Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

τροχός της τύχης

kkk2 (GR1)kkk2 (GR1) Αναρτήσεις: 37
επεξεργάστηκε 07.12.2019 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
Έγραψα τον κωδικό,εξαργύρωσα το κουπόνι,μου έβγαλε πως το εξαργύρωσα με επιτυχία αλλά στο παιχνίδι δεν τη πήρα.Έκανα ανανέωση αλλά πάλι τίποτα.Μετά βάζω τον κωδικό πάλι και μου βγάζει λανθασμένο.
Post edited by -NEMESIS- on
«13

Σχόλια

  • UserBalerisUserBaleris Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 27.04.2014
    εμενα δε με αφηνη καν να γραυω τον κοδικο και μου λεει"
    Πάροχος υπηρεσίας πληρωμών μη διαθέσιμοςΟ πάροχος υπηρεσίας πληρωμών που επέλεξες δεν είναι διαθέσιμος προς το παρόν. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά αργότερα ή επίλεξε άλλον πάροχο υπηρεσίας πληρωμών.

  • kkk2 (GR1)kkk2 (GR1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 27.04.2014
    Έκλεισα τον browser ,τον άνοιξα και μου την έδωσε τη μάρκα:)
  • kkk2 (GR1)kkk2 (GR1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 27.04.2014
    Όπως έγραψε, ξαναδοκίμασε.
  • georgia v. (GR1)georgia v. (GR1) Αναρτήσεις: 190
    επεξεργάστηκε 28.04.2014
    Για να καταλάβω ..... Σου εξαφανίστηκαν οι 2 μάρκες χωρίς να τις χρησιμοποιήσεις? Πόσες μάρκες είχες πριν έρθει ο τροχός και αν πας τώρα στα υπάρχοντα - εξοπλισμός, πόσες μάρκες έχεις? Αυτό που διάβασες στο φόρουμ ισχύει, αν γυρίσεις τόσες φορές τον τροχό συνεχόμενα σου δίνει δωρο 1 γύρο τζακ ποτ. Στην εικόνα φαίνονται τα δώρα με το τζακ ποτ (δεν είναι μόνο η άδεια χρυσού).

    monty-1.jpg
  • marinak2marinak2 Αναρτήσεις: 10
    επεξεργάστηκε 28.04.2014
    καλημέρα
    κάθε φορά που έρχεται ο τροχός σου δίνει μία μάρκα αν δεν τη χρησιμοποιήσεις μένει στα υπάρχοντά σου
    επίσης μάρκες βγάζουν και τα χωράφια όσο ο τροχός είναι στη φάρμα(εμένα συνήθως μου δίνουν τα λάχανα αλλά το πολύ να σου δώσει μία)
    αν θέλεις δεν παίζεις όταν έρχεται μέχρι να μαζέψεις 8 μάρκες και τότε γυρίζεις 8 φορές τον τροχό και σε βάζει να παίξεις στο τζακ ποτ εκεί είναι και η άδεια χρυσού
    έχει όμως κι άλλα δώρα δεν είναι σίγουρο ότι θα κερδίσεις άδεια χρυσού
    αν κατάλαβα καλά νόμιζες ότι αν δε γυρίσεις θα σου δώσει 8 μάρκες? σε κάθε επίσκεψη δίνει μία άρα περιμένεις 8 επισκέψεις αν έχεις υπομονή
  • ΡΑΠΑΝΑΚΙΑΣΡΑΠΑΝΑΚΙΑΣ Αναρτήσεις: 11
    επεξεργάστηκε 29.04.2014
    Πριν έρθει λοιπόν ο τροχός είχες μία μάρκα. Όταν ήρθε ο τροχός είχες δύο. Μία από πριν και μία καινούργια που σού έδωσε. Αυτό ήταν το δύο που έβλεπες στον τροχό, γιατί εκεί δείχνει το σύνολο που έχεις. Αν για παράδειγμα δεν είχες παίξει τη μία, την επόμενη φορά θα σου έδειχνε τρείς.
    Κατάλαβες;
  • Apostolos 34Apostolos 34 Αναρτήσεις: 837
    επεξεργάστηκε 12.06.2014
    ειχα 3 μαρκες για τον τροχο της τυχης!επαιξα τις 2 μαρκες κ μου εδωσε τροφες κ κοπρια!πατησα να παιξω κ την τριτη μαρκα κ γινε το εξης!ακουγοταν οτι γυριζε ο τροχος αλλα περιστροφη δεν εγινε κ μου εκλεψε την μαρκα!ειστε απαραδεκτοι ολοι οι συντελεστες αυτου του προβληματικου παιχνιδιου!στο μονο που ειστε καλοι ειναι να δημιουργειτε περισσοτερα προβληματα!συνεχιστε την κατηφορικη πορεια που ακολουθειτε κ θα στειλετε πολυ κοσμο σε αλλα παιχνιδια!
  • celestine (GR1)celestine (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 370
    επεξεργάστηκε 12.06.2014
    Αν κάνεις μια ανανέωση μήπως (λέω μήπως, χωρίς να είναι και σίγουρο, ε; ) σου δώσει εκ των υστέρων το δώρο που θα έπαιρνες; Ή μήπως σου ξαναεμφανίσει τη χαμένη μάρκα; Κάνε μια προσπάθεια, ποτέ δεν ξέρεις. Αλλιώς, υποστήριξη. Αυτοί νομίζω έχουν τον τρόπο να ελέγξουν την κίνηση του παιχνιδιού.
  • specia farmspecia farm Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 16.07.2014
    Χθες κερζισα στον τροχο της τυχης των διπλασιασμο και μια σημαια .
    Απο χθες δεν γινετε κανενας διπλασιασμος στους ΒΕ μου
    Επισης η σημαια δεν ειναι σταθερη δηλ οταν αλλαζω φαρμα αλλαζει και αυτη
    Ξερει κανεις να μου πει κατι για αυτο ?
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 17.07.2014
    specia farm έγραψε: »
    Χθες κερζισα στον τροχο της τυχης των διπλασιασμο και μια σημαια .
    Απο χθες δεν γινετε κανενας διπλασιασμος στους ΒΕ μου
    Επισης η σημαια δεν ειναι σταθερη δηλ οταν αλλαζω φαρμα αλλαζει και αυτη
    Ξερει κανεις να μου πει κατι για αυτο ?
    Κάνε ανανέωση για τον διπλασιασμό αν δεν λύνεται.
    Αν δεν λυθεί μετέπειτα κάνε μια αιτησούλα στην υποστήριξη απο εδω.
    Καλή Συνέχεια
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 17.07.2014
    Μπορει να ειναι καποιο προβληματάκι, κανε αν θες μια αιτηση στην υποστηριξη οπως ειπε και ο Πανος.
  • specia farmspecia farm Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 17.07.2014
    Εκανα αιτηση στην υποστηριξη και η απαντηση που πηρα ηταν οτι η αμοιβη ηταν μονο για 10 λεπτα
    Αν ειναι δυνατων βρε παιδια μας κοροιδευουν κιολας ?
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 18.07.2014
    Οι βαθμοί εμπειρίας μερικές φορές έχουν ένα ορισμένο χρονικό όριο όπως για παράδειγμα σήμερα ήρθε το γουρουνάκι στις φάρμες μας (για να παραδώσουμε τροφές γουρουνιών και κοτών με αντάλλαγμα +1 βαθμό εμπειρίας για 24 ώρες):
    3342bh2.png
  • poparaole (GR1)poparaole (GR1) Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 18.07.2014
    Πως γίνεται ρε παιδιά να είναι μόνο 10 λεπτά ο διπλασιασμός των βαθμών, αφού ο Ραφαήλ στην ανακοίνωση το λέει ξεκάθαρα :
    ομάδα αμοιβών (Θέση 51-500)
    Οι καλύτεροι 500 θα λαμβάνουν ένα μπόνους βαθμών εμπειριών για
    2 μέρες και φυσικά μία χάλκινη σημαία του Monty.

    Αν ήσουν μέσα στους 500 πρώτους που κέρδισαν την 3η ανταμοιβή, είμαι της άποψης να ξανά στείλεις στην υποστήριξη και να ρωτήσεις για ποιόν λόγο σου έδωσαν μόνο τα 10 λεπτά απ'τις 2 μέρες.
    Αν είναι δυνατόν θα μας τρελάνουν οι άνθρωποι;
  • specia farmspecia farm Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 19.07.2014
    Σχετικά με την διάρκεια του μπόνους, έχεις απόλυτο δίκαιο, ήταν λάθος μου.

    Προώθησα την αναφορά σου στην Ομάδα των Τεχνικών μας και μόλις με ενημέρωσαν ότι δεν προέκυψε απολύτως κανένα πρόβλημα στον λογαριασμό σου. Έλαβες κανονικά την συγκεκριμένη αμοιβή και το μπόνους ενεργοποιήθηκε κανονικά. Σε αυτό το σημείο, θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι ο πιο πιθανός λόγος που δεν παρατήρησες την αλλαγή είναι το γεγονός ότι αυτό το μπόνους προστίθεται αυτόματα στις πληροφορίες. Για παράδειγμα, εάν πριν μία παραγωγή βλέπεις ότι θα λάβεις 4 βαθμούς εμπειρίας, το μπόνους είναι ήδη συνυπολογισμένο.
    Αυτη ειναι η δευτερη απαντηση που πηρα
    Δεν ξερω τι να πω παιζουν με την νοημοσηνη μας
    Τελος παντον το παθημα μου εγινε μαθημα
    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια
  • 2farma222farma22 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 19.07.2014
    σημερα γυρησα τον τροχο και στο τζακ ποτ ενω κερδησα το σκιαχτρο μου εδωσε 2 σπορους ηλιοτροπιο γιατι αυτο? εχει και αλλος θεμα και τι κανουμε?
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 20.07.2014
    Είσαι σίγουρος ότι δεν ξαναγύρισες τον τροχό;
    Μπορεί να αγόρασες καταλάθως μια μάρκα για 360 χρυσό απο το καροτσάκι.
    Οπως και να έχει, κάνε ανανέωση σελίδας κι έπειτα αν δεις ότι δεν σου έχει πιστωθεί το διακοσμητικό στα υπάρχοντά σου, στείλε ένα αίτημα στην υποστήριξη απο
    εδω.
    Καλή Συνέχεια!
  • 2farma222farma22 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 20.07.2014
    γυρησα 8 φορες τον τροχο και μετα πηγα στο τζακ ποτ εκει ετυχα το διακοσμητικο σκιαχτρο
    αντι του σκιαχτρου ομως μου εδωσε 2 σπορους ηλιοτροπιο
  • 2farma222farma22 Αναρτήσεις: 13
    επεξεργάστηκε 21.07.2014
    ενταξει μιλησα στην υποστηριξει και λυθηκε το θεμα μπορει να κλειδωσει
  • simaf (GR1)simaf (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 28
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    σημερα ο τροχος της τυχης δεν δειχνει την καταταξη των παιχτων που το εχουν γυρισει. γυρισα οχτω φορες και δεν εχω πληροφοριση της θεσης μου.
  • sts.sts (GR1)sts.sts (GR1) Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    καλημερα και σε μενα δεν εχει εμφανιση την καταταξη, εμφανιζει -1, αν εχω γυριση το τροχο περισσοτερες απο 10 φορες
    θα μπορουσαμε να εχουμε καποια απαντηση
    ευχαριστουμε
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Γεια σας
    ναι το έχω δει και το έχω δώσει από το πρωί στο τεχνικό τμήμα για να το δει
    ελπίζω σύντομα να γίνει και να μην υπάρξουν προβλήματα με τις μάρκες που έχουν ήδη παιχτεί

    Φιλικά
  • manina (GR1)manina (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 31.01.2015
    σήμερα γύρω στις 4 το πρωί έπαιξα 8 μάρκες στον τροχο και με είχε βαθμολογία 156. Μετά από λίγο έδειχνε 0 σαν να μην έχω παίξει καμία μάρκα. Επίσης έδειχνε μηδενικά τα χρήματα του νησιού ενώ είχα 15 εκατ. και δεν με άφηνε να σπείρω. Βγήκα και ξαναμπήκα. Στο νησί εμφανίστηκαν τα χρήματα (το ξαναέκανε και πριν λίγο το ίδιο). Στον τροχό έπαιξα μία μάρκα και με πήγε κατάταξη 72. Τώρα που ξαναπήγα στον τροχο με δείχνει πάλι 0.

    Μπορείτε να δείτε τι συμβαίνει?
    ευχαριστώ θερμά,
    Μανίνα
  • farmiliar (GR1)farmiliar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 790
    επεξεργάστηκε 31.01.2015
    δες την απαντηση του νεμεσις στο θεμα για τα καυσιμα
  • manina (GR1)manina (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 31.01.2015
    pitsi5 έγραψε: »
    δες την απαντηση του νεμεσις στο θεμα για τα καυσιμα

    Ευχαριστω πολυ!!! Ελπίζω να λυθεί πριν λήξει ο τροχος...
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 31.01.2015
    Γεια σας ,
    κάθε φορά που κάνετε επανεκκίνηση σελίδας παρουσιάζεται το πρόβλημα στην κατάταξη και σας δείχνει 0 θέση μόλις δώσετε μία μάρκα σας δείχνει κανονικά
    Ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία , και ελπίζω για την οριστική λύση του προβλήματος .

    Φιλικά
  • kokobigf (GR1)kokobigf (GR1) Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 31.01.2015
    καλημερα
    εχω περιστρεψη το τροχο παρα πολλες φορες σημερα
    και γιατι πρεπει να βαζουμε μια μαρκα καθε φορα που θελουμε να δουμε σε ποια καταταξη ειμαστε;
    ειναι σωστό;
    ελπιζω να τατκοποιηθει πριν τη λιξη του διαγωνισμου
    ευχαριστω
  • Jannali (GR1)Jannali (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 02.02.2015
    Εχθές, μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο, με διαρκή ανανέωση είχα τη δεύτερη βαθμίδα,
    αφού τελείωσε ο χρόνος, ο τροχός εξακολουθούσε να βρίσκεται ακόμα εκεί...ξαναμπαίνω μέσα....η βαθμίδα μου ακόμα στο 2 ήταν, και ο χρόνος που μετρούσε δεν υπήρχε άλλο!
    Λίγο μετά μου έγινε απονομή της βαθμίδας 9


    Έχω γράψει είδη στην υποστήριξη αμέσως αλλά δυστηχώς δεν πήρα ακόμη απάντηση!
    Αν δεν είχα αγοράσει μάρκες ισως και να μην το άνοιγα το θέμα αλλά επειδή τις αγόρασα
    μου κάθεται στο λαιμό...


    και δεν τις αγοράζω με το μέτρο...πακέτα των 50 και προσφορές από τον Ομάρ!
    Απαράδεκτο τεχνικό σφάλμα που πληρώνεται με χρυσό
  • adrea (GR1)adrea (GR1) Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 16.02.2015
    Προχθές κερδισα στον τροχό 602.000 δολάρια και είχα ήδη 1.000.000 δολ δικά μου
    δηλαδή 1600000

    έκανα αγορά καυσίμων 24.000 επί 3 φορές και μια 48.000
    μόλις βγήκα απ τα καύσιμα μου αφαιρέθηκαν τα 600000 δολάρια

    έστειλα στην υποστήριξη αμέσως
    και η απάντηση που μου ήρθε σήμερα είναι:

    αγόρασα πολλαπλές φορέσ καύσιμα και έκανα αναβαθμίσεις

    Εγώ σας λέω ότι δεν ισχύει αυτό!

    πότε προλαβα μέσα σε 15 λεπτά και χωρίς τον ανάλογο χρυσό
    για να τελειώνω τις ανβαθμίσεις?
    Τι φταίμε εμείς αν υπάρχουν προβλήματα στα καύσιμα ή στην τεχνική δομή του παιχνιδιού

    Το διάβασα σε άλλα posts στο συγκεκριμένο thread

    Παρακαλώ πολύ κάντε κάτι
  • maraki36 (GR1)maraki36 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    κερδισα στο τζακ ποτ ενα δεντρο που λεγοταν σπιτι του αγροτη αλλα δεν το βρηκα ξερει κανεις γιατι?

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο