Αρχική Greek Συστάσεις παιχτών

Παράπονό για συνεταιρισμό-απρεπή συμπεριφορά μελών

StaurosLampriniStaurosLamprini Αναρτήσεις: 1
επεξεργάστηκε 01.12.2019 σε Συστάσεις παιχτών
Θέλω να αναφέρω ότι με διέγραψαν από τον συνεταιρισμό ......... άδικα αφού πρόσφερα στο συνεταιρισμό 1,000 δολάρια με την πρόφαση ότι δεν ήμουν δραστήρια και ενώ δεν μου εξήγησε πως μπορούσα να συνεισφέρω (όπως μου εξήγησε όταν μου ζήτησε λεφτά και τα έδωσα) έτσι θα έπρεπε να μου εξηγήσει και το πως συνεισφέρω με προιόντα αφού πήρε τα λεφτά την επόμενη μέρα με διέγραψε με την δικαιολογία που προ ανέφερα.Είμαι καινούργια στη φάρμα και το αναφέρω για να μη την ''πατήσουν'' και άλλοι.
Post edited by -NEMESIS- on
«137

Σχόλια

  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    λογαριασμος που γραφω δικος της ειναι φενεται ξεχασε να αλλαξει κωδ.
    Post edited by pavlitos124 on
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    αυτό που λες δεν γίνεται για τη όταν αλλάζεις κωδικό πάει το καινούργιο στο εμαιλ.....της έχεις δώσει και το εμαιλ με τον κωδικό ;
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    ε πως δεν γινετε ψεματα λεω!!! αν ειναι δυνατον.το εμαιλ το εχω αλλαξει και δεν θυμαμε το προυγουμενο!!!!!!
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    είναι λίγο ραμένο με άσπρη κλωστή δεν σου κρύβω ......επαναλαμβάνω ότι εάν σου αλαξε το κωδικό για να ξαναμπεί στην συγεκριμένη φάρμα θέλει να πάει στο εμαιλ να πάρει το καινούργιο ......είχε και το εμαιλ σου και το κωδικό από το εμαιλ ;η ήταν δική της φάρμα που την δούλευες εσύ και απλά την πείρε πίσω; .......
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    η φαρμα ηταν δικη μου οταν καναμε εγχειρηματα στον συν/σμο για να μην χανουμε τις ειχα δωσει τον κωδ.μου οταν ελειπα εγω να μπαινει αυτην στην φαρμα μου και το αντηθετο δηλ.μου ειχε δωσει και τον δικο της κωδ.εχτες αλλαξε τους κωδ.και δεν μπορω να μπω.το εμαιλ καλοσωρισματος δεν το ειχα σβησει και τους εστειλα εχτες εμαιλ για να δουμε τι μπορει να γινει...οσο για την αλλαγη κωδικου γινετε απο τις ρυθμισεις δεν χρειαζετε καν το εμαιλ
  • honeyfarmhoneyfarm Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    Σωστα τα λεει η adina12
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    εγώ όταν το άλλαξα χρειάστηκε να πάω στο εμαιλ για να τον βρω ......διαφορετικά δεν μπορούσα να μπο.....από εκεί το περνεις το καινούργιο κωδικο δεν αλλάζει έτσι απλά ο κωδικός ....σου το στέλνουν με μαιλ από πάνω.....εάν είσαι σίγουρος για αυτό που λες τοτε....αυτό που μπορείς να κανείς είναι να στέλνεις εμαιλ στην υποστήριξη να τους εξηγήσεις τη έγινε ......εάν δεν ισχει και απλός θέλεις να τιμωρήσεις τα αλάνια ντροπή σου!!!!!
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    πας καλα μωρε αν ειναι δυνατον ντροπη σε εσενα αν εισαι ασχετη παιζω εδω και ενα χρονο αν τα κανεις και εσυ αυτα δεν ξερω κωδικο εχω αλλαξει πολλες φορες και δεν χρειαστηκε να μπω στο εμαιλ.πες οτι εισαι ασχετη και παρατα με δεν εινα κακο να λεμε οτι δεν ξερουμε κατι αμαν ποια.δεν ειμαι ατομο που λεω οτι ναναι καταλαβες και δεν θελω να τιμωρησω τα αλανια απλα να ξερουν με ποιον εχουν να κανουν και οι περισσοτεροι με πιστευουν καταλαβες!!!!!!!
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    έχει δικιο ο παυλιτος...αλλαζει απο τις ρυθμίσεις και δεν θέλει κάτι άλλο....βέβαια παυλιτο έκανες μαμακία που εδωσες κωδικό σε κάποιον ξένο....
  • COBRA 8COBRA 8 Αναρτήσεις: 374
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    απο εδω:κανε κλικ πανω στη φωτογραφια

    Attachment not found.
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    kgflfe έγραψε: »
    έχει δικιο ο παυλιτος...αλλαζει απο τις ρυθμίσεις και δεν θέλει κάτι άλλο....βέβαια παυλιτο έκανες μαμακία που εδωσες κωδικό σε κάποιον ξένο....

    αλλάζει από της ρυθμίσεις μέσα στην φάρμα ναι.... για να ισχει όμως ο καινούργιος κωδικός πρέπει να ανοιγης το μύνημα που σου το στέλνουν στο εμαιλ η εταιρία .....έλεος το ίδιο παιχνίδι παίζουμε ............
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    οχι δεν χρειαζεται....αλλα δεν ειναι αυτο θεμα μας...νομιζω πως το θεμα μας ειναι οτι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    kgflfe επιτελους γιατι δεν μπορει να ειμαι τοσο ασχετη.τελος το παιχνιδι για μενα ηταν πολυ καλα αλλα μεχρι εδω καποιος αλλος θα παιζει στην φαρμα μου....
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    εχεις κολησει με το εμαιλ δεν χρειαζετε το εμαιλ καταλαβετο adina12
  • COBRA 8COBRA 8 Αναρτήσεις: 374
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    στο μαιλ παει οταν το κανεις απο εξω
    στο ξεχασα το κωδικο μου
    μεσα απο τη φαρμα δεν θελει τιποτα
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    pavlitos124 έγραψε: »
    εχεις κολησει με το εμαιλ δεν χρειαζετε το εμαιλ καταλαβετο adina12

    οκ ότι πεις .....στείλτο στην υποστήριξη το πρόβλημα .....μόνο εκεί μπορεί να σε βοηθήσουν
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    σας ευχαριστω πολυ ολους σας
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    τελικα adina12 ειχαμε δικιο για την αλλαγη κωδικου.......και τωρα για να το τελειωσεις του λες να το στειλει στην υποστήριξη...χαχαχα....επειδη αυτο ειναι σοβαρο θεμα....πρεπει να το ξαναπουμε...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!
  • pavlitos124pavlitos124 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    οχι kgflfe δεν εγινε τπτ μεταξυ μας απλα την εφτασα την φαρμα μου στο επιπεδο που ηθελε και μου την πηρε με 6,000,000 $
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    kgflfe έγραψε: »
    τελικα adina12 ειχαμε δικιο για την αλλαγη κωδικου.......και τωρα για να το τελειωσεις του λες να το στειλει στην υποστήριξη...χαχαχα....επειδη αυτο ειναι σοβαρο θεμα....πρεπει να το ξαναπουμε...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

    εγώ όταν το αλαξα από την φάρμα και όχι ξέχασα τον κωδικό με έστειλαν στο εμαιλ όμως αφού επιμένετε οκ θα πο ..... θες να πο είχατε δίκιο? οκ είχατε δίκιο..... όμως και πάλι πρέπει να στέλνει εμαιλ στην υποστήριξη... τώρα εσύ άμα βαριεσε και περνεις ζβαρνα όλα τα θέματα και γουσταρεις κοκορομαχίες βρες κανα αλο ψάρι να τσιμπήσει φίλε για τη με μένα τζάμπα θα σου πάει το δόλωμα .......:thumbsup:
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    kgflfe έγραψε: »
    τελικα adina12 ειχαμε δικιο για την αλλαγη κωδικου.......και τωρα για να το τελειωσεις του λες να το στειλει στην υποστήριξη...χαχαχα....επειδη αυτο ειναι σοβαρο θεμα....πρεπει να το ξαναπουμε...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

    εγώ όταν το αλαξα από την φάρμα και όχι ξέχασα τον κωδικό με έστειλαν στο εμαιλ όμως αφού επιμένετε οκ θα πο ..... θες να πο είχατε δίκιο? οκ είχατε δίκιο..... όμως και πάλι πρέπει να στέλνει εμαιλ στην υποστήριξη... τώρα εσύ άμα βαριεσε και περνεις ζβαρνα όλα τα θέματα και γουσταρεις κοκορομαχίες βρες κανα αλο ψάρι να τσιμπήσει φίλε για τη με μένα τζάμπα θα σου πάει το δόλωμα ......

    .ωραία το έστειλαν δύο φορές
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    δεν νομιζω να θελω κοκορομαχιες....αυτο που θελω ειναι να βγαινουν σημαντικα θεματα οσο αφορα το παιχνιδι και τους κινδυνους που μπορει να εχει απο τη στιγμη που εχει να κανει με ανθρωπους!!!...αλλα χαιρομαι που με διαβαζεις και με ακολουθεις...δεν χαιρομαι για τα λαθος συμπερασματα σου..να σαι καλα παντως!
  • tommy42tommy42 Αναρτήσεις: 23
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    Τον αλλαζεις τον κωδικο απο μεσα χωρις e-mail,δεν χρειαζεται.
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    λοιπον παιδια η γυναικα δεν παει καλα λεει πως της πηρα τον λογαριασμο και χιλαι δυο εχω τα μηνυματα που μου εστειλε με εκβιασμους και βρισιες και αν οπως λεει την πιστευουν τα αλλα μελη γιατι δεν εφυγαν?
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    διαβαστε πως μιλησε αυτη σε μενα
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    ελπιδα δεν σε κατηγορησε κανενας απο τους υπολοιπους...γιατι ως γνωστον...οπου ακους πολλα κερασια...κρατα μικρο καλαθι....το θεμα αυτο πρεπει να το ερευνησουν ανθρωποι της υποστηριξης....και να τιμωρηθει αυτος που φταιει....οκ?..δεν χρειαζεται να απολογεισαι για οτιδηποτε....
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    δεν απολογουμαι απλα μας εκανε μπαχαλο και αν ρωτησετε τους παικες μου δεν μιλησε σε ολους αλλα σε αυτους που εχουν μεγαλα λεβελ για να τους παρει απο εμενα
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    εμ διαβάζουμε ελπίδα και αυτό που καταλαβαινω τώρα είναι ότι όντος του κλέψατε την φάρμα του pablito....εάν όχι εσύ κάποιος από εκεί..........τη το ήθελες και εσύ ρε ελπίδα να βγάλεις τα μυνήματα ......άρα είχε δίκιο......δώστε του την φάρμα πίσω είναι κρίμα να σας πάνε χαμένα τόση δουλειά για τη έτση και φτάσει ψηλά το θέμα αυτό θα γίνει ..........
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    μα δεν το πηρα εγω δεν ειχα κανενα οφελος να της παρω την φαρμα την εδιωξα πολλες φορες και τωρα λεει τα δικατης
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    εντάξει ελπίδα μην ξαναδώσεις και μην ξαναπάρεις κωδικούς ποτέ για τη βλέπεις τη γίνετε και μετά πρέπει να αποδιξεις ότι δεν είσαι ελεφαντο είναι καλύτερα να μην κανείς κανένα εγχείρημα άμα δεν είναι τα μέλη μέσα παρά να περνεις κωδικούς

    το έχει δώσει και αλλου τον κωδικό εκτός από εσένα;

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο