Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Περιγράψτε τα σφάλματα-προβλήματα που αντιμετωπίζετε στο παιχνίδι

-NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
Γεια σας , 
όπως θα διαβάσατε στην Ε.Α , 
εδώ

θα θέλαμε να ακούσουμε τις απόψεις σας σχετικά΄με την ποιότητα του παιχνιδιού και τα κυριότερα σφάλματα που σας απασχολούν αυτή την στιγμή .
Σε αυτό το θέμα σας παρακαλώ να αναφέρετε , σε μορφή αριθμημένης λίστας , βάζοντας κατά σειρά προτεραιότητας τι θα θέλατε να επιλυθεί γρηγορότερα από το τεχνικό μας τμήμα.
Σας θυμίζω το χρονοδιάγραμμα αυτής της προσπάθειας για αμεσότερα αποτελέσματα

 Χρονοδιάγραμμα:
Φάση 1 έως 13.10.2016 ,  13:00 
Φάση 2 μέχρι τις 14/10/2016 ,  13:00 

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συμμετοχή σας 
                                       η ομάδα του
                                                B.F
Post edited by -NEMESIS- on
«13109

Σχόλια

  • Nikoss_99User (GR1)Nikoss_99User (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 17.07.2015
    δεν λαμβανω τα ομαδικα μνμ του συν.,μπορει καποιος να με βοηθησει?
    Post edited by Nikoss_99User (GR1) on
  • ευαα2ευαα2 Αναρτήσεις: 236
    επεξεργάστηκε 14.01.2014
    ..μια ενημερωση ..υπαρχει προβλημα στο δεντρο ...οταν ποτιζω το δεντρο των συμπαικτων ...το δεντρο μαρενεται .....(.αποτιστο ειναι ζωιρο ) .....δεν ειδα να το αναφερουν πουθενα ......το προβλημα υπαρχει μονο στον συνεταιρισμο που ειμαι ???
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 16.01.2014
    Δεν πειράζει, όλα καλά..... Ετσι να κάνουμε και λίγο χιούμορ.

    Πάμε Νίκο, σε περιμένω να δουμε τι θα ξετελέψουμε τελικά.
    :rolleyes:
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 16.01.2014
    Αν θέλεις, τράβα μια φωτό οταν το δεντρο ειναι έτσι να το δούμε.

    (να το εξετάσει και ο γεωπόνος χαχαχαχα αστειεύομαι φυσικα. )
  • Nikoss_99User (GR1)Nikoss_99User (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 16.01.2014
    οχι,τα εισερχομενα τα εχω σβησει ολα,σημερα ενα που εστειλε ο αρχηγος το πηρα,δεν ξερω τι γινεται!
  • ευαα2ευαα2 Αναρτήσεις: 236
    επεξεργάστηκε 16.01.2014
    LeaderPOPI έγραψε: »
    Αν θέλεις, τράβα μια φωτό οταν το δεντρο ειναι έτσι να το δούμε.

    (να το εξετάσει και ο γεωπόνος χαχαχαχα αστειεύομαι φυσικα. )

    (δεν ξερω να βγαζω φωτογραφια ) ...δεν θα γινω πουαρο ...ουτε αγκαθα κριστι ...χαχαχαχαχαχαχα.... ( πλακα κανω )....ανεφερα ενα τεχνικο προβλημα .....αν εσασ δεν σασ νοιαζει μια ...εμενα δεν με νοιαζει καμια .....
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Μετα την τελευταια ενημερωση 28-1-2014 καταργησατε το εντερ ρε παιδια...και πρεπει να ειμαστε με το ενα χερι πληκτρολογιο και με το αλλο στο ποντικι.....για δειτε το....
  • mariam642mariam642 Αναρτήσεις: 12
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Αλλη μια "πετυχημενη" αναβαθμιση με πολλα προβληματα.....δεν ξερω τι αλλο να πω πλεον.....οσο περναει ο καιρος τοσο περισσοτερο μας απογοητευεται!Εκτος απο το τσατ που δε λειτουργει δεν μπορεις ουτε να χτισεις ουτε να μεταφερεις κατι με τον κερσορα μεσα στη φαρμα.Και ολα αυτα γιατι;Για να βαλετε μπλε χωραφια και εναν αχρηστο πυργο!
  • marab (GR1)marab (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    υπαρχει και αλλο προβλημα απο την αποθηκη μου δεν μπορω να παρω τα διακοσμητικα και να τα βαλω στην φαρμα μου
  • KonstantinaGame2KonstantinaGame2 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    το ποιο αχρηστο πραγμα που εχετε βαλει ειναι ο πυργος φτιαξατε αυτο και καταστρεψατε 2 αλλα δεν μπωρουμε ουτε να γραψουμε στο τσατ ουτε να γυρισουμε τα διακοσμιτηκα και πολλα δεν μετακινιουνται απο την θεση τους.εκτος την θολουρα που εχει η φαρμα.καντε κατι να φτιαχνουν αυτα.αυτα ειναι τα ποιο συμαντικα απο τον πυργο που βαλατε
  • neda71 (GR1)neda71 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 284
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Ούτε σε εμένα δουλεύει το enter, αλλά το πιο σπαστικό είναι ότι τρεμοπαίζει ο κέρσορας και δεν είμαι σίγουρη τι επιλέγω...κοντεύω να στραβωθώ!!!!

    Διακοσμητικό όμως έβαλα κι έβγαλα από την αποθήκη της κύριας φάρμας.
    Δεν μπορώ όμως να χτίσω διακοσμητικό στη φάρμα καλοφαγάδων.:huh:
  • tasou5 (GR1)tasou5 (GR1) Αναρτήσεις: 30
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    πειραζει που δεν εχω καταλαβει τπτ?????? και οπως εχω ξαναπει δεν ειμαι ξανθια!!

    δε μπορω απο την αποθηκη μου να παρω τα διακοσμητικα μου, επισης εχουμε προβλημα και με το τσατ!!

    μας εβαλαν ενα ακομα χωραφακι που τι εκπληξη!!!!1 οοοο θελει χρυσο!!!! αντι να μας δωσουν γη!!

    (ετσι εγινε και με το θεσσαλικο καμπο)!!!!

    ο λαος θελει γη!! κι οχι να δινουμε το χρυσο, που στο κατω κατω ,δε αγοραζουν ολοι!!

    νομιζα οτι ειναι ενα παιχνιδι για ολους και οχι για μερικους!!

    αυτα!!!!!
  • Marie_07 (GR1)Marie_07 (GR1) Αναρτήσεις: 24
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Μετα την αναβάθμιση έχω εντοπίσει τα εξής προβλήματα:

    1. Δεν μπορώ να τοποθετήσω διακοσμητικά από την αποθήκη στην φάρμα μου

    2. Δεν ανοιγει πλέον το παιχνίδι από Chrome αλλά μονο από Internet Explorer (εκανα update στο flash, εσβησα cookies, κτλ και το πρόβλημα παραμένει). Αυτό ειναι βασικο προβλημα για μένα γιατί το Chrome ειναι πολύ πιο γρήγορο από τον Internet Explorer

    Εφόσον αυτά προέκυψαν μετα την αναβάθμιση είναι bugs που πρεπει να διορθωθουν άμεσα
  • irenebr (GR1)irenebr (GR1) Αναρτήσεις: 42
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Το ιστορικό σου το έσβησες? Γιατί κι εγώ από chrome παίζω και δουλεύει κανονικά...
  • irenebr (GR1)irenebr (GR1) Αναρτήσεις: 42
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Αυτο αφορά τον περιηγητή, για το θέμα των διακοσμητικών το ίδιο πρόβλημα έχω
  • ina (GR1)ina (GR1) Αναρτήσεις: 9
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    εχουμε προβλημα με το εντερ οταν εχουμε μεγαλο το τσατ επισης με τα διακοσμητικα δεν τοποθετει καινουρια ουτε παλια απο αποθηκη.αυτο εγινε με την σημερινη αναβαθμιση.μπορειτε να κανετε κατι γιαυτο?
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Από την αναβάθμιση και μετά έχω πρόβλημα και συγκεκριμένα δεν μπορώ ν αγράψω στο τσατ... δοκίμασα τα πάντα αλλα τπτ.. θα παρακαλούσα να διορθωθεί σύντομα (λέμε τώρα).. Πραγματικά έχει καταντήσει κουραστικό κάθε φορά που γίνεται αναβάθμιση να δημιουργούνται τόσα προβλήματα..
  • WinnerManager5WinnerManager5 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Συμφωνω μαζι σου. ειλικρινα αυτο μην το αμελησετε γιατι το τσατ ειναι βασικο κομματι και αυτο δημιουργει προβλημα στην μεταξυ μας επικοινωνια... πραγματικα δεν ηταν κατι που ενοχλουσε η χρειαζοταν καποια αλλαγη... πιστευω κι εγω να διορθωθει αμεσα... δεν θελω να πιστεψω οτι σκοπος της αναβαθμισης ηταν συν της αλλης η αλλαγη του εντερ με το βελακι....
  • ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ (GR1)ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ (GR1) Αναρτήσεις: 54
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Καλησπέρα σας

    Πριν αρχίσω να γράφω για τα ζητήματα που απασχολούν όχι μόνο εμένα αλλά και ολόκληρο τον συνεταιρισμό που ανήκω, έριξα μια γρήγορη ματιά στα σημερινά θέματα και είδα ότι οι αγαπητοί συμπαίκτες μου με έχουν καλύψει πλήρως.
    Διάβασα λοιπόν για "πρόβλημα στο τσάτ", "πρόβλημα με το enter", "πρόβλημα με τα διακοσμητικά", "πρόβλημα με τα κτίρια" πρόβλημα..... πρόβλημα....
    Ισως είναι η πρώτη φορά που με μια αναβάθμιση δημιουργήθηκαν τόσα πολλά προβλήματα στις φάρμες μας και κατ΄επέκταση στους συνεταιρισμούς μας.
    Σας ρωτώ λοιπόν γιατί γίνονται με τόση προχειρότητα οι αναβαθμίσεις ?? Πότε επιτέλους θα σταματήσει αυτό ?? Κάθε φορά που ακούμε για αναβάθμιση τρέμει το φυλλοκάρδι μας και περιμένουμε να δούμε τι θα έχουμε να αντιμετωπίσουμε.
    Δεν μας έφτανε που το παιχνίδι έχει τελματώσει και το κρατάμε με νύχια και με δόντια, έχουμε και τα διάφορα προβλήματα κάθε φορά που μας ξενερώνουν.
    Ασχοληθείτε λοιπόν με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε, ενδιαφερθείτε περισσότερο και σταματήστε τις προχειροδουλειές και επιτέλους δώστε μας κάτι που να εξάψει την φαντασία και το ενδιαφέρον μας ώστε να μπορέσετε να μας κρατήσετε στο παιχνίδι.

    Σας ευχαριστώ και σας εύχομαι καλό βράδυ
  • dimitrism2dimitrism2 Αναρτήσεις: 181
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Και αυτα που ειπες λιγα ειναι!!!!!!!!!
    Αλλα για σημερα καλα!!!!!!
    Αυριο η συνεχεια επι της οθονης.............
  • George Papas (GR1)George Papas (GR1) Αναρτήσεις: 27
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Καλησπερα...

    Εχει δικιο η Μελπωμενη!!! Εγω ρωτω: Το παιχνιδι σερνεται απο χτες γενικως, ή μονο σε μενα;;; Απιστευτο κολλημα και ταλαιπωρια!!!
    Υ.Γ. Γιατι οταν συνδεομαι στο forum με βγαζει με ασχετο και ακαταλαβηστικο ονομα;;;
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    George Papas2 έγραψε: »
    Καλησπερα...

    Εχει δικιο η Μελπωμενη!!! Εγω ρωτω: Το παιχνιδι σερνεται απο χτες γενικως, ή μονο σε μενα;;; Απιστευτο κολλημα και ταλαιπωρια!!!
    Υ.Γ. Γιατι οταν συνδεομαι στο forum με βγαζει με ασχετο και ακαταλαβηστικο ονομα;;;

    δεν είσαι ο μόνος.......... είναι σαν την αρκούδα μου στην υπογραφή....
  • George Papas (GR1)George Papas (GR1) Αναρτήσεις: 27
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Και γιατι τωρα με αναφερει ως George Papas 2;;;
  • mirto 222mirto 222 Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Κάποια φορά αναφέρθηκε στο φόρουμ George Papas,ότι αν έχεις παίξει και σε άλλα
    παιχνίδια της ίδιας εταιρίας αυτόματα μπαίνει δίπλα στο όνομα σου ο αριθμός των παιχνιδιών
    που έχεις παίξει,γενικά για όλους ισχύει αυτό,αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσο ισχύει...
  • George Papas (GR1)George Papas (GR1) Αναρτήσεις: 27
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Ευχαριστω Μυρτω... Ισως να ισχυει....
  • George Papas (GR1)George Papas (GR1) Αναρτήσεις: 27
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Πολυ Σωστος!!!!!! @dinos012
  • manos1953 (GR1)manos1953 (GR1) Αναρτήσεις: 5
    επεξεργάστηκε 28.01.2014
    Χαίρομαι που μπορείτε και είσαστε τόσο ευγενικοί με τους λεβέντες του παιχνιδιού που δεν σέβονται τουλάχιστον τον χρόνο μας. Νομίζω ότι θα πρέπει να δείξουμε ελάχιστη ακόμη ανοχή πριν εγκαταλείψουμε οριστικά! Εκτος αν αυτός είναι ο σκοπός τους γιατί δεν κερδίζουν όσα θέλανε. Θεωρώ όμως ότι αντί για ένα ξεφτιλισμένο φινάλε καλλύτερα μια ηρωίκή απόφαση από τους υπεύθυνους!!! Ευχαριστώ για την φιλοξενεία!!!
  • Konstantinos05 (GR1)Konstantinos05 (GR1) Αναρτήσεις: 12
    επεξεργάστηκε 29.01.2014
    Ούτε στον δικό μου συνεταιρισμό,δουλεύει το enter,φυσικά θα συμφωνήσω,με τους απο πάνω.Βάλτε περισσότερα οικόπεδα,να μπορούμε να επεκτείνουμε την φάρμα,βάλτε κάτι να μας κινήσει το ενδιαφέρον...απο οτι βλέπω και απο άλλους,οι πιο πολλοί έχουν βαρεθεί.Νοιαστείτε.Οκ και να φύγουμε εμείς θα έρθουν άλλοι,αλλά γιατί να μην είμαστε και εμείς και οι άλλοι?
    Ευχαριστώ.
  • KingGamer452KingGamer452 Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 29.01.2014
    Γίνεται αναβαθμιση.... μακάρι να λυθούν τα θεματα....

    απλα με τοσες αναβαθμισεις και τοσα προβληματα θα επρεπε να μας δωσουν παραπανω χρονο στο event
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 30.01.2014
    έχει διορθωθεί το πρόβλημα?
Sign In to comment.