Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

Αγορά χρυσού - κάρτα εξόρυξης χρυσού

138

Σχόλια

  • farmiliar (GR1)farmiliar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 790
    επεξεργάστηκε 14.04.2014
    σημερα το μπονους ειναι για τους συνεταιρισμους.
  • staboulos7 (GR1)staboulos7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 21.04.2014
    αγορασα 2 πακετα χρυσου και οταν πηγα να παρω το 3ο για να παρω δωρο το διακοσμητικο μου γραφει παλι 0/3 πακετα χρυσου τι γινεται? mods?
  • MARIAM.2MARIAM.2 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 21.04.2014
    αγορασα σημερα χρυσο με +50 % που εδινε προσφορα,αλλα στην πραγματικοτητα μου εδωσε μονο την κανονικη ποσοτητα χρυσου ,χωρις το επιπλεον 50 %.τι γινεται τελικα;;;;;
  • staboulos7 (GR1)staboulos7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 21.04.2014
    κανείς υπεύθυνος να μας δώσει μια απάντηση???? δηλαδή χαλάμε τα λεφτά μας τσάμπα???
  • staboulos7 (GR1)staboulos7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    το προβλημα παραμενει αλυτο κανεις εδω? ολοι αναρμοδιοι?καλα ειναι να τα παιρνουμε? χωρις να δινουμε εξηγησεις για τπτ?
  • UserBalerisUserBaleris Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 27.04.2014
    και εγω δεν μπωρο να παρο το δωρο
  • UserBalerisUserBaleris Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 27.04.2014
    και εγω δεν μπωρο να παρο το δωρο παντα μου βγαζει αυτο
    Πάροχος υπηρεσίας πληρωμών μη διαθέσιμοςΟ πάροχος υπηρεσίας πληρωμών που επέλεξες δεν είναι διαθέσιμος προς το παρόν. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά αργότερα ή επίλεξε άλλον πάροχο υπηρεσίας πληρωμών.
    γιατι???
  • Ekatistar (GR1)Ekatistar (GR1) Αναρτήσεις: 269
    επεξεργάστηκε 30.04.2014
    το χρονομετρο του μετραει κανονικα αντιστροφα Μαλον δεν ειναι κολλημενο!!:)
  • eirini1162eirini1162 Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 04.05.2014
    πηρα χρυσο και μου δινει ταχα για 3 ωρες δωρο 2πλασιους ποντους εμπειριας. αλλα οσο τους ειδατε εσεις. αλλο τοσο τους ειδα και γω.. τσαμπα λεφτα δινουμε για χρυσο.
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 04.05.2014
    Λοιπόν όπως έχει ειδη λεχτεί οι mods αλλα και η υποστήριξη δεν απαντάνε ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ για τα προβλήματα παρά μόνο στέλνουν οτι χρειάζετε από προβλήματα στη υποστήριξη. Απο κει και πέρα ΌΤΑΝ γραφουν γράφουν σαν κανονικοί παίκτες όπως εγώ. Μην περιμένετε απάντηση λοιπόν για το πρόβλημα σας γιατι δεν πρόκειτε να την δείτε στον αιώνα τον άπαντα. Μονο η υποστήριξη μπορεί να σας απαντήσει μέσω email και μπορείτε να μπείτε απο ΕΔΩ. Ελπίζω το πρόβλημα να λυθεί το συντομότερο. Καλή σας μέρα !
  • Dimitris284Dimitris284 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 09.05.2014
    εβαλα μια καρτα χρυσου και επρεπε να παρω 4000
    αγορασα μια καρτα απο τον ομαρ 1500 και μου εγραψε χρυσο156 μονο
    αυτο ειναι αδικια
  • Dimitris284Dimitris284 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 09.05.2014
    εβαλα μια καρτα χρυσου και επρεπε να παρω 4000
    αγορασα μια καρτα απο τον ομαρ 1500 και μου εγραψε χρυσο156 μονο
    αυτο ειναι αδικια
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 09.05.2014
    Dimitris284 έγραψε: »
    εβαλα μια καρτα χρυσου και επρεπε να παρω 4000
    αγορασα μια καρτα απο τον ομαρ 1500 και μου εγραψε χρυσο156 μονο
    αυτο ειναι αδικια

    Δεν ξέρω ποιός είναι ο ομαρ 1500 αλλα αν είναι παίκτης του big farm τότε σου πούλισε 99% ψεφτο-κάρτα. Αλλιώς μπορείς να μηλίσεις στην υποστήριξη. Άν υπάρχη πρόβλημα, αυτό είναι πρόβλημα συστήματος που οι mods δεν μπορουν να επεμβούν. Αν θέλεις μπορείς να μπείς στην υποστήριξη των goodgames studios από ΕΔΩ. Καλή συνέχεια και πρόσεχε, εσύ αλλα και όλοι, απο πού αγοράζετε κάρτες pay safe. Ευχαριστώ !
  • μικρη νουλιτσα (GR1)μικρη νουλιτσα (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 09.05.2014
    ο ομαρ ειναι ενας γερακος που ερχετε απο το παιχνιδη και δεν ηταν χρυσος απο καρτα ηταν απο το ορυχειο
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 09.05.2014
    Revolution2 έγραψε: »
    Δεν ξέρω ποιός είναι ο ομαρ 1500 αλλα αν είναι παίκτης του big farm τότε σου πούλισε 99% ψεφτο-κάρτα. Αλλιώς μπορείς να μηλίσεις στην υποστήριξη. Άν υπάρχη πρόβλημα, αυτό είναι πρόβλημα συστήματος που οι mods δεν μπορουν να επεμβούν. Αν θέλεις μπορείς να μπείς στην υποστήριξη των goodgames studios από ΕΔΩ. Καλή συνέχεια και πρόσεχε, εσύ αλλα και όλοι, απο πού αγοράζετε κάρτες pay safe. Ευχαριστώ !

    Το πουλακι τσιου-τσιου!Χαχαχαχα.
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    Ναί αλλα και εσύ πήγες και ξέχασες να γράψεις τους αριθμούς.... τέλος πάντν γράψε το πρόβλημά σου στη υποστήριξη. ΑΝ θέλεις μπορείς να μπεις κι απο ΕΔΩ. Ελπίζω το πρόβλημα σου να λυθεί γρίγορα. Καλή συνέχεια !
  • katerinaki58 (GR1)katerinaki58 (GR1) Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    καταλαθοσ πατησα αποστολη
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 19.05.2014
    Σου παραθέτω το μήνυμα που είχα πάρει από την υποστἠριξη,όταν είχα ανάλογο πρόβλημα με αγορά χρυσού μέσω μηνύματος. Ακολούθησα τα βήματα και πήρα το πακέτο χρυσού που είχα αγοράσει,αλλά δεν είχε πιστωθεί.
    Ελπίζω να τα καταφέρεις.


    Παρακαλώ πήγαινε στην σελίδα my.mopay.com και επέλεξε ITEMS DEBITED/CREDITED
    (BUCHUNGSÜBERSICHT), επέλεξε την χώρα σου και τον αριθμό τηλεφώνου σου και αντέγραψε
    τον κωδικό που εμφανίζεται.

    Μετά από αυτό βάλε τον κωδικό που θα λάβεις με sms.Θα εμφανιστεί ένα παράθυρο με τον
    αριθμό σου στην δεξιά πλευρά σε ένα μωβ πλαίσιο.

    Πάτησε ξανά στο ITEMS DEBITED/CREDITED / (BUCHUNGSÜBERSICHT) και όλες οι πληροφορίες θα
    εμφανιστούν.

    Εαν η πληρωμή γράφει "Altigi / Goodgame Studios" σαν πάροχος σημαίνει ότι η συναλλαγή
    ήταν επιτυχής.

    Εαν η πληρωμή γράφει "Mopay (ConfigClient)" ή "MindmaticsDE" σημαίνει οτι η συναλλαγή
    δεν ήταν επιτυχής.

    Στην περίπτωση που θα γράφει ("Mopay (ConfigClient)" ή ("MindmaticsDE") παρακαλώ
    πηγαίνετε στον τομέα VOUHCERS (GUTSCHEIN) και επέλεξε αν έχεις λάβει ή όχι το
    κουπόνι/voucher

    Αν δεν υπάρχει κουπόνι/voucher το χρηματικό ποσό θα επιστραφεί στον αριθμό τηλεφώνου
    σου σε 7 μέρες.

    Στην περίπτωση που έλαβες κουπόνι/voucher μπορείς να το χρησιμοποιήσεις στο τμήμα του
    μαγαζιού μας "Άμεση αγορά με SMS ή μέσω τηλεφώνου"

    Στην περίπτωση που έλαβες κουπόνι/voucher αλλά δεν είναι το σωστό ποσό παρακαλούμε να
    μας στείλετε τον κωδικό του voucher/κουπονιού.

    Αν σε 7 μέρες τα λεφτά δεν έχουν επιστραφεί στον αριθμό του τηλεφώνου σου ή αν η πληρωμή δεν εμφανίζεται στην κατηγορία ITEMS DEBITED/CREDITED (BUCHUNGSÜBERSICHT) τότε
    επικοινωνήστε με την MyMopay απευθείας και παραχωρήστε τους με τον λογαριασμό του τηλεφώνου σου

    ​Γενικές πληροφορίες:

    Μερικές φορές μπορεί να αντιμετωπίζεις προβλήματα όταν προσπαθείς να κάνεις αγορές χρησιμοποιώντας το κινητό σου τηλέφωνο. Τέτοια προβλήματα μπορεί να συμβαίνουν λόγο μιας προσωρινής τεχνικής βλάβης αλλά σε κάποιες περιπτώσεις υπάρχει ένας λόγος που δεν μπορείς να ολοκληρώσεις την συναλλαγή. Υπάρχει η περίπτωση ο παροχέας κινητής τηλεφωνίας σου να έχει μπλοκάρει τις πληρωμές με SMS . Επίσης μερικοί πάροχοι έχουν ένα όριο αγορών με SMS που μπορείς να
    κάνεις τον μήνα. Τέτοιοι περιορισμοί μπορούν μόνο να αφαιρεθούν μόνο από τον πάροχο κινητής τηλεφωνίας σου. Και τέλος αν χρησιμοποιείς καρτοκινητό πρέπει να είσαι σίγουρη ότι έχεις αρκετά χρήματα για να κάνεις την συναλλαγή.
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 19.05.2014
    Τότε πρέπει να απευθυνθείς στην υποστήριξη και να τους αναφέρεις ότι ήδη μπήκες στο σαιτ της mopay και ότι έκανες ότι ήταν να κάνεις,αλλά το πακέτο δεν φαίνεται πουθενά! Μόνο έτσι ίσως σε βοηθήσουν.
  • lidavarvlidavarv Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 07.06.2014
    σας ξαναεγραψα οτι πριν 2 μερες αγορασα με 2 μηνυματα 190000 χρυσο περιπου με την προσφορα που βαλατε 100%περισσοτερος χρυσος αλλα δεν τον ελαβα ποτε...........σας παρακαλω αν δεν θελετε να νομιζουμε οτι σκοπιμα εγινε αυτο φροντιστε να τον παραλαβω εστω και καθιστερημενα.
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 07.06.2014
    lidavarv έγραψε: »
    σας ξαναεγραψα οτι πριν 2 μερες αγορασα με 2 μηνυματα 190000 χρυσο περιπου με την προσφορα που βαλατε 100%περισσοτερος χρυσος αλλα δεν τον ελαβα ποτε...........σας παρακαλω αν δεν θελετε να νομιζουμε οτι σκοπιμα εγινε αυτο φροντιστε να τον παραλαβω εστω και καθιστερημενα.

    καλημέρα
    με την αγορά μέσω μηνύματος υπάρχει μερικές φορές πρόβλημα. Η μόνη λύση είναι να στείλεις μήνυμα στην υποστήριξη τους κωδικούς που έλαβες μέσω των μηνυμάτων και αυτοί θα επικοινωνίσουν με την εταιρεία που έχει αναλάβει αυτή την δουλειά και το πολύ σε 2 μέρες ο χρυσός θα είναι στην διάθεσή σου.
  • lidavarvlidavarv Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 07.06.2014
    οταν λες κωδικους εννοεις αυτους που γραφεις για να στειλεις το μηνυμα.....γιατι αλλους δεν εχω.
  • pepe3pepe3 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 07.06.2014
    Εγω 3 φορεσ εχο στιλι sms με βονουσ πακετα κε ποτε τιποτα , κε σιμερα κε παλι τα ιδια!!!
    μιλαμε για τιν απατι !!
    Ερχετε το βονουσ τρεχουμε εμισ ?!...
    Ενο πατισα για αγορα με 7,24 !!...μολισ ελαβα μινιμα οτι mopay με χρεοσε 3.62
    Άγνωστος κωδικός κουπονιού! Παρακαλώ έλεγξε εάν ο κωδικός που έχεις εισαγάγει είναι σωστός.
    Ο μέγιστος αριθμός εσφαλμένων καταχωρήσεων δεν είναι δυνατό να υπερβαίνει τις 6.
  • lidavarvlidavarv Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 07.06.2014
    μιλαμε για μεγαλη απατη εχω διαμαρτυρηθει 3 φορες και δεν εχω παρει ουτε μια απαντηση.....δεν φταινε αυτοι φταιμε εμεις που συνεχιζουμε να παιζουμε αυτο το παιχνιδι..........θα περιμενω αλλη μια μερα μετα θα διαγραψω ολων τον συνεταιρισμο μου γιατι εχω αυτην την δυνατοτητα.............τελος η κοροιδια.
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 07.06.2014
    Απο ποτε μπορει αναπλιρωτης να διαγραψει εναν συν/μο?
  • lidavarvlidavarv Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 08.06.2014
    για να το γραφω κατι περισσοτερο απο εσενα ξερω.ναι ειμαι αναπληρωτης αλλα που ξερεις τι σχεση εχω με τον ιδρυτηηηηη
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 09.06.2014
    GuestΦιφι έγραψε: »
    Απο ποτε μπορει αναπλιρωτης να διαγραψει εναν συν/μο?

    διπλός λογαριασμός μήπως????? χαχαχαχαχαχαχαχα
  • ΚομμαντοΚομμαντο Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 09.06.2014

    Εγω προσπερναω γιατι ξερω ότι δεν θα μου βγει χρυσος
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 09.06.2014
    όταν αγοράζετε χρυσό με το sms σας έρχεται ένας κωδικός που πρέπει να τον γράψετε όπως ακριβώς είναι.

    εάν ο χρυσός δεν σας έχει πιστωθεί στείλτε μήνυμα στην υποστήριξη. το μήνυμα θα πρέπει να περιέχει τον κωδικό όπως ακριβώς σας έχει έρθει και την ημερομηνία που έχετε κάνει την κίνηση αγοράς.
  • TONIA8163TONIA8163 Αναρτήσεις: 5
    επεξεργάστηκε 09.06.2014
    εγώ πήρα σήμερα χρυσό γιατι μου έβγαλε 150% και ειχε και προσφορα 25 αδειες εξορυξης χρυσου και όλα κυλησαν καλά:thumbsup: ... τυχαίο θα ειναι αυτο που σας συνεβη?(...μιλήστε με υποστηριξη και θα λυθεί το θεμα σας!!!!!!

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο