Αρχική Greek Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με την "Φάρμα Βίκινγκ"-φάρμα ζαχαρωτών-προσωρινές φάρμες νησιού

ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
Καλημέρα σας,

σε αυτό το θέμα μπορείτε να συζητήσετε για την νέα προσωρινή και θεματική φάρμα, την "Φάρμα Βίκινγκ"! Πληροφορίες για αυτή τη νέα φάρμα- γεγονός, μπορείτε να βρείτε εδώ!
και για την ευκολία σας όλες τις προσωρινές φάρμες νησιών

Φιλικά,
Ραφαήλ
Post edited by -NEMESIS- on
«1345

Σχόλια

  • eleni1978 (GR1)eleni1978 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 150
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Έγω δεν θα το ανοίξω .... δεν κάνω το ίδιο λάθος που έκανα με το νησί ....καλή επιτυχία σε όσους το ξεκινήσουν !!!!
    Θα περιμένω με ανυπομονησία τα σχόλιά τους και την κριτική τους.
  • bour (GR1)bour (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 94
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Αλλο ενα νησι λοιπον. Απλα τωρα η τρελλα παει στα βουνα! Τρελλαινομαι με το χωραφι που βγαζει ρεγγες! Χαχα!
    Περα απο την πλακα ομως, αν δεν το ξεκλειδωσω, θα συμπεριληφθουν και τα παραγωμενα εκει φρουτα/μουρα στο φορτωμα του καραβιου; Καλη η απορια μου ε;!!!:
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    και άλλη μια φορα πάλι από τα ίδια.... τόσες αντιδράσεις για τον νησί και.... στου κουφού την πόρτα....
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Πίκρααα...έχει ωραία διακοσμητικά,το χιονισμένο δάσος και πλατάνι..ότι πρέπει για χειμωνιάτικο ντεκόρ στις φάρμες!!!
    Αχχχ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να αποκτηθούν παρά μόνο να ανοίξει και αυτή η φάρμα;;; Κι αν ανοίξει, μετά φτου κι από την αρχή! Ανά μήνα, μια με το νησί θα βολοδέρνουμε και μιά με τους Βίκινγκς..!
    Τι να κάνω τώρα...;;
    c0314.gift1822.gif
  • Jenny19792Jenny19792 Αναρτήσεις: 125
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    μα γιατί τη βάλατε αυτή τη φάρμα τόσο σύντομα μπορείτε να μας εξηγήσετε??? αυτα τα event θελουν του κόσμου τα χρήματα. πρέπει να χαλάσεις πολλά εκκατομμύρια. ποτε να προλάβουν να μαζευτουν αφού τωρα τελείωσε το νησί???? για να χαλάσουμε χρυσό έγινε αυτό? αμ δε πρόκειται. ότι κάνουμε με τα χρήματα που διαθέτουμε, δε θα σκάσουμε κιόλας.
  • gregor68 (GR1)gregor68 (GR1) Αναρτήσεις: 184
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    εγω και στο νησι χωρις χρυσο επαιζα και μια χαρα τα πηγα και σε αυτο το ιδιο οτι βγει με οσα λεφτα πιστευω οτι μπορω να καταναλωσω.ουτε δραχμη παραπανω.μην παρασυρεστε και παιξτε συνετά
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    gregor68 έγραψε: »
    εγω και στο νησι χωρις χρυσο επαιζα και μια χαρα τα πηγα και σε αυτο το ιδιο οτι βγει με οσα λεφτα πιστευω οτι μπορω να καταναλωσω.ουτε δραχμη παραπανω.μην παρασυρεστε και παιξτε συνετά

    Ετσι ακρηβως!!!!!!!!!!!!
  • IsabellaOneIsabellaOne Αναρτήσεις: 66
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Ωραια τα γραφικα, δεν λεω, αλλα προσωπικα δεν το ανοιγω. Ας εβαζαν εξ αρχης τους Βικινγκ αντι για το νησι τη τελευταια φορα.
  • stratosskistratosski Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Θα ήθελα πραγματικά να ήξερα τι πίνουν και δεν μας δίνουν , αυτοί που σκέφτηκαν να βάλουν χωράφια που να παράγουν ρέγγες , σαρδέλες και λινάρι .
    Άφωνος
  • soulakontiii (GR1)soulakontiii (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 48
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ...
    ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΟΛΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!!
    ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ,
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΩΡΘΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ . ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΕΞΙΣΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΡΜΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΑ .ΑΛΛΑ ΠΟΥ? ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ
  • stratosskistratosski Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    soulakontiii2 έγραψε: »
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ...
    ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΟΛΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!!
    ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ,
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΩΡΘΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ . ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΕΞΙΣΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΡΜΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΑ .ΑΛΛΑ ΠΟΥ? ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ

    Σωστό σωστότατο
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    stratosski έγραψε: »
    Θα ήθελα πραγματικά να ήξερα τι πίνουν και δεν μας δίνουν , αυτοί που σκέφτηκαν να βάλουν χωράφια που να παράγουν ρέγγες , σαρδέλες και λινάρι .
    Άφωνος

    χαχαχαχα...αυτό όντως κι εμένα με ξεπερνάει!!
    10 στα 10 στην ιδέα,πάει για πολλά Όσκαρ!!
    m1257.gif

    Δεν σου θυμίζει το τραγούδι του Νταλάρα..« καράβια βγήκαν στη στεριά» ;; χαχα..εμείς το πάθαμε κι αυτό!!

    ..σααααρδέλες βγήηκαν στη στεριάα και πιάσανεεε τα όοορηηη!!
    m0139.gifm0139.gif
  • ευαα2ευαα2 Αναρτήσεις: 236
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    ...δεν θελω να παιξω αυτο το νησι .....γιατι δεν υπαρχει επιλογη εξοδου ?.....!!! τωρα ειμαι αναγκασμενη να το εχω 30 ημερεσ
  • Jenny19792Jenny19792 Αναρτήσεις: 125
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    gregor68 έγραψε: »
    εγω και στο νησι χωρις χρυσο επαιζα και μια χαρα τα πηγα και σε αυτο το ιδιο οτι βγει με οσα λεφτα πιστευω οτι μπορω να καταναλωσω.ουτε δραχμη παραπανω.μην παρασυρεστε και παιξτε συνετά

    κι εγω χωρίς χρυσό έπαιζα και το ολοκληρωσα και τωρα και την προηγούμενη φορά. απλά το είπα γιατί τη συγκεκριμενη χρονική στιγμή που το έφεραν δεν έχουμε προλάβει να μαζέψουμε χρήματα για να μπορέσουμε να ανταπεξέρθουμε, χωρια ότι είναι και γιορτες και εκ των πραγμάτων λιγοστεύει ο χρόνος που μπορούμε να ασχοληθουμε. και αφου δε ξέρουμε και τι μας περιμένει για να υπάρχει μία προετοιμασία δε θα μπορέσουμε να κάνουμε πολλά. είπαμε να διασκεδάζουμε με το παιχνίδι όχι να μας αγχωνει και να τρεχουμε σαν τους παλαβους να προλάβουμε. δε το βλεπουν αυτό?
  • eytyxia_23 (GR1)eytyxia_23 (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Έλεος ρε παιδιά έχουν μείνει όλες οι φάρμες πίσω με το ζόρι μαζεύουμε για μια αναβάθμιση και τα δίνουμε όλα στο νησί...Από τότε που ξεκίνησε το νησί δεν θέλω ούτε να ανοίξω,αυτό που θα καταφέρετε είναι να κλείσουμε το παιχνίδι και να μη ξαναπαίξουμε...
  • Jenny19792Jenny19792 Αναρτήσεις: 125
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    και μήπως καποιος να είχε την ευγενή καλοσύνη να μας πει που είναι τα κρυμμένα διακοσμητικά? γιατί είδα στην κατάταξη ότι αρκετοι έχουν προχωρήσει τη νεα φάρμα. υπάρχουν και που είναι? όποιος ξερει ας μας ενημερώσει. ευχαριστω εκ των προτέρων.
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Tο θέμα με τους Βίκινγκς ήρθε απλά σαν ιδέα από τον βορρά...όπως το καλοκαιρινό νησί ήρθε σαν ιδέα από τον νότο.
    Η ερώτηση είναι γιατί να κάνουμε ακριβώς το ίδιο πράγμα με διαφορετικό θέμα?..δηλαδή στο καλοκαιρινό νησί μαζεύαμε πορτοκάλια..στο νησί των Βίκινγκς μαζεύουμε λινάρια. Οι χρόνοι είναι ακριβώς ίδιοι και όλα είναι ίδια!
    Το θεωρώ χαζό το όλο σκηνικό...αυτά τα events θα πρέπει με κάποιο τρόπο να σταματήσουν. Δεν έχουν να προσφέρουν κάτι καινούριο από θέμα τρόπο παιχνιδιού στο γενικό σύνολο του παιχνιδιού...από την άλλη ο στάβλος με τα άλογα έχει να προσφέρει κάτι καινούριο στον τρόπο του παιχνιδιού..αλλά και εκεί με τον τρόπο που το έχουν συνδέσει με τα νησιά και το καράβι το ΓΕΙΩΣΑΝ!
    Το bigfarm πρέπει να σκέφτεται να κρατήσει πολλούς παίχτες στο παιχνίδι χαλώντας λίγο χρυσό και όχι να τους διώξει όλους και να μείνει 3 και ο κούκος που όντως χαλάνε πολύ χρυσό,που έτσι και αλλιώς αυτούς θα τους είχε.
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Όλα τα αγαθά που θα χρησιμοποιούνται στο θερμοκήπιο και θα σχετίζονται με την φάρμα Βίκινγκ (μούρα και αγριοτριαντάφυλλα) θα απαιτούνται για να γεμίσετε την πέμπτη και έκτη υποδοχή του πλοίου, εάν ξεκλειδώσετε την φάρμα Βίκινγκ. Τα τροπικά φρούτα δεν θα χρειάζονται μέχρι να ξεκλειδώσετε και πάλι την φάρμα του Νησιού!


    Η απορία μου είναι : αν ανοίξουμε την φάρμα Βίκινγκ όταν περάσουν οι 30 μέρες τι θα ζητάει το καράβι??χειμερινούς και καλοκαιρινούς?
    και αν δεν την ανοίξουμε θα ζητάει μόνο τους καλοκαιρινους σπόρους??
    ή θα ζητάει σπόρους ανάλογα με την φάρμα που ανοίγουμε κάθε φορα??

    και το χειρότερο : με ποια σειρά θα έρχονται? δηλ μόλις τελειώνει νησί θα έρχονται βίκινκγ?? που θα βρούμε τόσα χρήματα????
  • eleni1978 (GR1)eleni1978 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 150
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    elektra 20112 έγραψε: »
    Όλα τα αγαθά που θα χρησιμοποιούνται στο θερμοκήπιο και θα σχετίζονται με την φάρμα Βίκινγκ (μούρα και αγριοτριαντάφυλλα) θα απαιτούνται για να γεμίσετε την πέμπτη και έκτη υποδοχή του πλοίου, εάν ξεκλειδώσετε την φάρμα Βίκινγκ. Τα τροπικά φρούτα δεν θα χρειάζονται μέχρι να ξεκλειδώσετε και πάλι την φάρμα του Νησιού!



    Δεν άνοιξα τους Βίκινγκ (και ούτε θα τους ανοίξω) όμως με βάση αυτό που λες σκέφτομαι τι θα είχε συμβεί αν θα τους είχα ανοίξει ....αν καταλαβαίνω καλά αν θα είχα ανοίξει τους Βικινγκ θα μου ζητούσε το καράβι τα καινούργια προιόντα και όχι τα καλοκαιριν δηλαδή ένα σωρό ειδικούς σπόρους νησιού και 50.000 -60.000 καλοκαιρινά φρούτα που έχω στις αποθήκες μου τι θα γινόντουσαν ?? θα περίμενα πότε θα ξαναέρθει το νησί για να μου τα ζητήσει θα τα είχα να κάθονται και απο την άλλη θα μου έλειπαν τα χειμωνιάτικα φρούτα και δεν θα μπορούσα να διώξω γεμάτο το καράβι μέχρι να μαζέψω σπόρους ???? Φωστήρες είναι αυτοί που το σκέφτηκαν μπράβο τους !!!!!! έχουμε που έχουμε μείνει 3 και ο κούκος στο παιχνίδι μετά και απο αυτό βλέπω να φεύγουν και οι τρεις και να μένει ο κούκος
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Δεν το λέω εγώ...από την ανακοίνωση το πήρα και εξέφρασα την απορία μου...ούτε εγώ την άνοιξα..δεν έχω βέβαια τόσους σπόρους στην αποθήκη μου αλλά και πάλι καλύπτομαι από το να ανοίξω άλλη φάρμα..

    τι μας ανακατεύουμ με 2 φάρμες αντί να βάλουν 1 μόνιμη? το ραντσο εξάλουν δεν έχει και έσοδα..μονο έξοδα κάνουμε για πέταλα και γέμισμα καραβιου..
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    και κάτι ακόμα αφού αν τώρα δεν ανοίξω τους Βίκινγκ δεν θα μουζητάει τους νεους σπόρους και μετά αν δεν ανοίξω ούτε το νησί όταν ξανάρθει δεν θα μου ζητάει καθόλου το καράβι σπόρους?
  • eleni1978 (GR1)eleni1978 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 150
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    elektra 20112 έγραψε: »
    και κάτι ακόμα αφού αν τώρα δεν ανοίξω τους Βίκινγκ δεν θα μουζητάει τους νεους σπόρους και μετά αν δεν ανοίξω ούτε το νησί όταν ξανάρθει δεν θα μου ζητάει καθόλου το καράβι σπόρους?

    Καλή ερώτηση αυτή , μακάρι να μην ζητάει καθόλου τα 2 τελευταία κουτάκια ,αυτό θα είναι το ιδανικό για όλους εμάς που δεν μας αρέσει να αγοράζουμε ξανά και ξανά τα ίδια οικόπεδα να γκρεμίζουμε ξανά και ξανά τα ίδια πουρνάρια να χτίσουμε ξανά τις ίδιες εγκαταστάσεις. Όμως αυτό μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό.

    Την ανακοίνωση δεν την είχα διαβάσει.
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    η λογική αυτό λέει..αλλά σιγά ..σίγουρα θα ζητάν σπόρους με βάση το ποία είχαμε ανοίξει τελευταία φορά έτσι ώστε έστω και σπάνια να αναγκαζόμαστε να παίξουμε 1 από τις 2.. αλλά να πω την αλήθεια προτιμώ το νησί που το ξέρω και με 3-4 μύρια είμαι άνετη...
  • IsabellaOneIsabellaOne Αναρτήσεις: 66
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    elektra 20112 έγραψε: »
    και κάτι ακόμα αφού αν τώρα δεν ανοίξω τους Βίκινγκ δεν θα μουζητάει τους νεους σπόρους και μετά αν δεν ανοίξω ούτε το νησί όταν ξανάρθει δεν θα μου ζητάει καθόλου το καράβι σπόρους?

    Καρπους που συνδεοντε με το νησι θα σου τους ζηταει ειτε το ανοιξεις την επομενη φορα ειτε οχι. Κι αυτο επειδη εχει ενεργοποιηθει αυτη η δυνατοτητα για το καραβι ωστε να σου ζηταει τροπικα φρουτα. Αν δεν ανοιξεις ομως τους Βικινγκς (δηλ αν δεν ενεργοποιησεις τη συνδεση Βικινκς-Καραβι), μαλλον δεν θα σου ζητησει τους καρπους που σχετιζοντε με αυτους. Ευελπιστω τουλαχιστον. Θα δειξει. Προσωπικα δεν ανοιξα τη συγκεκριμενη φαρμα και αναμενω...
    Ετσι πιστευω οτι λειτουργει, αλλα και παλι, ισως να κανω λαθος.
  • stratosskistratosski Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    kgflfe έγραψε: »
    Tο θέμα με τους Βίκινγκς ήρθε απλά σαν ιδέα από τον βορρά...όπως το καλοκαιρινό νησί ήρθε σαν ιδέα από τον νότο.
    Η ερώτηση είναι γιατί να κάνουμε ακριβώς το ίδιο πράγμα με διαφορετικό θέμα?..δηλαδή στο καλοκαιρινό νησί μαζεύαμε πορτοκάλια..στο νησί των Βίκινγκς μαζεύουμε λινάρια. Οι χρόνοι είναι ακριβώς ίδιοι και όλα είναι ίδια!
    Το θεωρώ χαζό το όλο σκηνικό...αυτά τα events θα πρέπει με κάποιο τρόπο να σταματήσουν. Δεν έχουν να προσφέρουν κάτι καινούριο από θέμα τρόπο παιχνιδιού στο γενικό σύνολο του παιχνιδιού...από την άλλη ο στάβλος με τα άλογα έχει να προσφέρει κάτι καινούριο στον τρόπο του παιχνιδιού..αλλά και εκεί με τον τρόπο που το έχουν συνδέσει με τα νησιά και το καράβι το ΓΕΙΩΣΑΝ!
    Το bigfarm πρέπει να σκέφτεται να κρατήσει πολλούς παίχτες στο παιχνίδι χαλώντας λίγο χρυσό και όχι να τους διώξει όλους και να μείνει 3 και ο κούκος που όντως χαλάνε πολύ χρυσό,που έτσι και αλλιώς αυτούς θα τους είχε.

    Ακριβώς έτσι είναι
    άμεση αναθεώρηση αυτών των δύο μηνιαίων εβεντ
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    και οκ ανοίγω λέμε τωρα την νέα φάρμα..τελειώνει το εβέντ..τι θα ζητάει?? χειμερινούς μέχρι να έρθει το νησί και αν θελώ το ενεργοποιώ τότε?
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Επεξεργάζομαι το σχόλιο,γιατί έκανα λάθος όσον αφορά το ότι το καράβι ζητάει τους καινούργιους σπόρους,είτε ανοιχτεί η φάρμα Βίκινγκ, είτε όχι,αλλά δεν έκανα λάθος ότι το καράβι ζητάει από την πρώτη μέρα καινούργιους σπόρους,πριν ακόμα μαζευτούν από την καινούργια φάρμα...
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    Αγαπητοί Συμπαίκτες καλησπέρα σας

    Βάζοντας και το σημερινό θέμα με τους Βίκινγκς η εταιρεία αποδεικνύει περίτρανα ότι δεν ενδιαφέρεται για παίκτες που θέλουν να περάσουν ευχάριστα λίγο από τον ελεύθερο χρόνο τους αλλά ενδιαφέρεται να έχει παίκτες που θα είναι στο παιχνίδι 24 ώρες το 24ωρο και 7 μέρες την εβδομάδα.

    Μετά λύπης μου ανακοινώνω στην εταιρεία (όχι ότι την ενδιαφέρει κιόλας) ότι σταματάω το παιχνίδι όπως το θεωρούν αυτοί. Φυσικά σταματάω και την αγορά χρυσού. Αρκετά χρήματα (εν γνώση μου φυσικά) τους έδωσα. Θα μπαίνω 10-15 λεπτά θα σπέρνω τις 3 φάρμες και τέλος. Ούτε άλογα ούτε καράβι ούτε τροχούς ούτε σπόρους ούτε ιβέντ ούτε νησί ούτε Βίκινγκς.

    Αφού δεν καταλαβαίνουν την έννοια της λέξης παιχνίδι (αντικείμενο ευχαρίστησης - διασκέδασης - ψυχαγωγίας και ενίοτε άσκησης και μάθησης) ας πρόσεχαν.

    Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν με τους ρυθμούς που θέλει η εταιρεία.

    Καλές γιορτές να έχετε εσείς και οι οικογένειες σας.
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    το καράβι ΔΕΝ ζητάει νέους σπόρους αν δεν ανοίξουμε καθόλου τη νέα φάρμα.. το λέω επίσημα γιατί δεν την άνοιξα το καράβι ήρθε και ζητούσε ΜΟΝΟ τους καλοκαιρινούς.
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 17.12.2014
    elektra 20112 έγραψε: »
    το καράβι ΔΕΝ ζητάει νέους σπόρους αν δεν ανοίξουμε καθόλου τη νέα φάρμα.. το λέω επίσημα γιατί δεν την άνοιξα το καράβι ήρθε και ζητούσε ΜΟΝΟ τους καλοκαιρινούς.

    Ναι ναι...έχεις δίκιο...!! Έκανα λάθος!
Sign In to comment.