Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

αγορά χρυσού - paysafe-εργασία αγοράς χρυσού-κάρτα εξόρυξης χρυσού

11012»

Σχόλια

  • Nothing-else-ma (GR1)Nothing-else-ma (GR1) Αναρτήσεις: 9
  • Nothing-else-ma (GR1)Nothing-else-ma (GR1) Αναρτήσεις: 9
    καλησπερα με αυτο το τροπο μου το βγαζει,ευχαριστω
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    όπως το δείχνεις στις φωτογραφίες , προσπαθείς να αγοράσεις μέσω πιστωτικής κάρτας , 'γιατί αυτο έχει ς επιλάξει
    και σου ζητάει κωδικό επιβεβαίωσης στο κινητό σου
    εκτός αν δν μας δίνεις καλά όλα τα βήματα

    Φιλικά
  • wilmaflintstone (GR1)wilmaflintstone (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 731
    Καλησπέρα!
     Επίσης στην πρώτη φωτό γράφει "Κύπρος" στην επιλογή της χώρας. Μήπως παίζει ρόλο κ αυτό κάπου?
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης wilmaflintstone (GR1) είπε:
    Καλησπέρα!
     Επίσης στην πρώτη φωτό γράφει "Κύπρος" στην επιλογή της χώρας. Μήπως παίζει ρόλο κ αυτό κάπου?
    φυσικα
  • effie5 (GR1)effie5 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 44
    συγνωμη αν γραφω σε εντελως λαθος τοπο,αλλα θα ηθελα να ρωτησω το εξης.Γιατι δεν ισχυει για τα πολυ μικρα επιπεδα και γι αυτους που ειναι εκτος συνεταιρισμου η προσφορα αγορας χρυσου 2 σε 1 οπως στα αλλα?Το ρωτω επειδη ενδιαφερομαι για μια τετοια σγορα.
    Ευχαριστω πολυ!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης effie5 (GR1) είπε:
    συγνωμη αν γραφω σε εντελως λαθος τοπο,αλλα θα ηθελα να ρωτησω το εξης.Γιατι δεν ισχυει για τα πολυ μικρα επιπεδα και γι αυτους που ειναι εκτος συνεταιρισμου η προσφορα αγορας χρυσου 2 σε 1 οπως στα αλλα?Το ρωτω επειδη ενδιαφερομαι για μια τετοια σγορα.
    Ευχαριστω πολυ!
    Γεια σας,
    • το αν είσαστε ή όχι σε συνεταιρισμό δν έχει καμία απολύτως σημασία
    • οι προσφορές χρυσού (και γενικά όλες οι prime time προσφορές), είναι ανάλογες με το επίπεδο των παικτών

    Φιλικά
  • effie5 (GR1)effie5 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 44
    Με συγχωρειτε αν δεν απευθυνομαι στο σωστο τμημα,αλλα δεν συνηθιζω να επικοινωνω με το forun δυστυχως.
    Ενδιαφερομαι για αγορα χρυσου που να εχει και μυστηριωδη μπαουλα.Μολις πηρα ενα πακετο που δεν με ενδιαφερει ουσιαστικα.Πως μπορω να αποκτησω αυτο που πραγματικα θελω?
    Ευχαριστω πολυ!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης effie5 (GR1) είπε:
    Με συγχωρειτε αν δεν απευθυνομαι στο σωστο τμημα,αλλα δεν συνηθιζω να επικοινωνω με το forun δυστυχως.
    Ενδιαφερομαι για αγορα χρυσου που να εχει και μυστηριωδη μπαουλα.Μολις πηρα ενα πακετο που δεν με ενδιαφερει ουσιαστικα.Πως μπορω να αποκτησω αυτο που πραγματικα θελω?
    Ευχαριστω πολυ!
    Γεια σας,
    θα πρέπει να περιμένετε πότε θα έρθει η συγκεκριμένη προσφορά , εμφανίζεται τυχαία σε τακτά χρονικά διαστήματα, και τότε να την αγοράσετε.

    Φιλικά
  • effie5 (GR1)effie5 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 44
    Σας ευχαριστω πολυ!Επειδη εχει καιρο να εμφανιστει εκανα λαθος αγορα.Λυπαμαι!Παντως ευχαριστω για την αμεση απαντηση
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης effie5 (GR1) είπε:
    Σας ευχαριστω πολυ!Επειδη εχει καιρο να εμφανιστει εκανα λαθος αγορα.Λυπαμαι!Παντως ευχαριστω για την αμεση απαντηση
    Δν έχει καιρό να εμφανιστεί , μόνο  εχθές ήρθε 2 τουλάχιστον φορές

    Φιλικά
  • effie5 (GR1)effie5 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 44
    Καλησπερα!Χθες απο το φορτηγακι με τις προσφορες BF αγορασα μια καρτα χρυσου που αρνηθηκε να εμφανιστει σε μενα και ενα αλλο μελος του συνεταιρισμου μου.Σημερα το πρωι το σιλο που τελειωσε ειπε οτι μου εδωσε αλλη μια παρομοια καρτα.Το απογευμα αγορασα απο το φορτηγακι προσφορων μια ακομα καρτα μαζι με τροφες.Απο αυτες τις τρεις καρτες στα υπαρχοντα μου εχω μονο τη μια.Θα μπορουσατε παρακαλω να διερευνησετε το γιατι?
    Ευχαριστω πολυ!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης effie5 (GR1) είπε:
    Καλησπερα!Χθες απο το φορτηγακι με τις προσφορες BF αγορασα μια καρτα χρυσου που αρνηθηκε να εμφανιστει σε μενα και ενα αλλο μελος του συνεταιρισμου μου.Σημερα το πρωι το σιλο που τελειωσε ειπε οτι μου εδωσε αλλη μια παρομοια καρτα.Το απογευμα αγορασα απο το φορτηγακι προσφορων μια ακομα καρτα μαζι με τροφες.Απο αυτες τις τρεις καρτες στα υπαρχοντα μου εχω μονο τη μια.Θα μπορουσατε παρακαλω να διερευνησετε το γιατι?
    Ευχαριστω πολυ!
    Γεια σας,
    όπως σας έχω ενημερώσει και στο παρελθόν , θέματα με απώλειες στις φάρμες σας, μόνο η υποστήριξη μπορεί να διαχειριστεί και να επιλύσει
    Φιλικά
  • mpaloy (GR1)mpaloy (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 4
    καλημερα  εχω  απωλεια  χρυσου  40.000  χιλ  χρυσο.  μηπως  ξερει  καποιος  τι  μπορω  να  κανω;

  • farmiliar (GR1)farmiliar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 790
    επεξεργάστηκε 21.01.2019
    να στειλεις μηνυμα στην υποστηριξη..μονο αυτοι μπορουν να ελεγξουν τον λογαριασμο σου και να σου πουν τι εγινε
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης mpaloy (GR1) είπε:
    καλημερα  εχω  απωλεια  χρυσου  40.000  χιλ  χρυσο.  μηπως  ξερει  καποιος  τι  μπορω  να  κανω;

    Γεια σας,
    αυτά τα θέματα τα χειρίζεται αποκλειστικά η υποστήριξη,
    ανοίγετε λοιπόν εισιτήριο με σχετικό αίτημα ελέγχου.
    Να θυμάστε πως κάποιες πληρωμές, έχουν μια μικρή καθυστέρηση πίστωσης χρυσού στον λογαριασμό σας.

    Φιλικά
  • Σπύρος95 (GR1)Σπύρος95 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω χρυσό. Γράφω το κινητό, μου και έρχεται ένα μνμ που λέει: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω κωδικό. Πως τον χρησιμοποιήσω;;
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω χρυσό. Γράφω το κινητό, μου και έρχεται ένα μνμ που λέει: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω κωδικό. Πως τον χρησιμοποιήσω;;
    γράφετε τον κωδικό , και το στέλντε με sms στο νούμερο που σας δίνει

    Φιλικά
  • Σπύρος95 (GR1)Σπύρος95 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω χρυσό. Γράφω το κινητό, μου και έρχεται ένα μνμ που λέει: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω κωδικό. Πως τον χρησιμοποιήσω;;
    γράφετε τον κωδικό , και το στέλντε με sms στο νούμερο που σας δίνει

    Φιλικά
    Δεν μου δίνει κανένα νούμερο!!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω χρυσό. Γράφω το κινητό, μου και έρχεται ένα μνμ που λέει: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω κωδικό. Πως τον χρησιμοποιήσω;;
    γράφετε τον κωδικό , και το στέλντε με sms στο νούμερο που σας δίνει

    Φιλικά
    Δεν μου δίνει κανένα νούμερο!!!
    Στείλτε μου σας παρακαλώ , μέσω Π.Μ βήμα βήμα τι κάνετε
  • Σπύρος95 (GR1)Σπύρος95 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω χρυσό. Γράφω το κινητό, μου και έρχεται ένα μνμ που λέει: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω κωδικό. Πως τον χρησιμοποιήσω;;
    γράφετε τον κωδικό , και το στέλντε με sms στο νούμερο που σας δίνει

    Φιλικά


    Δεν βγαίνει κανένα νούμερο αν χρησιμοποιήσεις την εταιρία vodafon.  
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Ο χρήστης -NEMESIS- είπε:
    Ο χρήστης Σπύρος95 (GR1) είπε:
    Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω χρυσό. Γράφω το κινητό, μου και έρχεται ένα μνμ που λέει: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω κωδικό. Πως τον χρησιμοποιήσω;;
    γράφετε τον κωδικό , και το στέλντε με sms στο νούμερο που σας δίνει

    Φιλικά
    Δεν μου δίνει κανένα νούμερο!!!
    Στείλτε μου σας παρακαλώ , μέσω Π.Μ βήμα βήμα τι κάνετε
  • vale-46 (GR1)vale-46 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 5
    επεξεργάστηκε 02.05.2020
    καλησπερα
    εστειλα 3 sms  άλλα δεν έγινε κάτι
    Post edited by -NEMESIS- on
  • vale-46 (GR1)vale-46 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 5
    επεξεργάστηκε 02.05.2020

  • vale-46 (GR1)vale-46 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 5
    καλησπερα 

    προσπαθησα ν αγορασω χρυσο μεσω sms αλλα δεν εγινε κατι...
    εστειλα μνμ εκει που μου  ζητηθηκε 4 φορες αλλα τιποτα βγαζει αυτο και μενει εκει..

    ευχαριστω
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753

    Ο χρήστης vale-46 (GR1) είπε:
    καλησπερα
    εστειλα 3 sms  άλλα δεν έγινε κάτι
    αρχικά θα πρέπει να επικοινωνήσετε με τον πάροχο σας
  • vale-46 (GR1)vale-46 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 5
    καλησπερα

    εχω προβλημα με την αποστολη sms για αγορα χρυσου.

    αποστελω το μνμ στο 5 ψηφιο που ζηταει αλλα δεν γινεται κατι..

    πειτε μου τι κανω λαθος και δεν μπορω ν αγορασω χρυσο.. ευχαριστω

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο