Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

O Λεστερ το σκασε!!

Πριν απο δυο μερες ειχε ερθει ο λεστερ και μου ζητουσε να δωσω 10 αντικειμενα για να μου κανει προσφορα το ποσο χρυσο πρεπει να ξοδεψω.
Τα μαζεψα,τα εδωσα αλλα ο λεστερ την <<κοπανησε>> και δεν εδωσε προσφορα για χρυσο που πρεπει να ξοδεψω και να μου τον γυρισει πισω,εγινε κατι με το συγκεκριμενο ιβεντ?

                                                                                            ΑlekosManager

Σχόλια

  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή
    Σας ζητάει  να ολοκληρώσετε  10 συμβόλαια με τους εργάτες που έρχονται έξω από την οργανική σας αγορά και σας ζητάνε διάφορα προϊόντα που αν τους τα δώσετε (ολοκληρώσετε δηλαδή την συμφωνία) σας  δίνουν αντίστοιχα $ παιχνιδιού .
    Ο Λέστερ σας ζητάει να ολοκληρώσετε 10 τέτοια συμβόλαια και τότε θα σας κάνει μία προσφορά
    όταν τα ολοκληρώσετε που είναι ι

    • ή 25.000$
    • ή σας κάνει μία προσφορά με χρυσό , να ξοδέψετε ένα συγκεκριμένο ποσό χρυσού μέσα σε 24 ώρες και αν το κάνετε τότε θα σας επιστρέψει το ίδιο ποσό χρυσού σαν ανταμοιβή .

    Ποια από τις 2 προσφορές θα σας κάνει και γιατί , είναι κάτι που βασίζεται σε πολλά και διάφορα δεδομένα , ιδιαίτερα και ατομικά για κάθε παίκτη , που τα ακριβή στοιχεία υπολογισμού αυτών δεν μας τα έχει δώσει το σχεδιαστικό.

    Φιλικά
  • ChrisAlexpoli (GR1)ChrisAlexpoli (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 10
    Συνηθως μου εδινε 25000 και μετα εδινε την προσφορα σε χρυσο !Τωρα αλλαξε το σχεδιο και δινει η λεφτα η προσφορα σε χρυσο?
  • ch.tzimani (GR1)ch.tzimani (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 96
    Δεν δινει παντα  προσφορα  με  χρυσο  ///Μου ετυχε αρκετες φορες να σταματα στο πρωτο  μερος  με τα 25 000 δολαρια
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    όχι δεν ισχύει αυτό
    ή θα σου δώσει 25.000$ και θα  φύγει 
    ή θα σου προτείνει την προσφορά με τον χρυσό

    Φιλικά
  • ch.tzimani (GR1)ch.tzimani (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 96
    Δεν δινει παντα  προσφορα  με  χρυσο  ///Μου ετυχε αρκετες φορες να σταματα στο πρωτο  μερος  με τα 25 000 δολαρια

    Το ιδιο πραγμα λεμε

  • friv6 (GR1)friv6 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    να πω κι εγω κατι?ο Λεστερ δεν μου εχει ερθει ποτε εμενα.γιατι? Επισης ενα αλλο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι στην φαρμα μου δεν μπορω να χτισω ουτε να αναβαθμισω τιποτα μου βγαζει ενα κοκκινο πινακακι οποιος ξερει κατι ας βοηθησει
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    Ο χρήστης friv6 (GR1) είπε:
    να πω κι εγω κατι?ο Λεστερ δεν μου εχει ερθει ποτε εμενα.γιατι?

    δεν υπάρχει επίσημη ή στάνταρ απάντηση για αυτό το ερώτημα , πολλοί μπορεί να είναι οι λόγοι και είναι ιδιαίτεροι και προσωπικοί για κάθε παίκτη.


    Επισης ενα αλλο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι στην φαρμα μου δεν μπορω να χτισω ουτε να αναβαθμισω τιποτα μου βγαζει ενα κοκκινο πινακακι οποιος ξερει κατι ας βοηθησει
    αν σου βγάζει μήνυμα error
    προσπάθησε να τοποθετήσεις το μεγάλο αγροτόσπιτο σου στην επάνω και αριστερή γωνία της φάρμας σου,
    κάνε επανεκκίνηση και αν παραμένει εκεί
    είσαι Ο.Κ
    Φιλικά
  • Riaki Xa (GR1)Riaki Xa (GR1) Αναρτήσεις: 12
    το θεμα με τον λεστερ εχεο ως εξης! παντα η 1 προσφορα ειναι 25,000 παντα ομως! μερικες φορες σου κανει και τιν 2 με χρυσο ! μερικες φορες οχι, υπαρχει 1 κολπακι εδω που ισος δεν το ξερετε! αν τον λεστερ στην 1 προσφορα τον αφησετε περισσοτερο απο 24 ωρες δεν δινει την 2 προσφορα! αυτο το κανει το παιχνιδι για να μην πεσουμε επανω σε καποια προσφορα χρυσου 100%-200%! το παιχνιδι δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα!!
  • blossom (GR1)blossom (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 376
    Ο χρήστης Riaki Xa (GR1) είπε:
    το θεμα με τον λεστερ εχεο ως εξης! παντα η 1 προσφορα ειναι 25,000 παντα ομως! μερικες φορες σου κανει και τιν 2 με χρυσο ! μερικες φορες οχι, υπαρχει 1 κολπακι εδω που ισος δεν το ξερετε! αν τον λεστερ στην 1 προσφορα τον αφησετε περισσοτερο απο 24 ωρες δεν δινει την 2 προσφορα! αυτο το κανει το παιχνιδι για να μην πεσουμε επανω σε καποια προσφορα χρυσου 100%-200%! το παιχνιδι δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα!!
    Ναι έχει δικαιο. Πάτησα να ξεκινήσω τον Λέστερ και το ασφαλώς δεν έκανε τίποτα και απλά εξαφανίστηκε. Μετά είδα ότι είχε βγάλει δυο προσφορές για χρυσό την 2+1 και την 125 μπόνους χρυσού. Φοβήθηκαν μην κερδίσω παραπάνω χρυσό. Καλά έκαναν. Με απάλλαξαν από τον πειρασμό να μην αγοράσω καθόλου χρυσό χα χα χα.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753

    Προσοχή!

     
    Υπάρχει ένα σφάλμα στην ένδειξη υπολειπόμενης ώρας "στην προσφορά προσφορά χρυσού του Lester".
    * Εάν ο Lester δραστηριοποιείται επί του παρόντος στην φάρμα  σας * πρέπει να εκπληρώσετε τις απαιτήσεις σήμερα (31.08.17) πριν από τις 00.59  * για να λάβετε την προσφορά αποπληρωμής χρυσού*

    Φιλικά

    η ομάδα του
    B.F
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    με έχετε ρωτήσει για την προσφορά του Λέστερ , που έχει πολύ καιρό να εμφανιστεί στις φάρμες σας ,
    λόγω των τελευταίων update και των προβλημάτων που ακολούθησαν αυτά , το σχετικό δρώμενο αποσύρθηκε προσωρινά , αλλά θα το επαναφέρουν το συντομότερο δυνατό , σύμφωνα με την σχετική απάντηση που έλαβα  .
    Θα το τσεκάρω και αύριο , για να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες 

    Φιλικά
  • FARMA-KOMENOS (GR1)FARMA-KOMENOS (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 75
    Εμένα έχει να έρθει αρκετούς μήνες..και σε συμπαίκτες μου το ίδιο.!!
    Πώς γίνεται όλα τα καλά στοιχεία του παιχνιδιού να αποσύρονται?
  • HipTasos2 (GR1)HipTasos2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 339
    Μεχρι κι ο Λεστερ το εσκασε απο το παιχνιδι κι εμεις ακομη εδω,εγω παντως δεν τον εχω δει ποτε στη φαρμα μου,με σνομπαρει!
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    6 μήνες τουλάχιστον έχει να εμφανιστεί...
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    ισχύει ότι σας είπα ,
    το έχουν αποσύρει  και  βάση σχεδιασμού 
    θα το επαναφέρουν, δν θέλησαν να δώσουν περισσότερες πληροφορίες για την ώρα .

    Φιλικά
  • stef krit (GR1)stef krit (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 55
    πρην 4 περιπου μερες ξαφνικα  εχασα 150 σε χρυσο απο το πινακακι επανω  καπου το εγραψα δεν ξερω το ειδε καποιος ??? οπως καπιες μερες τωρα  δεν εχω κοσμο να αγοραζει διαφορα απο 1 εως  3 αντε 4 την μερα μηπως ειναι να αγωρασομαι χρυσο αυτες τις μερες ?? ευχαριστω πολυ καλο βραδυ σε ολους
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Γεια σας ,
    Ο χρήστης stef krit (GR1) είπε:
    πρην 4 περιπου μερες ξαφνικα  εχασα 150 σε χρυσο απο το πινακακι επανω
    για απώλειες χρυσού αρμόδια είναι η υποστήριξη , θα πρέπει να ανοίξετε σχετικό εισιτήριο 
      καπου το εγραψα δεν ξερω το ειδε καποιος
    Αυτή είναι η πρώτη σας ανάρτηση στα φόρουμ του B.F 
     ??? οπως καπιες μερες τωρα  δεν εχω κοσμο να αγοραζει διαφορα απο 1 εως  3 αντε 4 την μερα μηπως ειναι να αγωρασομαι χρυσο αυτες τις μερες ?? 

    η αγορά χρυσού από κάποιον παίκτη , είναι προσωπική και μη ορατή στους υπόλοιπους παίκτες

    Φιλικά
  • stef krit (GR1)stef krit (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 55
    ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας !!!!!!!!   τωρα αν μπωρειται να φτιαξεται και το προβλημα  με τους ανθρωπους που αγαραζουν τα την πραματια μας θα ηταν ευχης εργο σας ευχαριστω και παλυ ειναι υπεροχο το παιχνηδι  καλο σας βραδυ 
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης stef krit (GR1) είπε:
    ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας !!!!!!!!   τωρα αν μπωρειται να φτιαξεται και το προβλημα  με τους ανθρωπους που αγαραζουν τα την πραματια μας θα ηταν ευχης εργο σας ευχαριστω και παλυ ειναι υπεροχο το παιχνηδι  καλο σας βραδυ 
    δν μπορώ να πω , ότι κατανόησα πλήρως τι εννοείται
    αν θέλετε να μου εξηγήσετε αναλυτικά

    Φιλικά
  • stef krit (GR1)stef krit (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 55
    εξω απο την φαρμα ερχονται αγοραστες !!! αυτοι εχουν σταματησει  να ερχωνται ειναι δικο μου λαθος  η του προγραμματος ευχαριστω που καλη συνεχεια καλη σας  μερα
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Από όσο γνωρίζω έρχονται κανονικά ,δν έχω μέχρι τώρα παρόμοια αναφορά  προβλήματος 
    και πριν λίγο που το έλεγξα , έρχονται κανονικά 

    Φιλικά
  • FARMA-KOMENOS (GR1)FARMA-KOMENOS (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 75
    Τελικά ο Λέστερ το έσκασε ή τον πεθάνανε;
  • filal (GR1)filal (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 32
    καλησπερα..τελικα ο λεστερ αποσυρθηκε απο το παιχνιδι? εχουμε κατι νεωτερο?
  • Ερμής (GR1)Ερμής (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 302
    Ο χρήστης filal (GR1) είπε:
    καλησπερα..τελικα ο λεστερ αποσυρθηκε απο το παιχνιδι? εχουμε κατι νεωτερο?
    Εδώ και πάνω από ένα χρόνο...
  • filal (GR1)filal (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 32
    Εχει βγει κατι επισημω...δεν το γνωριζω κ για αυτο ρωταω...
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    Ο χρήστης filal (GR1) είπε:
    Εχει βγει κατι επισημω...δεν το γνωριζω κ για αυτο ρωταω...
    όχι δν υπάρχει επίσημη σχετική ενημέρωση για αυτό

    Φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο