Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

αγορά χρυσού - paysafe-εργασία αγοράς χρυσού-κάρτα εξόρυξης χρυσού

1612

Σχόλια

  • lenaki64 (GR1)lenaki64 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 24
    επεξεργάστηκε 19.04.2015
    αυτο ειναι σοβαρο θεμα κυριοι συντονιστες και οχι το αν γραφουμε με πεζα η κεφαλαια γραμματα. κοιταξτε να μιλησετε εσεις στην υποστηριξη σαν πιο υπευθυνοι που ειστε και μη ριχνετε το μπαλακι στους παιχτες. εχουν απολυτο δικιο δεν ειναι δικη τους δουλεια αυτη. δεν ειναι καποιο προβλημα τεχνικο για να το κανουν αυτοι. το παιχνιδι καταντησε τζογος. και να σκεφτητε οτι ανοιγουν φαρμες και μικρα παιδια. παιζω δυο χρονια. αυτο πρωτη φορα το ειδα και εφριξα. και καλο θα ηταν οπως ειπε και προηγουμενος παιχτης που ανοιξε το θεμα να μην το κλεινετε εχει δικιο το θαβετε
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.04.2015
    Γεια σας,
    κανένα θέμα δεν έκλεισε , το μετέφερα σε αντίστοιχη κατηγορία που έχει σχέση με την αγορά χρυσού , όπως θα γίνει και με αυτό το θέμα , για να μην γεμίζει το φόρουμ με ίδιες απορίες και ερωτήσεις , αλλά να είναι και συγκεντρωμένες ανά ενότητα .
    Επίσης εξήγησα , ότι οι εργασίες που σας δίνει το παιχνίδι αριστερά , δεν έχουν σχέση με την άνοδο σας στο παιχνίδι , δεν είστε υποχρεωμένοι να τις κάνετε , αγοράζετε χρυσό μόνο αν εσείς το επιθυμείτε , το παιχνίδι παίζετε και χωρίς χρυσό και είναι δωρεάν.
    Αν κάποιος παίκτης επιθυμεί να μεταφερθεί η ιδέα του ή η κριτική του , θα πρέπει να γράψει στην αντίστοιχη κατηγορία και όχι σε αυτή , εδώ σαφέστατα γράφονται οι ερωτήσεις που αφορούν το παιχνίδι .
    Αν παρακολουθήσεις το φόρουμ προσεκτικά , θα δεις ότι απαντάω άμεσα σε όλες τις ερωτήσεις σας , η ενημέρωση που έχετε εδώ είναι η γρηγορότερη και εγκυρότερη δυνατή , φυσικά δεν γίνεται καμία προσπάθεια για να θαφτεί κανένα θέμα , και ο τρόπος διαχείρισης και μεταφοράς των θεμάτων γίνεται μόνο για την καλύτερη λειτουργία του φόρουμ.
    Αν πιστεύεις ότι δεν έχετε την ενημέρωση που θα έπρεπε από μέρους μου , τότε πραγματικά εγώ λυπάμαι , γιατί καταβάλω τεράστιες προσπάθειες να σας ενημερώνω για τα πάντα , όλες τις ώρες και για όλα τα θέματα και μάλιστα όταν η υποστήριξη δεν λειτουργεί ή βρίσκεται σε επίσημη άδεια .
    Πάντα ήμουνα δίπλα σας για τα πάντα καταβάλλοντας κάθε δυνατή προσπάθεια για την πληρέστερη ενημέρωση σας
    Τέλος για να σας συμβουλεύω να στείλετε μήνυμα προς την υποστήριξη , θα έχω τους λόγους μου και αυτοί είναι μόνο προς το συμφέρον σας και όχι γιατί εγώ δεν θέλω ή βαριέμαι να στείλω , οπότε καλό θα είναι να ακούτε τις συμβουλές μου γιατί είναι μόνο προς όφελος σας .
    Φιλικά
  • lenaki64 (GR1)lenaki64 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 24
    επεξεργάστηκε 19.04.2015
    η μεταφορα εγινε σε θεμα αγορας χρυσου και ειναι διαφορετκο απο αποστολη χρυσου θα επρεπε να ειναι ξεχωριστο θεμα και οπωσδηποτε να παραμενει ανοιχτο. ναι εχεις δικιο εισαι παντα παρων για συμβουλες και οδηγιες αλλα νομιζω οτι τετοια συγκεκριμενα θεματα που δεν εχουν να κανουν με τεχνικα προβληματα θα επρεπε εσεις οι συντονιστες να τα μεταφερετε εκει που πρεπει.
  • manikmanik Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 19.04.2015
    Εχεις δικιο ειναι τζογος και να σκεφτεις θα ανοιγα μια αλλη φαρμα για να παιζει και η κορη μου που ειναι 14 χρονων. Ωραιο παραδειγμα θα τις εδεινα.:(
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.04.2015
    Γεια σας ,
    νομίζω ότι ήμουν σαφείς στις απαντήσεις μου .
    Το θέμα δεν θάφτηκε , αλλά μεταφέρθηκε σε αντίστοιχη κατηγορία που έχει σχέση με αγορά χρυσού και είναι πάνω στο ίδιο περιεχόμενο .
    Επίσης σας εξήγησα ότι δεν σας υποχρεώνει κανείς να κάνετε την συγκεκριμένη εργασία , η αγορά χρυσού στο παιχνίδι δεν είναι υποχρεωτική .
    Σας πρότεινα να στείλετε μήνυμα στην υποστήριξη για συγκεκριμένους λόγους , για να σας το προτείνω κάτι θα ξέρω , και αυτό είναι προς το συμφέρον σας και μόνο. .
    Όποιος λοιπόν έχει θέμα με την εν λόγο εργασία , δεν έχει κανένα νόημα να διαμαρτύρεται εδώ , αλλά να ανοίξει εισιτήριο προς την υποστήριξη και να εκφράσει τα παράπονα του .
    Οι συντονιστές δεν παίρνουν μέρος στον σχεδιασμό του παιχνιδιού , μεταφέρουν τις ιδέες σας προς το αντίστοιχο τμήμα , αλλά κάτι παραπάνω δεν έχουν δυνατότητα να κάνουν .
    Σε αυτή την κατηγορία λοιπόν , των ερωτήσεων για το παιχνίδι , ούτε θέση πήρα αν είναι σωστή ή όχι η αποστολή , ούτε υποστήριξα καμία άποψη περί αγοράς ή όχι χρυσού .
    Απάντησα , όπως και όφειλα στο συγκεκριμένο θέμα , σύμφωνα με την ροή του παιχνιδιού και σας ενημέρωσα για το τι πρέπει αν κάνετε .
    Σας απαντάω λοιπόν και σας ενημερώνω , ότι αγοράζεται χρυσό όταν και αν εσείς θέλετε , στο παιχνίδι ανεβαίνετε και χωρίς χρυσό και χωρίς να ολοκληρώσετε και όλες τις εργασίες που σας ζητάει αριστερά στην οθόνη σας .
    Το θέμα πιστεύω ότι συζητήθηκε και αναλύθηκε διεξοδικά , βάση των οδηγιών της υποστήριξης για τέτοια ζητήματα , θα κλείσει και θα μεταφερθεί στην αντίστοιχη ενότητα αγοράς χρυσού , παρακαλώ όλους σας να μην ανοίξετε νέο θέμα με ίδιο περιεχόμενο , μεταφέρετε όλες τις ενστάσεις σας προς την υποστήριξη που είναι και οι αρμόδια , ή ανοίγετε θέμα στην κατηγορία , ιδέες και κριτική , εδώ το θέμα εξαντλήθηκε και απαντήθηκε
    Φιλικά
  • nikigourlanikigourla Αναρτήσεις: 52
    επεξεργάστηκε 09.05.2015
    εχω να παρω χρυσο εδω και καπιους μηνες περιμενοντας το μπονους 200% ομως δεν το βλεπω πουθενα γιατι; δεν υπαρχη για μενα αυτη η ευκαιρια ;δεν μπορω να καταλαβω το λογο ..μηπως καπιος μπορη να μου πη κατι πανω σ αυτο το θεμα ;;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 09.05.2015
    nikigourla έγραψε: »
    εχω να παρω χρυσο εδω και καπιους μηνες περιμενοντας το μπονους 200% ομως δεν το βλεπω πουθενα γιατι; δεν υπαρχη για μενα αυτη η ευκαιρια ;δεν μπορω να καταλαβω το λογο ..μηπως καπιος μπορη να μου πη κατι πανω σ αυτο το θεμα ;;[/QUOTE
    Γεια σου ,
    θα μεταφέρω την ερώτηση σου , σε αντίστοιχο θέμα , όπου και απαντάμε σε ανάλογες απορίες
    Το βέβαιο είναι ότι δεν υπάρχει κάποιος κανόνας , για το πότε και πως έρχεται αυτή η προσφορά , αλλά σίγουρα έχει αν κάνει με την συχνότητα και το ποσό του χρυσού , που γενικά αγοράζεις
    φιλικά
  • BoomGR5BoomGR5 Αναρτήσεις: 91
    επεξεργάστηκε 04.06.2015
    δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι παρόμοιο, από μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάτι. Θέλω να προτείνω σαν ιδέα να υπάρχει πλέον η δυνατότητα ο αρχηγός του συνεταιρισμού να μπορεί να εκμεταλλευτεί το χρυσό στο ταμείο της συμμαχίας και για την τοποθέτηση ερευνητών στις έρευνες

    αρκετοί συνεταιρισμοί έχουν απόθεμα αρκετό χρυσό στο ταμείο χωρίς να μπορούν να το εκμεταλευτούν....
  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    επεξεργάστηκε 17.06.2015
    Πως μπορείτε να παίξετε χωρίς να αγοράσετε χρυσό;

    Είπα να μην αγοράσω χρυσό και στο νησί τα πήγα χάλια στο περίμενε. Αυτό όμως δεν με περίμενε. Έφυγε και με τα λίγα που μου έδωσε αγόρασα λίγα εξωτικά φρούτα για να τα δώσω στο καράβι. Τελείωσαν κι αυτά γρήγορα και εδώ και εβδομάδες την περνούσα με τα ψίχουλα που δίνει αμοιβή το καράβι. Για να βελτιώσω το άλογο ούτε λόγος. Πολύ λίγα τα πέταλα.

    Ήρθε η φάρμα ζαχαρωτών και τα έσκασα γερά. 70.000 σε χρυσό τις κατανάλωσα να την φτιάξω. Αποτέλεσμα βελτίωσα 2 βαθμούς το άλογο αλλά είμαι πάλι ταπί από χρυσό, οι εργασίες στη φάρμα ζαχαρωτών κυλάνε πλέον αργά αλλά στην αρχή δεν με πείραζε γιατί είχα μαζέψει εισιτήρια από τις εργασίες που πλήρωσα για να γίνουν γρήγορα. Σήμερα όμως μου τελείωσαν και τα εισιτήρια και δεν είχα να αγοράσω σπόρους για το θερμοκήπιο, δεν έβγαλα φρούτα οπότε πάλι ψίχουλα μου έδωσε το καράβι. Οπότε πάλι στο μηδέν. Αυτό το άλογο πως θα το αναβαθμίσω χωρίς χρυσό;

    Που είναι η χαρά του παιχνιδιού όταν ακόμα και για μια διακόσμηση πρέπει να περιμένεις ώρες για να φτιαχτεί.

    Αν δεν πληρώσεις δεν μπορείς να παίξεις. Τι να το κάνω να μην κάνω τις αποστολές. Υποτίθεται ότι όταν θες να παίξεις πραγματικά θες να τα κάνεις όλα και όχι να αναγκάζομαι να τα κάνω μισά.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 17.06.2015
    Γεια σας ,
    το παιχνίδι δίνει την δυνατότητα να ασχοληθείτε μα αυτό παίζοντας και χωρίς χρυσό και με χρυσό .
    Αν επιλέξετε να παίξετε με χρυσό , σαφέστατα παίζετε πιο έντονα και σε πιο γρήγορους ρυθμούς αλλά θα πρέπει να ξοδέψετε και το ανάλογο χρηματικό τίμημα , ενώ για πιο αργούς ρυθμούς σας δίνετε η δυνατότητα να ασχολείστε με το παιχνίδι χωρίς να ξοδέψετε καθόλου χρυσό .
    Είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής , άμεσα συνδεδεμένο με μαθηματικούς υπολογισμούς , ανάλογα με τον τρόπο που θα επιλέξετε , θα πρέπει να χαράξετε και την αντίστοιχη στρατηγική .
    Σε όλες τις δραστηριότητες του , νησί , ζαχαρωτά , ράντζο , άλογα , καράβι , αποστολές , εργασίες , event , εγχειρήματα , έρευνες , κ.τ.λ , εσείς θα αποφασίσετε τους ρυθμούς που σας βολεύουν .
    Η επιλογή είναι δική σας .
    Φιλικά
  • giota73 (GR1)giota73 (GR1) Αναρτήσεις: 39
    επεξεργάστηκε 19.06.2015
    καλησπερα μηπως γνωριζετε ποσος χρυσος χρειαζετε απο το γονιμο χωραφι 4 στο επιπεδο 5 σας ευχαριστω γιωτα
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.06.2015
    Γεια σας ,
    9750 χρυσός 10 ώρες και 30 λεπτά και 2 εργάτες
    Φιλικά
  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    επεξεργάστηκε 20.06.2015
    Σε όλες τις δραστηριότητες του , νησί , ζαχαρωτά , ράντζο , άλογα , καράβι , αποστολές , εργασίες , event , εγχειρήματα , έρευνες , κ.τ.λ , εσείς θα αποφασίσετε τους ρυθμούς που σας βολεύουν .

    Ναι αλλά όταν οι αποστολές ή τα event έχουν διορία δεν βγαίνουν οι χρόνοι αν δεν δώσεις χρυσό για να γίνει η παραγωγή γρηγορότερα οπότε τις χάνεις τις αποστολές και τα δώρα και ας παίζεις όλη μέρα.
    Μια αποστολή 6 ημερών της βάζετε 6 εργασίες που η κάθε μια για να ολοκληρωθεί θες 1-2 μέρες. Και έτσι και είσαι νέος στο παιχνίδι και δεν έχεις προλάβει να αναβαθμίσεις τα πάντα η παραγωγή σου είναι πολύ μικρή. Τότε νιώθεις τα χέρια σου δεμένα. Καμιά στρατηγική δεν βοηθάει. Χωρίς χρυσό το παιχνίδι είναι ληψό. Λες και το κάνετε επίτηδες. Πολλές φορές νιώθω ότι με εκβιάζετε συναισθηματικά. Αν δεν δώσεις χρυσό χάνεις την αποστολή ή το event. Παίζετε με το γεγονός ότι σε κανέναν δεν του αρέσει να χάνει. Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο. Εσείς φταίτε όπως φταίει αυτός που βάζει μπροστά σε έναν απεξαρτημένο αλκοολικό ένα μπουκάλι αλκοόλ και έτσι και αντέξει και δεν πιεί του βάζει και δεύτερο μπροστά του (το δεύτερο μπουκάλι στην περίπτωση μας είναι προσφορά των 200% κέρδους αγοράς χρυσού, ωραία προσφορά μόνο που εμφανίζεται όταν δεν τσιμπάει το θύμα και δεν εχει αγοράσει χρυσό ποτέ ή μήνες).
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 20.06.2015
    Τα εvent έχουν επίπεδο δυσκολίας , στην κατηγορία συμβουλές και κόλπα , έχουμε δημοσιεύσει τι ακριβώς ζητάει σε κάθε βαθμό , πριν επιλέξετε λοιπόν το επίπεδο δυσκολίας , διαβάστε προσεκτικά τι παραγωγές πρέπει να δώσετε και επιλέξτε αυτό το επίπεδο δυσκολίας που πιστεύετε ότι σας ταιριάζει και σας βολεύει .
    Κάθε event έχει 6 βήματα , η ολοκλήρωση κάθε βήματος σας δίνει και ένα δώρο , άρα πάντα η προσπάθεια σας ανταμείβεται .
    Η διάρκεια κάθε event είναι 7 ημέρες , ο χρόνος αν παίζετε αρκετά στο παιχνίδι και επιλέγετε αυτό το βαθμό δυσκολίας που μπορείτε να βγάλετε ανάλογα με την δυναμική σας , είναι αρκετός .
    Οι αποστολές έχουν διάρκεια μισής ώρας , είναι πάντα οι ίδιες 4 και σε καμία από αυτές δεν απαιτείται χρυσός .
    Αν βέβαια παίζετε με αντίπαλο παίκτη που θέλει να χτυπήσει την αποστολή με χρυσό , ότι επίπεδο και να είσαστε πολύ δύσκολα μπορείτε να τον νικήσετε , αλλά και πάλι , από τις αποστολές έχετε μόνο κέρδος , ποτέ ζημία .
    Αφού τονίσω για πολλοστή φορά , ότι είμαι ένας παίκτης σαν εσάς και δεν λαμβάνω μέρος στον σχεδιασμό του παιχνιδιού , θα επαναλάβω ότι το παιχνίδι παίζεται , ανάλογα με την επιλογή σας και με και χωρίς χρυσό και η απόφαση αν θα αγοράσετε ή όχι χρυσό , είναι καθαρά και μόνο δίκη σας .
    Κλείνοντας το θέμα θα ήθελα να διευκρινίσω ότι δημοσίευσες ένα θέμα στην κατηγορία ερωτήσεις για το παιχνίδι , και πάνω σε αυτές τοποθετήθηκα όπως και οφείλω , αν διαφωνείς με τον σχεδιασμό του παιχνιδιού , τότε θα πρέπει να το κάνεις στην σωστή κατηγορία , δηλαδή στην κατηγορία , ιδέες και κριτική .
    Επίσης σου δίνεται η δυνατότητα να εκφράσεις τις αντιρρήσεις και την κριτική σου και μέσα από το παιχνίδι στην επιλογή "πες μας τι νομίζεις " , αυτή με το θαυμαστικό επάνω και δεξιά στην φάρμα σου , αλλά και ανοίγοντας εισιτήριο προς την υποστήριξη για το θέμα που σε απασχολεί .
    Φιλικά
  • fafoytisfafoytis Αναρτήσεις: 31
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    θα μπορούσε να προστεθεί στις έρευνες κ μια επιπλέον,έρευνα χρυσού στούς συνεταιρισμούς όπως κι η έρευνα δολαρίων.
    Post edited by fafoytis on
  • royla.mariaroyla.maria Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 25.06.2015
    Σωστή η σκέψη σου !! Μακάρι να γινόταν κάτι τέτοιο....Δεν ξέρω βέβαια κατα πόσο θα συμφέρει την εταιρεία..........;)
  • giota73 (GR1)giota73 (GR1) Αναρτήσεις: 39
    επεξεργάστηκε 27.06.2015
    συμφωνω μαζι σου
  • elpida32elpida32 Αναρτήσεις: 75
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    η προταση καλη ναι ..αλλα δεν συμφερει την εταιρεια σαν συν/μο ουτος η αλλως οταν αλαζεις επιπεδο σου χαριζει χρυσο .. οποτε αυτο τους αρκει ..και ενόψι κρήσεως το βλεπω απιαστο ονειρο ...:)
  • UserGeorsior (GR1)UserGeorsior (GR1) Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 08.07.2015
    Καλησπέρα εκτός από τη δική μου φάρμα παίζω και τη φάρμα της κουνιάδας μου μπορώ να αγοράσω χρυσό για την δική της φάρμα με δική μου κάρτα ?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 08.07.2015
    Γεια σου ,
    ναι αν μπεις στην αγορά χρυσού από την δική της φάρμα μπορείς
    Φιλικά
  • betsiorbetsior Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 08.07.2015
    Σευχαριστώ πολύ
  • kkoutsonia4kkoutsonia4 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 18.07.2015
    Καλησπέρα σας,
    Παίζω στον διεθνή τομέα του παιχνιδιού κι αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα σχετικά με τις προσφορές αγοράς χρυσού από το Prime Time. Αυτή την στιγμή, άλλα μέλη έχουν την ευκαιρία αγοράς χρυσού με λιγότερα χρήματα ενώ σε εμένα το Prime Time δεν εμφανίζεται καν. Το ίδιο συνέβη κι εχθές... Μπορεί κάποιος να μου πει υπεύθυνα τον λόγο αυτού;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 18.07.2015
    Γεια σας ,
    αν εννοείς την προσφορά αγοράς χρυσού του +50% , +100% και +200% , αυτή η προσφορά δεν βγαίνει ίδια για όλους τους παίκτες , ούτε έρχεται σε όλους απαραίτητα την ίδια στιγμή αλλά έχει να κάνει με την συχνότητα και τις ποσότητες που αγοράζεις γενικά χρυσό
    Αν εννοείς κάτι άλλο , στην διάθεση σου , αφού μου εξηγήσεις αναλυτικότερα το πρόβλημα σου .
    Φιλικά
  • exantas (GR1)exantas (GR1) Αναρτήσεις: 34
    επεξεργάστηκε 09.12.2015
    ολοι γνωριζουμε οτι στην Ελλαδα λογω του καπιταλ κοντρλ δεν μπορουμε να αγορασουμε χρυσο παρα μονο με sms.καλο θα ηταν αφου το sms στοιχιζει πολυ ακριβα για την αγορα χρυσου να εκανε για τους ελληνες χρηστες η εταιρεια παιχνιδιου μια προσφορα  μονο για τους ελληνες χρηστες.. δεν νομιζω να βγει χαμενη
    Post edited by -NEMESIS- on
  • giota73 (GR1)giota73 (GR1) Αναρτήσεις: 39
    επεξεργάστηκε 03.08.2015
    συμφωνω μαζι σου
  • exantas (GR1)exantas (GR1) Αναρτήσεις: 34
    επεξεργάστηκε 11.08.2015
    οσο και να συμφωνεις αγαπητη μου γιωτα δεν γινετε τπτ απο αυτο που αναφεραμε!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 11.08.2015
    Γεια σας ,
    σίγουρα η εταιρεία δεν έχει καμία πρόθεση να δημιουργήσει προβλήματα στους παίκτες που την στηρίζουν , ειδικά σε αυτούς που αγοράζουν χρυσό .
    Το τι συμφωνίες , με τι όρους και για πόση διάρκεια έχει συνάψει η ggs για την αγορά χρυσού , δεν είμαστε σε θέση να τις γνωρίζουμε , ασχολείται με αυτές το οικονομικό τμήμα .
    Νομίζω όμως πως αν στείλετε ένα μήνυμα προς την υποστήριξη , πολύ ευχαρίστως θα απαντήσουν σε κάθε απορία σας σχετικά με το θέμα αγοράς χρυσού .
    Μέχρι τότε , θα παρακαλούσα για προσεκτικότερους χαρακτηρισμούς και για αποφυγή έκδοσης αυθαίρετων πορισμάτων
    Σας ευχαριστώ
    Φιλικά
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 13.08.2015
    παιζω σχεδον 2 χρονια στο παιχνιδι ακουω για μπονους 200% ομως εγω δεν εχω δει ποτε κατι τετιο να μου σημβενη γιατι; μηπως δεν τα δικαιουμε;; λεω τωρα εγω;;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 13.08.2015
    Γεια σας ,
    φυσικά και το δικαιούσαι και εσύ και όλοι , δεν γίνεται εξαίρεση μεταξύ των παικτών , όλοι δικαιούνται τα πάντα .
    Το μπόνους στην αγορά χρυσού , όπως και κάθε μπόνους και προσφορά βγαίνει με τυχαία σειρά και σε τυχαία χρονική στιγμή
    Για το συγκεκριμένο μπόνους του 200% , παίζει ρόλο ο χρόνος που έχεις να αγοράσεις χρυσό , όσο περισσότερο χρόνο έχεις να αγοράσεις χρυσό τόσο μεγαλύτερη είναι και η συγκεκριμένη προσφορά .
    Ακριβώς το χρόνο που χρειάζεται δεν μπορώ να στον πω γιατί δεν υπάρχει κανόνας , είναι από την εμπειρία μου , περίπου 2 μήνες , αλλά ξαναλέω ότι κανόνας δεν υπάρχει .
    Φιλικά
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 13.08.2015
    ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου καλο βραδυ

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο