταν φτάσεις ένα συγκεκριμένο ποσό-στόχο αν είναι χαρά σε όλα μα όλα τα γεγονότα να τρέχω κ να "πατάω" το συμπαίχτη μου... μάλλον έχουμε διαφορετική άποψη για το τι είναι χαρά του παιχνιδιού...
    μ αρέσει που στα ερωτηματολόγια που μας στέλνει κατά καιρούς η εταιρεία μας ρωτάει αν μέσα από τα ιβεντ προωθείται η ευγενής άμιλλα. χαχαχαχαχα δλδ δεν υπάρχει αυτό!!!
    μάλλον ζουν στην,,, φάρμα των ονείρων χαχαχαχα 

    έκαναν κ αλλαγές λέει... σε γραφικά, κτίρια , άλλαξαν τα συμβόλαια κ το ονόμασαν αίθουσα αγοράς...
    άλλαξε ο μανωλιός κ έβαλε τα ρούχα του αλλιώς λέω εγώ.. 

    κ μέσα σε όλαααα αυτά τα υπέροχα (!!!) κ θαυμαστά (!!!) ο θεός να τα κάνει, σήμερα με το που συνδέθηκα στο παιχνίδι έλαβα το διακοσμητικό για τα 5 χρόνια του παιχνιδιού
    ναι, μόνο που το χω πάρει ήδη, όταν έκλεισα τα 5 μου χρόνια εδώ, 
    το έχω τοποθετημένο στη βασική μου φάρμα κ τώρα έχω ένα ακόμα στην αποθήκη μου
    μήπως τα είχαν περίσσευμα? ξέμειναν στην αποθήκη τους κ δεν ήξεραν τι να τα κάνουν κ τα ξαναμοιράζουν?
    (για τα 7 θα έπρεπε να πάρω κ όχι για τα 5)
     χαχαχα δλδ οκ,,, τι άλλο να πω 


  • givga (GR1)givga (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 29
    καλημερα παιδια μετα απο σχεδον 4 χρονια καταλαβα χρυσο χρυσο χρυσο 
    τα μεγαλα επιπεδα να τρεχουν τα μικρα χελωνες  γι αυτο χαλαραααα
  • BiaGamer (GR1)BiaGamer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 108
    Ο καινουργιος τροχος φαινεται ενδιαφερον !
    αλλα θα εκτιμουσαμε ολοι αν ερχονταν πρωτα οι μαρκες στα ιβεντ
    και μετα το γεγονος.
    τωρα δινεται η δυνατοτητα να το χρησιμοποιησουν μονο οσοι μπορουν να αγοραζουν συχνα χρυσο!
    Αλλο ενα γεγονος που το παρακολουθουμε απο μακρια.
  • ch.tzimani (GR1)ch.tzimani (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 96
    και  εγω  συμφωνω  με  τους  παραπανω  ειναι  πολυ  χρονοβορο  το  να  μασεις  διαμαντια   και  να  σου  δινει  χωρο  σε  ενα  _+ ενα  επιπεδο \ φανταζομε  πως  θα  ειναι  για τις  κοινοτητες  το  κοστος  των  διαμαντιων?
    απλα  θα  βαζουμε  το  πρωτο  επιπεδο  και θα  σταματαμε

    ερωτηση΄/στην κοινοτητα  παπιων  και  αγελαδων μπορουμε  να  αποθηκευσουμε  μεγαλη  αγελαδα  ή  παπια
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης ch.tzimani (GR1) είπε:
    και  εγω  συμφωνω  με  τους  παραπανω  ειναι  πολυ  χρονοβορο  το  να  μασεις  διαμαντια   και  να  σου  δινει  χωρο  σε  ενα  _+ ενα  επιπεδο \ φανταζομε  πως  θα  ειναι  για τις  κοινοτητες  το  κοστος  των  διαμαντιων?
    απλα  θα  βαζουμε  το  πρωτο  επιπεδο  και θα  σταματαμε

    ερωτηση΄/στην κοινοτητα  παπιων  και  αγελαδων μπορουμε  να  αποθηκευσουμε  μεγαλη  αγελαδα  ή  παπια
    ναι μπορείτε 

  • HipTasos2 (GR1)HipTasos2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 339
    Εδω και μερες εχω βαλει 4 εργατες να κρατουν τον τροχό των μπαλονιων για να μη μου φυγει,ετσι που ανεβοκατεβαινει,δεν τους βλεπω ομως να αντεχουν για πολυ ακομα! Όχι τιποτ άλλο,φοβαμαι μην τους παρει μαζι του και αντε μετα να βρω νεους εργατες!
    Θα μας φερουν μάρκες ή μονο με χρυσο θα τις βρισκουμε;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης HipTasos2 (GR1) είπε:
    Ε
    Θα μας φερουν μάρκες ή μονο με χρυσο θα τις βρισκουμε;
    Προς το παρόν , θα αγοράζονται μόνο με χρυσό, αργότερα.....
    Φιλικά
Sign In to comment.