Αρχική Greek Συστάσεις παιχτών

Παράπονό για συνεταιρισμό-απρεπή συμπεριφορά μελών

27

Σχόλια

  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    δεν ειναι δικαστηριο εδω....μην ξεκινατε κατι τετοιο....πρεπει να παρεμβουν οι συντονιστες και να κλειδωθει το θεμα και βεβαια να το αναλαβουν της υποστητιξης και να βρουν τι εχει γινει..και αυτος που φταιει να κλεισει ο λογαριασμοσ του!!..με ενα ομως μηνυμα...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    οκ κοπελα μου
  • KingGamer452KingGamer452 Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    Απαγορευεται να δίνεις το κωδικό σου

    οσο παιζει ενας παικτης δεν δίνει το κωδικό του πουθενα... μονο αν θελει το δίνει αν επιλεξει οτι βαρεθηκε το παιχνιδι.
    Εγω βλέπω οτι κυκλοφορουν πολλά ατομα με πολλά προσωπα που το μονο που θέλουν είναι να δημιουργουν φασαρίες διοτι δεν εχουν με τι να ασχοληθούν στην ζωή τους & δυστυχώς σε όλους σχεδον τους συν/σμους εμφανιζονται τετοια άτομα κατα διαστήματα.

    απλα να θυμίσω οτι η ζωη είναι εξω αυτο ειναι παιχνίδια για να διασκεδαζουμε και ειναι λυπηρό μεγαλοι και ώριμοι ασχολουνται με τετοιες μ....ς.

    Συγνώμη κιολας αλλα δεν μας νοιαζει καθολου το γεγονος τι λετε μεταξύ σας...
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    εχεις δικιο με αυτο η γυναικα ειναι 40 χρωνων και καθετε και ασχολειται με τετοια ανωριμα πρ;γματα
  • KingGamer452KingGamer452 Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    δεν με απασχολει ποσο χρονων ειναι ο καθενας και εγω που ειμαι 21 θεωρούμε ωριμη και δε το ειπα μονο γι αυτή λεω γενικά.

    αντε γεια τωρα γιατι οπως βλεπω δεν.....
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 26.03.2014
    Το θεμα κλειδώνει και πάει στην υποστήριξη.
  • Ebita3002Ebita3002 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 16.05.2015
    Υπαρχει μια κοπελα ονοματι ...........που παλιοτερα λεγοτανε .........Πολυ απο εσας θα την εχετε ζησει και φυσηκα διοξει απο οτι ξερω αλωστε..Αυτη η κοπελα οπου μπει παρενοχλη σεξουαλικα και γενικα κανει ανω κατω τους συνετερισμους που μπενει με τα ψεματα της..τωρα κυκλοφορει με το οναμα ........ και ενοχλη τους παλιους συνετερισμους κι αμα δεν την δεχτουν βριζει.ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον σε ολους.....
    Post edited by Ebita3002 on
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    Ebita3002 έγραψε: »
    Υπαρχει μια κοπελα ονοματι ........ που παλιοτερα λεγοτανε .........Πολυ απο εσας θα την εχετε ζησει και φυσηκα διοξει απο οτι ξερω αλωστε..Αυτη η κοπελα οπου μπει παρενοχλη σεξουαλικα και γενικα κανει ανω κατω τους συνετερισμους που μπενει με τα ψεματα της..τωρα κυκλοφορει με το οναμα ...... και ενοχλη τους παλιους συνετερισμους κι αμα δεν την δεχτουν βριζει.ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον σε ολους.....

    εγω σε ευχαριστω που ιδοπιθοησ τους συναιτερισμοσ για να προσεχουμε
  • garisaligarygarisaligary Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    ΕΒΙΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ......ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΧΤΑ.... :)))))))))))))))))
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση! Θα το έχω στο νου μου:)
    Απο ότι κατάλαβα στο έκανε, γιατί δεν στέλνεις screenshot με τις φράσεις που χρησιμοποιεί στην υποστήριξη ώστε να μπλοκάρουν το λογαριασμό της; Νομίζω είναι μια καλή ιδέα για να απαλλαγούμε απο τα λόγια αυτά. Μπορεί να είχε ξαναμπλοκαριστει στο παρελθόν απο την υποστήριξη και γι αυτό να έφτιαξε και άλλο
    λογαριασμό.;) Τώρα θα μου πεις μπορεί να ξαναφτιάξει...:S

    Ας απαντήσει ένας συντονιστής παρακαλώ!...
  • marinak2marinak2 Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    αυτό συνέβη και σε μας με άλλο παίκτη και στείλαμε τα μηνύματα αλλά παίζει κανονικά ο τύπος και είναι και σε συνεταιρισμό, έβρισε την αρχηγό πολύ άσχημα όμως και με απειλές και αφού τον έκανε αγνόηση απευθύνθηκε σε άλλο μέλος του συνεταιρισμού μας η υποστήριξη έστειλε ένα μήνυμα που στέλνει σε όλους σε αυτή την περίπτωση και τίποτε άλλο
  • elpida68elpida68 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    αχ μαρινα εγω να δεις τι επαθα μεχρι και φωτο εστελλνε χαχαχαχα
  • marinak2marinak2 Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    ο χριστός χαχαχα αυτό μας έλειπε.........
  • XtinaXtina Αναρτήσεις: 19
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    marinak2 έγραψε: »
    αυτό συνέβη και σε μας με άλλο παίκτη και στείλαμε τα μηνύματα αλλά παίζει κανονικά ο τύπος και είναι και σε συνεταιρισμό, έβρισε την αρχηγό πολύ άσχημα όμως και με απειλές και αφού τον έκανε αγνόηση απευθύνθηκε σε άλλο μέλος του συνεταιρισμού μας η υποστήριξη έστειλε ένα μήνυμα που στέλνει σε όλους σε αυτή την περίπτωση και τίποτε άλλο

    Καλησπέρα σας! Παιδια η υποστηριξη δεν κανει τιποτα. Τουλαχιστον στην δικη μου περιπτωση δεν έκανε. Συνέβησαν ολα αυτα που λεει η Μαρίνα, τραβηξα screenshot και τα 4 μηνυματα που ελαβα (τα οποια εχω ακομη στην κατοχη μου) και τα εστειλα στην υποστήριξη 3 φορες εγω και μια φορα κάποιο μέλος του συνεταιρισμού μας. Η απάντηση της υποστήριξης; Η εξης:

    Γεια σου Xtina,

    ευχαριστούμε πολύ για την αναφορά σου.

    Θα ερευνήσω πλήρως το θέμα και, αν είναι αναγκαίο, θα λάβω κατάλληλα μέτρα εναντίον του/των παίκτη/παικτών που εμπλέκονται, υπό την προϋπόθεση ότι μπορώ να βρω μια παράβαση στους κανόνες του παιχνιδιού ή στους όρους χρήσης μας.

    Παρακαλώ να καταλάβεις ότι για λόγους απορρήτου, δεν είμαι σε θέση να δώσω καμία πληροφορία που αφορά στον αναφερόμενο παίκτη ή στις ενέργειες που θα κάνω.

    Σου εύχομαι καλή συνέχεια στο παιχνίδι!

    Και ρωταω τωρα εγω: Δεν ειναι παράβαση των κανόνων οι χυδαιες βρισιές, προσβολές και απειλές;
    Μονο σε εμενα βγάζει εκείνη την ωραιότατη κατα τα άλλα υπενθύμιση,οταν παω να γράψω μηνυμα, η οποία λεει: "Εισάγαγε το μήνυμα σου εδώ.Αλλά πρόσεχε με τις φράσεις σου.Οι βρισιές δεν επιτρέπονται.";
    Τι άλλο θέλει δηλαδή η υποστήριξη για να τιμωρήσει όλους αυτούς τους ανεγκέφαλους που χαλάνε το παιχνίδι και την διάθεση των παικτών;

    Τα συμπεράσματα δικά σας.




    (και επειδή ξεχασα να το γράψω εχθές: το όνομά του ειναι practor)
  • sofia000 (GR1)sofia000 (GR1) Αναρτήσεις: 42
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    εμεισ την πατησαμε μαζι τησ πριν 3 μερες ναι οντοσ μπηκε στον συνετερισμο και αρχησε τις βρισιεσ και τισ χυδεοτητες την πεταξαμε εξω νομιζοντασ οτι ειναι καποις αλλος που παιζει με το ονομα .....και ..........μας διελυσε 2 φορεσ τον συνετερισμο που ξεκινισαμε ακομα και τωρα προσπαθει σας ευχαριστω που αναφερατε το θεμα για να προσεχουν και οι υπολοιπη
  • marinak2marinak2 Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 06.05.2014
    πόσοι είναι πια???? λερναία ύδρα
  • georgia v. (GR1)georgia v. (GR1) Αναρτήσεις: 190
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    αυτη ειχε στειλει μνμ και σε μενα και σε αλλα ατομα που γνωριζω μας ειχε κανει και αιτηση αλλα δεν την δεχτηκαμε. ευτυχως δεν με εβρισε ουτε με παρενοχλησε. χαχαχαχαχαχα ελεγε οτι θελει να γινουμε φιλες και κατι τετοιες μπουρδες
  • biktoria19 (GR1)biktoria19 (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    Καλημερα σε ολους,,την ειχαμε κ εμεισ την ..................ΕΝΩΧΛΗΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ,,ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ,,ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΥΧΗ...
  • biktoria19 (GR1)biktoria19 (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΕΔΩ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΠΕΧΤΕΗΣ ΜΕ .....................,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΔΙΕΛΥΣΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΝ ΣΕΙΝΕΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ,,ΚΑΙ ΑΚΟΑΜ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΕΝΩΧΛΗ ΠΕΧΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ,,,ΟΠΩΣ ΜΠΕΝΕΙ ΣΕ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΑΤΟΑΜ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΕΙΝΕΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ ΔΡΑΚΟΥΣ!!!ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΣΧΟΥΝ ΑΠΟ ΨΥΧΙΚΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ,.ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΑΠΕΛΗ Κ ΒΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ,
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    ευτηχος που ιδοπιοισες εβιτα3002 γιατι αυτη εκανε ετηση στον συναιτερισμο και μου εστειλε και μυνημα με κατι απειλες τη λεγανε ανονημη προξενητρα και ειμε σηγουρη ποσ ηταν αυτη γιατι στην ετηση που μασ εκανε ελεγε
    βαλε με στον συναιτερισμο αλιος ..... την πατησες γληκα

    και το μηνυμα που μου εστηλε ελεγε
    ''αντε θα με βαλεισ καμια ωρα γληκα εχω και δουλιεσ δεν μπορω να ασχολουμε με την καθε βλαμενη και ηλιθια χαζη ................... ''

    αυτο τορα ειναι η δεν ειναι μεγαλη προσβολη και ηταν μολησ λεβελ 17 ;(


    οι τελιτσες ειναι γιατι γραφει κι αλλες βρισιες που δεν ειναι ωραιο να διαβασει καπιοσ εστηλα μηνυμα στουσ υπευθηνους σχετικα με αυτο και δεν εχω λαβει αποντηση κατι πρεπει να γινει αμεσως αυτη
    συνεχιζει να κανει τετια εσχρα πραγματα και σε αλους παικτες
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    biktoria19 έγραψε: »
    ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΕΔΩ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΠΕΧΤΕΗΣ ΜΕ .................,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΔΙΕΛΥΣΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΝ ΣΕΙΝΕΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ,,ΚΑΙ ΑΚΟΑΜ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΕΝΩΧΛΗ ΠΕΧΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ,,,ΟΠΩΣ ΜΠΕΝΕΙ ΣΕ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΑΤΟΑΜ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΕΙΝΕΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ ΔΡΑΚΟΥΣ!!!ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΣΧΟΥΝ ΑΠΟ ΨΥΧΙΚΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ,.ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΑΠΕΛΗ Κ ΒΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ,

    οντος υπαρχουν κι αλλα ατομα που κανουν τετια μα πιος μας βεβεονει οτι δεν ειναι ενας ου εχει κανει 20 φαρμεσ για να ενοχλει τουσ παικτεσ ε ?πιος μασ το εγκιατε οτι δεν θα παψει ποτε να ενοχλει ? οσοι κιαν ειναι πρεπει κατι να γινει αμεσα
  • biktoria19 (GR1)biktoria19 (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    Ειναι τραγικο κ πολλεσ φορεσ ακρωσ ενωχλητικο να μπενεισ να παιξεις να διασκδασεισ την ωρα σου να ξεφυγεισ απο την καθημερινοτητα..κ να εχεισ να αντειμετωπισεισ κ εδω καθε ειδους ανθρωπουσ που σου αποδεικνειουνε οτι δεν στεκουν καλα,,κ βγαζουν την καταπιεσμενη πρωσοπικοτιτα τουσ εδω....κριμα πραγματικα κριμα,,,
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    ναι ειναι ωντος πολυ κριμα οσα προβληματα κιαν εχει καπιος δεν πρεπει να ξεσπαει βριζοντας και κανοντας πραγματα τοσο απεσια :|
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    marinak2 έγραψε: »
    πόσοι είναι πια???? λερναία ύδρα
    μαλον ειναι η ιδια η λερναια υδρα που αναστηθηκε τοσοι πολοι που ειναι ;)
  • ΑΝΝΑ000ΑΝΝΑ000 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    εκτος απο την.....παρχει και ενα αλλο ατομο με το ονομα ............. και εχει τον συναιτερισμο ...........ο οποιος εχει ανοιξει πολλες φαρμες με ονομα τοτο ,,,,,,,,,,,, κλπ και μπαινει σε διαφορους συναιτερισμους και παιρνει παιχτες για να τους παει στον δικο του συναιτερισμο. εχει ερθει και στον δικο μας συναιτ. μας εχει βρισει και ενοχλει ακομα μελη του συναιτερισμου μας στελνοντας μυνηματα.νομιζω οτι οι συντονιστες του παιχνιδιου πρεπει να προστατευουν τους παιχτες απο αυτα τα ατομα και την στιγμη μαλιστα που εχουν γινει και αλλες καταγγελιες εναντιον τους
  • NeeemoNeeemo Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    ΑΝΝΑ000 έγραψε: »
    εκτος απο την......... υπαρχει και ενα αλλο ατομο με το ονομα ......... και εχει τον συναιτερισμο ............ ο οποιος εχει ανοιξει πολλες φαρμες με ονομα ....... κλπ και μπαινει σε διαφορους συναιτερισμους και παιρνει παιχτες για να τους παει στον δικο του συναιτερισμο. εχει ερθει και στον δικο μας συναιτ. μας εχει βρισει και ενοχλει ακομα μελη του συναιτερισμου μας στελνοντας μυνηματα.νομιζω οτι οι συντονιστες του παιχνιδιου πρεπει να προστατευουν τους παιχτες απο αυτα τα ατομα και την στιγμη μαλιστα που εχουν γινει και αλλες καταγγελιες εναντιον τους


    ¨εχει απόλυτο δίκιο η ΑΝΝΑ000 και εγώ έχω υποστεί αρκετές φορές ενόχληση από το συγκεκριμένο άτομο...είτε αυτό ήταν λεκτικές προσβολές είτε γενικότερες ενοχλήσεις καθημερινά και για πολύ καιρό, και όλα αυτά επειδή έφυγα από τον συνεταιρισμό τους, επιβεβαιώνω αυτά που λέει κ η ΑΝΝΑ000, έιχε μπει στον συνεταιρισμό όπου βρίσκομαι και έβριζε χυδαία όλα τα άτομα και γενικά προσπαθεί εδω και δύο μήνες να μας διαλύσει.... καλό είναι οι συντονιστές να ελέγξουν όλα αυτά που λέμε. Γιατί ακριβώς δεν είναι μόνο η leodi4 που παρενοχλεί άτομα μέσα στο παιχνίδι αλλά και ο ,,,,,,,,,,,.

    Ευχαριστώ και ελπίζω να μην κούρασα...απλά πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει αυτό το πράγμα
  • ManagerΔανάηManagerΔανάη Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    Ξέρω από φίλη,(που δεν θέλω να πω το όνομα του λογαριασμού της),ότι κάποια με το όνομα .........ή κάπως έτσι,της έστελνε μηνύματα για να γίνουν φίλες και στη συνέχεια της έλεγε, πως είναι ορφανή από μάνα χρόνια τώρα και της λείπει η μητρική φιγούρα και στο τέλος της ζητούσε να γίνει η μαμά της.Εκείνo το διάστημα η φίλη μου,άφησε την φάρμα της,(για προσωπικούς λόγους), να την παίζει η αδερφή της και όταν αυτή είδε τα μηνύματα που έστελνε και ζητούσε μάνα μέσα από τη φάρμα,την έβρισε και της σύστησε να πάει σε ψυχίατρο το γρηγορότερο και φυσικά την απέκλεισε! Αυτή όμως,έκανε άλλους λογαριασμούς,ο ένας εκ των οποίων με το όνομα ....... αλλά και κάποιον ακόμα και την έβριζε! Μιλάμε για super ψυχοπαθή προσωπικότητα!!
  • KingGamer452KingGamer452 Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 07.05.2014
    Η αλήθεια είναι οτι και στο δικό μου συν/σμο εχουν μπει ατομα με ανάλογες συμπεριφορές ... ενας μεγάλος μπορεί να ους αποφυγει ...ενα παιδί ομως;;; Ειναι θέμα μεγαλο αυτο που αναφέρεται .
  • georgia v. (GR1)georgia v. (GR1) Αναρτήσεις: 190
    επεξεργάστηκε 08.05.2014
    κι εμενα το ιδιο διαστημα που μου εστελνε μνμ η ...... μου εστελνε και η........! εμενα μου ελεγε να γινουμε φιλες και οτι ειναι ποιητρια και κατι τετοια χαζα.....

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο