Αρχική Farmář Radek (CZ1) Σχόλια

Farmář Radek (CZ1)

Όνομα Χρήστη
Farmář Radek (CZ1)
Επισκέψεις
3,220
Ρόλοι
CZ1
Προσχώρησε
Τελευταία Ενέργεια
Βαθμοί
88
Εμβλήματα
15
Αναρτήσεις
110

Σχόλια

 • Mě by zajímalo proč nepřijde emailem. Já Discord nemám ani zakládat znova nebudu, zrušil jsem ho protože je na 99,9% v angličtině.
  σε Poukazy Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 19.01.2024
 • Ahoj, zajímalo by mě, jestli tato sada dekorace je možná vložit i do parku dekorací nebo pouze na gurmánku. Já bych tam uvítal více sady dekorací než pouze tuhle jednu. Jak byly podzimní jablka, tak mám 2 kompletní sady, jednu na hlavní farmě a druhou jsem umístil do parku dekorací. Takhle chci i tuhle sadu provést na…
 • Opět to není opraveno. Tlačítko „Opakovat poslední výrobu“ by nyní mělo být opraveno na každé budově Na Gurmánce jsem dal na louku: Orchideje, na první, druhou a třetí to bylo v pořádku, ale na 4 louku my skočil jasmín - 8:15 nebo 8:30 hodin. Ostatní je zatím ok, ale prošel jsem tak 10% z věcí.
 • Ahoj, já nic převratného v aktualizaci nevidím. Úprava ceny Úrodné zahrady a Úrodné louky, nevidím v tom něco převratného. Zlevní to, ale kde se nejvíce získalo zlaťáku, tak to nevrátí zpět. Mám namysli Balónové kolo štěstí, aby vrátily tajemné bedny nebo zlaté tajemné bedny. Nyní co jsou tam bedny, střádal jsem si je a po…
 • Mě to zatím funguje při soutěži pro spolky farmářů na 100%, ale ráno jsem v mlékárně začal vyrábět palačinky. Ale aby se my začaly vyrábět palačinky, tak se začal vyrábět mražený jogurt. U mlékárny mě to je jedno, protože to vyrábím pro zisk dolaru.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 23.10.2023
 • Nevím jestli to má cenu pokračovat s hraním hry až po 10 restartu se my po kliknutí na odměny za umístění otevřely.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 21.10.2023
 • Mě zase nejdou po údajné opravě otevřít odměny za umístnění. Jak v rybí baličce, vesnické slavnosti i u zlatých rybek. Několikrát jsem to zkoušel i hru restartovat a nejde to stále. Jedno opraví a nejde něco jiného co šlo. Kdyby mě vrátili peníze tak s hrou končím.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 21.10.2023
 • Já jsem na 90% ale to jsem myslel cca 1 z 50 pokusů nebo 2 nebo 3 ze 100, ale ty já tak často nepoužívám. Vetšinou je to louka, záliv sirén nebo pekárna. Co já využívám je to tak na 98% ok. 
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 20.10.2023
 • Ale stejně, nefunguje to na 100%, ale na nějakých 90%. Objevil jsem 2 chyby: Záliv sirén - udělal jsem rybí konzervu a nově my to chtělo dát Kapří pirožek, pak na květince jsem sklízel jasmín a chtělo my dát na louku vanilku. Snad se chyby nebudou objevovat v misích. Zatím je to v pořádku.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 20.10.2023
 • To by měli a přiznat kde byla ta chyba, jestli na tom Terasovitém poli jak jsem psal již před týdnem. Aspoň nějaký dárek dekorace co je za zlato. Popřípadě diamanty nebo zlato.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 20.10.2023
 • Jak vymysleli Terasovité pole, tak my to ukazuje 3 nabídky co jsem měl jako poslední zasito, včera jsem si všimnul, že my to ukazuje 2x slunečnici a 1x vojtěška - 14 minutová nebo naopak. Dnes se my tam ukazuje 1x slunečnice a 2x semena růží. V tomhle bude zakopaný pes, proč to dělá tuhle nesrovnalost. Když všude je jedna…
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 20.10.2023
 • U skladiště polí tam my to nevadí, tam mám na výběr ze 3 posledních, ale pole samotná tak musím kliknout na zasadit co chci.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 19.10.2023
 • Nevíš kdy bude oprava, takhle s tím v soutěži pro spolky farmářů moc nenahraji, když je to horší než před aktualizací.
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 19.10.2023
 • Ahoj, dnes je již po aktualizaci a stejně to není opravený. Před touhle aktualizací mě to fungovalo správně. Mám namysli pro soutěž spolku farmářů. Po aktualizaci jsem si chtěl vysadit slunečnici, kterou jsem si sklidil ráno, ale místo toho se my tam objevila vojtěška. Když jsem tam zasadil vojtěšku tak další se my…
  σε diskuze: Strašidelná oslava výročí Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 19.10.2023
 • Chtěl bych se zeptat jak dlouho budou trvat podzimní jablka. Pak jsem četl co bylo včera za opravu a ta chyba ze čtvrtka po aktualizaci tam není opravena.
  σε Jste připraveni na podzimní oslavu? Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 10.10.2023
 • Součást sady #33 - Podzim: Balónek s veverkou, Král podzimu, Podzimní odpočívadlo. Chtěl bych se zeptat, jestli někde najdu na fóru pohromadě všechny Součásti sady #1 až #.. a jak je mohu získat. Tady je asi 1/3 Součásti sady.
  σε Diskuze: Vánoční aktualizace Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 09.10.2023
 • Je to jako letní jablka, přidal bych více věcí. Ty pole nejsou nic moc, když dám 4 úrodná pole vedle toho silnějšího pole, tak vyhrají ty 4 úrodná pole než to jedno velké. Na 100% beru ty součástí sady #33 - podzim, nevím proč v letních jablkách nebyla sada #.. - léto. Pak bych uvítal kdyby se dali vyměňovat podzimní…
  σε Jste připraveni na podzimní oslavu? Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 07.10.2023
 • To mě tolik netrápí že to bylo odloženo. Já krmivo jsem zkoušel pouze vyrobit přes Farm. laboratoř, jinak používám ty 4 normální u humusu, několikrát jsem použil humus L co jsem dostal v celosvětovém mistrovství. Ale byl bych rád, kdyby aktualizace byla v 1 den na všechny věci.
 • Ahoj, snad opraví to písmo v mobilní verzi. To se prakticky nedá přečíst. Ale mezi chybami jsem to nevyděl že by to bylo opravováno. Co jsem četl o chybách v mobilní verzi, tak jsem žádnou chybu nenašel, kromě toho písma. Já už jsem to z tou hrou vzdal, vyzvedávám pouze zlaťáky za denní úkol.
  σε diskuze: Led v létě?! Σχόλιο από το χρήστη Farmář Radek (CZ1) 27.06.2023