Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Περιγράψτε τα σφάλματα-προβλήματα που αντιμετωπίζετε στο παιχνίδι

1104109

Σχόλια

  • maristar (GR1)maristar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    αγαπητη συμπαικτρια συμφωνω απολυτως μαζι σου...
    αυτο φυσικα ισχυει κ για σενα (ριξε μια ματια στην περιγραφη σου)
    αλλα κ σε παλαιοτερες που μπορω να σου θυμισω...οπως κ συμπεριφορες...
    καλο θα ηταν λοιπον να μην περιφερεσαι σαν κριτης των αλλων...
    ειμαστε ολοι ελευθεροι εδω να μιλησουμε κ με ποιηση κ με τραγουδια κ ξεκαθαρα
    αλλα κ με υπονοουμενα για τους πιο εξυπνους...συγνωμη που δεν σε ρωτησαμε...
    και να γραψουμε κ ενα γραμμα στον Αγιο Βασιλη τελος παντων
    μερες που ειναι,ετσι για να θυμηθουμε τα ωραια παιδικα μας χρονια...
    υποσχομαι ομως το επομενο γραμμα να στο στειλω για εγκριση
    αφου το εχεις τοσο αναγκη....
    και ναι εχουμε μεινει λιγοι παικτες και γνωριζομαστε πολυ καλα!!!!
    κ τελειωνω εδω γιατι πολυ κουραστηκα,
    κ εχω να ασχοληθω με τεχνη,ποιηση,τραγουδι αλλα σιγουρα οχι αλλο μαζι σου...
    αγαπητη συμπαικτρια....

    ματςςς κ μουτςςς σε οσους το αξιζουν
  • stella555 (GR1)stella555 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 64
    η κριτικη,για να θυμομαστε και την ελληνικη γλωσσα,ειναι η υποκειμενικη αποψη του καθενος πανω σε οποιοδηποτε θεμα.
    εχουμε ολοι το δικαιωμα να εκφραζουμε την γνωμη μας,ακομα κι αν καποιος απο προσωπικη του ανασφαλεια θεωρει οτι απευθυνομαστε αποκλειστικα σε εκεινον εξ αρχης,και νιωθει την αναγκη να απολογηθει..... :)

    ματςςςς μουτςςςςςς σε ολους




  • hhhjjj (GR1)hhhjjj (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 417
    Συμφωνω απολυτα μαζι σας οτι την αξιοπρεπεια και το ηθος, η τα εχεις η δεν τα εχεις και αφου γνωριζομαστε λιγο πολυ ολοι, ο καθενας εχει αποδειξει αν εχει η οχι.
    Δεν γνωριζω ποια ειστε stella555, θα απαντησω ομως για να υπερασπιστω τον εαυτο μου.
    Απαντες προσκληθηκαμε και δεν πεταξαμε γλωσσαρα ποτε.
    Δεν κερδισαμε τιποτα στην πλατη κανενος ουτε εκμεταλλευτηκαμε κανεναν.
    Προσωπικα προσεφερα και χρυσο και δολαρια και οτι αλλο χρειαζεται ενας συνεταιρισμος σαν να ημουν μονιμο μελος.
    Επισης ο χορηγος δεν επαψε τις χορηγιες, απλως εγω προσωπικα αποχωρησα, γιατι δεν μπορουσα να ανταπεξελθω, χωρις κακιες και χωρις πικριες.
    Μεχρι και σημερα υπερασπιζομαι αυτον τον χορηγο, οχι με αναφορες στο φορουμ, που τις θεωρω απαραδεκτες, αλλα με προσωπικα μηνυματα στο συντονιστη οταν το κρινω απαραιτητο.
    Εσεις δεν καταλαβαινω γιατι εντελως ξεκαρφωτα αποφασισατε να γραψετε στο φορουμ υπερασπιζομενη τον χορηγο, στου οποιου το συνεταιρισμο δεν βρεθηκατε ποτε, ωστε να ξερετε τι γινεται πριν μιλησετε.
    Που ησασταν οταν τον Οκτωβριο μελος του δικου σας συνεταιρισμου ανερτησε ενα θλιβερο μηνυμα στο φορουμ, κατονομαζοντας τον χορηγο και τον συνεταιρισμο του?
    Το μηνυμα εμεινε ανεπεξεργαστο εκει για 5 ημερες αλλα δεν ενδιαφερθηκατε τοτε.
    Δεν αισθανομαι καμια αναγκη να απολογηθω σε σας, εχω ομως το δικαιωμα οπως ειπατε να πω την υποκειμενικη μου γνωμη
    Ευχαριστω πολυ
    καλο βραδυ
  • stella555 (GR1)stella555 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 64
    καλημερα

    για αρχη,πολυ καλα κανετε και υπερασπιζεστε την οποια ομαδα εισασταν μελος,ετσι ειναι το σωστο και το δικαιο.

    αποψη μπορουμε να εχουμε για οτιδηποτε συμβαινει στην κοινοτητα,χωρις απαραιτητα να ειμαστε μεσα στην συνθηκη.
    εξαλλου απειρες φορες κρινονται καταστασεις και χρηστες,χωρις να εχει καμμια απολυτως αναμειξη στο συμβαν αυτος που ασκει κριτικη.
    και μια ειδηση στην τηλεοραση εχουμε δικαιωμα να κρινουμε,χωρις να ειμασταν μπροστα οταν συνεβει το γεγονος.

    το γιατι εξεφρασα την αποψη μου τωρα και οχι τον προηγουμενο μηνα,η απαντηση ειναι οτι τωρα ειναι σε εξελιξη ενα θεατρο του παραλογου,ετσι ενιωσα κι ετσι εκανα.
    δεν υπερασπιζομαι κανεναν,δεν εχει αλλωστε κανενας την αναγκη της δικης μου υπερασπισης.
    το φορουμ υπαρχει για να καταθετουμε αποψεις,προβληματα,λυσεις,κριτικη, αρα δεν βλεπω τιποτα απουτως το απαραδεκτο.

    τωρα σχετικα με την αναρτηση συμπαικτη μου,θα ξαναπω οτι οι αποψεις και η ελευθερια λογου ειναι αναφερετο δικαιωμα του καθενος μας,δεν ειναι δικη μου δουλεια να λεω στα μελη της ομαδας μου τι να κανουν η να μην κανουν,ο καθενας κρινεται για τις αποφασεις του.

    ματςςςςς μουτςςςςς σε ολους
  • stella555 (GR1)stella555 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 64
    ααααα και τωρα που το θυμηθηκα θελω να θιξω ακομα ενα θεμα.

    απο οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω,η αρχηγεια σε εναν συνεταιρισμο μπορει να αλλαξει με μονο τρεις τροπους.

    να σου εμπιστευθει ο αρχηγος τους κωδικους του,κι εσυ να το εκμεταλευτεις κανοντας τον εαυτο σου αρχηγο με το ετσι θελω.
    να μην μπει ο αρχηγος στο παιχνιδι καθολου για εναν μηνα αν θυμαμαι καλα,οποτε αυτοματα οριζεται ο αμεσως επομενος αναπληρωτης στην θεση του.
    και τελος,να παραδωσει ενας αρχηγος την θεση του σε καποιον αλλον.

    το πρωτο θα μπορουσε να θεωρηθει κλοπη,αν και ακομα κι ετσι,η ευθυνη ειναι του αρχηγου που εμπιστευθηκε λαθος ανθρωπο,κι εχει να συμβει στον δικο μας σερβερ απο το 2014 πανω κατω.

    οι αλλες δυο περιπτωσεις,ειναι ξεκαθαρα θεμιτες και απολυτως καθαρες.
    με μια προχειρη ματια σε ολους τους συνεταιρισμους,μπορει οποιοσδηποτε να διαπιστωσει οτι δεν εχουν ολοι οι αρχηγοι διπλα στο νικ νειμ τους την ενδειξη του ιδρυτη.
    πραγμα που σημαινει οτι καποιος αλλος τους παρεδωσε την αρχηγεια προφανως.
     το αν η αναθεση αυτη βρισκει συμφωνους τους παντες,δεν απασχολει καθολου τον νεο αρχηγο.

    σε καθε περιπτωση παντως,ουτε κλεφτες υπαρχουν ουτε αρματωλοι,γιατι απλουστατα δεν υπαρχει τροπος για κατι τετοιο!!!
    πραγμα που αν δεν μπορεις να το αντιληφθεις,η παιζεις σε αλλο παιχνιδι,η απλα εχεις προβλημα αντιληψης.

     :)  καλη μερα και ματς μουτς σε ολους.
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Νεμεσις , υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης σερβερ πχ να παω στο Αγγλικο σερβερ ? και αν ναι , θα κρατησω την προοδο της φαρμας μου ? και τελος , αν δεν μου αρεσει εκει , υπαρχει δυνατοτητα να γυρισω στον Ελληνικο ?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Νεμεσις , υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης σερβερ πχ να παω στο Αγγλικο σερβερ ? και αν ναι , θα κρατησω την προοδο της φαρμας μου ? και τελος , αν δεν μου αρεσει εκει , υπαρχει δυνατοτητα να γυρισω στον Ελληνικο ?
    Καλησπέρα αλλαγή server ναι , αλλά χωρίς μεταφορά φάρμας, ξεκινάτε από την αρχή,
    φιλικά
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Νεμεσις , υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης σερβερ πχ να παω στο Αγγλικο σερβερ ? και αν ναι , θα κρατησω την προοδο της φαρμας μου ? και τελος , αν δεν μου αρεσει εκει , υπαρχει δυνατοτητα να γυρισω στον Ελληνικο ?
    Καλησπέρα αλλαγή server ναι , αλλά χωρίς μεταφορά φάρμας, ξεκινάτε από την αρχή,
    φιλικά
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Σας ευχαριστω πολυ Νεμεσις 
  • hhhjjj (GR1)hhhjjj (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 417
    Το μεγαλυτερο προβλημα που αντιμετωπιζει η κοινοτητα μας ειναι η αδυναμια συνδεσης στο φορουμ.
    Γι αυτο και δεν υπαρχει συμμετοχη
    Οι περισσοτεροι παιχτες πρεπει να παιρνουμε καινουργιο κωδικο ξεχωριστο απ αυτο της φαρμας μας για να συνδεθουμε
    Εχουμε αντιγραψει ενα λινκ και καθε φορα που ανοιγουμε τον υπολογιστη πρεπει να αλλαζουμε κωδικο μονο για το φορουμ
    Παρακαλω κυριε Νεμεσις μεταβιβαστε το μηπως το διορθωσουν.
    Απορω που κανεις δεν το εχει αναφερει μεχρι τωρα, αν και συμβαινει αρκετο καιρο
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης hhhjjj (GR1) είπε:
    Το μεγαλυτερο προβλημα που αντιμετωπιζει η κοινοτητα μας ειναι η αδυναμια συνδεσης στο φορουμ.
    Γι αυτο και δεν υπαρχει συμμετοχη
    Οι περισσοτεροι παιχτες πρεπει να παιρνουμε καινουργιο κωδικο ξεχωριστο απ αυτο της φαρμας μας για να συνδεθουμε
    Εχουμε αντιγραψει ενα λινκ και καθε φορα που ανοιγουμε τον υπολογιστη πρεπει να αλλαζουμε κωδικο μονο για το φορουμ
    Παρακαλω κυριε Νεμεσις μεταβιβαστε το μηπως το διορθωσουν.
    Απορω που κανεις δεν το εχει αναφερει μεχρι τωρα, αν και συμβαινει αρκετο καιρο
    Είναι πρόβλημα της vanilla που αφορά όλα τα φόρουμ του παιχνιδιού. Τους έχουμε ενημερώσει θα το επιλύσουν μέσα στις επόμενες ημέρες

    Φιλικά
  • stella555 (GR1)stella555 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 64
    τωρα αυτο μεσα σε ολα ειναι σταγονα στον ωκεανο,αλλα ετσι απο περιεργεια

    http://prntscr.com/xzs4yl
    http://prntscr.com/xzs7ng

    τι ειδους μαθηματικα ειναι αυτα??????
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης stella555 (GR1) είπε:
    τωρα αυτο μεσα σε ολα ειναι σταγονα στον ωκεανο,αλλα ετσι απο περιεργεια

    http://prntscr.com/xzs4yl
    http://prntscr.com/xzs7ng

    τι ειδους μαθηματικα ειναι αυτα??????
    είναι 285 χιλιάδες , με την γραμμή φαίνεται σαν 205 αλλά είναι 285

    και εδώ έχουμε μια μικρή στρογγυλοποίηση προς τα κάτω

    Φιλικά
  • stella555 (GR1)stella555 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 64
    νεμεσις της καρδιας μας και ατλαντα του φορουμ χαιρετω σε   o:)

    οχι οχι,αλλο εννοω
    δεν πηρα ξαφνικα κομπιουτερακι να δω αν ειναι σωστα τα ποσοστα ,( τοοοοοση βαρεμαρα πια???χαχαχαχα )
    το ερωτημα μου ειναι πως η  υποτιθεμενη αρχικη τιμη στην μια προσφορα ειναι ετσι και στην αλλη γιουβετσι!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης stella555 (GR1) είπε:
    νεμεσις της καρδιας μας και ατλαντα του φορουμ χαιρετω σε   o:)

    οχι οχι,αλλο εννοω
    δεν πηρα ξαφνικα κομπιουτερακι να δω αν ειναι σωστα τα ποσοστα ,( τοοοοοση βαρεμαρα πια???χαχαχαχα )
    το ερωτημα μου ειναι πως η  υποτιθεμενη αρχικη τιμη στην μια προσφορα ειναι ετσι και στην αλλη γιουβετσι!
    αντιχαιρετώ σε 
    αυτά τα χειρίζεται ο προϊστάμενος οικονομικού , δν μπορώ να απαντήσω σε αυτό

    Φιλικά
  • ChrisAlexpoli (GR1)ChrisAlexpoli (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 10
    Θα ηθελα να ρωτησω γιατι η ημερες με τους διπλους βαθμους φημης που ειχα εχουν μειωθει δραματικα θαλεγα ,μεσα σε ενα μηνα , ενω ειχα για τρεις μηνες διπλους βαθμους φημης εφτασαν να ειναι για ενα μηνα ,σε διαστημα 15 ημερων .
    Πριν απο τρεις ημερες ειχα υπολοιπο 27 ημερες για διπλους βαθμους φημης και σημερα μου βγαζει (17/2/2021) οτι εχω 21 μερες υπολοιπο !!!!  Εγινε κατι και δεν το ξερουμε ? Αν εχουν και αλλοι το ιδιο προβλημα με μενα ας μιλησουν , σας παρακαλω πολυ !!
  • tigrinopolh (GR1)tigrinopolh (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 8
    +1   

    20 μέρες
  • maristar (GR1)maristar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    πολυ απλα σε λιγο καιρο δεν θα εχουμε καθολου
    αυτο θελουν...ναι σε ολους μειωνεται ο χρονος
    αφου δεν παιρνουμε πια...αλλα μη σκας..εβαλαν κουμπαρα :D
  • maristar (GR1)maristar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    ωραια..τωρα δεν μετραει κ το περονοφορο
    στο γκαραζ φαινεται οτι ισχυει,αλλα στις
    αποστολες οχι...
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Nemesis,θα ηθελα να ρωτησω αν τα καινουρια  Saint Patrick ντεκορ, δινουν το 1% σε ολα τα χωραφια της φαρμας οτι και σπορο να εχουν? Αν παρω 5 ιδια θα δινουν 5% σε συνολο? η το 1% ειναι το μεγιστο που μπορει να δοθει ακομη και αν εχουμε 5 ?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Nemesis,θα ηθελα να ρωτησω αν τα καινουρια  Saint Patrick ντεκορ, δινουν το 1% σε ολα τα χωραφια της φαρμας οτι και σπορο να εχουν? Αν παρω 5 ιδια θα δινουν 5% σε συνολο? η το 1% ειναι το μεγιστο που μπορει να δοθει ακομη και αν εχουμε 5 ?

    έτσι ακριβώς +1% για κάθε ένα που αγοράζετε και σε ότι μπορούν να παράγουν

  • maristar (GR1)maristar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    τα διακοσμητικα που δινει ο τροχος στο νησι
    βγαζουν σφαλμα κ δεν τοποθετουνται με αποτελεσμα
    να μην μπορω να συνεχισω γιατι τα εξοδα ειναι υπερβολικα..
    συμβαινει μονο σε μενα αυτο?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Πρόβλημα με τα διακοσμητικά ανταμοιβής του τροχού στο  νησί

    Πρόκειται να επιδιορθώσουμε το ζήτημα αύριο το πρωί. Μετά την επιδιόρθωση, τα διακοσμητικά ανταμοιβής που έχουν ήδη κερδίσει οι παίκτες, μπορούν να τοποθετηθούν στο αγρόκτημα του νησιού. 

    Φιλικά
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Nemesis,θα ηθελα να ρωτησω αν τα καινουρια  Saint Patrick ντεκορ, δινουν το 1% σε ολα τα χωραφια της φαρμας οτι και σπορο να εχουν? Αν παρω 5 ιδια θα δινουν 5% σε συνολο? η το 1% ειναι το μεγιστο που μπορει να δοθει ακομη και αν εχουμε 5 ?

    έτσι ακριβώς +1% για κάθε ένα που αγοράζετε και σε ότι μπορούν να παράγουν

    Νεμεσις, δυστυχως εδωσα 60 χιλαδες χρυσα τσαμπα.Ειχα ηδη ενα ντεκορ που εδινε 1% στα χωραφια και στους σταβλους, ετσι   με εκπληξη μου ειδα οτι τα δυο Saint Patrik Decor. δεν προσθεσαν κατι στη παραγωγη των χωραφιων μου .Ειναι δυσλειτουργια του παιγνιδιου? η το παιγνιδι με ξεγελασε και ξοδεψα αδικα το χρυσο μου ?Πως μπορω να βρω τι εγινε και να ζητησω αποζημιωση? 
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Θα το δω
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Nemesis,θα ηθελα να ρωτησω αν τα καινουρια  Saint Patrick ντεκορ, δινουν το 1% σε ολα τα χωραφια της φαρμας οτι και σπορο να εχουν? Αν παρω 5 ιδια θα δινουν 5% σε συνολο? η το 1% ειναι το μεγιστο που μπορει να δοθει ακομη και αν εχουμε 5 ?

    έτσι ακριβώς +1% για κάθε ένα που αγοράζετε και σε ότι μπορούν να παράγουν

    Νεμεσις, δυστυχως εδωσα 60 χιλαδες χρυσα τσαμπα.Ειχα ηδη ενα ντεκορ που εδινε 1% στα χωραφια και στους σταβλους, ετσι   με εκπληξη μου ειδα οτι τα δυο Saint Patrik Decor. δεν προσθεσαν κατι στη παραγωγη των χωραφιων μου .Ειναι δυσλειτουργια του παιγνιδιου? η το παιγνιδι με ξεγελασε και ξοδεψα αδικα το χρυσο μου ?Πως μπορω να βρω τι εγινε και να ζητησω αποζημιωση? 
    Ισχύει ότι σας είπα ,
    δηλαδή το κάθε διακοσμητικό δίνει +1% (στην φάρμα που έχει τοποθετηθεί) με ανώτατο όριο 5 διακοσμητικά.
    Να θυμίσω ότι όλες οι ενισχύσεις πάντα υπολογίζονται από μονάδα βάσης.
    Στην περίπτωση που αντιμετωπίζετε πρόβλημα με τα συγκεκριμένα διακοσμητικά , θα πρέπει να ανοίξετε εισιτήριο προς την υποστήριξη με σχετικό αίτημα ελέγχου και θα σας απαντήσουμε άμεσα

    Φιλικά
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Νεμεσις,  το παιγνιδι δεν ειναι το μοναδικο που παιζω .Ξερω οτι η καθε προσαυξηση ειναι στη μοναδα βασης, αλλα εδω μιλαμε για την απολυτη παρανοια .Εχω 3 τετοιες διακοσμησεις στη φαρμα μου, βγαζω 26.709 λουλουδι σε καθε κοψια χωρις τα ντεκορ, και με τα ντεκορ 26.716 .Δηλαδη εδωσα 60 χιλιαδες χρυσο, για να παρω  συν 7 λουλουδια  απο καθε κοψιμο? πιο λογικο θα ηταν να παρω ενα γονιμο χωραφι ακομη με 350 χρυσα.  Εβγαλα και τα 3 ντεκορ, και τα ξαναπροσθεσα ενα ενα .Μονο το 1 διακοσμητικο δινει τα 7 λουλουδια σε καθε κοψιμο  τα αλλα 2 δεν δουλευουν.Ειναι λογικη αυτο ?.Θα ηθελα το λινκ για το εισητηριο.Δεν θα το αφησω ετσι.
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    Επισης θα ηθελα να ρωτησω σε τι γλωσσα θα πρεπει να στειλω το εισιτηριο.Ξερω μονο Αγγλικα. 
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Greek goddes (GR1) είπε:
    Επισης θα ηθελα να ρωτησω σε τι γλωσσα θα πρεπει να στειλω το εισιτηριο.Ξερω μονο Αγγλικα. 
    Το λίνκ είναι το παρακάτω

    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=en&platformId=0

    ναι στα Αγγλικά είναι ΟΚ

    Φιλικά
  • Greek goddes (GR1)Greek goddes (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 21.03.2021
    Ειχα σημιωσει σε αλλη σελιδα  του φορουμ, οτι δεν λαμβανω το 1% μπουστ απο τα 2 Saint Patric decor που αγορασα, συν  το μπουστ απο ενα τριτο που πηρα απο το τουρνουα.Το email  στο support απαντηθηκε ,οτι η βαση των γονιμων χωραφιων στο λουλουδι ειναι 15 λουλουδια οποτε δεν παιρνει καμια προσαυξηση γιατι ειναι πολυ μικρη.Δεν προσμετρωνται τα 141 γονιμα που εχω αλλα η μοναδα δηλαδη το 1 χωραφι,και οτι αν φυτεψω κατι αλλο θα παρω προσαυξηση. Ωστοσο εγω παιρνω προσαυξηση  στο λουλουδι ,αλλα πολυ μικρη εν σχεση με τα χρυσο που εδωσα, αλλα απο το 1 ντεκορ και οχι  και απο τα 3.                                                                              Φιλοι που επαιρναν την προσαυξηση απο το ντεκορ , σταματησαν να την παιρνουν οταν εβαλαν το επομενο επιτευγμα στο πινακα των βελτιωσεων .Οποτε  κατι τρεχει με αυτα τα ντεκορ                                                              Εδωσα 60 χιλαδες χρυσο στα χαμενα.Και ουτε μπορουν να μεταφερθουν  σε αλλη φαρμα πχ στη καλοφαγαδων.Απαραδεκτη η εταιρεια με μεγαλη ελλειψη στην περιγραφη  σχετικα με το τι αγοραζεις και τι θα σου δωσει,  αν σου δωσει .Φυσικα τα ξηλωσα ολα τα ντεκορ και εβαλα ενα γονιμο στη θεση τους.Στο μελλον δεν θα αγορασω τιποτε απο αυτα που προσφερει η εταιρεια γιατι δεν τους εμπιστευομαι πια.                                                                       Μετα τιμης Κατια.  

Sign In to comment.