Αρχική Greek Συστάσεις παιχτών

Παράπονό για συνεταιρισμό-απρεπή συμπεριφορά μελών

137

Σχόλια

  • kouli7kouli7 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 08.05.2014
    ............
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 08.05.2014
    Xtina έγραψε: »
    Καλησπέρα σας! Παιδια η υποστηριξη δεν κανει τιποτα. Τουλαχιστον στην δικη μου περιπτωση δεν έκανε. Συνέβησαν ολα αυτα που λεει η Μαρίνα, τραβηξα screenshot και τα 4 μηνυματα που ελαβα (τα οποια εχω ακομη στην κατοχη μου) και τα εστειλα στην υποστήριξη 3 φορες εγω και μια φορα κάποιο μέλος του συνεταιρισμού μας. Η απάντηση της υποστήριξης; Η εξης:

    Γεια σου Xtina,

    ευχαριστούμε πολύ για την αναφορά σου.

    Θα ερευνήσω πλήρως το θέμα και, αν είναι αναγκαίο, θα λάβω κατάλληλα μέτρα εναντίον του/των παίκτη/παικτών που εμπλέκονται, υπό την προϋπόθεση ότι μπορώ να βρω μια παράβαση στους κανόνες του παιχνιδιού ή στους όρους χρήσης μας.

    Παρακαλώ να καταλάβεις ότι για λόγους απορρήτου, δεν είμαι σε θέση να δώσω καμία πληροφορία που αφορά στον αναφερόμενο παίκτη ή στις ενέργειες που θα κάνω.

    Σου εύχομαι καλή συνέχεια στο παιχνίδι!

    Και ρωταω τωρα εγω: Δεν ειναι παράβαση των κανόνων οι χυδαιες βρισιές, προσβολές και απειλές;
    Μονο σε εμενα βγάζει εκείνη την ωραιότατη κατα τα άλλα υπενθύμιση,οταν παω να γράψω μηνυμα, η οποία λεει: "Εισάγαγε το μήνυμα σου εδώ.Αλλά πρόσεχε με τις φράσεις σου.Οι βρισιές δεν επιτρέπονται.";
    Τι άλλο θέλει δηλαδή η υποστήριξη για να τιμωρήσει όλους αυτούς τους ανεγκέφαλους που χαλάνε το παιχνίδι και την διάθεση των παικτών;

    Τα συμπεράσματα δικά σας.




    (και επειδή ξεχασα να το γράψω εχθές: το όνομά του ειναι practor)

    Έτσι είναι. παντα αυτο το κειμενο γράφουν. Σε ένα αλλο παιχνίδι που έπαιζα, το pirate storm εκανα αναφορα εναν παικτη. Η πρόταση ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ είδια. Είναι απαραδεκτα αυτα τα πράματα με την υποστήριξη... και είμαι σιγουρος οτι δεν κανουν καμια ερευνα. και ειδιετερα αν οι παικτες εχουν «βαθιές» τσέπες....
  • XtinaXtina Αναρτήσεις: 19
    επεξεργάστηκε 08.05.2014
    Revolution2 έγραψε: »
    Έτσι είναι. παντα αυτο το κειμενο γράφουν. Σε ένα αλλο παιχνίδι που έπαιζα, το pirate storm εκανα αναφορα εναν παικτη. Η πρόταση ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ είδια. Είναι απαραδεκτα αυτα τα πράματα με την υποστήριξη... και είμαι σιγουρος οτι δεν κανουν καμια ερευνα. και ειδιετερα αν οι παικτες εχουν «βαθιές» τσέπες....

    Ετσι ειναι Μιχάλη δυστυχώς. Και ειμαστε εμεις υποχρεωμενοι να ανεχομαστε τον καθε ψυχάκια!
  • Geo DolGeo Dol Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 08.05.2014
    Kαι από εμάς πέρασε και έφυγε.χα χα χα
  • biktoria19 (GR1)biktoria19 (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    Και το πανηγυρη με την κοινη παρασκευη συνεχειζεται ξανα εκανε αιτηση καποιοσ καταλαθοσ απο εμασ την πειρε μεσα κ αυτο που ακολουθεισε δεν ειχε προηγουμενο αρχισε να βρειζη κ φυσικα εισε πολλη συντομα την εξοδο..υστερα αναρωτιωμαστε ποιοσ την εβαλε κ γαιτι κ καταλειξαμε ανα γινουμε μπαχαλο!!!εχει εξαπλωθει σαν ιος αυτη η κοπελα κ οποιον παρει ο χαρος!!!το μονο που την νοιαζει δεν ειναι να παιξει αλλα να βγαλει την διεστραμενεσ ορεξεισ τησ κ να κανει ανω κατω συναιτερισμους!!ειναι εντελως αρρωστη!!!
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    Αν μπλέξουμε με τέτοια άτομα πατάμε το ''μαγικό'' κουμπάκι που λέγεται διαγραφή!
    Και μετά... τα μπογαλάκια της και σε άλλη παραλία :d
    Καλό θα ήταν να μπλοκάρανε τον λογαριασμό της, και όποιον άλλο λογαριασμό πάει να
    φτιάξει μέσω του κωδικού του ρούτερ που έχει πρόσβαση στο διαδίκτυο.
    Νομίζω πως είναι μια εξαιρετική ιδέα! Εσείς τι νομίζετε;
  • biktoria19 (GR1)biktoria19 (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    ειχαμε την ........η οποια αφου την διωξαμε ,εγινε η ....... !!σε λιγο θα γινει ο αντωνιος..τι ειναι αυτη βρε παιδια???ελεως απο που αν προσεχουμε πια!!!:
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    Εμ, γι αυτό πρότεινα εγώ αυτή την ιδέα!;)
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    PANOS849 έγραψε: »
    Αν μπλέξουμε με τέτοια άτομα πατάμε το ''μαγικό'' κουμπάκι που λέγεται διαγραφή!
    Και μετά... τα μπογαλάκια της και σε άλλη παραλία :d
    Καλό θα ήταν να μπλοκάρανε τον λογαριασμό της, και όποιον άλλο λογαριασμό πάει να
    φτιάξει μέσω του κωδικού του ρούτερ που έχει πρόσβαση στο διαδίκτυο.
    Νομίζω πως είναι μια εξαιρετική ιδέα! Εσείς τι νομίζετε;
    Αντε πανουλη και σε ανωτερα!Ουτε συντονιστης να ησουν.Γεμισες ολο το φορουμ.Ο Αλι μπαμπας που πουλα πλαστες καρτες χρυσου εμαθες ποιος ειναι?
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    GuestΦιφι έγραψε: »
    Αντε πανουλη και σε ανωτερα!Ουτε συντονιστης να ησουν.Γεμισες ολο το φορουμ.Ο Αλι μπαμπας που πουλα πλαστες καρτες χρυσου εμαθες ποιος ειναι?
    Δεν καταλαβαίνω τι λες.
    Προσπαθώ να βοηθήσω σε ο,τι μπορώ!
    :)
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    PANOS849 έγραψε: »
    Δεν καταλαβαίνω τι λες.
    Προσπαθώ να βοηθήσω σε ο,τι μπορώ!
    :)
    Εγραψες ακομα και στο καφενειο που ειναι μια σεληδα που την σεβομασε ολοι ακομα και οσοι δεν συμετεχουμε σε αφτην!
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 10.05.2014
    Εγραψα για να γνωρισω τα παιδια.;)
    τελος παντων ας μην το λύσουμε εδώ και
    κάνουμε συνεχώς σπαμ;)
  • roadrunner (GR1)roadrunner (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    Τελικα η φιλη μας ........φαινεται να εγινε ανεκτη εδω και 2-3 μερες σε καποιο συνεταιρισμο,παρολες τις ειδιποιησεις προς τον αρχηγο.Ειναι αυτο που λενε'' τα σκουπιδια του ενος ,ο θησαυρος του αλλου''.χαχαχαχαχαχα.Παιξτε ησυχα λοιπον...μαλλον γλιτωσαμε.
  • biktoria19 (GR1)biktoria19 (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 13.05.2014
    Ναι εγινε οντως γιατι ειναι ο αρχγος κ εκεινη μονο τουλαχιστων ασ παει κ την ........ .να ειμαστε ακομα ποιο σιγορη γιατι η αλλη φαρμα τησ καπου τριγυρναει εδω μεσα!!!αχχαχχχ
  • Ebita3002Ebita3002 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 14.05.2014
    αυτη ειναι σηγουρα η ......... γιατι κανει αυτο ακριβος λεει διαφορα (διαφορετικα καθε φορα )δακρυβρεχτα για να την λοιπηθουν και να την παρουν υπο την προστασια τους και αρχηζει μετα τα περιεργα μυνηματα μηλαμε για πολυ ψμεγαλο θεμα εχει η κοπελα!!!
  • esmeralda82esmeralda82 Αναρτήσεις: 21
    επεξεργάστηκε 28.06.2014
    παιδια προειδοποιηση σε ολους τους συνεταιρισμους.. υπαρχει μια παικτρια, η ///////// η οποια ηταν μεχρι πριν λιγο στο συνεταιρισμο μας ¨χλωρο χορταρι¨.. ειναι ενα κοριτσακι 13 χρονων, νομιζω μακραν το πιο κακομαθημενο κι αγενες που υπαρχει, δεν βοηθα σε τιποτα στο συνεταιρισμο, δεν ασχολειται με εγχειρηματα κτλ, απλα μπαινει για να μιλα στο τσατ, και μαλιστα ειναι προσβλητικη και υβριστικη απεναντι στα αλλα μελη.. απο σημερα ψαχνει νεο συνεταιρισμο, οποτε οσοι δε θελετε δυσαρεστες καταστασεις, ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗΝ...
    Post edited by esmeralda82 on
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Παιδιά βελτε την όλοι σε αγνόηση
    Ευχαριστούμε:thumbup:
  • ΚομμαντοΚομμαντο Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 27.06.2014
    esmeralda82 έγραψε: »
    παιδια προειδοποιηση σε ολους τους συνεταιρισμους.. υπαρχει μια παικτρια, ......., η οποια ηταν μεχρι πριν λιγο στο συνεταιρισμο μας ¨χλωρο χορταρι¨.. ειναι ενα κοριτσακι 13 χρονων, νομιζω μακραν το πιο κακομαθημενο κι αγενες που υπαρχει, δεν βοηθα σε τιποτα στο συνεταιρισμο, δεν ασχολειται με εγχειρηματα κτλ, απλα μπαινει για να μιλα στο τσατ, και μαλιστα ειναι προσβλητικη και υβριστικη απεναντι στα αλλα μελη.. απο σημερα ψαχνει νεο συνεταιρισμο, οποτε οσοι δε θελετε δυσαρεστες καταστασεις, ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗΝ...

    Θα την βάλω σε αγνόηση Ευχαριστώ που το επισήμανες!!!
  • ΚομμαντοΚομμαντο Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 27.06.2014
    Ebita3002 έγραψε: »
    Υπαρχει μια κοπελα ονοματι ........ που παλιοτερα λεγοτανε ,,,,,,,Πολυ απο εσας θα την εχετε ζησει και φυσηκα διοξει απο οτι ξερω αλωστε..Αυτη η κοπελα οπου μπει παρενοχλη σεξουαλικα και γενικα κανει ανω κατω τους συνετερισμους που μπενει με τα ψεματα της..τωρα κυκλοφορει με το οναμα leonti4 και ενοχλη τους παλιους συνετερισμους κι αμα δεν την δεχτουν βριζει.ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον σε ολους.....


    Ευχαριστούμε Ebita3002 α το εχουμε υποψη μας
    (Τωρα υπαρχυν πολλες ετιες περιπτωσεις
  • efi30 (GR1)efi30 (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 28.06.2014
    απλα δεν θα ναι 13 χρονο,...δεν νομιζω ενα παιδι να κανε αυτο...αλλη δουλεια δεν εχει?/
    εδω μεσα υπαρχουν πολλεσ διαταραγμενες προσωπικοτητες.... κατι τετοιο ειναι παλι σιγουρα....
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 08.07.2014
    Καλησπέρα σε όλους.
    Σκέφτηκα μία ιδέα εξαιρετικά χρήσιμη για τους παίκτες και για τους συνεταιρισμούς
    αλλα κυρίως για την ασφάλεια όλων μας. Το να βλέπουμε σκόρπια θέματα με τίτλους ως ΠΡΟΣΟΧΗ στον τάδε παίκτη, μου στέλνει τετοια μηνύματα κτλ. σκόρπια δεν μας βοηθάει, ιδίως τους καινούριους παίκτες που να μην έχουν διαβάζει εκείνο το θέμα. Έτσι λοιπόν, προτείνω να δημιουργήσω μία λίστα, η οποία θα περιέχει όλους τους παίκτες, οι οποίοι θα είναι με κακές προθέσεις, θα βρίζουν κτλ., η οποία θα είναι εξαιρετικά χρήσιμη για την ασφάλεια όλων μας.
    Λέω να δημιουργηθεί διότι κάποιοι χρήστες ενδεχομένως να είναι ανήλικοι
    και υπάρχει περίπτωση να τους απειλούν, να τους στέλνουν λινκ
    οι οποίοι να οδηγούν σε ιστοτόπους με ακατάλληλο περιεχόμενο για ανηλίκους κτλ.
    Στο θέμα εκείνο θα συμπεριληφθούν όλοι οι παίκτες με κακές προθέσεις κτλ. (παιχνίδι+φόρουμ)
    σε μια λίστα, απο όλα τα θέματα και κάθε παίκτης ο οποίος θα είναι θύμα απειλής κτλ.
    θα ποστάρει μήνυμα τον παίκτη/παίκτρια και θα τον προσθέτουμε στην λίστα.
    Μετά ο παίκτης θα στέλνει screenshot στην υποστήριξη αν θέλει με τα μηνύματα εκείνου του παίκτη που τον ενοχλεί. Πιστεύω είναι εξαιρετικά χρήσιμη η ιδέα μου για την ασφάλεια όλων μας.

    Αν είναι δυνατόν να φτιάξω ένα θέμα στην κατηγορία ''Διάφορα'' με την σήμανση ''σημαντικο''
    Ευχαριστώ

    *Μπορεί να γίνει και με συνεταιρισμούς
    Post edited by PANOS849 on
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Μπραβο βρε πανο το καλητερο και το ποιο χρησημο απο οτι εχεις σκεφτη μεχρι τωρα.ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Ευχαριστώ! Πάνω απο όλα η ασφάλεια
    Περιμένω και άλλες γνώμες
    :)
  • poparaole (GR1)poparaole (GR1) Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Να κάνουμε τους ρουφιάνους δηλαδή ;; Δεν μου λέτε ρε παιδιά οι υπεύθυνοι γιατί δεν κάνουν κάτι σε αυτά τα άτομα που έχουν ήδη καταγγελθεί έχετε αναρωτηθεί;
    Αναρωτήθηκες Pano, αν κάποιοι βάλουν κάποια ονόματα που στην ουσία δεν έχουν ενοχλήσει κανέναν, άλλα τα βάζουν από θυμό ή από χαβαλέ, θα πάρεις την ευθύνη; Βάζεις το χέρι σου στην καρδιά ότι όποιος γραφτεί σε αυτό το θέμα θα είναι ένοχος;;; Αναρωτήθηκες επίσης ότι αυτό που πας να κάνεις είναι πολύ σοβαρό και δεν το έχουν αναλάβει ούτε οι υπεύθυνοι του παιχνιδιού ή του φόρουμ; Λυπάμαι δεν νομίζω ότι εδώ είναι ριάλιτι σόου, είναι φόρουμ και όποιος έχει πρόβλημα το λέει. Άλλο τα προειδοποιητικά θέματα που μας έχουν διαφωτίσει για κάποια άτομα (και μπράβο στα παιδιά) και άλλο μια λίστα ενόχων. Το θέμα αυτό δεν νομίζω ότι θα έχει την ασφάλεια που υπόσχεσαι. Σκέψου το...
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    poparaole έγραψε: »
    Να κάνουμε τους ρουφιάνους δηλαδή ;; ;
    Αναρωτήθηκες επίσης ότι αυτό που πας να κάνεις είναι πολύ σοβαρό και δεν το έχουν αναλάβει ούτε οι υπεύθυνοι του παιχνιδιού ή του φόρουμ; Λυπάμαι δεν νομίζω ότι εδώ είναι ριάλιτι σόου, είναι φόρουμ και όποιος έχει πρόβλημα το λέει. . Το θέμα αυτό δεν νομίζω ότι θα έχει την ασφάλεια που υπόσχεσαι. Σκέψου το...

    οτι νανε.............. το φιλοσοφείς κι όλας.............οφ οφ οφ.....

    PANOS84 πολύ καλή ιδέα!!!!!!:thumbup:
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    poparaole έγραψε: »
    Να κάνουμε τους ρουφιάνους δηλαδή ;; Δεν μου λέτε ρε παιδιά οι υπεύθυνοι γιατί δεν κάνουν κάτι σε αυτά τα άτομα που έχουν ήδη καταγγελθεί έχετε αναρωτηθεί;
    Αναρωτήθηκες Pano, αν κάποιοι βάλουν κάποια ονόματα που στην ουσία δεν έχουν ενοχλήσει κανέναν, άλλα τα βάζουν από θυμό ή από χαβαλέ, θα πάρεις την ευθύνη; Βάζεις το χέρι σου στην καρδιά ότι όποιος γραφτεί σε αυτό το θέμα θα είναι ένοχος;;; Αναρωτήθηκες επίσης ότι αυτό που πας να κάνεις είναι πολύ σοβαρό και δεν το έχουν αναλάβει ούτε οι υπεύθυνοι του παιχνιδιού ή του φόρουμ; Λυπάμαι δεν νομίζω ότι εδώ είναι ριάλιτι σόου, είναι φόρουμ και όποιος έχει πρόβλημα το λέει. Άλλο τα προειδοποιητικά θέματα που μας έχουν διαφωτίσει για κάποια άτομα (και μπράβο στα παιδιά) και άλλο μια λίστα ενόχων. Το θέμα αυτό δεν νομίζω ότι θα έχει την ασφάλεια που υπόσχεσαι. Σκέψου το...
    Δίκιο έχεις! Αλλα να ελέγχονται οι λογαριασμοί τους ή γενικότερα να γράφου τα άτομα που έχουν πρόβλημα σε αυτό το θέμα. Καλύτερα να δημιουργηθεί απο έναν συντονιστή. Ο συντονιστής ή ο παίκτης, ας έχουν ειδοποιήσει την υποστήριξη για τον χαρακτήρα του ατόμου και μετά αναλαμβάνει η υποστήριξη-αφού ελέγξει τα μηνύματά του. Νομίζω είναι καλύτερα έτσι!!
  • ευαα2ευαα2 Αναρτήσεις: 236
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    poparaole έγραψε: »
    Να κάνουμε τους ρουφιάνους δηλαδή ;; Δεν μου λέτε ρε παιδιά οι υπεύθυνοι γιατί δεν κάνουν κάτι σε αυτά τα άτομα που έχουν ήδη καταγγελθεί έχετε αναρωτηθεί;
    Αναρωτήθηκες Pano, αν κάποιοι βάλουν κάποια ονόματα που στην ουσία δεν έχουν ενοχλήσει κανέναν, άλλα τα βάζουν από θυμό ή από χαβαλέ, θα πάρεις την ευθύνη; Βάζεις το χέρι σου στην καρδιά ότι όποιος γραφτεί σε αυτό το θέμα θα είναι ένοχος;;; Αναρωτήθηκες επίσης ότι αυτό που πας να κάνεις είναι πολύ σοβαρό και δεν το έχουν αναλάβει ούτε οι υπεύθυνοι του παιχνιδιού ή του φόρουμ; Λυπάμαι δεν νομίζω ότι εδώ είναι ριάλιτι σόου, είναι φόρουμ και όποιος έχει πρόβλημα το λέει. Άλλο τα προειδοποιητικά θέματα που μας έχουν διαφωτίσει για κάποια άτομα (και μπράβο στα παιδιά) και άλλο μια λίστα ενόχων. Το θέμα αυτό δεν νομίζω ότι θα έχει την ασφάλεια που υπόσχεσαι. Σκέψου το...

    συμφωνω ....και που ξερουμε οτι αυτοσ που κατηγορει καποιον ειναι αξιοπιστο ???και δεν το κανει για διαφορουσ λογουσ ??...οταν εχεισ σοβαρο προβλημα και σε ενοχλουν ηηη σε βριζουν χρησιμοποιεισ την ΑΓΝΟΗΣΗ ...γι αυτο το το λογο το εφτιαξαν .....ησυχαζεισ μια και καλη απο καθε ενοχληση ....και εκτοσ αφου η ολη υποθεση ειναι σαν να ψαχνεισ ψιλουσ στα αχυρα ..... ποια ασφαλεια ? απο ποιον ?? μονη μασ πρεπει να φυλαγομαστε .... "ΑΓΝΟΗΣΗ ''
  • movaxikos (GR1)movaxikos (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 30
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    poparaole έγραψε: »
    Να κάνουμε τους ρουφιάνους δηλαδή ;; Δεν μου λέτε ρε παιδιά οι υπεύθυνοι γιατί δεν κάνουν κάτι σε αυτά τα άτομα που έχουν ήδη καταγγελθεί έχετε αναρωτηθεί;
    Αναρωτήθηκες Pano, αν κάποιοι βάλουν κάποια ονόματα που στην ουσία δεν έχουν ενοχλήσει κανέναν, άλλα τα βάζουν από θυμό ή από χαβαλέ, θα πάρεις την ευθύνη; Βάζεις το χέρι σου στην καρδιά ότι όποιος γραφτεί σε αυτό το θέμα θα είναι ένοχος;;; Αναρωτήθηκες επίσης ότι αυτό που πας να κάνεις είναι πολύ σοβαρό και δεν το έχουν αναλάβει ούτε οι υπεύθυνοι του παιχνιδιού ή του φόρουμ; Λυπάμαι δεν νομίζω ότι εδώ είναι ριάλιτι σόου, είναι φόρουμ και όποιος έχει πρόβλημα το λέει. Άλλο τα προειδοποιητικά θέματα που μας έχουν διαφωτίσει για κάποια άτομα (και μπράβο στα παιδιά) και άλλο μια λίστα ενόχων. Το θέμα αυτό δεν νομίζω ότι θα έχει την ασφάλεια που υπόσχεσαι. Σκέψου το...

    θα συμφωνήσω εδώ απόλυτα,είναι δίκοπο μαχαίρι κάτι τέτοιο.
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 03.07.2014
    πρεπει κατι να γινει μ'αυτο γιατι μολις με ενοχλησε υβριστικα ενα ατομο ενω ημασταν σε αποστολη....παιζω για να περνω ευχαριστα οπως και πολλοι αλλοι εδω μεσα και οχι για να μου χαλαει την διαθεση στα καλα καθουμενα....αλλα συμφωνω οτι ειναι δικοπο μαχαιρι γιατι ανταπεδωσα επειδη με νευριασε πολυ και στην τελικη ενω δεν φταιω θα την πληρωσω και γω απο πανω....δεν μπορω να καταλαβω δεν εχουν τι να κανουν και βγαζουν τα νευρα τουσ σε οποιον βρεθει μπροστα τους αραγε
  • kleart1999 (GR1)kleart1999 (GR1) Αναρτήσεις: 136
    επεξεργάστηκε 03.07.2014
    Βρε παιδιά γιαυτό υπάρχει και η αγνόηση στο παιχνίδι και στο φόρουμ .Σας ενοχλεί κάποιος ...τον αγνοείτε ή τον αναφέρετε στην Υποστήριξη .
    Δεν βρίσκω κανέναν λόγο να χωρίσουμε τα μαύρα πρόβατα από τα άσπρα ,
    είναι πρόβατα ! χαχα ^^
    Εγώ είμαι περισσότερο για ΟΧΙ !

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο