Αρχική Greek Διάφορα

Θέλετε μια ωραία υπογραφή; Κοιτάξτε εδώ!

farmerjohn 22 (US1)farmerjohn 22 (US1) US1 Αναρτήσεις: 37,770
επεξεργάστηκε 26.10.2016 σε Διάφορα
Χαιρετισμούς, οι παίκτες του ελληνικού φόρουμ! Είμαι farmerjohn του φόρουμ EN. Ο φίλος μου Jonquille είναι ένας καλλιτέχνης στη γαλλική φόρουμ που κάνει όμορφη υπογραφές για τους παίκτες μας. Jonquille έχει πλέον καταλήξει στο φόρουμ σας να κάνει το ίδιο και για σας! Για να ζητήσετε μια υπογραφή, το μόνο που χρειάζεται να δημοσιεύσετε σε αυτό το νήμα και να περιγράψει τι θα θέλατε για την υπογραφή σας. Στη συνέχεια Jonquille θα δημιουργήσει μια υπογραφή ειδικά για εσάς! Απλός! ευχαριστίες μου προς μας καλωσορίσουμε στο φόρουμ σας. Κυρίες και κύριοι του ελληνικού φόρουμ, είναι μεγάλη μου τιμή να σας παρουσιάσουμε την τέχνη του Jonquille!

 

                         
                                                                                Καλώς ήρθατε στην Gallery


                                                                       

                                                                                Τέχνης από Jonquille.......
                               

                                       
                                
                                                                                                 
                                                                               105944ec                                                                                                                                                                                                
                           

                                
                                                                             105944ec
                                  
                                                                            105944ec
                          powerdeux
                                                                              105944ec
                                 
                                                                            105944ec
                            
                                                                              105944ec
                                 

 Αν θα θέλατε να επισκεφθείτε γκαλερί Jonquille στη γαλλική φόρουμ, χρησιμοποιήστε τον παρακάτω σύνδεσμο. Θα βρείτε εκατοντάδες όμορφα σχέδια από Jonquille. Μια γιορτή για τα μάτια! <3

                         https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/fr/discussion/115743/les-images-de-jonquille/p1

Post edited by farmerjohn 22 (US1) on

Σχόλια

  • jonquille6 (FR1)jonquille6 (FR1) FR1 Αναρτήσεις: 3,060
    επεξεργάστηκε 26.10.2016
    Γεια σας Έλληνες φίλους,
    
    Ευχαριστούμε farmerjohn 22 (US1) και υπαλλήλους του φόρουμ, το οποίο μου δίνει τη δυνατότητα να δημιουργήσετε για σας ονειρευτεί υπογραφές σας.
    
    άλλους καλλιτέχνες του φόρουμ θα είναι επίσης στην ευχάριστη θέση να απαντήσει στις ερωτήσεις σας
    Geia sas Éllines fílous,
    
    Efcharistoúme farmerjohn 22 (US1) kai ypallílous tou fóroum, to opoío mou dínei ti dynatótita na dimiourgísete gia sas oneirefteí ypografés sas.
    
    állous kallitéchnes tou fóroum tha eínai epísis stin efcháristi thési na apantísei stis erotíseis sas
    traduction google Bonjour amis grecs, Je remercie farmerjohn 22 (US1) et les responsables du forum qui me donne la possibilité de créer pour vous vos signatures rêvées. D'autres artistes du forum français se feront aussi un plaisir de répondre à vos demandes Mes images => Belen forum (ES1) => Antonella (IT1) => Lustige (DE1) lustige3 => Angela (FR1) ......
    Post edited by jonquille6 (FR1) on
  • farmerjohn 22 (US1)farmerjohn 22 (US1) US1 Αναρτήσεις: 37,770
    επεξεργάστηκε 27.10.2016
      Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό forum, Jonquille!  :)   Όπως Jonquille έχει δείξει, υπάρχουν πολλοί ταλαντούχοι καλλιτέχνες στο γαλλικό φόρουμ, και πολλά από αυτά έχουν τη δική τους γκαλερί για να εμφανιστεί το έργο τους. <3    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/fr/categories/coin-des-artistes

    Αυτό το νήμα υπογραφή είναι τώρα διαθέσιμη για να πάρετε τα αιτήματά σας. :)


    Για να ζητήσετε μια υπογραφή, εδώ είναι ένα παράδειγμα ......
       Όνομα χρήστη, όνομα σας στο φόρουμ
       Θέμα - Ζώα, Αγρόκτημα, Συνεταιρισμός, κλπ (Αντιγραφή + Επικόλληση εικόνας, αν είναι επιθυμητό)
       Χρώματα-Η επιλογή σας

    Post edited by farmerjohn 22 (US1) on
  • Loukia1 (GR1)Loukia1 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 29
    kαλησπερα θα ηθελα μια υπογραφη με το ονομα μου (LOUKIA)  και να περιεχει το ονομα του συνεταιρισμου μου JOY

                    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο