Αρχική Greek Σημείο συνάντησης συνεταιρισμών

Αναζήτηση παικτών - αναζήτηση συνεταιρισμού

Rania Xeniou (GR1)Rania Xeniou (GR1) Αναρτήσεις: 1
Είμαστε ο συνεταιρισμός οι κολλητές και ψάχνουμε για νέα μέλη. Αν και δεν είμαστε ψηλά στη βαθμολογία, ανεβαίνουμε διαρκώς. Είμαστε εργατικοί, ὀχι όμως καταπιεστικοί. Αναζητούμε μέλη που χαρακτηρίζονται από ευγένεια και εργατικότητα ενήλικα κατά προτίμηση.
Post edited by -NEMESIS- on
«1311

Σχόλια

  • Nenaki09Nenaki09 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 23.06.2014
    ΠΡΟΣΟΧΉ μια παίκτρια με το όνομα fundrakoulora 1 κλέβει τους συνεταιρισμούς έκλεψε και το δικό μας και μας διέγραψε κ από πάνω .:angry:
    Post edited by Nenaki09 on
  • dimizach2dimizach2 Αναρτήσεις: 52
    επεξεργάστηκε 09.01.2014
    Nα κανεις καταγγελια στην υποστήριξη. θα σου απαντήσουν αμεσως. θα βρεις σίγουρα το δικαιο σου.

    Στην υποστηριξη θα κάνουν έλεγχο και θα βρουν την άκρη. Αλλωστε η fundrakoulora έχει κρατήσει το όνομα του συνεταιρισμου. Ακομα και να τον αλλάξει, θα φαίνεται... γιατι θα γινει με χρυσο και καθε κίνηση με χρυσο ή χωρις, ειναι καταγεγραμμενη.

    Καλη επιτυχια Νενακι.
  • efi30 (GR1)efi30 (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 09.01.2014
    κακως την κανατε αρχηγο..δεν θα βγαλεις ακρη τωρα..ξεχασε τον συν/σμο ..κανε αλλο..
  • annav (GR1)annav (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    ετσι ακριβως ειναι!!! οπως τα λε
    απ την στιγμη που δεν ειναι προβλημα απ το παιχνιδι, η πληρης ευθυνη ειναι δικια τας!
    παθουσα και μαθουσα! μην το ψαχνει αδικα
    efi30 έγραψε: »
    κακως την κανατε αρχηγο..δεν θα βγαλεις ακρη τωρα..ξεχασε τον συν/σμο ..κανε αλλο..
  • tiamo132tiamo132 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    efi30 έγραψε: »
    κακως την κανατε αρχηγο..δεν θα βγαλεις ακρη τωρα..ξεχασε τον συν/σμο ..κανε αλλο..
    ναι εχεις δικιο,παντα σωστη η εφιμας φιλακια στην παρεα
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    Αν εχεις καποιο προβλημα με την συγκεκριμενη παικτρια στειλε στην υποστηριξη αιτημα.
    Απο την στιγμη που την κανατε εσεις αρχηγο , ειναι νόμιμα. Δεν νομιζω οτι μπορει να αλλάξει κατι.\

    Το θεμα κλείνει.
  • Nenaki09Nenaki09 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    Παιδιά μην λέτε πράγματα χωρίς να ξέρετε εγώ ήμουν αναπληρώτρια και ο αρραβωνιαστικός μου ήταν αρχηγός λόγο προβλήματα με το ίντερνετ κάναμε να μπούμε μήνες και όταν μπήκαμε ήταν αυτή αρχηγός και ενώ την πήραμε με το κάλο δεν μας τον έδινε πίσω μας πέταξε από το συνεταιρισμό και μας απειλή ότι θα μας σπάσει τους κωδικούς και ποιος μου λέει έμενα ότι δεν έσπασε τον κωδικό μου και έκανε τον εαυτό της αρχηγό την ανάφερα για το κλέψιμο μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα και τώρα την για την απειλή και τον συνεταιρισμό τι άλλο να κάνω ρε παιδιά .
  • dimitrism2dimitrism2 Αναρτήσεις: 181
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    Nenaki09 έγραψε: »
    Παιδιά μην λέτε πράγματα χωρίς να ξέρετε εγώ ήμουν αναπληρώτρια και ο αρραβωνιαστικός μου ήταν αρχηγός λόγο προβλήματα με το ίντερνετ κάναμε να μπούμε μήνες και όταν μπήκαμε ήταν αυτή αρχηγός και ενώ την πήραμε με το κάλο δεν μας τον έδινε πίσω μας πέταξε από το συνεταιρισμό και μας απειλή ότι θα μας σπάσει τους κωδικούς και ποιος μου λέει έμενα ότι δεν έσπασε τον κωδικό μου και έκανε τον εαυτό της αρχηγό την ανάφερα για το κλέψιμο μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα και τώρα την για την απειλή και τον συνεταιρισμό τι άλλο να κάνω ρε παιδιά .
    Τον κωδικο σας δεν τον εσπασε απλα λογω μεγαλης αποχης απο το παιχνιδι εγινε αυτοματα αυτη αρχηγος,αλλα δεν μας λες και το αλλο, τωρα εχετε εναν νεο συνεταιρισμο εσυ με τον αρραβωνιαστικο σου και αυτη συνεχιζει να σας απειλει στον νεο συνεταιρισμο σας και πως; μονο με μηνυματα; αν ναι πατα αγνοηση και θα ηρεμησεις.....
  • Badour userBadour user Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ ΝΑ ΤΗς ΑΠΑΝΤΙΣΕΙς ΠΩς ΤΟ ΛΕΝΕ ΝΑΤΗΝ ΠΛΗΡΟΣΕΙς ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ
  • ΡόδιΡόδι Αναρτήσεις: 5
    επεξεργάστηκε 11.01.2014
    πως το εκανε αυτο ρε παιδια?
  • Nenaki09Nenaki09 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 11.01.2014
    Με απειλή ότι θα μου πάρει την φάρμα μου πάτησα αγνόηση άλλα μου τη δίνει που μένει ατιμώρητη και την έχω αναφέρει 2 φορές 1 για την απειλή και μια για τον συνεταιρισμό . Και κάτι αλό ρε παιδιά ήμαστε σοβαροί τώρα τι κάνονας είναι αυτός να σ παίρνει ο άλως τον συνεταιρισμό σου επειδή δεν μπήκες έλεος δηλαδή και είχαμε δώσει και λεφτά μέσο Pay safe .

    Δηλαδή τι να της σπάσω τον κωδικό και να της πάρω πίσω τον συνεταιρισμό ?? Καταρχάς δεν ξέρω πως γίνετε άλλα ακόμα και να ήξερα δεν θα έπεφτα στο επίπεδο της γτ από ότι κατάλαβα από το όνομα κάνα μικρό θα ναι , και το μονό που με νοιάζει είναι 1ων να τιμωρηθεί και 2ων να πάρει ο αρραβωνιαστικός μ τον συνεταιρισμό του πίσω .
    dimitrism2 έγραψε: »
    Τον κωδικο σας δεν τον εσπασε απλα λογω μεγαλης αποχης απο το παιχνιδι εγινε αυτοματα αυτη αρχηγος,αλλα δεν μας λες και το αλλο, τωρα εχετε εναν νεο συνεταιρισμο εσυ με τον αρραβωνιαστικο σου και αυτη συνεχιζει να σας απειλει στον νεο συνεταιρισμο σας και πως; μονο με μηνυματα; αν ναι πατα αγνοηση και θα ηρεμησεις.....


    πως είναι δυνατόν αφού εγώ ήμουν αναπληρώτρια και είχα βάλει άτομο στον συνεταιρισμό πριν από αυτή και όταν μπήκα ήταν αυτή αρχηγός και είχε βάλει και τους φίλους της οι οποίοι δεν έμπαιναν ποτέ .
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 16.01.2014
    Τι ακριβώς εχει γίνει θα σου πώ αμεσως.
    κάνατε, πολύ καιρό να μπείτε περίπου στους 3 μηνες (???) και αυτόματα η αρχηγία πήγε στον επόμενο αναπληρωτή, στον αναπληρωτή που έμπαινε, όχι σε σενα που ειχες και εσυ πολύ καιρό να μπείς. Προφανώς η επόμενη αναπληρώτρια ήταν αυτη. Έτσι, εδιωξε καποια άτομα και άλλα τα έβαλε μέσα. Αυτό γίνετε έτσι, γιατι κάποιος αρχηγός μπορει να παρατήσει το παιχνίδι και όπως καταλαβαίνεις ο συνεταιρισμός δεν θα εχει μέλλον μετα. Με αυτον τον τρόπο, θελουν να αποφύγουν αυτο. δηλ. ο συνεταιρισμός να συνεχίσει να υπάρχει με έναν νέο αρχηγό.

    αυτο που νόμιζα εγω, ήταν ότι, μόλις ο αρχηγός ξαναέμπαινε στον συνεταιρισμό , αυτομάτως, το σύστημα του έδινε πίσω την αρχηγία. τωρα εσεις , γιατι δεν την πήρατε πίσω δεν ξέρω. η δεν θα ισχύει αυτο που λέω ή θα έγινε κάτι άλλο. θα το ρωτήσω αυτο να σιγουρευτώ.
  • Nenaki09Nenaki09 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 22.01.2014
    LeaderPOPI έγραψε: »
    Τι ακριβώς εχει γίνει θα σου πώ αμεσως.
    κάνατε, πολύ καιρό να μπείτε περίπου στους 3 μηνες (???) και αυτόματα η αρχηγία πήγε στον επόμενο αναπληρωτή, στον αναπληρωτή που έμπαινε, όχι σε σενα που ειχες και εσυ πολύ καιρό να μπείς. Προφανώς η επόμενη αναπληρώτρια ήταν αυτη. Έτσι, εδιωξε καποια άτομα και άλλα τα έβαλε μέσα. Αυτό γίνετε έτσι, γιατι κάποιος αρχηγός μπορει να παρατήσει το παιχνίδι και όπως καταλαβαίνεις ο συνεταιρισμός δεν θα εχει μέλλον μετα. Με αυτον τον τρόπο, θελουν να αποφύγουν αυτο. δηλ. ο συνεταιρισμός να συνεχίσει να υπάρχει με έναν νέο αρχηγό.

    αυτο που νόμιζα εγω, ήταν ότι, μόλις ο αρχηγός ξαναέμπαινε στον συνεταιρισμό , αυτομάτως, το σύστημα του έδινε πίσω την αρχηγία. τωρα εσεις , γιατι δεν την πήρατε πίσω δεν ξέρω. η δεν θα ισχύει αυτο που λέω ή θα έγινε κάτι άλλο. θα το ρωτήσω αυτο να σιγουρευτώ.

    t na pw dn kserw kai mas petakse kai apo ton sunaiterismo mas eleos :/
  • WinnerPanos_k (GR1)WinnerPanos_k (GR1) Αναρτήσεις: 46
    επεξεργάστηκε 23.01.2014
    LeaderPOPI έγραψε: »

    αυτο που νόμιζα εγω, ήταν ότι, μόλις ο αρχηγός ξαναέμπαινε στον συνεταιρισμό , αυτομάτως, το σύστημα του έδινε πίσω την αρχηγία. τωρα εσεις , γιατι δεν την πήρατε πίσω δεν ξέρω. η δεν θα ισχύει αυτο που λέω ή θα έγινε κάτι άλλο. θα το ρωτήσω αυτο να σιγουρευτώ.

    δεν ισχυει αυτο.ειναι σιγουρο1000%
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    ειναι ενας παιχτης που ηθελε να γινει μελος στον συναιτερισμο μου.. μου εστειλε μηνυμα και στην συνεχεια αρχισε να χρησημοποιει εκφρασεις σεξουαλικου περιεχομενου... τον αγνοησα και αρχισε να με απειλει απο αλλο λογαριασμο λεγοντας μου οτι ειναι χακερ και να αποχαιρετισω τους φιλους μου γιατι σε 2 ωρες δεν θα μπορω να μπω στο παιχνιδι... τα ονοματα απο τους λογαριασμους ειναι, jimacos3 και Q2002... σας παρακαλω πολυ καντε κατι να προστατευτουμε.. δεν ξερω αν εχει και τριτο λογαριασμο.. μπορω να σας στειλω με αντιγραφη και επικοληση οτι μου γραφει... πειτε μου τι να κανω να προστατευτει ο λογαριασμος μου!!!
  • Christina59User2Christina59User2 Αναρτήσεις: 31
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Εατειλες μυνημα στην υποστηριξη;
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Ναι φυσικα και εστειλα και εδωσα τα ονοματα και απο τις δυο φαρμες του.. ομως τον βλεπω ακομα μεσα στην καταταξη... προσεξτε ολοι σας!! δεν ειναι αν μπορει να κανει κατι και αν ειναι στα αληθεια χακερ.. Ειναι οτι ειναι επισης ενας ενοχλητικος και κακος ακομα και στις εκφρασεις του.. εχω ακομα τα μηνυματα του στην διαθεση μου και απο τις 2 φαρμες του που με απειλησε.. μην τον βαλετε σε κανενα συναιτερισμο!!!
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΕ ΠΙΟΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΡΜΕΣ ΤΟΥ... ΣΤΟ Α.Σ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ... ΕΙΝΑΙ Η ΦΑΡΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ jimacos3... ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΧΑΚΕΡ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ...
  • katerinagrig (GR1)katerinagrig (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    ειναι χακερ της κακιας ωρας μαλλον...
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Μαλλον δεν τα γνωριzει καλα ο αυτοαποκαλουμενος Ampdul!!!!!!
  • katerinagrig (GR1)katerinagrig (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    ampdul λεγοντας?????
  • EFITHEFITH Αναρτήσεις: 67
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Καλησπέρα και Καλό Μήνα. Έχω μια απορία και θα ήθελα την βοήθειά σας. Γνωρίζεται άν όλοι μέσα στο φόρουμ προέρχονται μόνο από τον ελληνικό σέρβερ ή είναι και από τον διεθνή; Είμαι στον ελληνικό σέρβερ και βασικά ψάχνω στην κατάταξη κάποιους παίχτες από το φόρουμ και δεν τους βρίσκω. Πώς μπορείς να δείς σε ποιόν σέρβερ ανήκουν; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθειά σας. Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.
    Post edited by EFITH on
  • katerinagrig (GR1)katerinagrig (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    α οκ! ακυρο το ερωτημα μου..
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    καλησπέρα, μπορείς κάνεις screenshot τα μηνύματα του παίχτη που σε απειλή και να τα στείλεις στην υποστήριξη και να το αναλάβουν το θέμα :)

    αν έστειλες σήμερα μήνυμα η χθες μετά τις 7 η ώρα θα πρέπει να περιμένεις μέχρι την δευτέρα το πρωί γιατί τα γραφεία είναι κλειστά :)
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Σε ευχαριστω θερμα για την συμβουλη σου... ηδη εχω στειλει μηνυμα στην υποστιριξη.. εχεις δικιο απο δευτερα θα το δουν γιατι λειτουργουν απο δευτερα εως παρασκευη... θελω να μου πεις τι ειναι αυτο το screenshot και πω ς μπορω να το κανω... τα βηματα αν θες σε παρακαλω στειλε μου... και παλι θελω να σε ευχαριστησω!!
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Στο λεω αυτο να με καθοδηγησεις, γιατι εχω τα μηνυματα αρα εχω και αποδειξεις... θελω να τα καταθεσω ολα, και αν υπαρχει τροπος να γινει να το κανω αμεσα.. δεν τα διαγραφω μηπως με καποιο τροπο χρειαστουν να τα αποδειξω ολα.. για αυτο σε παρακαλω στειλε μου ενα μηνυματακι να με κατατοπισεις, για να τα κανω ολα σωστα... να δουν ολα οσα μου εγραψε... και απο τις δυο φαρμες του... σε ευχαριστω!!! Σας ευχαριστω ολους για την αναταποκριση και την στιριξη σας!!!
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Tι είναι screenshot?

    Το screenshot είναι μια ψηφιακή εικόνα ή φωτογραφία, ένα στιγμιότυπο αν θέλετε, που το τραβάμε εμείς από την οθόνη του υπολογιστή μας όπως θα περιγράψουμε στη συνέχεια.
    Είναι ένα χρήσιμο μέσο για να δείξει κανείς οπτικά - για παράδειγμα - κάποιο πρόβλημα που αντιμετωπίζει.
    Πρακτικά δεν υπάρχει κανένας περιορισμός στη λήψη ενός screenshot.
    Μπορεί κανείς να κάνει screenshots ενός PDF, ενός εγγράφου, μιας εικόνας, μιας ιστοσελίδας... ότι βλέπει στη οθόνη του γενικότερα.
    ________________________________________________________

    Πως κάνω ένα Screenshot ;
    1. Aνοίγω το παράθυρο το οποίο θέλω να κάνω το Screenshot.
    2. Πατάω επάνω στο πληκτρολόγιο το κουμπί που γράφει «PrintScreen»

      Ddo3X.png
    3. Ανοίγω το πρόγραμμα Microsoft Paint (ζωγραφική)
      Έναρξη-> Προγράμματα -> Βοηθήματα -> Ζωγραφική

      Μετά κάνω κλικ:
      Επεξεργασία -> Εισαγωγή

      Και αυτό που φωτογράφησα εμφανίζεται.
      Τώρα αν θέλω μπορώ να κάνω διάφορα πράγματα σε αυτό, όπως π.χ να κόψω κάποιο κομμάτι, να μαρκάρω κάτι κλπ .
    4. Όταν είμαι ευχαριστημένος/η με την εικόνα, τότε κάνω κλικ:
      Αρχείο -> Αποθήκευση
      (Καλά είναι να το αποθηκεύουμε σε μορφή jpg)
    5. Τώρα μπορώ να ποστάρω την εικόνα στο φόρουμ αν χρειαστεί.
  • euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    συγνωμη που επεμβαινω
    αλλα αν δεν εχεις το κουμπι στον υπολογιστή σου μπορεις να τραβηξεις φωτογραφια και να την στειλεις
    αλλα μην περιμενεις τιποτα και εμενα μια στο παρελθον που με εβρισε ακομη παιζει κανονικα...................
  • AnsiGamer (GR1)AnsiGamer (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    τα εχω κανει ολα οσα μου λες .... ακολουθω ολες τις οδηγιες εχω φτιαξει την φωτογραφια, αλλα δεν μπορω να την επικολησω εδω.. μηπως καπου η κατι πρεπει να πατησω επιπλεον για να καταφερω να ποσταρω την φωτο???
  • dimizach2dimizach2 Αναρτήσεις: 52
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    AnsiGamer2 έγραψε: »
    τα εχω κανει ολα οσα μου λες .... ακολουθω ολες τις οδηγιες εχω φτιαξει την φωτογραφια, αλλα δεν μπορω να την επικολησω εδω.. μηπως καπου η κατι πρεπει να πατησω επιπλεον για να καταφερω να ποσταρω την φωτο???

    Στην υποστηριξη θα στειλεις τις φωτο για να σε βοηθήσουν, όχι εδώ.

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο