Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

προσκληση φιλων φαρμας

προσκληση φιλων φαρμας μπορειτε να με βοηθησετε σας παρακαλω ακολουθω την σειρα ο φιλος μου περνει το email οπως και εγω το δικο του αλλα δεν μπορουμε να βρεθουμε ευχαρηστω

Καλύτερες Απαντήσεις

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Απάντηση ✓
    Πρέπει να προσκαλέσεις άτομα εκτός παιχνιδιού , και μόλις αυτά κάνουν εγγραφή στο παιχνίδι , τότε γίνονται φίλοι σου .
    Χωρίς facebook & mail , δύσκολα , ως αδύνατο

    Φιλικά

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Απάντηση ✓
    Να μας πει σε ποιον server έκανε εγγραφή , το nick name του
    κάτι για να μπορέσουμε να καταλάβουμε τι έγινε.
    Για να επαναλάβω πως λειτουργεί η πρόσκληση φιλίας  και το κέντρο υποδοχής

    Για να γίνει κάποιος φίλος σας , πρέπει
    • να μην είναι εγγεγραμμένος στο παιχνίδι 
    •  να κάνει εγγραφή δεχόμενος την πρόσκληση που θα του στείλετε με τους τρόπους που σας δίνει το παιχνίδι
    • και να κάνει στον server που είσαστε και εσείς

    Φιλικά
«1

Απαντήσεις

  • kostas7311kostas7311 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 28.08.2015
    καλησπέρα σας είμαι καινούριος στο παιχνίδι και χρειάζομαι φίλους πως μπορώ να βρω άτομα?
    Post edited by kostas7311 on
  • ιοαννα42ιοαννα42 Αναρτήσεις: 46
    επεξεργάστηκε 11.03.2014
    καλημέρα/ καλησπέα (ανάλογα άμα έφαγες μεσιμεριανό ή όχι) φίλους εννοείς άομα στο παιχνίδι για να σε βοηθίσουν έτσι? γιατί δεν μπορείς να τους βάλεις σε λίστα κι έτσι μόνο άμα μπεις σε συνετερισμό μήπως αυτό εννοείς?
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 17.04.2014
    Καλησπέρα! Γίνεται και αν ναι πώς μπορώ να κάνω φίλους/γείτονες; Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω όταν θα μου απαντήσετε πώς να το καταλάβω ότι το κάνατε. Υπάρχει κάποιο παραθυράκι/ενημέρωση; Αν ναι πείτε τό μου. Συγγνώμη που ζητώ πάρα πολλά αλλα είμαι καινούριος αγρότης:p
  • olive83olive83 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 29.05.2015
    Γεια σας! Αυτό με τους φίλους δεν το καταλαβα. Στελνουμε το λινκ σε ατομα εκτος παιχνιδιού? ?(Μπορείτε να γίνετε πιο σαφείς?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 29.05.2015
    Γεια σας,
    ναι στέλνουμε μόνο σε άτομα που δεν είναι μέσα στο παιχνίδι
    Φιλικά
  • Afroditepanag. (GR1)Afroditepanag. (GR1) Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 08.06.2015
    Ναι αλλα ποτε θα ξεκινησει γιατι εμενα μου λεει οχι διαθεσιμο.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 08.06.2015
    Afroditepanag. έγραψε: »
    Ναι αλλα ποτε θα ξεκινησει γιατι εμενα μου λεει οχι διαθεσιμο.
    γεια σας ,
    δεν θα πας από την αρχή στο αεροδρόμιο , αλλά από την εργασία που σου έβγαλε αριστερά , ή από εκεί που σου λέει φίλοι , δίπλα ακριβώς από τους εργάτες σου .
    Πατάς επάνω στο link , αντιγράφεται αυτόματα , και μέσω facebook , twitter , mail κ.τ.λ. το δημοσιεύεις σε φίλους σου εκτός παιχνιδιού
    Φιλικά
  • kiki180game2kiki180game2 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 16.06.2015
    Μετά αυτός τι κάνει;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 16.06.2015
    Γεια σας,
    αποδέχεται την πρόσκληση πατώντας πάνω στον σύνδεσμο που έχεις δημοσιεύσει , κάνει εγγραφή στο παιχνίδι , και με την εγγραφή του γίνεται αυτόματα και φίλος σου.
    Αν συνδέεται καθημερινά έχετε και οι δυο σας κέρδος .
    Φιλικά
  • kiki180game2kiki180game2 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 17.06.2015
    Σας ευχαριστώ!
  • Ema12Ema12 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 26.06.2015
    καλησπερα, μηπως ξερει κανεις στη φαρμα φιλιας τα 2 χερακια κ ο μετρητης απο κατω σε τι χρησιμευει?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 26.06.2015
    Γεια σας,
    ανάλογα με τους φίλους σου και την συμμετοχή τους , τις ανταμοιβές που λαμβάνεις και την πορεία τους
    Φιλικά
  • Ema12Ema12 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 26.06.2015
    ευχαριστω.
  • βασιλης 69βασιλης 69 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    πος κανης φηλους στην νεα δοκημασια απ[αντηστεμου :love::D
  • Afroditepanag. (GR1)Afroditepanag. (GR1) Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    Πρεπει να βρειτε καινουριους φιλους που δεν χρησιμοποιουν το παιχνιδι και να τους προσκαλεσετε.
  • eirini28 (GR1)eirini28 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 25.07.2015
    Καλησπερα θα ηθελα εαν μπορειτε να μπειτε σε αυτον τον συνδεσμο για να με κανετε φιλο στο παιχνιδι μεσω facebook ή e-mail δεν ξερω να το κανω http://bigfarm.goodgamestudios.com?ic=6X-9GZU-R&w=67285!!!!!!!!!! ευχαριστω πολυ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 25.07.2015
    Γεια σου,
    αυτό που ζητάς δεν γίνεται .
    όπως έχουμε εξηγήσει πολλές φορές , φίλους μπορούμε να καλέσουμε στο παιχνίδι , μόνο σε άτομα που δεν έχουν κάνει ποτέ εγγραφή στο παιχνίδι και φυσικά δεν παίζουν τώρα.
    Φιλικά
  • aggela1998aggela1998 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 26.07.2015
    ψαχνω φιλους οποιος θελει ας με κανει.... <3
  • PlayerFrosso (GR1)PlayerFrosso (GR1) Αναρτήσεις: 165
    επεξεργάστηκε 08.08.2015
    Γεια σας,
    προσπαθησα να καλεσω φιλο μεσω mail.αλλα δεν τα καταφερα ενώ ακολουθησα τις οδηγιες.Όταν επισυναπτω τον συνδεσμο το μηνυμα δεν φευγει ενώ χωρις αυτόν φευγει κανονικα.Κανω κατι λαθος?

    Φιλικα
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 08.08.2015
    Γεια σου ,
    επιλέγεις πρώτα το αντιγραφή , στην συνέχεια ποιο μέσω κοινωνικής δικτύωσης θέλεις , επιλέγεις το όνομα του φίλου που θέλεις να προσκαλέσεις και το στέλνεις
    Μόλις το έκανα και δεν είχα πρόβλημα , αν θέλεις προσπάθησε ξανά
    Φιλικα
  • elenh40elenh40 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 17.08.2015
    πωε μπορω να κανω φιλους μεσω ειμαιλ οταν δεν γνωριζω το ειμαιλ τους. Δεν ειπαρχει αλλος τροπος;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 17.08.2015
    Γεια σου ,
    μέσω facebook κάνοντας δημοσίευση προς τους φίλους σου τον σύνδεσμό που σου δίνει το παιχνίδι
    Φιλικά
  • GirlkonstadinaPGirlkonstadinaP Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 28.08.2015
    Επειδή δεν έχω καταλάβει. μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει πως προσκαλούμε φίλους στη φάρμα;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 28.08.2015
    GirlkonstadinaP έγραψε: »
    Επειδή δεν έχω καταλάβει. μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει πως προσκαλούμε φίλους στη φάρμα;
    Γεια σου ,
    σε αυτό το θλεμα θα βρεις όλες τις πληροφορίες που ζητάς
    Φιλικά
  • lenaki64 (GR1)lenaki64 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 24
    Καλησπερα. Προσπαθω να κανω προσκληση σε φιλο μεσω email αλλα οταν γραφω το μνμ μου δε το στελενει παρα μου επισημαινει συνεχωςνα προσεχω τις εκφρασεις μου.ακομη και με ενα σκετο σκετο γεια που γραφω. Πειτε μου σας παρακαλω τι μπορω να κανω. Ευχαριστω!!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σου ,
    κάνεις λάθος στην διαδικασία .
    Δεν στέλνεις e-mail . αλλά στέλνεις προσωπικό μήνυμα σε κάποιο παίκτη του παιχνιδιού .
    Η διαδικασία είναι να προσκαλέσεις άτομα που είναι εκτός παιχνιδιού  , δηλαδή φίλους σου από άλλα κοινωνικά δίκτυα , προσκαλώντας τους να εγγραφούν στο παιχνίδι και όχι σε άτομα , που ήδη παίζουν Big farm
    Στο θέμα αυτό , που μετέφερα την δημοσίευση σου , θα βρεις αναλυτικές οδηγίες και πληροφορίες για το ερώτημα σου
    Το μήνυμα που βλέπεις , όταν θέλεις να στείλεις κάποιο προσωπικό μήνυμα σε παίκτη του παιχνιδιού ( τονίζω δεν είναι e-mail αυτό) , είναι ένα αυτοματοποιημένο μήνυμα που πάντα βγαίνει , σε όλους , την στιγμή που αρχίζεις να γράφεις το μληνυμα σου
    Φιλικα
  • zoe89 (GR1)zoe89 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος τρόπος να μπορώ να βλέπω την φάρμα των φίλων που έχω προσθέσει?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ναι , αν γράψεις το nick name της φάρμας  τους και πατήσεις στο πράσινο βελάκι , βλέπεις τις φάρμες τους 
    Φιλικά
  • zoe89 (GR1)zoe89 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    μπορειτε να μου εξηγησετε πως ακριβως γινεται αυτο?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Υπάρχουν διάφοροι τρόποι , ένας απλός είναι 
    κάνεις αντιγραφή με δεξί κλικ το όνομα του παίκτη που σε ενδιαφέρει .
    πηγαίνεις στην κατάταξη παικτών 
    κάνεις επικόλληση 
    κι με το πράσινο  βελάκι μπαίνεις και βλέπεις τις φάρμες του
    αν είναι στην ίδια ομάδα με εσένα είναι πιο απλό ,'απλά πατάς επάνω στο όνομα που σε ενδιαφέρει
    φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο