Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Propozycje zmian

126

Komentarz

  • nelly 1 (PL1)nelly 1 (PL1) Posty: 28
    edytowano 31.10.2014
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Witam
    Już proponowałem żeby powiększyć rekrutacje, dlaczego zabraniać sojuszowi się rozbudowywać

    WIĘCEJ CZŁONKÓW W SOJUSZU

    Słuszna uwaga. Dlaczego sojusze nie mogą rozbudować się do takiego poziomu jaki chcą? Przecież nie dajecie tego za free, tylko sprzedajecie za niezłą kasę.
    Moim marzeniem było by też, żeby sojusze miały wspólny magazyn na przedmioty kolekcji. Dysponowali by tym magazynem szef i kierownicy odpalający projekty, a magazynowali wszyscy członkowie sojuszu,
    No teraz to już pojechałam:) Nie wszystkie marzenia się spełniają, a to, to już na pewno nie.
  • LJK942LJK942 Posty: 5
    edytowano 31.10.2014
    nelly 12 napisał użytkownik: »
    Moim marzeniem było by też, żeby sojusze miały wspólny magazyn na przedmioty kolekcji. Dysponowali by tym magazynem szef i kierownicy odpalający projekty, a magazynowali wszyscy członkowie sojuszu.

    Ten pomysł jest bardzo dobry, tak samo jak wieksza ilość członków w sojuszu. Darowizny za bardzo nie, powstały by od razu tzw. "multikonta", co innego handel wymienny. Tylko jakiś limit i zakaz handlu z dolarami, chyba że były by narzucone ceny. To było by dobre.
  • BigFarmer123BigFarmer123 Posty: 1
    edytowano 31.10.2014
    Witam. Mnie nurtuje że nie można grać w t
    ą fajną grę na smartfonach !!!!!!!!
  • LJK942LJK942 Posty: 5
    edytowano 01.11.2014
    BigFarmer123 napisał użytkownik: »
    Witam. Mnie nurtuje że nie można grać w t
    ą fajną grę na smartfonach !!!!!!!!

    Trafiłeś w centrum problemów ! GRATULACJE !
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 02.11.2014
    Właśnie nie potrafię też tego zrozumieć bo na Androidzie Goodgame Empire jest ;)
  • Maksio super (PL1)Maksio super (PL1) Posty: 1,184
    edytowano 02.11.2014
    tak? JA mam androida i empire ale nie sprawdzałem
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 03.11.2014
    BF jest dużo mniej popularne od Empire, to pewnie wyjaśnia czemu nie ma BF w Sklepie Play ;)
  • Maksio super (PL1)Maksio super (PL1) Posty: 1,184
    edytowano 03.11.2014
    Dopiero wczoraj buszowałem po sklepie play i znalazłem Empire four kingdoms. Mam obecnie konto na empire ale zwykłym.Nie mogłem go znaleźć.Ale powracając do tematu to i tak by mi nie działało,bo za mało pamięci i za dużo lagówXD
  • Fujarka (PL1)Fujarka (PL1) Posty: 15
    edytowano 02.09.2015
    Witam, wraz z pozostałymi graczami z sojuszu, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość wprowadzenia do gry małego udoskonalenia? Dokładnie chodzi o to, że straaaasznie długo trzeba zbierać kolekcję, aby odpalić projekt sojuszu. Moja propozycja jest taka, czy można by to zmienić tak, by każdy z sojuszników mógł dodawać swojej kolekcji tyle ile aktualnie ma? Wtedy na pewno też gra stanie się bardziej atrakcyjna, bo każdy będzie mógł dodać coś od siebie a nie tylko kasę.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, rozumiem, że to wiąże się ze zmianami i że nie jest to tak od razu, ale proszę chociaż to przemyśleć :)
    P.S. Jestem w ciąży, a ponoć kobietom w ciąży się nie odmawia hihi :)
    Z góry dziękuję za przeczytanie mojego wniosku.
    Pozdrawiam serdecznie
    Fujarka
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 02.09.2015
    Fujarka2 napisał użytkownik: »
    Witam, wraz z pozostałymi graczami z sojuszu, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość wprowadzenia do gry małego udoskonalenia? Dokładnie chodzi o to, że straaaasznie długo trzeba zbierać kolekcję, aby odpalić projekt sojuszu. Moja propozycja jest taka, czy można by to zmienić tak, by każdy z sojuszników mógł dodawać swojej kolekcji tyle ile aktualnie ma? Wtedy na pewno też gra stanie się bardziej atrakcyjna, bo każdy będzie mógł dodać coś od siebie a nie tylko kasę.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, rozumiem, że to wiąże się ze zmianami i że nie jest to tak od razu, ale proszę chociaż to przemyśleć :)
    P.S. Jestem w ciąży, a ponoć kobietom w ciąży się nie odmawia hihi :)
    Z góry dziękuję za przeczytanie mojego wniosku.
    Pozdrawiam serdecznie
    Fujarka
    Bardzo mi się twój pomysł podoba, też nad tym myślałam. Myślę, że wtedy projektów mozna będzie zrobić więcej i by się oprzyjemniej grało :)

    Pozdrawiam
    Klara
  • Fujarka (PL1)Fujarka (PL1) Posty: 15
    edytowano 02.09.2015
    Cieszę się, że nie jestem sama z takim pomysłem, każde wsparcie się liczy, im więcej nas tym lepiej, może GÓRA nas wysłucha :) Oby :)
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 02.09.2015
    Fujarka2 napisał użytkownik: »
    Cieszę się, że nie jestem sama z takim pomysłem, każde wsparcie się liczy, im więcej nas tym lepiej, może GÓRA nas wysłucha :) Oby :)
    Myślę,że trochę nas będzie :)
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 02.09.2015
    ja bym na to nie liczyła.:( Kolekcję można kupić za złoto i tu jest ten powód że propozycja nie zostanie rozpatrzona pozytywnie....
    Nie pierwszy raz ktoś wpada na ten pomysł, bo o przedmioty zawsze było ciężko i właściwie od zawsze pojawiały się takie prośby....świętuję wraz z GGS swoją trzecia rocznicę obecności w grze, to wiem .:)
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 02.09.2015
    juz kiedys padl ten pomysl...i otrzymalismy odpowiedz ze to nie mozliwe, a to dlatego ze to by zaburzylo bilans gry cokolwiek to oznacza... :rolleyes: niestety :(
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 02.09.2015
    Fujarka2 napisał użytkownik: »
    Witam, wraz z pozostałymi graczami z sojuszu, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość wprowadzenia do gry małego udoskonalenia? Dokładnie chodzi o to, że straaaasznie długo trzeba zbierać kolekcję, aby odpalić projekt sojuszu. Moja propozycja jest taka, czy można by to zmienić tak, by każdy z sojuszników mógł dodawać swojej kolekcji tyle ile aktualnie ma? Wtedy na pewno też gra stanie się bardziej atrakcyjna, bo każdy będzie mógł dodać coś od siebie a nie tylko kasę.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, rozumiem, że to wiąże się ze zmianami i że nie jest to tak od razu, ale proszę chociaż to przemyśleć :)
    P.S. Jestem w ciąży, a ponoć kobietom w ciąży się nie odmawia hihi :)
    Z góry dziękuję za przeczytanie mojego wniosku.
    Pozdrawiam serdecznie
    Fujarka

    Pomysł prawie tak stary jak ta gra, jednak tak jak napisały dziewczyny wyżej, bez szans na realizację. Za każdym razem odpowiedź jest taka sama: nie ma takiej możliwości i nie przewidujemy jej w przyszłości. Padła też alternatywna propozycja, by faktycznie zbalansować wypadanie części kolekcji, ale odpowiedź mimo, że miała zostać podana, nadal wisi gdzieś w próżni.

    Fujarka2 napisał użytkownik: »
    Cieszę się, że nie jestem sama z takim pomysłem, każde wsparcie się liczy, im więcej nas tym lepiej, może GÓRA nas wysłucha :) Oby :)

    Może nas być dużo, ale to bez znaczenia.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 02.09.2015
    W tym temacie od maja czekamy na odpowiedzi w tej sprawie i się jeszcze nie doczekaliśmy:

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?68702-Ach-te-wizyt%C3%B3wki-p&p=828829&viewfull=1#post828829
  • bejbi666 (PL1)bejbi666 (PL1) PL1 Posty: 32
    mnie osobiście bardziej przydało by się dokładny czas (dni) jaki dany gracz z sojuszu nie zalogował się na konto bo widzimy że: 
    - w ciągu ostatnich 48 godzin
    - gracz był on-line w ciągu ostatnich 7 dni
    - gracz nie był on-line w ciągu ostatnich 7 dni

    nie lepiej by były tylko dni 
    np nieaktywny w ciągu (powiedzmy) 10 dni 
  • Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, jak nie to przenieście post, otóż naszedł mi pomysł. Skoro w czasie eventu z Bajką robicie przerwę w grze w środku dnia... co dla mnie jest chore, jakby nocy nie było od tego... ale cóż Wasza sprawa, skoro jest przerwa w grze a event leci, to proszę o wynagrodzenie graczy, za stracony czas,w tym czasie moglibyśmy pozbierać ważne dla eventu gadżety i kolekcje... Proszę o rozpatrzenie mojego pomysłu pozytywnie :)
  • A ja mam inną propozycję - zmieńcie programistów...
  • Witam, 

    a ja bym chciała poruszyć kwestię czatu. Jest on bardzo przydatny w sojuszu i poprawia komunikację między graczami, więc czemu nie wprowadzić takiego udogodnienia dla graczy, którzy niekoniecznie chcieliby dzielić się pewnymi informacjami z sojusznikami. Ciągłe wysyłanie wiadomości na skrzynkę odbiorczą jest po prostu męczące. Prowadząc długie rozmowy, okazuje się, że więcej wiadomości nie można wysłać, bo jest limit. 

    Pozdrawiam :)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    baksztag89 (PL1) powiedział(a):
    Witam, 

    a ja bym chciała poruszyć kwestię czatu. Jest on bardzo przydatny w sojuszu i poprawia komunikację między graczami, więc czemu nie wprowadzić takiego udogodnienia dla graczy, którzy niekoniecznie chcieliby dzielić się pewnymi informacjami z sojusznikami. Ciągłe wysyłanie wiadomości na skrzynkę odbiorczą jest po prostu męczące. Prowadząc długie rozmowy, okazuje się, że więcej wiadomości nie można wysłać, bo jest limit. 

    Pozdrawiam :)
    Witam,
    nie ma żadnego limitu na wysyłanie wiadomości w grze.
    Nie sugerujcie się licznikiem wiadomości w panelu (75/75 w odbiorczych25/25 w wysłanych) - wiadomości docierają do odbiorcy, po prostu starsze wiadomości są przesuwane w dół i usuwane/nadpisywane. :wink:
    Oczywiście jest to mała niedogodność, ale nie ogranicza to ich wysyłania.
    Jest też limit znaków w jednej wiadomości, ale zespół GGS jeszcze chyba nie pomyślał o zwiększeniu limitu znaków tak w wiadomościach jak i w sojuszowym panelu "Nowości" - a tam szczególnie przydałoby się zwiększyć limit znaków.

    Pozdrawiam
    club
  • W dziale bez odpowiedzi otrzymałam oto takiego maila:

    夕方、欲しいお買い得品があったので、購入しようとしましたが、クレジット内容記入欄の画面に移動せず、欲しかったお買い得品が、購入できず、別のお買い得品に代わっていました。いまでも、クレジット画面に移動しません。何度も、再起動かけてますが、改善しません。私のPCだけに発症してるのでしょうか? 因みに、PCが、2台あるので、一方は、IE、もう一方は、google Chromeで、トライしましたが、同じ現象が、発症しています。私のPCたちだけに、発症しているトラブルでしょうか?

    Kuma ktoś coś z tego????
    I do czego jest ten dział ????? 
    I po jakiego groma jest skoro zawiera takie oto maile ??????

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 19.09.2015
    Ja mam wrażenie, że to jest post, taki jak każdy inny tyle, że dla nas nieczytelny, bo po chińsku? nie znam się, ale wydaje mi się, że tam trafiają posty oznaczone jako pytanie. Ten ktoś zadał pytanie i czeka na odpowiedź. Ja kiedyś tam odpowiedziałam jakiemuś Polakowi, a on przyjął tę odpowiedź i dostałam odznakę za udzielenie odpowiedzi :wink: 
  • Super, dzięki za wyjaśnienie. Kumam teraz, ale to nie zmienia faktu że dla mnie osobiście dalej nie ma to sensu, bo nie mam zamiaru odpisywać na tak ( dla mnie) szalone posty. Jedynym wyjściem będzie zignorować dział bez odpowiedzi. 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Właśnie ja też tak robię, zwłaszcza, że wyświetlanie działa jakoś pokracznie... Wyświetla się na "bez odpowiedzi [6]" a po wejściu do środka widzisz 1 post. Magia.
  • Wiesz co Mina? Ja byłam na tyle dowciapna, że przetłumaczyłam sobie ten post i okazuje się, że dotyczy on najprawdopodobniej problemów z zakupem złota. Ktoś opisuje o błędach z płatnością kartą kredytową i stwierdza, że próbował dokonać płatności na różnych przeglądarkach. Post jest po japońsku, gdyby to kogoś interesowało ;)
    Gloriana ma rację z funkcjonalnością działu "Bez odpowiedzi". Zakładając nowy temat (dyskusję) mamy teraz do wyboru także opcję "Zadaj pytanie". Jest tam także opcja czy udzielono poprawnej odpowiedzi, którą zaznacza odpowiadający lub pytający. Takie posty (wątki), na które nie udzielono jeszcze odpowiedzi, są widoczne w dziale "Bez odpowiedzi" i mogą na nie odpowiadać także Gracze z innych krajów :) Ale czad, co?
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 20.09.2015
    baksztag89 (PL1) powiedział(a):
    Witam, 

    a ja bym chciała poruszyć kwestię czatu. Jest on bardzo przydatny w sojuszu i poprawia komunikację między graczami, więc czemu nie wprowadzić takiego udogodnienia dla graczy, którzy niekoniecznie chcieliby dzielić się pewnymi informacjami z sojusznikami. Ciągłe wysyłanie wiadomości na skrzynkę odbiorczą jest po prostu męczące. Prowadząc długie rozmowy, okazuje się, że więcej wiadomości nie można wysłać, bo jest limit. 

    Pozdrawiam :)
    Limit pojawia się wtedy gdy w "temacie" wiadomości masz zbyt dużo odpowiedzi na ten sam priv i więcej znaków nie może się zmieścić.
    Sprawdź, i jeśli masz tam tak: odp,odp,odp,odp, odp,odp,odp.....itd ,  to po prostu przerwij ten ciąg rozmowy którą możesz kontynuować nadal poprzez klikniecie ikonki nowego listu albo na nazwę tej osoby i  nowy-acz stary ;) temat z tą osobą  :)
  • mina2013 (PL1)mina2013 (PL1) Posty: 369
    edytowano 20.09.2015
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
     Zakładając nowy temat (dyskusję) mamy teraz do wyboru także opcję "Zadaj pytanie". Jest tam także opcja czy udzielono poprawnej odpowiedzi, którą zaznacza odpowiadający lub pytający. Takie posty (wątki), na które nie udzielono jeszcze odpowiedzi, są widoczne w dziale "Bez odpowiedzi" i mogą na nie odpowiadać także Gracze z innych krajów :) Ale czad, co?


    Dokładnie to mnie zdziwiło, opcja "Zadaj pytanie" No proszę kumate dziewczynki, jak się to ładnie powiązało. Zatem nie mam więcej pytań. Widać teraz tylko, ile "ciekawych" rozwiązań ma to nasze nowe forum, a ile prostych a bardziej użytecznych mogłoby mieć, a nie ma. 
  • ja proponuje zmiany w czytelni zeby bylo mozna ksiazki kupic tez za dolary a nie tylko za zloto

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik