Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

συζήτηση σχετικά με το παγκόσμιο πρωτάθλημα φάρμας-WWC

-NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
Γεια σας ,
σε αυτό το θέμα μπορείτε να συζητήσετε σχετικά με το νέο παγκόσμιο πρωτάθλημα φάρμας

Φιλικά
Post edited by -NEMESIS- on
«1314

Σχόλια

  • nick.7 (GR1)nick.7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 105
    Λεει παγκοσμιο πρωταθλημα,,,τι ακριβως ειναι??
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Το σχεδιαστικό επιθυμεί (και έχει προγραμματίσει) , να σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες για αυτό , αύριο το πρωί , γύρω στις 11.00.

    Φιλικά
  • nick.7 (GR1)nick.7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 105
    Οκ τοτε θα περιμενουμε,,παντως πολυ καλη δουλεια το χρονομετρο,επιτελους θα ξερουμε ποτε ερχεται και τι....
  • exantas (GR1)exantas (GR1) Αναρτήσεις: 34
    καλησπερα. οχι οτι ειναι κακο αυτο το παγκοσμιο χρονομετρο, αλλα οι περισσοτεροι παιχτες του big farm, εκτος απο αυτο το παγκοσμιο πρωταθλημα που δεν γνωριζουμε τι ειναι, γτ για κατι καινουριο φαινετε, τα υπολουπα γεγονοτα τα ξεραμε ποτε θα λαμβαναν χωρα! σε εκεινο που ολοι θελουμε να ξερουμε και δεν αναφερετε, ειναι για τον αρχιτεκτονα δεν μας λενε ποτε θα ερχετε!θα προτεινα να μας ενημερωνουν σε κατι που δεν γνωριζουμε και οχι στα γνωστα γεγονοτα. ας μην δουλευομαστε!
  • Heartkoula (GR1)Heartkoula (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 35
    καλησπερα εγω θελω να ρωτησω αλλαξε μερα το πρωταθλημα γιατι δειχνει τεταρτη η δε θα εχει στανταρ μερα πλεον;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Heartkoula (GR1) είπε:
    καλησπερα εγω θελω να ρωτησω αλλαξε μερα το πρωταθλημα γιατι δειχνει τεταρτη η δε θα εχει στανταρ μερα πλεον;
    Βάση σχεδιασμού και για όσο θα διαρκεί το παγκόσμιο πρωτάθλημα , οι χρόνοι έναρξης και λήξης των γεγονότων είναι αυτή που αναγράφονται στις σχετικές πληροφορίες του event.
    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    το σχετικό update , θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 6 Ιουλίου .
    Για τον ακριβή χρόνο θα σας ενημερώσω  αργότερα , μέσα στην εβδομάδα.

    Φιλικά
  • Heartkoula (GR1)Heartkoula (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 35
    ok ευχαριστω πολυ
  • hliaskar (GR1)hliaskar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 121
    Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα του Big Farm....!!!
    Πολύ καλό και χρήσιμο το "παγκόσμιο χρονόμετρο" που εμφανίστηκε στο παιχνίδι...!! Δεν λέω...πρέπει να εκφράζουμε τα παράπονα μας για αρκετές "ατέλειες" και προβλήματα που υπάρχουν ,αλλά δεν θα πρέπει να ξεχνάμε να εκφράζουμε και την ευχαρίστηση μας για ορισμένα άλλα, που όντως αξίζουν...!!!! Μπράβο σας...!!! 
  • PlayerFrosso (GR1)PlayerFrosso (GR1) Αναρτήσεις: 165

    Καλησπέρα σε ολους,

    θα ηθελα να συμφωνησω με τον συμπαικτη μας hliaskar πως  οφείλουμε να συζητάμε τα προβλήματα, που συναντουμε στο παιχνιδι και μας δυσκολευουν, αλλα πρεπει να λεμε και τα καλα, που τον τελευταιο καιρο συμβαινουν στο παιχνιδι.

    Πολύ καλο το χρονομετρο για την ενημερωση, που μας δινει. Επισης θα ηθελα να αναφερθώ στη Φριντα Λουλουδη με τους ορίζοντες. Ολο αυτό τον καιρο πιστευα ότι είναι 1 cartoon και γελαγα πολύ μαζι της.Κι όμως δεν είναι.Τυχαια ανακαλυψα πως ηταν Μεξικανα εικαστικος,αναπηρη με πολύ εντονη προσωπικοτητα και όπως εντονα εζησε ετσι εβαλε τελος και στη ζωη της. Την εχουν αποδωσει τοσο αληθινα στο παιχνιδι, που δεν πιστευα στα ματια μου.Ειναι πολύ καλο να φιλοξενούμε τέτοιες προσωπικότητες.

    Και τελος η αλιεια βαθεων νερων είναι από τα καλυτερα, που εχει το παιχνιδι, γιατι τα δολλαρια που μας εξασφαλιζει είναι πολλα και μπορούμε να κανουμε παρα πολλα στις φαρμες μας.

    Καλο απόγευμα σε ολους.

    Υ.Γ.Ηλια πολλα φιλια στην ζουζουνα σου Elfin.



  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 04.07.2017
    Γεια σας ,
    όπως θα είδατε και στην σχετική Ε.Α , το update για την εισαγωγή των χαρακτηριστικών του νέου event θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη.
    Μετά από αυτό και εφόσον είναι επιτυχημένο, ο σχεδιασμός για την έναρξη και την καταμέτρηση σε αυτό των γεγονότων,  θα γίνει την Παρασκευή και με βάση το παρακάτω χρονοδιάγραμμα:

    >15:00 έναρξη παγκόσμιου πρωταθλήματος
    >15:05 έναρξη φάρμας νησιού 
    >15:10 έναρξη κλασικού σιλό 
    >15:15 έναρξη νέας σεζόν-τουρνουά αλόγων
    >15:20 έναρξη θεματικού event των εξωγήινων 

    Φιλικά
  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    Μάλιστα επειδή οι ξένοι δεν πάνε γενικώς διακοπές και είναι σπίτι δουλειά δουλειά σπίτι θεώρησε η εταιρεία καλό να τους απασχολήσει με την προσθήκη του παγκόσμιου πρωταθλήματος. ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ. ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ. ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ; Μέσα στο καλοκαίρι μας υποχρεώνεται για να κερδίσουμε το παγκόσμιο πρωτάθλημα βάζοντας τους  5 τύπους δραστηριοτήτων να κάνουμε τα πάντα. Εγώ δεν κάνω πλέον καμία θεματική εκδήλωση που να με υποχρεώνει να φυτεύω κάτι διαφορετικό από αυτό που θέλω να φυτέψω ώστε να κερδίσω είτε στο χωνί είτε στο συνεταιριστικό πρωτάθλημα. Και φυσικά δεν πρόκειται να ξανακάνω νησί και ας μου λείπουν σπόροι. Μια χαρά ήταν κάποτε με 4 αναβαθμίσεις και κράταγε 1 μήνα. Τώρα το κάνατε ούτε στο τρίτο επίπεδο να μην μπορούμε να αναβαθμίσουμε το νησί και να παράγουμε ψίχουλα και να κερδίζουμε ψίχουλα.
  • dimitrism (GR1)dimitrism (GR1) Αναρτήσεις: 45
    Ο χρήστης blossom (GR1) είπε:
    Μάλιστα επειδή οι ξένοι δεν πάνε γενικώς διακοπές και είναι σπίτι δουλειά δουλειά σπίτι θεώρησε η εταιρεία καλό να τους απασχολήσει με την προσθήκη του παγκόσμιου πρωταθλήματος. ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ. ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ. ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ; Μέσα στο καλοκαίρι μας υποχρεώνεται για να κερδίσουμε το παγκόσμιο πρωτάθλημα βάζοντας τους  5 τύπους δραστηριοτήτων να κάνουμε τα πάντα. Εγώ δεν κάνω πλέον καμία θεματική εκδήλωση που να με υποχρεώνει να φυτεύω κάτι διαφορετικό από αυτό που θέλω να φυτέψω ώστε να κερδίσω είτε στο χωνί είτε στο συνεταιριστικό πρωτάθλημα. Και φυσικά δεν πρόκειται να ξανακάνω νησί και ας μου λείπουν σπόροι. Μια χαρά ήταν κάποτε με 4 αναβαθμίσεις και κράταγε 1 μήνα. Τώρα το κάνατε ούτε στο τρίτο επίπεδο να μην μπορούμε να αναβαθμίσουμε το νησί και να παράγουμε ψίχουλα και να κερδίζουμε ψίχουλα.
    Αρκετα καλα τα λες. Αλλα δεν θα στεναχωρηθουν και πολυ
  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    Ο χρήστης dimitrism (GR1) είπε:
    Ο χρήστης blossom (GR1) είπε:
    Μάλιστα επειδή οι ξένοι δεν πάνε γενικώς διακοπές και είναι σπίτι δουλειά δουλειά σπίτι θεώρησε η εταιρεία καλό να τους απασχολήσει με την προσθήκη του παγκόσμιου πρωταθλήματος. ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ. ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ. ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ; Μέσα στο καλοκαίρι μας υποχρεώνεται για να κερδίσουμε το παγκόσμιο πρωτάθλημα βάζοντας τους  5 τύπους δραστηριοτήτων να κάνουμε τα πάντα. Εγώ δεν κάνω πλέον καμία θεματική εκδήλωση που να με υποχρεώνει να φυτεύω κάτι διαφορετικό από αυτό που θέλω να φυτέψω ώστε να κερδίσω είτε στο χωνί είτε στο συνεταιριστικό πρωτάθλημα. Και φυσικά δεν πρόκειται να ξανακάνω νησί και ας μου λείπουν σπόροι. Μια χαρά ήταν κάποτε με 4 αναβαθμίσεις και κράταγε 1 μήνα. Τώρα το κάνατε ούτε στο τρίτο επίπεδο να μην μπορούμε να αναβαθμίσουμε το νησί και να παράγουμε ψίχουλα και να κερδίζουμε ψίχουλα.
    Αρκετα καλα τα λες. Αλλα δεν θα στεναχωρηθουν και πολυ
    Το τουρνουά αλόγων και τα σιλό θα κάνω μόνο για εμένα και το συνετ. πρωτάθλημα αναγκαστικά από φιλότιμο να υποστηρίξω την ομάδα μου. Λίγκα αν τύχει και φυσικά το ψάρεμα για τα πολλά εκατομμύρια που δίνει. Τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν γιατί δεν βοηθάνε αρκετά για να αναβαθμίσω την φάρμα μου. Έχω την θάλασσα στα πόδια μου που με καλεί.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    η πτώση των παρακάτω  αντικειμένων:


    συγκομιδή 3 κύριων αγροκτημάτων

    από σεζόν αλόγων


    από την αλιεία


    τiς συνεταιριστικές εκδηλώσεις


    και τα θεματικά event

    θα σας ενημερώνουν από ποια δραστηριότητα λαμβάνετε αντικείμενα για το παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Φιλικά

  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    Μάλιστα και τώρα θέλει η εταιρεία να πιστέψω ότι δεν θα υπάρξουν κολλήματα στο παιχνίδι με την εισαγωγή του νέου πρωταθλήματος όπως συμβαίνει κάθε φορά με την εισαγωγή οτιδήποτε καινούριου στο παιχνίδι; Και μάλιστα εν μέσω σιλό που το κάθε λεπτό μετράει. Κανονιστε να χάσουμε κάρτες χρυσού στο σιλό εξ αιτίας λαθών του παιχνιδιού.
  • ch.tzimani (GR1)ch.tzimani (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 96
    Το κακο  με  τις  ενοτητες  νησι  ζαχαροχωρι κλπ  ειναι εκει που το στρωνεις  [δινοντας τα  μαλλιοκεφαλα σου  φυσικα] τελειωνει  //// οσο  για τα υπολοιπα   πχ  νεος  ψαρας  οντος  αν τον τρεξεις  με  αναβαθμισεις  [αλλο  γραμματιο  μεγαλο αυτο  πχ  50  μυρια  τρατα  στο 6] αποδιδει  
  • SmallSpot (GR1)SmallSpot (GR1) Αναρτήσεις: 930
    Καλό μεσημέρι. Εγώ ξέρω να λέω οτι, ό,τι μας βάζουν είναι πολύ ακριβό ως πανάκριβο. Και όσον αφορά εμάς που είμαστε μεγάλα επίπεδα, ας πούμε, πάει στο καλό. Δεν θέλω όμως ούτε να σκέφτομαι τι τραβούν τα μικρά επίπεδα. Και τρις χειρότερα αν ανήκουν και σε κάποιον συνεταιρισμό χαμηλού επιπέδου. Νομίζω οτι, όσο περνάει ο καιρός, το παιχνίδι γίνεται παιχνίδι "δύο ταχυτήτων" και δεν μου αρέσει καθόλου, γιατί το θεωρώ πολύ άδικο για τα μικρά επίπεδα. Φαντάζομαι πως όλοι μπαίνουμε σε ένα παιχνίδι για να χαλαρώσουμε και να περνάμε καλά. Δεν βλέπω όμως πού υπάρχει η χαλάρωση οτι κάποιος θα πρέπει να "τρέχει" για να εξοικονομήσει "πόρους" για να μπορέσει να προχωρήσει λίγο πιο κάτω.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    εδώ θα δίνονται από το σχεδιαστικό κάποιες πληροφορίες για την δραστηριότητα σας στο παγκόσμιο πρωτάθλημα
    Οι παρακάτω πληροφορίες μας δόθηκαν για το γεγονός του σκληρά εργαζόμενου

    Πληροφορίες εξισορρόπησης

    Στους  6.900 πόντους στην εκδήλωση του σκληρά εργαζόμενου , θα λάβετε 150 αντικείμενα  αγροκτήματος για το πρωτάθλημα.
     Μόλις φτάσετε σε αυτούς τους πόντους, θα έχετε μία ενημέρωση  που θα σας δώσει αυτή τη δραστηριότητα- ανταμοιβή και θα προστεθούν στα Αγροτικά σημεία σας ,στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα.
     Εάν είχατε ήδη περισσότερους πόντους , μετά το hotfix, θα λάβετε αυτή την ανταμοιβή αμέσως μετά τη σύνδεση σας.
    Μόλις τελειώσει ο αγώνας, οι 50 κορυφαίοι  παίκτες  κερδίζουν πρόσθετους  πόντους για την κατάταξη του παγκόσμιου πρωταθλήματος. Δεν μπορείτε να τους δείτε ως ανταμοιβή στην εκδήλωση του σκληρά εργαζόμενου  αλλά θα  πάρετε και τις ανταμοιβές και τους πόντους.
    Το ακριβές ποσό εξαρτάται από το επίπεδό σας και την τελική κατάταξή σας.

    Φιλικά
    η ομάδα του
    B.F
  • wilmaflintstone (GR1)wilmaflintstone (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 731
    Καλημέρα! Καλό Σ/Κ!
     Θα ήθελα να πω ότι ήμουν προκατειλημμένη σχετικά με το παγκόσμιο πρωτάθλημα κ σκεφτόμουν τι θα μας βάλουν μέσα στο καλοκαίρι κ άντε να τους μαζέψεις καλοκαιριάτικα. Καμιά σχέση ευτυχώς! Μετά χαράς θέλει να είσαι απλά ενεργός, οπότε κ επιλεκτικά αν παίζεις πάλι κάτι κερδίζεις. Οκ, όσο πιο πολύ παίζεις κ σε όσα περισσότερα συμμετέχεις τόσο καλύτερα είναι για όσους κυνηγάνε τις κατατάξεις. Εξεπλάγην ευχάριστα όμως όταν είδα ότι κάποια καλή ανταμοιβή κατάταξης παίρνουν όχι μόνο οι 10 - 50 πρώτοι, αλλά οι πρώτοι 200! Καταλαβαίνω ότι πάει αναλογικά κάπως , αλλά κ πάλι ήταν πολύ ευχάριστη αλλαγή να μπορούν περισσότεροι παίκτες να πάρουν μια ανταμοιβή κατάταξης.
    Το βλέπω πολύ θετικά, ειδικά όταν είναι τόσο εύκολο, άσχετα για ποιον λόγο το βάλανε, γιατί ως καχύποπτη, καταλαβαίνω ότι με αυτό το δρώμενο, θα έχουν στατιστικά στοιχεία (κ ξέρουμε πόσο τους αρέσουν τα στατιστικά) για το ποιος κόσμος/ διακομιστής έχει τους περισσότερους ενεργούς παίκτες κ ποιο δρώμενο έχει τη μεγαλύτερη ή μικρότερη συμμετοχή.
    Καλή συνέχεια!

  • mike24 (GR1)mike24 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 18
    Καλημέρα,

    Έλαβα στο mail μου ένα κουπόνι 20,00€.
    Προσπάθησα να αγοράσω χρυσό με αυτά τα € αλλά δεν εμφανίζεται στους τρόπους πληρωμής.
    Μπορείτε να μου εξηγήσετε τι συμβαίνει ή πως μπορώ να το χρησιμοποιήσω?

    Με εκτίμηση,

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mike24 (GR1) είπε:
    Καλημέρα,

    Έλαβα στο mail μου ένα κουπόνι 20,00€.
    Προσπάθησα να αγοράσω χρυσό με αυτά τα € αλλά δεν εμφανίζεται στους τρόπους πληρωμής.
    Μπορείτε να μου εξηγήσετε τι συμβαίνει ή πως μπορώ να το χρησιμοποιήσω?

    Με εκτίμηση,

    Γεια σας ,
    πήρατε τιμές αξίας 20 ευρώ 

    Στοιχεία Ingame αξίας 20 ευρώ, όχι στην πραγματικότητα 20 ευρώ

    Φιλικά
  • mike24 (GR1)mike24 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 18
    Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τι σημαίνει αυτό?
    Πως μπορώ να εξαργυρώσω το κουπόνι αυτό?

    Με εκτίμηση,

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mike24 (GR1) είπε:
    Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τι σημαίνει αυτό?
    Πως μπορώ να εξαργυρώσω το κουπόνι αυτό?

    Με εκτίμηση,

    Δεν είναι κουπόνι εξαργύρωσης ,
    λαμβάνετε δώρα ισόποσης αξίας στην φάρμα σας.

    Φιλικά
  • hhhjjj (GR1)hhhjjj (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 417
    πηρατε κιβωτια και ενα διακοσμητικο αεροστατο
  • pennyritsky9 (GR1)pennyritsky9 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    Εχει ξεκινησει  το παγκοσμιο πρωταθλημα της big farm και ενω τα πηγαινα καλα και ειχα κερδισει  πολλα επαλθα και ημουν σε καλη καταταξη βγηκα απο την φαρμα και συνδεθηκα αργοτερα και ειδα οτι το παγκοσμιο εχει ξεκινησει σχεδον απο την αρχη .Μπορειται να μου πειτε γιατι συναιβει αυτο και τι να κανω ?

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης pennyritsky9 (GR1) είπε:
    Εχει ξεκινησει  το παγκοσμιο πρωταθλημα της big farm και ενω τα πηγαινα καλα και ειχα κερδισει  πολλα επαλθα και ημουν σε καλη καταταξη βγηκα απο την φαρμα και συνδεθηκα αργοτερα και ειδα οτι το παγκοσμιο εχει ξεκινησει σχεδον απο την αρχη .Μπορειται να μου πειτε γιατι συναιβει αυτο και τι να κανω ?

    Γεια σας ,
    δυστυχώς είναι αληθές αυτό , μάλιστα από τον δικό μας τον  server είχανε πρώτα την ενημέρωση ότι κάτι δν πάει καλά στην κατάταξη και στους πόντους του παγκόσμιου πρωταθλήματος.

    Δν είναι κάτι που μπορείς να κάνεις , ούτε εσύ , ούτε και κανείς μας .

    Το έχω δώσει στο τεχνικό τμήμα , περιμένουμε ν α δούμε και σε ποιους άλλους server δημιουργήθηκε παρόμοιο πρόβλημα και θα σας ενημερώσω μόλις έχω νέα.

    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 12.07.2017
    Οι αλλαγές στην κατάταξη στο παγκόσμιο πρωτάθλημα έχουν να κάνουν με το σφάλμα που είχε δημιουργηθεί στην πτώση πόντων από τις προκλήσεις αλόγων.

    3. Το κύριο σημείο της συγκεκριμένης επιδιόρθωσης είναι ένα σφάλμα που αφορούσε το ράντζο αλόγων .  Όπως θα είδατε , τα άλογα στις προκλήσεις , προκαλούσαν  μαζική πτώση  πόντων, κάτι που δεν θα έπρεπε να ισχύει.

    Η ομάδα έπρεπε να καθορίσει τις βαθμολογίες για το Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξανά. Όλες οι ανταμοιβές δραστηριότητας από τα άλογα θα παραμείνουν άθικτες και δεν θα ληφθούν πίσω.

    Φιλικά
  • Jenny1979 (GR1)Jenny1979 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1,639
    όσον αφορά το ράντζο αλόγων το πρόβλημα ήταν κυρίως όταν προκαλούσαμε το λέστερ, την τέσα κ τον τζώρτζ κ το διόρθωσαν οκ
    αλλά... έχω την εντύπωση ότι θα έπρεπε να διορθώσουν κ το επδ των αλόγων τους 

    υποτίθεται ότι τώρα μπορούμε να πάρουμε τις αμοιβές αυτές ξανά από την αρχή 
    πώς όμως αφού τώρα είναι απλησίαστα πλέον?
    δεν είμαι σίγουρη αν είναι έτσι ακριβώς ... γιατί δεν ασχολούμουν με αυτό το κομμάτι της πρόκλησης εδώ κ καιρό
    όμως ...  εξαιτίας αυτού του λάθους....ανέβηκαν πάρα πολύ γρήγορα τα άλογά τους
    μήπως έπρεπε κ αυτά να γυρίσουν στα αρχικά τους επδ?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    • οι κερδισμένες ανταμοιβές δν θα παρθούν πίσω από το παιχνίδι , όπως και δεν έχουν παρθεί ποτέ σε περιπτώσεις σφάλματος

    • ναι μπορούν  να αποκτηθούν εκ νέου ,εφόσον φτάσουν στους αντίστοιχους πόντους , μετά την διόρθωση του σφάλματος 

    • δν υπάρχει ενημέρωση ότι τα άλογα ανέβαιναν επίπεδα πιο γρήγορα από το κανονικό , μόνο ότι οι συγκεκριμένοι παίκτες που ασχολούνταν με τις προκλήσεις  , ότι έπαιρναν πολλαπλάσιους από τους προβλεπόμενους πόντους ,αναφέρθηκε ,στο συγκεκριμένο σφάλμα.

    • Αν έχετε πληροφόρηση ή στοιχεία ,  ότι υπήρχε αναβάθμιση επιπέδων αλόγων γρηγορότερα του κανονικού ,σας παρακαλώ πολύ να με ενημερώσετε , αν και δν νομίζω , ακόμα και στην περίπτωση που αυτό ισχύει , αν θα είναι τεχνικά εφικτό να πάνε τα άλογα πίσω, στα αρχικά πριν το παγκόσμιο πρωτάθλημα  επίπεδα.
    Φιλικά
Sign In to comment.