Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Autorizatie de exploatare aur

Madalina242Madalina242 Postări: 19
De ce putem avea Autorizatie de exploatare aur doar donand 30.000 de galbeni? Ar fi bine sa gasim in Moara de vant cateodata si 1 Autorizatie de exploatare de aur.
Post edited by Madalina242 on

Comentarii

  • ScandaLx (RO1)ScandaLx (RO1) Postări: 673
    editat 29.12.2013
    [comentariu editat de mariachi]
  • Piratuvsbulldog3Piratuvsbulldog3 Postări: 147
    editat 29.12.2013
    ScandaLx2 a scris: »
    adik na eu am prins...
    ScandaLx2 a scris: »
    pica dar rar cred...

    dublu post anapoda

    chiar ca nu stii ce vb si ce doreste Madalina24

    nu stiu ce autorizatie de aur ai prins tu la moara :)
    fiindca nu se dau autorizatii de aur la moara se da doar autorizati de minerit adica cea de dolarii

    autorizatia de aur se cump pe gold la oferta
  • Ioana385 (RO1)Ioana385 (RO1) Postări: 66
    editat 29.12.2013
    sau se poate castiga la Roata norocului in runda finala, eu am avut norocul sa castig una
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    editat 29.12.2013
    da si eu am castigat o data
    dar vine rar la jackpot autorizatia de aur

    nu am spus de jackpot fiindca a intrabat doar de moara :)
  • ScandaLx (RO1)ScandaLx (RO1) Postări: 673
    editat 29.12.2013
    nu din jackpot am luat autorizatia.
  • Madalina242Madalina242 Postări: 19
    editat 29.12.2013
    da si eu tot din jackpot am luat odata
    dar sa dai 30.000 de galbeni ca sa poti avea autorizatie e prea de tot
    eu nu cumpar 30.000 de galbeni trebuie sa fi nebun|a
  • Madalina242Madalina242 Postări: 19
    editat 29.12.2013
    Aaa si daca nu iti dau dublu cand imbunatatesti mina de ce trebuie sa o imbunatatim cu galbeni?
    Eu cred ca e prea mult. Nu se merita sa o imbunatatesti.
  • Piratuvsbulldog3Piratuvsbulldog3 Postări: 147
    editat 29.12.2013
    Madalina242 a scris: »
    Aaa si daca nu iti dau dublu cand imbunatatesti mina de ce trebuie sa o imbunatatim cu galbeni?
    Eu cred ca e prea mult. Nu se merita sa o imbunatatesti.

    nu se merita sa dai up la mina
    reduce doar timpul
  • Madalina242Madalina242 Postări: 19
    editat 31.12.2013
    Da aici nici un admin nu spune nimic?
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 31.12.2013
    cam ce ai vrea sa spuna un admin? :)
  • Madalina242Madalina242 Postări: 19
    editat 31.12.2013
    Ca ar trebui sa faceti ceva in legatura cu autorizatie de exploatare aur si acum vad, ca nici autorizatie de minerit numai gasesc de cateva zile.
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 31.12.2013
    sunt multe ocazii in care se dau Autorizatiile pentru aur. dar fiind legate de "aur" si inmultirea lui, ele nu se vor da pe gratis decat arareori, si anume daca ai noroc la Roata norocului. in majoritatea cazurilor ele trebuie "cumparate", adica se primesc la achizitionarea de galbeni.

    in ce priveste Autorizatiile de minerit, ele se primesc indeosebi de la Moara. tine Moara ocupata la maxim si pe cat posibil non-stop, si vei primi suficiente autorizatii cat sa nu someze Mina :)
  • Florinel5002Florinel5002 Postări: 600
    editat 31.12.2013
    nu se poate sa avem auorizatie de exploatare aur deoarece big farm vrea sa castige bani din cumpararea autorizatilor
  • Madalina242Madalina242 Postări: 19
    editat 01.01.2014
    mariachi a scris: »
    sunt multe ocazii in care se dau Autorizatiile pentru aur. dar fiind legate de "aur" si inmultirea lui, ele nu se vor da pe gratis decat arareori, si anume daca ai noroc la Roata norocului. in majoritatea cazurilor ele trebuie "cumparate", adica se primesc la achizitionarea de galbeni.

    in ce priveste Autorizatiile de minerit, ele se primesc indeosebi de la Moara. tine Moara ocupata la maxim si pe cat posibil non-stop, si vei primi suficiente autorizatii cat sa nu someze Mina :)


    Nu se dau gratis, dar noi care jucam sa cheltuim bani. Daca ne dati la Moara o autorizatie de exploatare aur odata la nush cat timp, nu se intampla nimic.
  • bertyybertyy Postări: 21
    editat 01.01.2014
    Nu vor stai linistita daca e vb cu cv sa primim niste galbeni pe gratis sau cv in gen nu vor vrea niciodata.Deoarece tot ei au de pierdut.
    Eu si cu inca un player am fkt o sugestie inainte de 2014 ca atunci cand intram in acest an sa ne dea 2014 galbeni de caciula si i-a ghici :)) NIMIC!
  • scorpiutza911scorpiutza911 Postări: 2
    editat 01.01.2014
    la mina ca sa poti pune pepite de aur iti trb autorizatie de exploatare aur si 2.000 de galbeni...ca sa ai un bilet de autorizatie de exploatare de aur trb sa cumperi cu bani reali la prime day...dc nu merge sa ne dea acel bilet macar odata la luna ca intram pe joc.
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 02.01.2014
    bertyy a scris: »
    Nu vor stai linistita daca e vb cu cv sa primim niste galbeni pe gratis sau cv in gen nu vor vrea niciodata.Deoarece tot ei au de pierdut.
    Eu si cu inca un player am fkt o sugestie inainte de 2014 ca atunci cand intram in acest an sa ne dea 2014 galbeni de caciula si i-a ghici :)) NIMIC!

    probabil ai uitat de galbenii gratis pe care ii primesti cand treci nivelul, ai uitat de galbenii gratis pe care ii primesti la 5 zile de autentificare consecutiva, si ai uitat de galbenii care se ofera ca premiu la concursurile de pe forum.
    ai uitat de galbenii oferiti gratis in cadoul de bun venit, de cei oferiti cand lipsesti de pe joc 2-3 saptamani (cand revii din vacanta sau concediu, de ex.), de cei oferiti la terminare unor sarcini de joc.

    in afara de astia, da, nu se mai dau gratis. dar sunt unii carora "gratuitatile" li se par un mod de viata si le vor continuu, ba pe deasupra si in cantitati impresionante. pe ei jocul nu ii va multumi niciodata, dar nici modul lor de gandire nu este tocmai corect. :)
  • nume nume2nume nume2 Postări: 29
    editat 02.01.2014
    Ar trebui sa se dea de craciun sau pasti sa apara o roata a norocului cu castiguri mai mari nu doar putina hrana sau mai stiu eu ce.
    Pe toate jocuriole de genul big farm se ofera premii foarte mari de craciun,pasti,etc,in schimb aici nu primim nimic,doar evenimentele care sunt de cand lumea si toti jucatorii le stiu pe de rost.
  • Madalina242Madalina242 Postări: 19
    editat 02.01.2014
    nume nume2 a scris: »
    Ar trebui sa se dea de craciun sau pasti sa apara o roata a norocului cu castiguri mai mari nu doar putina hrana sau mai stiu eu ce.
    Pe toate jocuriole de genul big farm se ofera premii foarte mari de craciun,pasti,etc,in schimb aici nu primim nimic,doar evenimentele care sunt de cand lumea si toti jucatorii le stiu pe de rost.


    Ai dreptate.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier