Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

αποστολές

annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
επεξεργάστηκε 14.07.2015 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
Εμενα δε μου εβγαλε καμια αποστολη..μαλλον επειδη δεν ειχα διαθεσιμους πολιτες στη βασικη φαρμα μου, οστοσο εβαλα πολιτες μετα , μηπως και εμφανιστουν οι αποστολες, αλλα τιποτα....;( χαθηκαν δια παντως???
Post edited by annaarx2 on
«136

Σχόλια

  • AnonymusPlayer (GR1)AnonymusPlayer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 16.04.2014
    -Νέο: Αποστολές στην κύρια φάρμα
    Έχουμε προσθέσει νέες εργασίες στην κεντρική φάρμα - μία νέα αποστολή για κάθε κτίριο! Και στην περίπτωση που έχετε ήδη αναβαθμίσει τα κτίρια σας, οι αποστολές αυτές θα εμφανιστούν και πάλι και θα μπορέσετε να λάβετε την αμοιβή απευθείας! αυτο μας λετε!!! αλλα γιατι στις αποστολες ενω στις μισες δεν πηρα τιποτα εχουνε απομεινει τσεκαρισμενες οτι τις εχω κανει>? εκει που ειχα 3 αποστολες εφτασα να εχω 8 εκ τον οποιον οι 5 να εχουνε γινει! παλι μ,,,,,,,ες κανατε και το μπλοκαρατε? μια αναβαθμηση σωστη διχως να χαλασετε κατι αλλο δεν μπορειτε να κανετε? τοσο αχρηστους τεχνικους εχετε? βγαλτε τους στην απομαχια και βρειτε ποιο ικανους!! ελεος
  • TATSIS2 (GR1)TATSIS2 (GR1) Αναρτήσεις: 81
    επεξεργάστηκε 16.04.2014
    λογικα θα σου εμφανιστουν σε ποιο μεγαλα επιπεδα
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 16.04.2014
    δεν εμφανιστηκε καμια και ειμαι 39 επιπεδο......
  • pop1pop1 Αναρτήσεις: 341
    επεξεργάστηκε 16.04.2014
    Οι αναβαθμίσεις κτιρίων για επιπεδο 6 είναι διαθέσιμες μετά το επιπ 47, γι'αυτό δεν σου εμφανίστηκαν οι σημερινές εργασίες/δουλειές (στην αριστερή πλευρά). Δεν είναι θέμα ελεύθερων εργατών. Αποστολές ονομάζονται αυτές που βρίσκονται στην κάτω δεξιά πλευρά με αμοιβή πιστοποιητικά & βαθμούς φήμης.
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 17.04.2014
    καλημερα...δηλαδη εμφανιστικαν μονο στους 47 και πανω???
  • championjennis2championjennis2 Αναρτήσεις: 5
    επεξεργάστηκε 17.04.2014
    εγω ειμαι 66 επιπεδο και τις ειδα χθες
    μαλλον πρεπει να ειναι για υψηλοτερα σταδια
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 17.04.2014
    εχθες θα εβγαιναν για ολους...υπαρχει καποιος να μας ενημερωσει????????
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 18.04.2014
    Εχει παρει κανεις κατω του επιπεδου 40 τις αποστολες βασικης φαρμας που προστεθηκαν?
  • FarmerNtina1 (GR1)FarmerNtina1 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 19.04.2014
    μου εχει βγαλει αποστολες που εχω ειδη κανει μου ζηταει να αναθεσω εργατες και ενω εχω εργατες δεν τους δεχετε ολα αυτα στην κυρια φαρμα μου
  • AnonymusPlayer (GR1)AnonymusPlayer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 19.04.2014
    ακου τι θα κανεις! βγαλε 1 διακοσμιτικο 5χ5 και στισε 1 κοτετσι μολισ χτιστει ξαναγκρεμισε το! κ ολες οι αποστολες θα τις παρης! τωρα αν δεν εχεις διαθεσιμους εργατες για το κοτετσι χτισε και 1 σπιτη κ μετα ξαναγκρεμισετο! τι να κανουμε αφου εχουμε να κανουμε με βλακες τεχνικους αναγκαστηκα και βρηκα bug!
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 21.04.2014
    τελικα???????
  • GwgwstarGamerGwgwstarGamer Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 21.04.2014
    annaarx2 έγραψε: »
    Εμενα δε μου εβγαλε καμια αποστολη..μαλλον επειδη δεν ειχα διαθεσιμους πολιτες στη βασικη φαρμα μου, οστοσο εβαλα πολιτες μετα , μηπως και εμφανιστουν οι αποστολες, αλλα τιποτα....;( χαθηκαν δια παντως???

    αν λες για τις αναβαθμισεις κτηριων, στάβλων, στην βασικη φαρμα θα πρεπει να τελειωσεις πρωτα αυτες που εχεις και μετα θα σου βγουν οι καινουργιες...
  • WinnerPanos_k (GR1)WinnerPanos_k (GR1) Αναρτήσεις: 46
    επεξεργάστηκε 21.04.2014
    Εδω και μερικες μερες υπαρχει ενα προβλημα στην καταταξη,παιχτες με περισσοτερους βαθμους απο μενα ειναι πιο χαμηλα στην λιστα και παιχτες που εχουν λιγοτερους βαθμους ειναι πιο πανω.
    Αυτο συμβαινει στην συνολικη καταταξη και οχι στην εβδομαδιαια
    Ξερουμε κατι για αυτο?
  • milakos (GR1)milakos (GR1) Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    Καλημερα και χρονια πολλα.
    Απο τοτε πουβαλατε τις αποστολες κι ενω ειχα αναβαθμισει ολα τα χωραφιασταυλους κοτετσια κλπ πριν την αλλαγη, κι ενω ειχα δωσει εργατες κανονικα κι εχω περσευμα εργατες οι αποστλες δεν φευγουν.Τι να κανω?
    Ευχαριστω
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    οχι,μιλαω για αυτες που μας "εκαναν δωρο" που προστεθηκαν εκεινη τη μερα για ολους μας..υπαρχει καποιος υπευθυνος να μας πει τελικα τι γινετε?? πανε σχεδον 10 μερες που εχω ανοιξει το θεμα.
  • georgia v. (GR1)georgia v. (GR1) Αναρτήσεις: 190
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    χτισε ενα κοτετσι και αναθεσε εργατες, μετα γκρεμισε το.Ετσι θα σου ολοκληρωθουν ολες οι εργασιες!!!
  • milakos (GR1)milakos (GR1) Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    Το εκανα κι αυτο εχτισα κοτετσι και τιποτα δεν εγινε.Δεν εχω αλλες αναβαθμισεις να κανω η ειναι ολα στο 6 επιπεδο η στο 7
  • GwgwstarGamerGwgwstarGamer Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    προσπαθω να καταλαβω ποιες αποστολες εννοεις..
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 22.04.2014
    -Νέο: Αποστολές στην κύρια φάρμα
    Έχουμε προσθέσει νέες εργασίες στην κεντρική φάρμα - μία νέα αποστολή για κάθε κτίριο! Και στην περίπτωση που έχετε ήδη αναβαθμίσει τα κτίρια σας, οι αποστολές αυτές θα εμφανιστούν και πάλι και θα μπορέσετε να λάβετε την αμοιβή απευθείας!

    http://el.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?12540-%CE%95%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7-16-04

    αυτό ..
  • GwgwstarGamerGwgwstarGamer Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 23.04.2014
    αυτο ειναι ακριβως το ιδιο που σου ειπε ο-η pop και εγω ..αφορα τις αναβαθμισεις κτηριων τις οποιες θα δεις οταν
    φτασεις σε μγαλυτερο λεβελ και εχεις τελειωσει τις προηγουμενες αναβαθμισεις τις οποιες ζηταει...
  • GIORGIA (GR1)GIORGIA (GR1) Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 23.04.2014
    Εγώ έχτισα ένα σπίτι αλλά δυστυχώς δεν φεύγουν οι αποστολές αν και έχω πλεόνασμα εργατών. ΄Δεν ξέρω τι να κάνω. Απαντήστε σας παρακαλώ γιατί δεν φεύγουν οι αποστολές και τι πρέπει να κάνουμε
  • gregor68 (GR1)gregor68 (GR1) Αναρτήσεις: 184
    επεξεργάστηκε 23.04.2014
    Μπήκα να δω την καταταξή μου στις αποστολες και είδα ότι τουλάχιστον 100 άτομα που έχουν 46000 βαθμούς βρίσκονται πιο πάνω από εμένα που έχω 51000 βαθμούς και δεν συμβαίνει μόνο σε εμένα από ότι είδα.αναρωτιέμαι αν είναι καποιο σφάλμα ή συμβαίνει κάτι άλλο.Επίσης έχω και ένα παράπονο να το πω.Πριν λίγο τελείωσα μια αποστολή μαζέματος αυγών.έπαιζα με ένα μόνο άτομο το οποίο όμως είχε 16 κοτέτσια διαφόρων επιπεδων και εγω 5 κοτετσια επιπεδου 6.Ο άλλος παίκτης εβγαζε με την μια 675 αυγά και εγώ 222.Πως λοιπόν λέτε ότι επιλέγετε αντίπαλος που είναι περίπου ίδιος με εμάς?δεν ισχύει αυτό. Αυτά είχα να πω.αν θέλει κάποιος λύνει τις απορίες μου
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 23.04.2014
    πφφφ..τι να πω ευχαριστω...αλλα κριμα κι αδικο να ειναι μονο για τα μεγαλα λβλ που δεν χρειαζονται εμπειρια και οχι για ολους..
  • ζωοφαρμα (GR1)ζωοφαρμα (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 24.04.2014
    καλημερα . χριστο ανεστη και χρονια πολλα .
    οταν εχουμε δολαρια γιατι δε μας επιτρεπετε να αναβαθμιζουμε συγχρονως και στις τρεις φαρμες;
  • georgia v. (GR1)georgia v. (GR1) Αναρτήσεις: 190
    επεξεργάστηκε 24.04.2014
    μμμμ καλη η ερωτηση σου αλλα δεν εχει απαντηση!! χαχαχαχαχα Χρονια πολλά κιολας. Απλα δεν γινεται.....
  • Jenny19792Jenny19792 Αναρτήσεις: 125
    επεξεργάστηκε 24.04.2014
    το έχω αναρωτηθεί κι εγω αυτό και το έχω προτείνει κιόλας στο θέμα ιδέες και προτάσεις. αφού είναι τρεις ανεξάρτητες φάρμες με τους δικούς της εργάτες η καθε μία και τη δική της ευτυχία γιατί να μη γίνεται; αλλά απάντηση καμία και δε τους συμφέρει νομίζω. έτσι θα τελειώναμε πιο γρήγορα τις φάρμες μας ενώ τώρα όπως καταλαβαίνεις χρειάζεται να συμμετέχεις πιο πολλές ώρες

    Χρόνια Πολλά σε όλους!!!
  • GwgwstarGamerGwgwstarGamer Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 24.04.2014
    annaarx2 έγραψε: »
    πφφφ..τι να πω ευχαριστω...αλλα κριμα κι αδικο να ειναι μονο για τα μεγαλα λβλ που δεν χρειαζονται εμπειρια και οχι για ολους..

    τωρα σοβαρα δεν εχεις καταλαβει ακομη ? οι αποστολες που εβγαλε ειναι πχ να εχεις στανη στο επιπεδο 6...
    αν εσενα ακομη ειναι η στανη σου στο επιπεδο 4 που υπαρχει αν θυμαμαι καλα αποστολη τετοια..πως θα πας στην καινουργια??? δεν υπαρχει αδικο...υπαρχει σειρα...τελειωσε πρωτα αυτες που εχεις και θα σου βγαλει και αυτες..
  • ioanna98 (GR1)ioanna98 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 24.04.2014
    eγω παιδια που δεν εχω να αναβαθμισω τιποτα γιατι ολα ειναι στο7 τι πρεπει να κανω ?γιατι πρεπει να κατεδαφισω κατι ?δεν θελω ποτε θα διορθωθει αυτο?ελεος με αυτο που συμβαινει στη βασικη φαρμα
  • roula liami2roula liami2 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    καλημερα,θα ηθελα να μου απαντησει καποιος απο τους αρμοδιους γιατι εχθες το βραδυ ενω ημουν σε ατομικη αποστολη μειωθηκαν οι βαθμοι φημης μου.ΟΧΙ στην αποστολη που ημουν αλλα το τελικο ποσο.....δεν μπορω να το καταλαβα...θα ηθελα αν μπορουσατε να με απαντησετε...ευχαριστω
  • tink25 (GR1)tink25 (GR1) Αναρτήσεις: 225
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    καλημερα και απο μενα...σε μια ενοιμερωση οπου μεταξι αλλων θεσατε και το θεμα ατομικες αποστολες φημης και διπλωματων γραφατε οτι οποιοι δεν θα συμετεχουν σε αυτες για τον α η β λογο καθε εβδομαδα θα μειωνετε ο αριθμος της ηδη υπαρχουσας φημης τους..μηπως τα ειπατε αναποδα??διοτι ενω συμετεχω καθημερινα το τονιζω αυτο σε 3-4 ατομικες αποστολες εχει πεσει και η δικια μου φημη αρκετα θα ελεγα...εδω ξεκινανε νεα ερωτιματα ος προς το για πιο λογο συμβενει αυτο αν εχει ξανα συμβει και μεις τωρα το πηραμε χαμπαρι αν συμβενει και στα διπλωματα αυτο μιας και δεν μπορουμε να τα τσεκαρουμε ακομα αφου δεν εχουμε το γκαραζ φυλαξης τους και ενα σωρο ακομα.αν ειναι να μειονοντε ουτως η αλλος ας σταματισω να περνω μερος σε αποστολες να φτασουν στο 0 η φημη και τα ντοκτορα μου και να δω απο που θα μου τα περνετε μετα...............

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο