Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με την προσωρινή φάρμα των ονείρων -dream world

13

Σχόλια

  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Το μεγαλύτερο εκ των σκουπιδιών της εταιρείας... 
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    επεξεργάστηκε 21.07.2020
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Γεια σας,
    το hall of fame των μέχρι τώρα  DW είναι :

    Τι έγινε ......... δε σε βλέπω... χαχαχα
    Post edited by -NEMESIS- on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    το hall of fame των μέχρι τώρα  DW είναι :


    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    το hall of fame των μέχρι τώρα  DW είναι :





    Φιλικά

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    το hall of fame των μέχρι τώρα  DW είναι :




    Φιλικά

  • semeli3 (GR1)semeli3 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 18
    Ο χρήστης BiaGamer (GR1) είπε:
    εχουμε μια φαρμα ειδη οπου κανουμε ολες τις εργασιες κ παραπανω,
    αν καταλαβα σωστα θα ερθει προσωρινο αγροκτημα,οπου θα κανουμε μια απο τα ιδια απλα πιο γρηγορα κ.τ.λ.
    μονο σε εμενα ακουγετε  βαρετο και χωρις εμπνευση?
    θα μου πεις θα εχει προφανος ανταμοιβες
    αλλα κ παλι χωρις φαντασια και χωρις να προκαλει το ενδιαφερον ειδικα οταν κανεις τα ιδια κ τα ιδια κ τα ιδια κ τα ιδια...........

    αυτη ειναι η προσωρινη εντυπωση -γνωμη μου
    δεν μπορω να πω οτι το περιμενω πως κ πως


    Οχι,δεν εισαι μονο εσύ που το βρισκεις βαρετο αυτό. Αυτη τη φορα δεν επαιξα στην φαρμα,επειδη βαρεθηκα να ξεκινησω παλι απο την αρχή. Το ίδιο επισης κανω και στις άλλες φαρμες (νησι,Βικινγκς )κτλ που δεν παταω ποτε..Δεν παλευεται αυτο το πράγμα καθε φορα απο την αρχή το ιδιο και το ιδιο..καποια στιγμη πρέπει να το καταλαβουν αυτο και να το διορθωσουν,,
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 14.09.2020
    Γεια σας,
    δν υπάρχει κάτι που χρειάζεται να διορθωθεί.Η DW είναι ένα event συγκεκριμένης χρονικής διάρκειας , μετά την λήξη του , αρχίζει πάλι από την αρχή , κάτι αντίστοιχο με τις φάρμες των νησιών.
    Αυτός ήταν και ο αρχικός σχεδιασμός του συγκεκριμένου event, είναι λογικό αυτό σε κάποιους να αρέσει και σε άλλους όχι,
    όσοι το βρίσκουν ενδιαφέρον ασχολούνται μαζί του , όσοι το βρίσκουν βαρετό, απλά  δν το ανοίγουν , άλλωστε η πορεία της DW δν επηρεάζει την εξέλιξη σας στο παιχνιδι.

    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    το hall of fame των μέχρι τώρα  DW είναι :


    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    εδώ και 2 ώρες περίπου, αντιμετωπίζουμε , όπως πιθανόν να έχετε αντιληφθεί , κάποια θέματα με τον ονειρικό κόσμο .
    Αυτός είναι και ο λόγος των hotfixs  που επιχειρούμε την τελευταία ώρα .
    Θέλουμε να πιστεύουμε ότι πολύ σύντομα θα επιλυθούν για όλους τους παίκτες και όλους τους servers

    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Φυσιολογικά δν πρέπει αυτή την στιγμή να αντιμετωπίζετε κάποιο θέμα με τον D.W.
    Παρακαλώ ενημερώστε με για το αντίθετο
    Φιλικά
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Παρακαλώ γιατί τελείωσε νωρίτερα το όνειρο και έγινε εφιάλτης ?
    Αφού το παιχνίδι είναι στον αυτόματο και δεν ξέρετε τι σας γίνεται,σωτηρία δεν βλέπω,9 χρόνια στην εντατική είστε,Ντροπή σας !!!
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Στις μία η ώρα καταμετράγατε τις απολαβές ,για να μας τις αποστείλετε.Πάντως οι δικές μου ήρθαν στις 12 και μισή,βιαστήκατε να με βγάλετε,μου χρωστάτε 12.000 χρ.που έδωσα για κεφάλαιο της φάρμας,τα διαμάντια χάρισμά σας,Ντροπή σας !!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    το DW  απενεργοποιήθηκε  για τεχνικούς λόγους και  επανεκκινήθηκε εκ νέου .
    Σας ζητούμε συγγνώμη για τν αναστάτωση και σας ευχαριστούμε για την κατανόηση

    Φιλικά
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Μιλάτε Ελληνικά παρακαλώ ?
    Αν όχι ,είναι αδύνατον να καταλάβετε το πρόβλημα.Σε ποια γλώσσα θέλετε να σας γράψω ?
    Κατανόηση δεν υπάρχει,δεν είστε δαααα και αδέσποτα,αποζημίωση ζητώ και μια συγνώμη για την αδιαφορία σας ,αλλά αν μιλάμε με μετάφραση ,όπως αντιλαμβάνομαι,έχουμε τεράστια ασυνεννοησία.Συγνώμη, το γνωρίζετε ?
    Τα Ελληνικά είναι η απαραίτητη γλώσσα και για εσάς και για την υποστήριξη,οξυγόνο γνωρίζετε τι είναι ?πνεύμονες?καρδιολογία ?ψυχολογία ?
    Μην τα βάλετε στην μετάφραση,άδικος κόπος,η αμορφωσιά σας είναι χαοτική,πάρε γόμα και σβήσε τώρα.
    Δεν σου ταιριάζει το Νέμεσις,με ντροπιάζεις σαν Ελληνίδα,να το αλλάξεις Παρακαλώ !!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 13.12.2021
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Μιλάτε Ελληνικά παρακαλώ ?
    Αν όχι ,είναι αδύνατον να καταλάβετε το πρόβλημα.Σε ποια γλώσσα θέλετε να σας γράψω ?
    Κατανόηση δεν υπάρχει,δεν είστε δαααα και αδέσποτα,αποζημίωση ζητώ και μια συγνώμη για την αδιαφορία σας ,αλλά αν μιλάμε με μετάφραση ,όπως αντιλαμβάνομαι,έχουμε τεράστια ασυνεννοησία.Συγνώμη, το γνωρίζετε ?
    Τα Ελληνικά είναι η απαραίτητη γλώσσα και για εσάς και για την υποστήριξη,οξυγόνο γνωρίζετε τι είναι ?πνεύμονες?καρδιολογία ?ψυχολογία ?
    Μην τα βάλετε στην μετάφραση,άδικος κόπος,η αμορφωσιά σας είναι χαοτική,πάρε γόμα και σβήσε τώρα.
    Δεν σου ταιριάζει το Νέμεσις,με ντροπιάζεις σαν Ελληνίδα,να το αλλάξεις Παρακαλώ !!!
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα,
    ειλικρινά δν κατανοώ την συγκεκριμένη τοποθέτηση σας , ούτε το επιθετικό ύφος , ούτε τι σχέση έχει με την καρδιολογία , την πνευμονολογία και την ψυχολογία ένα φόρουμ παιχνιδιού .
    Ναι η επίσημη γλώσσα του Ελληνικού φόρουμ είναι τα Ελληνικά και μόνο τοποθετήσεις στα Ελληνικά γίνονται αποδεκτές .
    Εφόσον λοιπόν είσαστε μια περήφανη Ελληνιδα , σας παρακαλώ να γράφετε στο φόρουμ μας μόνο στα Ελληνικά και όχι σε άλλες γλώσσες , όπως κάνατε στην τοποθέτηση σας και με αναγκάσατε να την σβήσω.

    Στην  υποστήριξη μπορείτε να γράψετε και σε άλλες γλώσσες , όπως Αγγλικά , Γαλλικά Γερμανικά Ισπανικά και στην υποστήριξη απευθύνεστε , όπως σας ενημερώνω πάντα, για προσωπικές απώλειες ανταμοιβών.

    Τέλος να σας θυμίσω ,ότι στα φόρουμ της GGS δν επιτρέπονται οι προσωπικές επιθέσεις  και προσβολές και για αυτό σας παρακαλώ να είσαστε πιο προσεκτική στον τρόπο διατύπωσης του αιτήματος σας και γενικά των τοποθετήσεων σας,
    Η επιλογή του nick name του κάθε χρήστη είναι προσωπική και  μόνο οι CMs/mods έχουν δικάιωμα σχετικών επεμβάσων και αλλαγών.Άρα δν σας ζήτησα σχετικά την γνώμη σας και σας παρακαλώ θερμά  , να την κρατάτε για τον εαυτό σας και να την παρέχετε μόνο αν σας ζητηθεί.



    Σας ευχαριστώ για την τήρηση των Γ.Ο.Χ των φόρουμ
                                  Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Το πρόβλημα το καταλάβατε ?
    Αν το είχατε κατανοήσει,θα δικαιολογούσατε την επιθετικότητα,αν φυσικά ήσασταν στην θέση του παίκτη,στην θέση που βρίσκεστε τι να καταλάβετε ?
    Ψεύδεστε γιατί δεν έγινε επανεκκίνηση ΠΟΤΕ,αν υπήρχε βλάβη ,εμείς τι είμαστε τα κορόιδα του παιχνιδιού,θα υπάρξει αποκατάσταση της βλάβης που είχαμε σε αυτά που ξοδέψαμε ?
    Όσο για την υποστήριξη δεν καταλαβαίνει από Ελληνικά τίποτα,είναι και θεόκουφη και θεόστραβη,λυπάμαι αλλά μιλάμε για αναπηρία 100%,πρέπει να συνταξιοδοτηθεί και μάλιστα τάχιστα  !!
    Ο λόγος ,ότι παίζουν στο όνειρο συγχρόνως σε αποστολές παίκτες,τους το έγραψα,δεν το κατάλαβαν.Έχετε αυτή την ακαταλαβιστικότητα,δεν την λέω χαζομάρα,γιατί είναι εκ του πονηρού ,καθώς βολεύουν τα πράγματα πράττετε. Είθε ο Θεός να σας βοηθήσει ΑΜΗΝ !!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Το πρόβλημα το καταλάβατε ?
    Αν το είχατε κατανοήσει,θα δικαιολογούσατε την επιθετικότητα,αν φυσικά ήσασταν στην θέση του παίκτη,στην θέση που βρίσκεστε τι να καταλάβετε ?
    Ψεύδεστε γιατί δεν έγινε επανεκκίνηση ΠΟΤΕ,αν υπήρχε βλάβη ,εμείς τι είμαστε τα κορόιδα του παιχνιδιού,θα υπάρξει αποκατάσταση της βλάβης που είχαμε σε αυτά που ξοδέψαμε ?
    Όσο για την υποστήριξη δεν καταλαβαίνει από Ελληνικά τίποτα,είναι και θεόκουφη και θεόστραβη,λυπάμαι αλλά μιλάμε για αναπηρία 100%,πρέπει να συνταξιοδοτηθεί και μάλιστα τάχιστα  !!
    Ο λόγος ,ότι παίζουν στο όνειρο συγχρόνως σε αποστολές παίκτες,τους το έγραψα,δεν το κατάλαβαν.Έχετε αυτή την ακαταλαβιστικότητα,δεν την λέω χαζομάρα,γιατί είναι εκ του πονηρού ,καθώς βολεύουν τα πράγματα πράττετε. Είθε ο Θεός να σας βοηθήσει ΑΜΗΝ !!
    Δν δικαιολογείται και δν γίνεται αποδεκτή καμία επιθετικότητα , ούτε προσβολή δημόσια στα  φόρουμ .
    Η υποστήριξη μας , δέχεται μηνύματα στις γλώσσες που σας προανέφερα και όχι στα Ελληνικά .
     Σε κάθε περίπτωση όμως και σε όποια γλώσσα και αν υποβάλλεται ένα αίτημα , αυτό δν σημαίνει πως θα απαντηθεί ή θα γίνει αποδεκτό με τον τρόπο που εσείς επιθυμείτε .Οπότε αναφορές σε ΑΜΕΑ είναι περιττές και άχρηστες,
    Διατυπώνετε το αίτημα σας κόσμια και αποφεύγετε κάθε προσβολή 

    Φιλικά
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Δεν έχουμε υποστήριξη στο Ελληνικό σερβερ? τι σας ενόχλησαν τότε δύο επίθετα σε ένα ουσιαστικό ?αφού δεν υπάρχει για εμάς υποστήριξη.Θα ήθελα αν μπορούσατε να μου εξηγήσετε τι έχετε καταλάβει από το πρόβλημα ,που υπήρξε στο όνειρο για τους παίκτες.Ευχαριστώ !!!!!!!!!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Δεν έχουμε υποστήριξη στο Ελληνικό σερβερ? τι σας ενόχλησαν τότε δύο επίθετα σε ένα ουσιαστικό ?αφού δεν υπάρχει για εμάς υποστήριξη.Θα ήθελα αν μπορούσατε να μου εξηγήσετε τι έχετε καταλάβει από το πρόβλημα ,που υπήρξε στο όνειρο για τους παίκτες.Ευχαριστώ !!!!!!!!!!
    Υποστήριξη έχουν όλοι οι παίκτες του παιχνιδιού παγκόσμια , αλλά η υποστήριξη  απαντά μόνο στις γλώσσες που σας προανέφερα και δυστυχώς όχι στα Ελληνικά.
    Γνωρίζουμε το πρόβλημα , δημιουργήθηκε από ένα τεχνικό σφάλμα , το οποίο  και διορθώσαμε .
    Όποιες απώλειες είχατε , θα τις αναφέρετε στην υποστήριξη , στις γλώσσες που σας πρότεινα με σχετικό αίτημα αποζημίωσης .
    Όσο για τα  προσβλητικά επίθετα και ουσιαστικά που χρησιμοποιήσατε δημόσια ,σας εξήγησα πως αυτός δν είναι ο επιθυμητός τρόπος γραφής που θέλει η εταιρία στα φόρουμ της.

    Φιλικά
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Σας Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας,να διαβάσετε τα ποστ μου !!!
    Τις λέξεις που σας ανέφερα και σας είπα μην κάνετε μετάφραση,έπρεπε να καταλάβετε σαν Ελληνίδα που είστε ,τι εννοώ.Δεν υπάρχει μετάφραση και οι λόγοι είναι ,πως από την Ελληνική γλώσσα,προέρχονται αυτούσιες πάμπολλες λέξεις και ορολογίες,θα ήταν υποχρέωση ηθική για την υποστήριξη να προσθέσει και τα Ελληνικά,μαζί με τις άλλες γλώσσες,για τους Έλληνες παίκτες !!
    Αν η εταιρία θεωρεί πως το να κλέβουν στις αποστολές παίκτες , το  έχει καμάρι της,δικαίωμά της.Το ότι δεν θα ξαναπαίξω σε κανένα όνειρο,αυτό θα είναι η ικανοποίηση η δική μου.
    Καλές Γιορτές !!!!

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 14.12.2021
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Σας Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας,να διαβάσετε τα ποστ μου !!!
    Τις λέξεις που σας ανέφερα και σας είπα μην κάνετε μετάφραση,έπρεπε να καταλάβετε σαν Ελληνίδα που είστε ,τι εννοώ.Δεν υπάρχει μετάφραση και οι λόγοι είναι ,πως από την Ελληνική γλώσσα,προέρχονται αυτούσιες πάμπολλες λέξεις και ορολογίες,θα ήταν υποχρέωση ηθική για την υποστήριξη να προσθέσει και τα Ελληνικά,μαζί με τις άλλες γλώσσες,για τους Έλληνες παίκτες !!
    Αν η εταιρία θεωρεί πως το να κλέβουν στις αποστολές παίκτες , το  έχει καμάρι της,δικαίωμά της.Το ότι δεν θα ξαναπαίξω σε κανένα όνειρο,αυτό θα είναι η ικανοποίηση η δική μου.
    Καλές Γιορτές !!!!

    Ακριβώς επειδή η Ελληνική γλώσσα είναι πολύ πλούσια , η πλουσιότερη όλων , για αυτό ακριβώς τον λόγο σας ζητάω να μν χρησιμοποιείτε προσβλητικούς χαρακτηρισμούς όταν γράφετε δημόσια στα φόρουμ μας ,Μπορείτε να πείτε κάλλιστα ότι θέλετε , κόσμια και χωρίς να χάνετε το δίκιο σας , χρησιμοποιώντας .............. λεξούλες που δν πρέπει 

    Το θεωρώ αυτονόητο , αλλά είμαι υποχρεωμένος να το δηλώσω Κανείς  στην εταιρία δν έχει  διάθεση να κλέβει κανέναν και φυσικά δν περηφανευόμαστε στις περιπτώσεις που έχουν οι παίκτες μας απώλειες .Αυτός είναι και ο λόγος που πάντα σας προτρέπω να στέλνετε σε περίπτωση απώλειας μήνυμα στην υποστήριξη με σχετικό αίτημα αποζημίωσης .
    Είναι η μόνη οδός στην περίπτωση προσωπικών απωλειών , κανένα φόρουμ και κανένας CM/mod δν μπορεί να σας προσθέσει τπ μέσω φόρουμ 

    Στην διάθεση σας

    Post edited by -NEMESIS- on
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Nemesis δεν πρόσβαλα κανέναν,αν η υποστήριξη δεν ακούει και δεν βλέπει και έχει το παιχνίδι στον αυτόματο,πώς να το χαρακτηρίσω αυτό ?
    Όταν παίζω συνέχεια 6 ημέρες και με πετά έξω πριν τελειώσει το παιχνίδι 20 λεπτά,πώς να το χαρακτηρίσω αυτό ?
    Για να μείνω στις αποστολές στην πεντάδα,έκανα υπερπροσπάθεια,κουράστηκα σωματικά και βλέποντας να παίζουν παίκτες συγχρόνως σε 4 αποστολές,απογοητεύτηκα ,πώς θέλετε να το χαρακτηρίσω αυτό ?
    Τελικά ελέγχονται οι φάρμες ?

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Nemesis δεν πρόσβαλα κανέναν,αν η υποστήριξη δεν ακούει και δεν βλέπει και έχει το παιχνίδι στον αυτόματο,πώς να το χαρακτηρίσω αυτό ?
    Όταν παίζω συνέχεια 6 ημέρες και με πετά έξω πριν τελειώσει το παιχνίδι 20 λεπτά,πώς να το χαρακτηρίσω αυτό ?
    Για να μείνω στις αποστολές στην πεντάδα,έκανα υπερπροσπάθεια,κουράστηκα σωματικά και βλέποντας να παίζουν παίκτες συγχρόνως σε 4 αποστολές,απογοητεύτηκα ,πώς θέλετε να το χαρακτηρίσω αυτό ?
    Τελικά ελέγχονται οι φάρμες ?

    Έλεγχος γίνεται μόνο από σχετικό αίτημα στην υποστήριξη
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Από την αρχή να κάνουμε την συζήτηση,άκρη δεν θα βρούμε,η υποστήριξη με στέλνει στο φόρουμ,στην κοινότητα να το συζητήσουμε διεξοδικά .Να βρούμε μάρτυρες,αποδείξεις ,εικόνες και ονόματα,εσείς με συμβουλεύετε να αποταθώ στην υποστήριξη,υπάρχει λέξη να μου χαρακτηρίσετε αυτό το πήγαινε έλα ?
    Καλό Απόγευμα !!!!

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 17.12.2021
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Από την αρχή να κάνουμε την συζήτηση,άκρη δεν θα βρούμε,η υποστήριξη με στέλνει στο φόρουμ,στην κοινότητα να το συζητήσουμε διεξοδικά .Να βρούμε μάρτυρες,αποδείξεις ,εικόνες και ονόματα,εσείς με συμβουλεύετε να αποταθώ στην υποστήριξη,υπάρχει λέξη να μου χαρακτηρίσετε αυτό το πήγαινε έλα ?
    Καλό Απόγευμα !!!!

    Να τν δω σας παρακαλώ αυτή την απάντηση που η υποστήριξη σας στέλνει στο φόρουμ .όπως έχω τονίσει εδώ και 9 χρόνια το φόρουμ δν δίνει αποζημιώσεις. Δν σας αμφισβητώ αλλά θα ήθελα να δω αυτή την απάντηση σας παρακαλώ σε προσωπικό μήνυμα , όχι δημόσια .
    Ευχαριστώ
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Να σας ρωτήσω,για να σας το στείλω πμ,θα πατήσω στο nikname σας και θα γράψω στο ποστ που μου ανοίγει ? τα έχω ξεχάσει μετά από τόσα χρόνια που λείπω από το big !!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    ναι
  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Nemesis τα κατάφερα,τα λάβατε ?
    Δεν θέλω αποζημίωση,επιθυμώ το παιχνίδι να είναι τίμιο και να ελέγχονται οι φάρμες , διαφορετικά τι να κάνω στο παιχνίδι ?και πρώτα να ελέγχονται οι δύο φάρμες του Σ/Μ μου,είτε παίζουν στο όνειρο είτε στο παιχνίδι !!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mariza (GR1) είπε:
    Nemesis τα κατάφερα,τα λάβατε ?
    Δεν θέλω αποζημίωση,επιθυμώ το παιχνίδι να είναι τίμιο και να ελέγχονται οι φάρμες , διαφορετικά τι να κάνω στο παιχνίδι ?και πρώτα να ελέγχονται οι δύο φάρμες του Σ/Μ μου,είτε παίζουν στο όνειρο είτε στο παιχνίδι !!!
    Ναι το έλαβα.
    Όπως διάβασα  , στο ΠΜ που μου στείλατε , πουθενά δν λέει ότι θα βρείτε την λύση στα φόρουμ , μάλιστα σας λέει ότι τα στοιχεία που στείλατε είναι ελλιπή και δν έχουν συμπληρωθεί σωστά τα στοιχεία της φόρμας αιτήματος.
    Σαφέστατα και σας ζητάει να δώσετε ότι στοιχεία έχετε για να διερευνηθεί το αίτημα σας.
    Θέλω να πιστεύω ότι το B.F είναι ένα τίμιο παιχνίδι .Μπορεί να μν πληροί  τις δικές  σας επιθυμίες στο 100% , προσπαθεί πάντως να ικανοποιεί την πλειοψηφία των απαιτήσεων το παικτών και για αυτό πιστεύω έχει αντέξει τόσα χρόνια και συνεχίζει .
    Δυστυχώς ή ευτυχώς , οι διαδικασίες που ζητάει η υποστήριξη για τον έλεγχο προσωπικών αιτημάτων απώλειας είναι αυτές που σας ανέφεραν στις απαντήσεις τους .Πιθανόν να μν σας ικανοποιούν και από τα λεγόμενα σας σαφέστατα δν σας ικανοποιούν , αλλά αυτές είναι οι προβλεπόμενες διαδικασίες .
    Στην διάθεση σας για οτιδήποτε .
    Φιλικά

  • mariza (GR1)mariza (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 17
    Σας Ευχαριστώ Πολύ !!! και μόνο ότι δεν έγιναν οι αποστολές στο όνειρο και συνέχισαν με την γκρέτα,αυτό κάτι λέει σε εμένα.Νομίζω πως είμαστε σε καλό δρόμο !!!
    Δεν είναι τίμιο,αλλά θα προσπαθήσουμε να γίνει και κάθε κατεργάρης να πάει στον πάγκο του !!!
    Καληνύχτα !!! Καληνύχτα !!!
Sign In to comment.