Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με το γεγονός της Κινέζικής Πρωτοχρονιάς

16

Σχόλια

  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    Η δική μου μαιμού που είναι επίπεδο 26 είναι διαφορετική από την δική σου. Νομίζω ότι η εμφάνιση της μαιμούς καθορίζεται ανάλογα τα ζώδια που έχει τελειώσει ο καθένας οπότε είναι αδύνατον να μπουν όλες οι πιθανές μαιμούδες στη συλλογή με τα διακοσμητικά.


  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Vampirillion (GR1) είπε:
    Καλησπερα νεμεσις , ελαβα και εγω την διακοσμηση του πιθηκου με ολοκληρωμενα και τα 12 ζωδια (130+30).

    Ευχαριστω πολυ 
    Ο.Κ 
  • nerina1981 (GR1)nerina1981 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 7
    καλησπερα ξεκλειδωσα και τα δωδεκα ζωδια και πηρα την διακοσμηση του πιθυκου 130+30=160
    ευχαριστω
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης nerina1981 (GR1) είπε:
    καλησπερα ξεκλειδωσα και τα δωδεκα ζωδια και πηρα την διακοσμηση του πιθυκου 130+30=160
    ευχαριστω
    Ο.Κ το στέλνω
  • elitsa 7 (GR1)elitsa 7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    καλησπερα και εγω ξεκλειδωσα και τα δωδεκα ζωδια και πηρα την διακοσμηση του πιθηκου 130+30 =160  ευτυχια
    ευχαριστω.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης elitsa 7 (GR1) είπε:
    καλησπερα και εγω ξεκλειδωσα και τα δωδεκα ζωδια και πηρα την διακοσμηση του πιθηκου 130+30 =160  ευτυχια
    ευχαριστω.
    Ο.Κ το δίνω και για εσένα

  • litsa54-greece (GR1)litsa54-greece (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 6
    Καλησπερα.!
    Σας ενημερωνω οτι και εγω ειχα συμπληρωσει και τα 12 ζωδια  και πηρα
    διακοσμητικο  130+30= 160  βαθμων ευτυχιας.

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης litsa54-greece (GR1) είπε:
    Καλησπερα.!
    Σας ενημερωνω οτι και εγω ειχα συμπληρωσει και τα 12 ζωδια  και πηρα
    διακοσμητικο  130+30= 160  βαθμων ευτυχιας.

    Ο.Κ ευχαριστώ το δίνω
  • SirDevilance (GR1)SirDevilance (GR1) Αναρτήσεις: 61
    Καλησπέρα σε όλους. Κέρδισα κι εγώ το διακοσμητικό με 160 ευτυχία. Ευχαριστώ για την προσπάθεια!
  • Καλησπερα.!
    Θελω να σας ενημερωσω οτι κι εγω εχω συμπληρωσει  τα 12 ζωδια  και πηρα
    διακοσμητικο  130+30= 160  βαθμων ευτυχιας.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 23.02.2016
    Ο χρήστης SirDevilance (GR1) είπε:
    Καλησπέρα σε όλους. Κέρδισα κι εγώ το διακοσμητικό με 160 ευτυχία. Ευχαριστώ για την προσπάθεια!
    Ο.Κ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753

    Ο χρήστης ειμαι βασιλιας (GR1) είπε:
    Καλησπερα.!
    Θελω να σας ενημερωσω οτι κι εγω εχω συμπληρωσει  τα 12 ζωδια  και πηρα
    διακοσμητικο  130+30= 160  βαθμων ευτυχιας.
    Ο.Κ

  • ΦΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ (GR1)ΦΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 136

    Καλη σου εσπερα .

    Βαλε κι εμενα στη λιστα της μαϊμους , αφου ετυχε κι εγω να παρω το 5Χ5 και 160 χαμογελα .

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης ΦΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ (GR1) είπε:

    Καλη σου εσπερα .

    Βαλε κι εμενα στη λιστα της μαϊμους , αφου ετυχε κι εγω να παρω το 5Χ5 και 160 χαμογελα .

    O.K 
  • γιουλα2 (GR1)γιουλα2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1
    Καλησπερα.!
    Θελω να σας ενημερωσω οτι κι εγω εχω συμπληρωσει  τα 12 ζωδια  και πηρα 
    διακοσμητικο  130+30= 160  βαθμων ευτυχιας.


  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης γιουλα2 (GR1) είπε:
    Καλησπερα.!
    Θελω να σας ενημερωσω οτι κι εγω εχω συμπληρωσει  τα 12 ζωδια  και πηρα 
    διακοσμητικο  130+30= 160  βαθμων ευτυχιας.


    O.K
  • Ευριπίδης (GR1)Ευριπίδης (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 4
    Καλησπέρα σας. Κέρδισα κι εγώ το διακοσμητικό με 160 ευτυχία συμπληρώνοντας όλα τα ζώδια. Ευχαριστώ για την προσπάθεια!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Ευριπίδης (GR1) είπε:
    Καλησπέρα σας. Κέρδισα κι εγώ το διακοσμητικό με 160 ευτυχία συμπληρώνοντας όλα τα ζώδια. Ευχαριστώ για την προσπάθεια!
    O.K
  • IsabellaOne (GR1)IsabellaOne (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 33
    επεξεργάστηκε 24.02.2016
    Ο χρήστης blossom (GR1) είπε:
    Η δική μου μαιμού που είναι επίπεδο 26 είναι διαφορετική από την δική σου. Νομίζω ότι η εμφάνιση της μαιμούς καθορίζεται ανάλογα τα ζώδια που έχει τελειώσει ο καθένας οπότε είναι αδύνατον να μπουν όλες οι πιθανές μαιμούδες στη συλλογή με τα διακοσμητικά.


    Πιθανα να εχεις δικιο σ'αυτο που λες. Ομως ενα διακοσμητικο που κοστισε τουλαχιστον 2-3 εκατ. δολαρια φαρμας με διαστασεις 7x7 και τοσο μικρη αξια σε επιπεδο ευτυχιας ειναι παντελως αχρηστο και τα 2-3εκατΔΦ εντελως πεταμενα. Το "ανετο πικ-νικ" με βαθ. ευτ. 26, διαστασεις 5x4 και κοστος 90.000ΔΦ ειναι μπροστα στη μαϊμου υπερδιακοσμητικο!!
    Οσο για τη μαϊμου.... ειχε κατι επιπλοκες... αιωνια της η μνημη...

  • greenman93gr (GR1)greenman93gr (GR1) Αναρτήσεις: 5
    Καλήμερα σε όλους και από  εδώ πήρα το διακοσμητικό 130+30 άλλα το θέμα νομίζω δεν είναι στα 3 χαμόγελα πάνω ή κάτω αλλά στην προχειρότητα που επικρατή εδώ και 14 μήνες περίπου από τότε που έφυγαν οι χρυσοί παίκτες και σταμάτησε να ρέει άφθονα ο χρυσός. Αυτή βέβαια είναι η δική μου άποψη δεν περιμένω να συμφωνήσει κανένας με μένα, πάντως αν ήθελες κύριε συντονιστή να  κάνεις κάτι για εμάς ας το έκανες με το χριστουγεννιάτικο (αποτυχία κατά εμέ) κάστρο. Εκεί θα είχε ουσία να πάρουμε 50 χαμόγελα παραπάνω με τις διαστάσεις θωρηκτού που έχει.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    την προσπάθεια για την extra ευτυχία, δεν την έκανα γιατί κάποιος θα σωθεί με 2-3 επιπλέον ευτυχία σε ένα διακοσμητικό .
    Όλο αυτό γίνεται ,
    • γιατί πρέπει να αναγνωρίζουν τα λάθη τους ,
    • να ενημερώνουν για αυτά και να μην προσπαθούν με αοριστολογίες να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα ,
    • για να τα διορθώνουν άμεσα όταν τους τα λέμε
    • να μην τα αφήνουν στην τύχη τους με μόνη δέσμευση ότι την άλλη φορά δεν θα είναι έτσι
    • και τέλος για να έχουμε μια πιο άμεση και έγκαιρη ενημέρωση.
    Φιλικά

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Θα ήθελα μέχρι το μεσημέρι , όσοι παίκτες κέρδισαν το διακοσμητικό με 130+30 ευτυχία να με ενημερώσουν εδώ για να μπορέσω να στείλω τα ονόματα τους στην υποστήριξη .
    Ζήτησαν  εκτός από τα nick name να τους στείλω και τις αντίστοιχες αναρτήσεις στο φόρουμ , για αυτό όσοι δεν το έκαναν , ας το κάνουν ,και να ενημερώσουν και όσους ξέρουν ότι το κέρδισαν και δεν το δημοσίευσαν εδώ.
    Επίσης θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όσους ξεκλείδωσαν όλα τα ζώδια , γιατί και ήταν ένα εξαιρετικά δύσκολο και απαιτητικό event και σύμφωνα με την ενημέρωση που έχω , πολύ λίγοι παίκτες το κατάφεραν αυτό σε άλλες χώρες και σε κάποιες μάλιστα  , δεν το κατάφερε και κανείς.
    Φιλικά

  • Jannali (GR1)Jannali (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 27.02.2016
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Θα ήθελα μέχρι το μεσημέρι , όσοι παίκτες κέρδισαν το διακοσμητικό με 130+30 ευτυχία να με ενημερώσουν εδώ για να μπορέσω να στείλω τα ονόματα τους στην υποστήριξη .
    Ζήτησαν  εκτός από τα nick name να τους στείλω και τις αντίστοιχες αναρτήσεις στο φόρουμ , για αυτό όσοι δεν το έκαναν , ας το κάνουν ,και να ενημερώσουν και όσους ξέρουν ότι το κέρδισαν και δεν το δημοσίευσαν εδώ.
    Επίσης θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όσους ξεκλείδωσαν όλα τα ζώδια , γιατί και ήταν ένα εξαιρετικά δύσκολο και απαιτητικό event και σύμφωνα με την ενημέρωση που έχω , πολύ λίγοι παίκτες το κατάφεραν αυτό σε άλλες χώρες και σε κάποιες μάλιστα  , δεν το κατάφερε και κανείς.
    Φιλικά


    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Λοιπόν , δεν αλλάζουν την άποψη τους , ότι όσοι επιθυμούν να λάβουν το μικρό δέντρο , πρέπει να ανοίξουν αντίστοιχο εισιτήριο προς την υποστήριξη , και αυτό γιατί πρέπει να γίνει για κάθε λογαριασμό ξεχωριστά ο έλεγχος , αν ολοκληρώθηκαν τα 20 βήματα της 7 ημέρας από τον συγκεκριμένο παίκτη ή όχι.




    καλημέρα σας,

    έκανα τον κόπο και έγραψα  στην υποστήρηξη συγκεκριμένα στη γερμανική στης 23.2 αφού ελληνική προς το παρόν δεν υπάρχει!
    μέχρι σήμερα δεν πήρα απάντηση...μήπως έπρεπε να γράψω αλλού,δεν ξέρω.

    Το διακοσμητικό του πίθηκου το πήρα με 130+30  ευτυχία,
     δυστηχώς σήμερα είδα την ανάρτηση αλλά ενημέρωσα και στο συν/σμό μου γιατί και άλλοι το έχουν πάρει!





  • jennyxe2 (GR1)jennyxe2 (GR1) Αναρτήσεις: 40

    Καλημέρα σε όλους!!!

    Έχω πάρει το διακοσμητικό του πιθήκου με ευτυχία 130+30

    Ευχαριστώ και καλό ΣΚ

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Jannali (GR1) είπε:

    έκανα τον κόπο και έγραψα  στην υποστήρηξη συγκεκριμένα στη γερμανική στης 23.2 αφού ελληνική προς το παρόν δεν υπάρχει!
    μέχρι σήμερα δεν πήρα απάντηση...μήπως έπρεπε να γράψω αλλού,δεν ξέρω.

    Το διακοσμητικό του πίθηκου το πήρα με 130+30  ευτυχία,
     δυστηχώς σήμερα είδα την ανάρτηση αλλά ενημέρωσα και στο συν/σμό μου γιατί και άλλοι το έχουν πάρει!





    Είναι αλήθεια , και άλλοι παίκτες μου έχουν παραπονεθεί ότι και η Αγγλική και η Γερμανική υποστήριξη δεν τους έχει απαντήσει για το διακοσμητικό του μικρού δέντρου , αλλά και σε άλλα αιτήματα τους .
    Το έχω διαβιβάσει στους αρμόδιους , εσείς θα επιμένετε και αν αργούν θα στέλνετε εκ νέου αίτημα .
    Σας παρακαλώ , θα ήθελα να ελέγξετε , αν λάβατε απάντηση ότι το αίτημα σας έχει καταχωρηθεί , αριθμό πρωτοκόλλου αιτήματος δηλαδή , γιατί Τρίτη και Τετάρτη είχανε ένα πρόβλημα με τα εισερχόμενα τους .

    Για το διακοσμητικό 130+30=160 της Κινέζικης Πρωτοχρονιάς , θα στείλω την Δευτέρα το αίτημα προς την υποστήριξη , με όλους τους παίκτες που με ενημέρωσαν ότι το έχουν αποκτήσει , για να σας δώσει τους 2-3 επιπλέον βαθμούς ευτυχίας .Φυσικά δεν μπορώ να σας πω από τώρα τι κατάληξη θα έχει αυτό , θα το παλέψω όσο μπορώ, άλλωστε δική τους πρόταση ήταν όλη αυτή η διαδικασία  .
    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης jennyxe2 (GR1) είπε:

    Καλημέρα σε όλους!!!

    Έχω πάρει το διακοσμητικό του πιθήκου με ευτυχία 130+30

    Ευχαριστώ και καλό ΣΚ

    O.K
  • simaf (GR1)simaf (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 28
    γεια σας. δεν ξερω αν ολοκληρωσα και τα 20 βηματα, αλλα πηρα το διακοσμιτικο 5χ5 με 160 ευτυχια
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    γεια σας. δεν ξερω αν ολοκληρωσα και τα 20 βηματα, αλλα πηρα το διακοσμιτικο 5χ5 με 160 ευτυχια
    O.K
  • Marie_07 (GR1)Marie_07 (GR1) Αναρτήσεις: 24
    Καλησπέρα σας,
    Ενω το διακοσμητικο που θα επρεπε να λαβω ήταν 6x6 με 130+30 ευτυχια, τελικα εχει μονο 130 ευτυχία.
    Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.
    Ευχαριστώ εκ των προτερων,
    Μαρία
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753

    Ο χρήστης Marie_07 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα σας,
    Ενω το διακοσμητικο που θα επρεπε να λαβω ήταν 6x6 με 130+30 ευτυχια, τελικα εχει μονο 130 ευτυχία.
    Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.
    Ευχαριστώ εκ των προτερων,
    Μαρία
    Μάλλον κάτι δεν μου λες καλά , ή δεν κατάλαβες καλά το event 
    Για να μπορέσει ένας παίκτης να κερδίσει έξτρα ευτυχία , δηλαδή πάνω από το 130 , έπρεπε να ολοκληρώσει πρώτα στο 100% όλα τα ζώδια , και τα 10 που έδιναν ευτυχία και τα 2 που μείωναν το μέγεθος του διακοσμητικού .
    Εφόσον μιλάς για  διακοσμητικό 6X6 , φυσιολογικά δεν ολοκλήρωσες κάποιο από τα 2 ζώδια που μείωναν το μέγεθος , στο 100% , πιθανότατα το γουρούνι , άρα σωστά πήρες μόνο 130 ευτυχία 
    Φιλικά
Sign In to comment.