Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Περιγράψτε τα σφάλματα-προβλήματα που αντιμετωπίζετε στο παιχνίδι

197109

Σχόλια

  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    H τελευταία απάντηση που είχα από την υποστήριξη πριν λίγο ήταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω οτι συμβαίνει σε εκατοντάδες, γιατί δεν έχουν άλλα tickets.
    και εσείς γτ πιστεύετε ότι δν έχουν άλλες παρόμοιες αναφορές?
    Φυσικά και έχουν

    Οπότε μου είπανε ψέματα στην τελευταία τους απάντηση στο ticket; Μου είπαν ότι δεν έχουν άλλες αναφορές από παίχτες
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.09.2019
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    H τελευταία απάντηση που είχα από την υποστήριξη πριν λίγο ήταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω οτι συμβαίνει σε εκατοντάδες, γιατί δεν έχουν άλλα tickets.
    και εσείς γτ πιστεύετε ότι δν έχουν άλλες παρόμοιες αναφορές?
    Φυσικά και έχουν

    Οπότε μου είπανε ψέματα στην τελευταία τους απάντηση στο ticket; Μου είπαν ότι δεν έχουν άλλες αναφορές από παίχτες
    Βάση των Γ.Ο.Χ τα μηνύματα με την διαχείριση είναι προσωπικά και πρέπει να μένουν προσωπικά.
    Δν έχει κανένας την διάθεση να σας πει ψέμματα  
    Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    H τελευταία απάντηση που είχα από την υποστήριξη πριν λίγο ήταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω οτι συμβαίνει σε εκατοντάδες, γιατί δεν έχουν άλλα tickets.
    και εσείς γτ πιστεύετε ότι δν έχουν άλλες παρόμοιες αναφορές?
    Φυσικά και έχουν

    Οπότε μου είπανε ψέματα στην τελευταία τους απάντηση στο ticket; Μου είπαν ότι δεν έχουν άλλες αναφορές από παίχτες
    Βάση των Γ.Ο.Χ τα μηνύματα με την διαχείριση είναι προσωπικά και πρέπει να μένουν προσωπικά.
    Δν έχει κανένας την διάθεση να σας πει ψέμματα  
    Φιλικά

    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    H τελευταία απάντηση που είχα από την υποστήριξη πριν λίγο ήταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω οτι συμβαίνει σε εκατοντάδες, γιατί δεν έχουν άλλα tickets.
    και εσείς γτ πιστεύετε ότι δν έχουν άλλες παρόμοιες αναφορές?
    Φυσικά και έχουν

    Οπότε μου είπανε ψέματα στην τελευταία τους απάντηση στο ticket; Μου είπαν ότι δεν έχουν άλλες αναφορές από παίχτες

    Tι να πω...  αυτά τα πράγματα είναι αστεία.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:


    Οπότε μου είπανε ψέματα στην τελευταία τους απάντηση στο ticket; Μου είπαν ότι δεν έχουν άλλες αναφορές από παίχτες

    Tι να πω...  αυτά τα πράγματα είναι αστεία.
    Σας εξήγησα τόσο δημόσια όσο και με Π.Μ τι ακριβώς συμβαίνει με την ευτυχία και την πολυκατοικία.Σας εξήγησα ότι κανείς δν σας λέει ψέμματα ούτε και έχει διάθεση να σας πει , ,Σας παρακαλώ θερμά μν συνεχίσουμε το ίδιο θέμα συζήτησης , ότι θέλετε είμαι στην διάθεση σας , όχι όμως δημόσια , είτε στο δικό μας είτε σε ξένα φόρουμ,
    Ευχαριστώ για την κατανόηση

  • HipTasos2 (GR1)HipTasos2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 339
    Η λιγκα χαλασε ή εγω απογειωθηκα στο σιλο και δεν ειμαι σε καμια καταταξη;
    Δεν ειναι καν συνδεδεμενο το σιλο μου με τη λιγκα,μαλλον απογειωθηκα και δεν το καταλαβα!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης HipTasos2 (GR1) είπε:
    Η λιγκα χαλασε ή εγω απογειωθηκα στο σιλο και δεν ειμαι σε καμια καταταξη;
    Δεν ειναι καν συνδεδεμενο το σιλο μου με τη λιγκα,μαλλον απογειωθηκα και δεν το καταλαβα!
    είχαμε στην προηγούμενη λίγκα 'ένα παρόμοιά πρόβλημα σε άλλο server
    θα το αναφέρω στο τεχνικό τμήμα  , αλλά΄αν συνεχίσετε να έχετε  πρόβλημα θα πρέπει να μιλήσετε και με την υποστήριξη
    Φιλικά
  • BiaGamer (GR1)BiaGamer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 108
    καλημερα σε ολους κ καλο σαβ/κο


    ανοιξα σημερα την φαρμα κ μου βγαζει συνεχεια αυτο τον πινακα ., τον κλεινω κ σε δευτερα τον ξανα ανοιγει συνεχεια ,με αποτελεσμα να μην μπορω να μαζεψω καθολου.
    εχει αλλος τετοιο θεμα η" μονο εγω εχω την χαρα?
  • vasanaki (GR1)vasanaki (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 4
    καλημερα κ εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με την καρτελα της αγορας νομισματων της λιγκας πρωταθλητων να πετιεται σε καθε κλικ που κανω. ελπιζω να διορθωθει στο συντομοτερο
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Για μια ακόμη φορά η εταιρεία διέπρεψε!
    ΑΠΕ
    Άμα Πιάσει Έπιασε
    κοινώς όσα μαζέψουμε..

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας B.F αγρότες,
    γνωρίζουμε το πρόβλημα της επανάληψης της τελευταίας ευκαιρίας  του καλοκαιρινού μνημείου. Δυστυχώς, δεν θα μπορέσουμε να επιλύσουμε αυτή την στιγμή το σφάλμα,επειδή γτ θα  επηρεάσει και άλλους μηχανισμούς στο πλαίσιο του γεγονότος.
    Ο τελικός τερματισμός αυτού του παραθύρου ,  θα ολοκληρωθεί  στις 10:30 CEST στις 29 Σεπτεμβρίου.
    Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία σας, λόγω αυτού του θέματος


                     Φιλικά

    η ομάδα διαχείρισης του
                  

  • vasanaki (GR1)vasanaki (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 4
    οτι επηρεαζει κ εμας που δεν μπορουμε να παιξουμε το σιλο δε σας πειραζει ομως, σου λεει καποιος θα το πατησει στο καταλαθος κ θα τα αγορασει ή θα τους σπασουμε τα νευρα ωστε να τα αγορασουν ......
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης vasanaki (GR1) είπε:
    οτι επηρεαζει κ εμας που δεν μπορουμε να παιξουμε το σιλο δε σας πειραζει ομως, σου λεει καποιος θα το πατησει στο καταλαθος κ θα τα αγορασει ή θα τους σπασουμε τα νευρα ωστε να τα αγορασουν ......
    έχετε δίκιο να διαμαρτύρεστε για αυτό το θέμα  , αλλά κατά λάθος δν γίνεται , εφόσον μπορείτε να βάλετε φραγή στον ξόδεμα του χρυσού σας

    Φιλικά
  • vasanaki (GR1)vasanaki (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 4
    άρα μιλάμε καθαρά για σπάσιμο νεύρων, πάρτο για να μπορείς να παίξεις την φάρμα σου
  • mike24 (GR1)mike24 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 18
    Καλημέρα,

    Διαπίστωσα σήμερα δεν με εμφανίζει σαν μέλος του συνεταιρισμού από τη φάρμα μου.
    Με αφήνει να κάνω δωρεές και στις εκδηλώσεις του συνεταιρισμού μου δίνει τα δώρα, δεν μου εμφανίζει τον συνεταιρισμό όταν πατάω πάνω στο εικονίδιο.
    Από τα άλλα μέλη φαίνομαι ότι είμαι στο συνεταιρισμό.
    Μπορούμε να το ελέγξουμε?
  • mike24 (GR1)mike24 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 18
    Το προβλημα λύθηκε. Αν ξαναπαρουσιαστεί θα σας ενημερωσω
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    ισως ημουν η πρωτη που ανεδειξα το δηθεν σφαλμα τους εδω στο φορουμ σχετικα με τα εξοδα παραγωγης...φυσικα απαντηση δεν πηρα κ ουτε προκειται απο κανεναν......με λιγα λογια με ολ αυτα π κανουν κατα καιρους εις βαρος των παιχτων δεν ξερω  πως να τα χαρακτηρισω....θα μπορουσα να ειχα 40 αγελαδες κ εγω ....ας το σκεφτουν...........τι εκαναν κ να το φτιαξουν..προχθες....οχι σημερα η αυριο...........
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Alexandra-- (GR1) είπε:
    ισως ημουν η πρωτη που ανεδειξα το δηθεν σφαλμα τους εδω στο φορουμ σχετικα με τα εξοδα παραγωγης...φυσικα απαντηση δεν πηρα κ ουτε προκειται απο κανεναν......με λιγα λογια με ολ αυτα π κανουν κατα καιρους εις βαρος των παιχτων δεν ξερω  πως να τα χαρακτηρισω....θα μπορουσα να ειχα 40 αγελαδες κ εγω ....ας το σκεφτουν...........τι εκαναν κ να το φτιαξουν..προχθες....οχι σημερα η αυριο...........
    Γεια σας ,
    το πρόβλημα αφορά την πολυκατοικία , που σε αρκετούς παίκτες στην αρχή δν μετρούσε τους εργάτες των σπιτιών που αποθηκεύατε σε αυτή
    Μετά από ένα hotfix αυτό (οι εργάτες των αποθηκευμένων σπιτιών) ήρθε στις φυσιολογικές του τιμές.
    Θα κάνετε τον κόπο να μετρήσετε τα διακοσμητικά σας και την συνολική τους ευτυχία , θα την τσεκάρετε με αυτή που σας δείχνει στην αντίστοιχη μπάρα της ευτυχίας
    μετά θα κάνετε τον κόπο ν  αθροίσετε τους εργάτες όλων των σπιτιών σας και αυτών της πολυκατοικίας
    αν αυτά που βρείτε είναι ίδια με αυτό στην μπάρα ευτυχίας σας , τότε δν έχετε κάποιο σφάλμα , 
    αν δν είναι σωστά , τότε φωτογραφίζετε την μπάρα τη ευτυχίας σας
    και δίνετε όλα τα στοιχεία στην υποστήριξη για έλεγχο

    Φιλικά
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    επεξεργάστηκε 30.09.2019
    συγγνωμη αλλα αυτο π λες δεν μπορω να το καταλαβω....δεν εβαλα νεα σπιτια...αποθηκευσα...τι σχεση εχουν αυτα π λες;;; κ τι εργατες να μετρησω .....;;;;;;;;; η πολυκατοικια δινει εργατες....αν εβαζα ενα σπιτι στη θεση της χωρις ν αποθηκευσω θα επεφτε η ευτυχια απο το -94 στο +23;;;;λιγο παραλογο μου φαινεται κ γιατι δεν εγινε το ιδιο κ στις αλλες φαρμες αλλα μονο στη βασικη;;;;ας μας εξηγησουν αυτο πρωτα κ μετα μετραμε εργατες κ διακοσμητικα....φτηνες δικαιολογιες οπως παντα...κ επισης στη λουλουδιων δεν μ αφηνει ν αγορασω οικοπεδο ''δεν εχω αρκετα χρηματα'' λενε οι ειδικοι...ενω εχω!!!!
    Post edited by Alexandra-- (GR1) on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Alexandra-- (GR1) είπε:
    συγγνωμη αλλα αυτο π λες δεν μπορω να το καταλαβω....δεν εβαλα νεα σπιτια...αποθηκευσα...τι σχεση εχουν αυτα π λες;;; κ τι εργατες να μετρησω .....;;;;;;;;; η πολυκατοικια δινει εργατες....αν εβαζα ενα σπιτι στη θεση της χωρις ν αποθηκευσω θα επεφτε η ευτυχια απο το -94 στο +23;;;;λιγο παραλογο μου φαινεται...φτηνες δικαιολογιες οπως παντα...κ επισης στη λουλουδιων δεν μ αφηνει ν αγορασω οικοπεδο ''δεν εχω αρκετα χρηματα'' λενε οι ειδικοι...ενω εχω!!!!
    Αυτή είναι η ενημέρωση -επεξήγηση που επιθυμεί να σας δίνουμε η διαχείριση , για  όποια περαιτέρω ερώτηση  έχετε επ αυτού , σας παρακαλώ να απευθυνθείτε στην υποστήριξη 
    Επίσης θα τους αναφέρετε και το πρόβλημα σας στην λουλουδιών
    Σας ευχαριστώ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    το παρακάτω είναι ένα μήνυμα από την διαχείριση με πακέτο αποζημίωσης για το εκνευριστικό αναδυόμενο παράθυρο της τελευταίας ευκαιρίας:

    "
    Αποφασίσαμε ότι οι παίκτες που αγόρασαν τα εναπομείναντα καλοκαιρινά κέρματα με χρυσό ,για να απαλλαγούν από το αναδυόμενο παράθυρο της τελευταίας ευκαιρίας , θα λάβουν το ακόλουθο πακέτο αποζημιώσεων.
    30 x τροφή φυκιών
    3 x χούμο φυκιών
    30 x λίπασμα φυκιών
    3 κουτιά μυστηρίου

    Αυτό ισχύει για όλους τους παίκτες που αγόρασαν πραγματικά την προσφορά και θα ενημερωθούν γι 'αυτό από ένα αναδυόμενο παράθυρο στο παιχνίδι."

              Φιλικά
    η ομάδα διαχείρισης του
            
  • dora.bail (GR1)dora.bail (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    Ήμουν συνδεδεμένη πριν 2 ώρες και όλα καλά. Βγήκα και μπήκα πριν λίγο και είχα χάσει όλες τις σοδειές, τα προϊόντα που είχα παράγει, ότι προϊόντα είχα κερδίσει. Ξέρει κανείς τι φταίει και που μπορώ να απευθυνθώ για το πρόβλημα;
  • dora.bail (GR1)dora.bail (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    Τελικά, όλα καλά, το πρόβλημα λύθηκε.
  • COSTAS christou (GR1)COSTAS christou (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 14
    Καλησπερα. Εχω ενημερωσει και τον αρχηγο μου οτι δεν εχω παρει το μνημειο φθινοπωρου. Τι θα γινει τελικα? Ευχαριστω
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης COSTAS christou (GR1) είπε:
    Καλησπερα. Εχω ενημερωσει και τον αρχηγο μου οτι δεν εχω παρει το μνημειο φθινοπωρου. Τι θα γινει τελικα? Ευχαριστω
    Θα στείλετε σχετικό μηνυμα στην υποστήριξη
    Φιλικά
  • efikuk (GR1)efikuk (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 45
    Καλησπέρα σε όλους!
    Έχω την εντύπωση πως τα μπλε διαμάντια που έχω κερδίσει, δεν έχουν προσμετρηθεί σε αυτά που έχω ήδη στην κατοχή μου.
    Ασχολήθηκα λίγο με τη φάρμα ονείρων, είδα ότι δεν μετρήθηκαν όσα κέρδιζα από εκεί, θεώρησα πως ίσως τα διαμάντια αυτά τελικά της φάρμας αυτής, αφορούν κάτι άλλο.
    Σήμερα όμως που πήρα τις ανταμοιβές από τη συμμετοχή μου στο πρωτάθλημα-μεταξύ αυτών και μπλε διαμάντια- θεώρησα πως είμαι έτοιμη για την επόμενη αναβάθμιση της πολυκατοικίας, κάτι που τελικά δεν μπορώ να κάνω, διότι συνεχίζω να έχω όσα διαμάντια είχα.Έχει άραγε κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά εδώ κάπου βέβαια.

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης efikuk (GR1) είπε:
    Καλησπέρα σε όλους!
    Έχω την εντύπωση πως τα μπλε διαμάντια που έχω κερδίσει, δεν έχουν προσμετρηθεί σε αυτά που έχω ήδη στην κατοχή μου.
    Ασχολήθηκα λίγο με τη φάρμα ονείρων, είδα ότι δεν μετρήθηκαν όσα κέρδιζα από εκεί, θεώρησα πως ίσως τα διαμάντια αυτά τελικά της φάρμας αυτής, αφορούν κάτι άλλο.
    Σήμερα όμως που πήρα τις ανταμοιβές από τη συμμετοχή μου στο πρωτάθλημα-μεταξύ αυτών και μπλε διαμάντια- θεώρησα πως είμαι έτοιμη για την επόμενη αναβάθμιση της πολυκατοικίας, κάτι που τελικά δεν μπορώ να κάνω, διότι συνεχίζω να έχω όσα διαμάντια είχα.Έχει άραγε κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά εδώ κάπου βέβαια.

    Γεια σας,
    τα διαμάντια της φάρμας των ονείρων τα λαμβάνεται στην κανονική σας φάρμα, όταν τελειώνει εκεί η συγκεκριμένη εβδομάδα
    ενώ τα υπόλοιπα  ανάλογα το κάθε event , δηλαδή ημερήσια ή μετά το τέλος του event.
    Έχουμε κάποιες αναφορές, παγκόσμια, για μη σωστή μεταφορά-πρόσθεση  διαμαντιών , σε κάθε περίπτωση αυτό μόνο η υποστήριξη μπορεί να το ελέγξει

    Φιλικά
  • BiaGamer (GR1)BiaGamer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 108
    ωραια μετα το hot fix διορθωθηκε το προβλημα με το παγωμα στο ιβεντ.
    τωρα?
    με τον χαμενο χρονο τι γινεται?
    αυτο ηταν τεχνικο προβλημα του παιχνιδιου
    δεν πρεπει να σκεφτουν την παραταση χρονου για να μπορεσουν οσοι ειχανε επηρεστει απο αυτο να παρουν το διακοσμητικο?
    ας ειναι και λιγα τα ατομα ,δεν εχει σημασια αν δεν εχει επηρεασει ολες τις κοινοτητες
    το σωστο ειναι να δωθει χρονος , εχει ξαναγινει στο παρελθον 

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης BiaGamer (GR1) είπε:
    ωραια μετα το hot fix διορθωθηκε το προβλημα με το παγωμα στο ιβεντ.
    τωρα?
    με τον χαμενο χρονο τι γινεται?
    αυτο ηταν τεχνικο προβλημα του παιχνιδιου
    δεν πρεπει να σκεφτουν την παραταση χρονου για να μπορεσουν οσοι ειχανε επηρεστει απο αυτο να παρουν το διακοσμητικο?
    ας ειναι και λιγα τα ατομα ,δεν εχει σημασια αν δεν εχει επηρεασει ολες τις κοινοτητες
    το σωστο ειναι να δωθει χρονος , εχει ξαναγινει στο παρελθον 

    Γεια σας,
    θα απευθυνθείτε στην υποστήριξη για αυτό
    Φιλικά
  • wilmaflintstone (GR1)wilmaflintstone (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 731
    Καλημέρα!
    Από προχτές έχουμε βάλει αναβάθμιση στο εργοστάσιο ορυκτών κ μετάλλων η οποία θα διαρκούσε 46 ώρες κ κάτι λεπτά. Για τουλάχιστον 24 ώρες εμένα μου δείχνει αυτό: 



    Υποτίθεται ότι σήμερα τελειώνει η αναβάθμιση κ όπως φαίνεται δν μου λέει καν πόσος χρυσός χρειάζεται για να κάνω παράλειψη.
    Διαγραφή cookies κ επανεκκινήσεις κάνω πάντα πριν μπω στη φάρμα κ τουλάχιστον 2 φορές πάντα. Από edge δν τολμάω να μπω γιατί αν αργεί στον chrome, στον edge σέρνεται κυριολεκτικά. Έχει κανείς καμιά άλλη ιδέα?
  • stef krit (GR1)stef krit (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 55
    μειωμενους χρονος απο το παγκοσμιο γιατι δεν εχουμε μονο 4 μερες τουρ ξερετε ρε παιδια ??
Sign In to comment.