Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Περιγράψτε τα σφάλματα-προβλήματα που αντιμετωπίζετε στο παιχνίδι

196109

Σχόλια

  • farmiliar (GR1)farmiliar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 790
    επεξεργάστηκε 22.02.2020
    @NANAGuest(GR1) νομιζω ειναι γενικο προβλημα
    δοκιμασε με το πληκτρο F11
    Post edited by farmiliar (GR1) on
  • HipTasos2 (GR1)HipTasos2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 339
    Και τα δικα μου άλλαξαν! Ειχα -95 και τωρα εχω -82.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    έχουμε μια σειρά τεχνικών προβλημάτων  που θα προσπαθήσουμε να τα επιλύσουμε , αύριο
    Φιλικά
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    αυριο....απο -94 στο +24 κ μ λετε αυριο............τοσο απλα!!!!!!!!!!

    φιλικα
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    κ ξαναρωταω κυριοι του παιχνιδιου, μετα το σημερινο hot fix το  προβλημα στη βασικη φαρμα μου παραμενει.........τι θα γινει κυριοι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Alexandra-- (GR1) είπε:
    κ ξαναρωταω κυριοι του παιχνιδιου, μετα το σημερινο hot fix το  προβλημα στη βασικη φαρμα μου παραμενει.........τι θα γινει κυριοι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    Έχει δοθεί από την πρώτη στιγμή στο τεχνικό τμήμα , θα επιλυθεί το συντομότερο δυνατό(αν ήταν τεχνικά εφικτό , θα είχε ήδη επιλυθεί)

    Φιλικά
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    ειπες χθες θα λυθει σημερα...τωρα ποτε;;;;ποτε;;;;;;;;;;;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 06.09.2019
    Ο χρήστης Alexandra-- (GR1) είπε:
    ειπες χθες θα λυθει σημερα...τωρα ποτε;;;;ποτε;;;;;;;;;;;
    Ποτέ δν είπα ότι θα επιλυθεί σίγουρα ,εχθές  ή σήμερα , το συγκεκριμένο θέμα. Η  τοποθέτηση μου ήταν :


    Σας ανέφερα ότι έχουμε μια σειρά από τεχνικά θέματα που ,θα προσπαθήσουμε να επιλύσουμε 
    Επιλύσαμε σχεδόν όλα τα θέματα , αυτό δν ήταν δυνατό να επιλυθεί ,μέχρι στιγμής.
    Το συντομότερο δυνατό όταν αυτό καταστεί τεχνικά εφικτό,θα καθοριστεί και το συγκεκριμένο ζήτημα .
    Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία σας και σας ευχαριστούμε για την υπομονή και την κατανόηση σας
    Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • Alexandra-- (GR1)Alexandra-- (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 137
    επεξεργάστηκε 09.09.2019
    μαλλον μας κοροιδευετε



    Post edited by -NEMESIS- on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Alexandra-- (GR1) είπε:
    μαλλον μας κοροιδευετε



    όπως σας έχω εξηγήσει πολλές φορές στο παρελθόν , κανείς δν έχει διάθεση να κοροϊδέψει κανέναν.Γίνεται ότι είναι τεχνικά εφικτό

    Φιλικά
  • hhhjjj (GR1)hhhjjj (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 417
    καλησπερα, δεν κλεινουν οι αποστολες οταν τελειωνουν, και δεν μου βγαζει βαθμολογια
    ειναι μονο σε μενα η ειναι τεχνικο προβλημα?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης hhhjjj (GR1) είπε:
    καλησπερα, δεν κλεινουν οι αποστολες οταν τελειωνουν, και δεν μου βγαζει βαθμολογια
    ειναι μονο σε μενα η ειναι τεχνικο προβλημα?
    Είναι μόνο ένα σφάλμα εμφάνισης, οι πόντοι σας προσθέτονται κανονικά.
    Με επανεκκίνηση λύνεται
    Φιλικά
  • hhhjjj (GR1)hhhjjj (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 417
    ευχαριστω πολυ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας,
    όσοι ακόμα αντιμετωπίζεται πρόβλημα με την ευτυχία σας, να με ενημερώσετε με προσωπικό μήνυμα , αναφέροντας
    σε ποια ακριβώς φάρμα σας συμβαίνει αυτό
    και πόση είναι περίπου η απώλεια στην ευτυχία που χάσατε

    για να το ελέγξουμε στον καθένα ξεχωριστά

    Ευχαριστώ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Μν ξεχάσετε , όσοι έχετε ακόμη σφάλμα στην ευτυχία σας , (μετά το hotfix της προηγούμενης Τετάρτης) να με ενημερώσετε με Π.Μ , για να το ελέγξουμε  αύριο .

    Φιλικά
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    επεξεργάστηκε 17.09.2019
    Η επίσημη απάντηση της υποστήριξης είναι ότι δεν είχα -95% κόστος κατασκευής, αλλά όταν μπήκε η πολυκατοικία επειδή δεν υπολογιζόταν τα σπίτια και ανέβηκε πολύ η χαρά, σε όλους τους παίχτες, έτσι τη μείωσαν επίτηδες, οπότε τώρα είναι όλα καλά.

    Από το -95% στο +317% και σε όποιον δεν αρέσει πασιέντζα.
    χαχααχαχχαχαχαχαχαχαχα


  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:
    Η επίσημη απάντηση της υποστήριξης είναι ότι δεν είχα -95% κόστος κατασκευής, αλλά όταν μπήκε η πολυκατοικία επειδή δεν υπολογιζόταν τα σπίτια και ανέβηκε πολύ η χαρά, σε όλους τους παίχτες, έτσι τη μείωσαν επίτηδες, οπότε τώρα είναι όλα καλά.

    χαχααχαχχαχαχαχαχαχαχα


    θα τα δημοσιεύσω όλα σε όλους τους servers παγκοσμίως. Όσο χρόνο χαλούσα στο παιχνίδι, θα το χαλάω για να τους ξεμπροστιάσω

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 17.09.2019
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:


    θα τα δημοσιεύσω όλα σε όλους τους servers παγκοσμίως. Όσο χρόνο χαλούσα στο παιχνίδι, θα το χαλάω για να τους ξεμπροστιάσω

    Σαφέστατα και έχετε δίκιο να διαμαρτύρεστε ,
    δυστυχώς βάση των  Γ.Ο.Χ των φόρουμ , μπορείτε να  εκφράζετε τις διαμαρτυρίες σας ,μόνο στο φόρουμ που ανήκετε,
    δέχομαι παράπονα από τους συντονιστές των ξενόγλωσσων φόρουμ και πρέπει να αποσύρω τις εκτός Ελληνικού φόρουμ δημοσιεύσεις σας.
    Λυπάμαι
    Post edited by -NEMESIS- on
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Δηλαδή αν μεταφράσω τα αστεία που μου απαντάει η "τεχνική υποστήριξη" θα είναι εντάξει;
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Και τι θα γίνει τώρα ρε παιδιά; Που θα βρούμε το δίκαιο μας; 
    Μου λένε ότι αποκλείεται να είχα -95% κόστη. Ξέρετε πόσο χρυσό και πόσο χρόνο χάλασα για να το κάνω; Και θα γυρίσουν να μου πούνε ότι μου το αφαίρεσαν επίτηδες γιατί λέει ότι η πολυκατοικία ανέβαζε από λάθος τη χαρά;

    ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΜΟΥ;;;
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Οι άλλοι γιατί δε μιλάτε; Μόνο σε εμένα έμεινε το πρόβλημα;
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302

    Γεια σας ,

    Η συνομιλία αυτή έχει κλείσει επειδή έχετε ήδη εξυπηρετηθεί σχετικά με την ερώτηση αυτή σε άλλη συνομιλία (ID #2158262).
    Εάν επιθυμείτε περισσότερη βοήθεια σχετικά με την ερώτηση αυτή, παρακαλώ βρείτε το ηλεκτρονικό μήνυμα που έχει θέμα "Report a player - Ερμής" ή τη Conversation ID "2158262" και ακολουθήστε τη συνομιλία. Εάν έχετε μια νέα ερώτηση, παρακαλώ δημιουργήστε μια νέα συνομιλία.



    χχααχαχαχαχαχαχ
    Κλείσανε και το ticket! Μπανανία
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    Γεια σας ,

    Η συνομιλία αυτή έχει κλείσει επειδή έχετε ήδη εξυπηρετηθεί σχετικά με την ερώτηση αυτή σε άλλη συνομιλία (ID #2158262).
    Εάν επιθυμείτε περισσότερη βοήθεια σχετικά με την ερώτηση αυτή, παρακαλώ βρείτε το ηλεκτρονικό μήνυμα που έχει θέμα "Report a player - Ερμής" ή τη Conversation ID "2158262" και ακολουθήστε τη συνομιλία. Εάν έχετε μια νέα ερώτηση, παρακαλώ δημιουργήστε μια νέα συνομιλία.



    Κατανοώ απόλυτα τον εκνευρισμό σας, όπως και όλων των παικτών που αντιμετωπίζουν παρόμοιο πρόβλημα.Τις τελευταίες ημέρες το σφάλμα αυτό είναι το νούμερο ένα θέμα συζήτησης με τους τεχνικούς.
    Λυπάμαι για τις απαντήσεις που λαμβάνετε , σας προτείνω να συνεχίσετε να επικοινωνείτε μαζί τους για αυτό

    Φιλικά
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    Γεια σας ,

    Η συνομιλία αυτή έχει κλείσει επειδή έχετε ήδη εξυπηρετηθεί σχετικά με την ερώτηση αυτή σε άλλη συνομιλία (ID #2158262).
    Εάν επιθυμείτε περισσότερη βοήθεια σχετικά με την ερώτηση αυτή, παρακαλώ βρείτε το ηλεκτρονικό μήνυμα που έχει θέμα "Report a player - Ερμής" ή τη Conversation ID "2158262" και ακολουθήστε τη συνομιλία. Εάν έχετε μια νέα ερώτηση, παρακαλώ δημιουργήστε μια νέα συνομιλία.



    Κατανοώ απόλυτα τον εκνευρισμό σας, όπως και όλων των παικτών που αντιμετωπίζουν παρόμοιο πρόβλημα.Τις τελευταίες ημέρες το σφάλμα αυτό είναι το νούμερο ένα θέμα συζήτησης με τους τεχνικούς.
    Λυπάμαι για τις απαντήσεις που λαμβάνετε , σας προτείνω να συνεχίσετε να επικοινωνείτε μαζί τους για αυτό

    Φιλικά
    Να συνεχίσω να μιλάω μαζί τους με αυτό;;;;;
    Μου λένε να στείλω screenshot για να τους αποδείξω ότι αυτά που λέω είναι αληθινά. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ είναι τραγικοί! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. Δεν έχουν εργαλεία ελέγχου; Ή μήπως δεν μπαίνουν στον κόπο;
    ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΗΠΩΣ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΜΑΣ ΚΛΕΨΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ, Ή ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΦΥΚΙΑ; Ή ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ;

    Προφανώς και δεν είχα screenshot. Ευτυχώς με βοήθησε κάποιος χρήστης (τον οποίο τον είχα βοηθήσει στο παρελθόν και του είχα εξηγήσει πως να φτιάχνει τη χαρά του). Τους το στέλνω και ξέρετε ποια είναι η απάντηση;

    "Δυστυχώς δεν μπορούμε να δεχτούμε την εικόνα γιατί ειναι κομμένη και μπορεί να μας λέτε ψέματα και να είναι από οποιοδήποτε χρήστη. Το ότι φτιάχνετε τροφές με 0 κόστος, δε σημαίνει κάτι για τη χαρά."


  • HipTasos2 (GR1)HipTasos2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 339
    Ψυχραιμια, ειχα εξοδα -95,μετα κατεβηκε στο  -84,ανεβηκε για μια μερα -87 και τωρα παλι -84 και στο -95 δεν πηγε  μετα την πολυκατοικια,καποιο διακοσμητικο εβαλα και το ανεβασα το ποσοστο.
    Οσο για τη φωτογραφια που θελουν,πως να τη βγαλω αφου τωρα εχω -84;
    Καθε πρωι που θα ξυπναω ,θα ντυνομαι ,θα φτιαχνω μαλλί και θα βγαζω σελφις μπροστα απο τους σταυλους και τα πινακακια και θα τις στελνω!
    .Με αυτη τη λογικη,ο,τι και να κανουμε  τα εξοδα παραγωγης θα ειναι παντα στο - 84!
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης HipTasos2 (GR1) είπε:
    Ψυχραιμια, ειχα εξοδα -95,μετα κατεβηκε στο  -84,ανεβηκε για μια μερα -87 και τωρα παλι -84 και στο -95 δεν πηγε  μετα την πολυκατοικια,καποιο διακοσμητικο εβαλα και το ανεβασα το ποσοστο.
    Οσο για τη φωτογραφια που θελουν,πως να τη βγαλω αφου τωρα εχω -84;
    Καθε πρωι που θα ξυπναω ,θα ντυνομαι ,θα φτιαχνω μαλλί και θα βγαζω σελφις μπροστα απο τους σταυλους και τα πινακακια και θα τις στελνω!
    .Με αυτη τη λογικη,ο,τι και να κανουμε  τα εξοδα παραγωγης θα ειναι παντα στο - 84!
    Έχω δίκαιο και η ίδια η εταιρεία είναι εναντίον μου. Δεν μπορώ να βρω το δίκιο μου με κανένα τρόπο, οπότε θα πάμε με άλλα μέσα.

    +249% από -95% έχω τώρα.
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Και ξαναρωτάω. Είμαι ο μόνος στην Ελλάδα που έχω το ίδιο πρόβλημα; 

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:
    Και ξαναρωτάω. Είμαι ο μόνος στην Ελλάδα που έχω το ίδιο πρόβλημα; 

    Σας έχω απαντήσει σε αυτό το ερώτημα και δημόσια και προσωπικά. Όχι υπάρχουν αρκετοί που αντιμετωπίζουν παρόμοιο θέμα
    Φιλικά
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:
    Και ξαναρωτάω. Είμαι ο μόνος στην Ελλάδα που έχω το ίδιο πρόβλημα; 

    Σας έχω απαντήσει σε αυτό το ερώτημα και δημόσια και προσωπικά. Όχι υπάρχουν αρκετοί που αντιμετωπίζουν παρόμοιο θέμα
    Φιλικά
    H τελευταία απάντηση που είχα από την υποστήριξη πριν λίγο ήταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω οτι συμβαίνει σε εκατοντάδες, γιατί δεν έχουν άλλα tickets.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Ερμής (GR1) είπε:

    H τελευταία απάντηση που είχα από την υποστήριξη πριν λίγο ήταν ότι δεν ισχύει αυτό που λέω οτι συμβαίνει σε εκατοντάδες, γιατί δεν έχουν άλλα tickets.
    και εσείς γτ πιστεύετε ότι δν έχουν άλλες παρόμοιες αναφορές?
    Φυσικά και έχουν

Sign In to comment.