Startseite Panda Aktivitäten

Panda

Benutzername
Panda
Besuche
700
Rollen
Moderator, Announcement_Rights_CS
Beigetreten
Zuletzt aktiv
Punkte
59
Beiträge
175
Abzeichen
8

Aktivitäten

 • mery234 (CZ1)
  Ahoj,prosím o radu a nevím kam jinam to napsat,už několik měsíců mě z ničeho nevypadlo možnost těžba zlata,to je ten modrý praporek do dolu v koňské farmě,stále mě padá jen ten obyčejný na dolary.Dříve mě občas vypadlo k těžbě zlata z beden,ale ať je bedna jakákoliv ,tak občas vypadne jen na těžbu dolarů,tak nevím kde je chyba a proč to tak je.Na koňské farmě to je možnost s trénovaní koní,jak se postupujeto to vím ,ale jinak nikde nic nepadá,prosím o radu a vysvětlení,děkuji,mery234
  04.10.2020
  • Panda
   Panda
   Ahoj
   Tady ti moc neporadím, bohužel. To jestli je v nějaké bedně licence na těžbu zlata je náhodné, ještě občas v bedně bývají. Taky ji někdy nabízí ke koupi Omar za 1 500 zlatých. Nepřestaly se v bednách vyskytovat, jen je menší šance, že tam budou. Bohužel.
  • mery234 (CZ1)
   mery234 (CZ1)
   Děkuji za odpověď,chápu že jich moc asi v těch bednách není,ale aby vůbec nic nevypadlo za několik měsíců se mě zdálo divné a myslela sem ,že je někde chyba,tak asi mám smůlu.mery234
 • vašek67 (CZ1)
  Ahojky, již po druhé se mi stalo, že jste mi na snové nepřiznali 2 ks nářadí, před chvilkou jsem splnila kontrakt na 2 ks nářadí a nedostala jsem ho.
  01.10.2020
  • Panda
   Panda
   Ahoj
   Pokud jsi nedostala nářadí a nic se nezmění ani po vyčistění historie + cookies v prohlížeči musíš napsat na podporu.
   Nejdříve zkus vypnout farmu, vyčistit historii v prohlížeči a znovu se přihlásit. Pokud nářadí nebudeš mít musíš psát na podporu.
 • Panda
  Panda získal(a) odznak Komentářů: 100.
  Getting this far requires gumption, something you have in spades.
  25.09.2020