Αρχική Greek Ιδέες, έπαινοι και κριτική

πρωτάθλημα συνεταιρισμών - συγχαρητήρια -επινίκια

μαγδαλο (GR1)μαγδαλο (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 11
επεξεργάστηκε 07.03.2017 σε Ιδέες, έπαινοι και κριτική
Θα ηθελα να συγχαρω το φοβερο διδυμο .........για την ΑΞΙΑ νικη τους...χαχαχα...με την μικρη διαφορα απο μενα 1500-2000 περιπου βαθμους που επαιξα μονος ολη την εβδομαδα εγω και δυο τοθς ολη μερα ολη την εβδομαδα... Μ
Συγχαρητηρια λοιπον για την πιο δικαιη νικη όλων των αποστολών να την χαιροντε και οι δυο του ιδιου συν/σμου. Α και κατι αλλο εφοσον ηταν φτιαχτο γτ ρε οαιδια τοση διαφορα απο τον 3ο? Δεν θα σας πιστεψουν,,,, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Και κατι ακομα, ...... που θα εισαι μεταα απο 1-2 βδομαδες? Εχω αυτηνντην απορια...
Φιλια σε ολους τους παιχτες τιυ παιχνιδδιου και πιστευω να καταλαβαω τι παιχτηυκε αυτηνν την βδομαδα
Post edited by -NEMESIS- on
«137

Σχόλια

  • tzoul (GR1)tzoul (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 31.10.2013
    καλημέρα σας.
    είναι απαράδεκτο!
    είναι άδικο να συναγωνίζεσαι στις αποστολές με άλλους παίκτες που βρίσκονται σε (πολύ) μεγαλύτερο επίπεδο. βρίσκομαι στο επίπεδο 38 και ο πρώτος στην αποστολή είναι στο επίπεδο 48. ότι και να κάνω δεν μπορώ όχι να τον περάσω αλλά ούτε και να τον φτάσω.αν κατάλαβα καλά σε κάθε αποστολή αναφέρεται ότι θα παίξεις με παίκτες που έχουν περίπου το ίδιο επίπεδο με εσένα. δεν ξέρω αν αυτό γίνεται επειδή δεν υπάρχουν συμμετοχές ώστε να συμπληρωθεί η δεκάδα αλλά αν είναι έτσι θα μπορούσαν να κατεβάσουν τον μέγιστο αριθμό συμμετεχόντων.
    Post edited by tzoul (GR1) on
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    Αγαπητε φιλε μαγδαλο γιατι τοση πικρα?Μην ξεχνας οτι την περασμενη εβδομαδα ετρεχε το ιβεντ με της αποστολες των συν/μον.Εκαναν μια τακτικη για να παρουν οσους περισοτερους ποντους για τον συν/μο τους.Κακο ειναι?Επαιξαν με συστημα και μπραβο τους!Το καλο και το εξυπνο πρεπει να επιβραβέβεται απο ολους/ες μας.
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    Τι λέει βρε φίλε;; Μύγα σε τσίμπησε ή έφαγες βαριά απόψε;; Πότε παίξαμε μαζί σε αποστολή συνεταιρισμών και μάλιστα φτιαχτή;; Ποιός είναι ο Στράτος;;
    Τι θέλει να πει ο ποιητής με όλο αυτό το αλαμπουρνέζικο;;
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    semeli32 έγραψε: »
    Τι λέει ρε φίλε;; Μύγα σε τσίμπησε ή έφαγες βαριά απόψε;; Πότε παίξαμε μαζί σε αποστολή συνεταιρισμών και μάλιστα φτιαχτή;; Ποιός είναι ο Στράτος;;
    Τι θέλει να πει ο ποιητής με όλο αυτό το αλαμπουρνέζικο;;

    ΧΑΧΑΧΑ υπαρχει και αλλη σεμελη με ελληνικα.Δεν εισαι μονο εση!
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 20.09.2015


    Μην το βλεπεις ετσι!Εισαι λαθος.Επαιξαν εξυπνα για τον συν/μο τους.Και με τον τροπο αφτο εδωσαν μεγαλη βοηθεια στα μικροτερα επιπεδα στα μελη που ειναι στον συν/μο τους.
    Post edited by -NEMESIS- on
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    GuestΦιφι έγραψε: »
    ΧΑΧΑΧΑ υπαρχει και αλλη σεμελη με ελληνικα.Δεν εισαι μονο εση!

    Ααααααα χαχαχα...b0226.gifb0226.gifb0226.gif...ναι ναι...τώρα θυμήθηκα πως την είχα δει κάπου το περασμένο καλοκαίρι!!
    Οκ..γράψε mistake ....αλλά εδώ που τα λέμε βρε Μαγδάλο..πως κάνεις έτσι;; ας πάρει και κανάς άλλος την πρωτιά βρε φίλε..δεν γεννήθηκε για σένα,ούτε σου ορκίστηκε αιώνια πίστη...m0136.gif
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    Εντάξει,σε καταλαβαίνω,είναι σπαστικό να παίζει ο άλλος με χρυσό (δεν μιλάω για τους συγκεκριμένους παίκτες,που δεν τους ξέρω,αλλά γενικά),αλλά και πάλι,αφού δίνεται αυτή η δυνατότητα από το παιχνίδι,δεν είναι παράνομο..ούτε φτιαχτό,όπως είπες. Επαιξαν με τακτική και κέρδισαν,απλά..
    Μην ξεχνάς, όπως είπε και η Φίφι,πως ήταν και το event των συνεταιρισμών την προηγούμενη εβδομάδα,οπότε ήταν η ισχύς εν τη ενώσει..γιατί άλλο να παίζεις ως μονάδα κι άλλο ως συνεταιρισμός.
    Ἀρα τζάμπα χαλάς τη ζαχαρένια σου..κι αφού σε ενδιαφέρει τόσο η πρωτιά,ιδού πεδίον δόξης λαμπρό αυτή την εβδομάδα, που θα παίζουμε πάλι μόνοι μας..
  • jennyxe2 (GR1)jennyxe2 (GR1) Αναρτήσεις: 40
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    Μαγδάλο καλησπέρα. Δεν λέω ότι έχεις άδικο όσο αφορά το χρυσό αλλά συμφωνώ ένας συνεταιρισμός να ενώνει τις δυνάμεις του και μάλιστα όταν τρέχει event. Και όπως είπαν και τα κορίτσια βοήθησαν και τους υπόλοιπους με τα δώρα. Αλίμονο σε αυτούς που δεν μπορούν να συνεννοηθούν στους συνεταιρισμούς τους.
  • elektra 2011 (GR1)elektra 2011 (GR1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 15.12.2014
    Συγγνώμη αν κάνω λάθος αλλά εσύ τόσο καιρό δεν ήσουν στην πρώτη θέση (δεν είμαι σίγουρη)? τότε εμείς τι θα έπρεπε να σκεφτούμε? οκ οι αποστολές είναι άδικες με τον τρόπο που γίνονται και αυτό το λέμε πάρα πολύ καιρό όμως είναι έτσι και άμα θέλουμε παίζουμε , δεν μας υποχρεώνει κανέις...εγώ προσωπικά δεν παίζω παρά μόνο όταν έχει το εβέντ για να βοηθηθεί η ομάδα από κει και πέρα μου ναι εντελώς αδιάφορες όπως και σε αρκετούς και ίσως γιαυτό δεν βρίσκεις άλλα άτομα να διαγωνιστείς...και πώς βλέπεις ότι παίζουν μαζί από τη στιγμή που λές ότι παίζεις μόνος?
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 16.12.2014
    Γεια σας,

    θα ήθελα να σας παρακαλέσω να είστε πολύ πιο προσεκτικοί από εδώ και στο εξής στο πώς μιλάτε και συμπεριφέρεστε ο ένας στον άλλον. Σας ευχαριστώ που δεν βρίζετε στο φόρουμ, αλλά θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ούτε τα ειρωνικά σχόλια, οι προσωπικές επιθέσεις και κοροϊδίες επιτρέπονται.

    Το θέμα κλείνει και σας παρακαλώ να μην ανοιχτούν παρόμοια θέματα ξανά.

    Φιλικά,
    Ραφαήλ
  • elel3 (INT1)elel3 (INT1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 18.01.2015
    Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον ειδικό, πως είναι δυνατον να ξεκινησε το πρωτάθλημα και να εχω παίχτη της ομάδας μου να παίζει μόνος!!
    Δεν υπάρχουν αντίπαλοι γι αυτόν?
    Post edited by elel3 (INT1) on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 16.01.2015
    Γεια σας ,
    είναι ένα θέμα που μου το έχουν θέσει και άλλοι παίκτες και έχει συζητηθεί και στο παρελθόν .
    Σήμερα το ξανά έδωσα στην διαχείριση , το γνωρίζουν και θα το κοιτάξουν για να λυθεί .
    Κάτι άλλο δεν έχω αυτή την στιγμή για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω άμεσα .

    Φιλικά
  • elel3 (INT1)elel3 (INT1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 18.01.2015
    Ευχαριστώ πολύ!!
  • royla.mariaroyla.maria Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    XAXAXAXAXA
    ΠΑΝΤΑ ΝΙΚΕΣ!!! :thumbup:
  • PlayerHhhhhhh (GR1)PlayerHhhhhhh (GR1) Αναρτήσεις: 51
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Σήκωσε το το τιμημένο !!!!!!
    Δε μπορώ δε μπορώ να περιμένω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • elenq (GR1)elenq (GR1) Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Μπραβο μας !
    Συγχαρητηρια σε ολους τους απιθανους !
  • raniakar2 (GR1)raniakar2 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    τελικα ειμαστε μεγαλοι παιχτες και με τον καλυτερο αρχηγο.μπραβο μας
  • aposperitis1 (GR1)aposperitis1 (GR1) Αναρτήσεις: 47
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    συγχαρητηρια σε ολη την ομαδα που εδειξε πνευμα ομαδικοτητος και εκανε το ακατορθωτο δεδομενο.μπραβο μεγαλο μπραβο αξιζει σαυτην την ομαδα των 34 μελων
  • joplena (GR1)joplena (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 20
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλη την ομαδα μας:love:
    Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατι δεν χρειάστηκε να χλευάσουμε ούτε να κοροίδεψουμε κανέναν!!!!!!!!
    Και ναί λοιπόν αυτή είναι η ομάδα μας!!!
    Μπράβοοοοο μας!!!!!!!!!
    Λυπάμαι που πορώσαμε κάποιους... και ένιωσαν άσχημα... αλλά τι να κάνουμε???Είμαστε Απίθανοι!!!!!:thumbup: :thumbsup:
  • manina (GR1)manina (GR1) Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Μπράβο σε όλους!!!!!!!!!! Ενας πολύ όμορφος αγώνας γεμάτος ομαδικότητα!!!!!!!!! Ευχαριστούμε Στράτο για το στιβαρό συντονισμό!!!!!!! Μας προάγεις πάντα!!!!! ;):thumbup:
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Γεια σας
    συγχαρητήρια τόσο από εμένα προσωπικά όσο και από την ομάδα της υποστήριξης και συντονισμού του big farm για την επιτυχία σας .
    Πάντα νίκες και επιτυχίες

    Φιλικά
  • tasou5 (GR1)tasou5 (GR1) Αναρτήσεις: 30
    επεξεργάστηκε 22.01.2015
    τα συγχαρητηρια μου κι απο μενα!! μπραβο σας παιδια!!

    παντα τετοια....!!!!!!!

    ωραιο το κυπελλο!!!
  • tasou5 (GR1)tasou5 (GR1) Αναρτήσεις: 30
    επεξεργάστηκε 22.01.2015
    καλησπερα περα για περα!!!

    αγαπητοι μου συμπαιχτες/τριες! θα ηθελα να σας δωσω τα συγχαρητηρια μου για την προσπαθεια που καναμε ολοι μαζι!!

    το κυπελλο δεν το πηραμε αλλα δεν πειραζει..... την επομενη φορα!!!!

    ο συναγωνισμος ηταν μεγαλος αλλα τα καταφεραμε! με τ ομαδικο πνευμα που μας διακρινει!

    επισης να δωσω τα συγχαρητηρια μου και στους υπολοιπους συν/μους και σε οποιους πηρανε και το κυπελλο!!

    ΤΑ ΚΑΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ σας χαιρετουν και σας κλεινουν και το ματι!!

    παντα τετοια παιδια!!!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 22.01.2015
    Γεια σας ,
    θα ήθελα να ευχαριστήσω όλες τις ομάδες και όλους τους παίκτες για την συμμετοχή στην δοκιμασία συνεταιρισμών , η συμμετοχή σας ξεπέρασε κάθε προηγούμενο και κάθε προσδοκία .
    Να δώσω συγχαρητήρια στις ομάδες που κατατάχθηκαν στις 10 πρώτες θέσεις και στους παίκτες τους για την προσπάθεια που κατέβαλαν , και φυσικά ιδιαίτερα συγχαρητήρια και πολλά μπράβο στην πρώτη ομάδα και τα μέλη της για την νίκη τους σε ένα τόσο απαιτητικό διαγωνισμό .
    Και πάλι πολλά πολλά ευχαριστώ και πολλά μπράβο σε όλους σας από όλη την ομάδα του Big farm
    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 13.02.2015
    Γεια σας ,
    θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου , να ευχαριστήσω όλους όσους πήραν εμέρος στον διαγωνισμό ΤΟΥ Αγίου Βαλεντίνου και να συγχαρώ τους νικητές
    Φιλικά
  • fafoytisfafoytis Αναρτήσεις: 31
    επεξεργάστηκε 01.03.2015
    με απόλυτη κατανόηση στην ανάγκη να πανηγυρίσουν κάποιοι παίκτες θα πρότεινα την δημιουργία νέας ενότητας,την ενότητα επιτυχίες κ στόχοι.
    με μπερδεύει όταν μπαίνω στο ''ιδέες έπαινοι κ κριτική'' κι αντί για κάτι ανάλογο διαβάζω για νίκες πρ ωτιές κι άλλα άσχετα.
    σε κάθε περίπτωση είναι σεβαστό κ το λέω δίχως ίχνος ειρωνίας το να θέλουν κάποια παιδιά να το γιορτάσουν κ να το φωνάξουν ακόμα.
    είναι παιχνίδι σε κάθε περίπτωση κι η κατάκτηση της νίκης η του στόχου φέρνει χαμόγελα.
    Post edited by fafoytis on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 01.03.2015
    Γεια σας ,
    Να εξηγήσω ότι ο σχεδιασμός του φόρουμ είναι ο ίδιος για όλες τις χώρες όπου παίζετε το παιχνίδι και ότι οποιαδήποτε αλλαγή σε αυτό στον Ελληνικό server , θα πρέπει να γίνει και παντού και το αντίθετο .
    Επίσης ο πανηγυρισμός μιας ομάδας , σωστά ανοίγεται σε αυτή την κατηγορία , γιατί είναι έπαινος στην ουσία , του αρχηγού προς τα μέλη – παίκτες της ομάδας του όπως και θα μπορούσε να δημιουργηθεί και σαν θέμα και στην κατηγορία « διάφορα» και στην κατηγορία «συνάντηση συνεταιρισμών » .
    Για τους παραπάνω λόγους , αν και θα μεταφέρω την ιδέα σου , θεωρώ τεχνικά και λειτουργικά πολύ δύσκολο να υλοποιηθεί
    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 01.03.2015
    Γεια σας ,
    θα ήθελα και εγώ να σας συγχαρώ για την επιτυχία σας , τόσο προσωπικά , όσο και εκ μέρους όλης της ομάδας διαχείρισης και συντονισμού για την προσπάθεια σας .
    Επίσης θα ήθελα να παρακαλέσω , στα θέματα που έχουν ανοιχτοί για πανηγυρισμούς και συγχαρητήρια μεταξύ παικτών για το τουρνουά αποστολών ομάδων , όσοι θέλουν να δημοσιεύσουν απάντηση να το κάνουν μόνο για αυτό τον λόγο και όχι για άλλα θέματα και δημιουργία αντιπαραθέσεων
    Σας ευχαριστώ και πάλι μπράβο σας
    Φιλικά
  • Alena Lili2Alena Lili2 Αναρτήσεις: 113
    επεξεργάστηκε 23.03.2015
    Καλημέρα στους συντονιστές και υπεύθυνους του παιχνιδιού Ήθελα να σας συγχαρώ για την ιδέα σας να μπορούμε να αναβαθμίζουμε τα διακοσμητικά μας Είναι κάτι που πραγματικά αξίζει πολύ, έξυπνο και εξυπηρετικό Κάποιοι γκρινιάζουν ότι χαλάνε πολλά διακοσμητικά για λίγους πόντους Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα Είχα στην αποθήκη μου πολλά άχρηστα διακοσμητικά που μόνο χώρο έπιαναν Τώρα έπιασαν τόπο Π.Χ. Το τρακτέρ μου που λόγο μικρής χαράς δεν μπορούσα να το βάλω στην φάρμα μου τώρα επί τέλους το έχω και το καμαρώνω Πραγματικά ήταν πολύ καλή κίνηση από όλους σας συγχαρητήρια ξανά σε όλους σας Καλή συνέχεια και πάντα τέτοια :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::thumbup::rolleyes:
    Ερώτηση μόνο το τηλεσκόπιο δεν αναβαθμίζετε γιατί αυτό Είναι πταίσμα αλλά να μου λυθεί η απορία
    Post edited by Alena Lili2 on
  • rena40 (GR1)rena40 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 83
    επεξεργάστηκε 20.03.2015
    Εύγε κι απο εμένα...!
    Συγχαρητήρια ,πολύ καλή κίνηση και για το άδειασμα της αποθήκης και για τους χώρους που μπορούμε να κερδίσουμε στις φάρμες μας βάζοντας κι άλλες παραγωγές..Θερμά συγχαρητήρια:thumbup::thumbup::thumbup:
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.