Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.09.2014 | Egzotyczne zmiany :)

1610

Komentarz

  • dydona2dydona2 Posty: 9
    edytowano 23.09.2014
    Popieram....
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 23.09.2014
    my z końca rakingu to może i przestaniemy inwestować w wyspę ale czołówka to wątpię zobacz sobie jaką mają już zagospodarowaną
  • MoniA777MoniA777 Posty: 6
    edytowano 23.09.2014
    Kupiec muszelek proponuje tropikalny domek za 500.000 muszelek.
    Chciałbym się już teraz dowiedzieć, czym będzie go można rozbudowywać na regularnej farmie??? Złotem czy dolarami???
    To samo pytanie dotyczy pozostałych nagród, które trzeba będzie rozbudowywać.

    Wydaje mi się, że uczestnicy gry powinni zostać o takich "niby" drobiazgach poinformowani wcześniej tak, aby podjęli świadomą decyzję.

    Czekam zatem na odpowiedź.
  • HogatkaUser (PL1)HogatkaUser (PL1) Posty: 53
    edytowano 23.09.2014
    MoniA777 napisał użytkownik: »
    Kupiec muszelek proponuje tropikalny domek za 500.000 muszelek.
    Chciałbym się już teraz dowiedzieć, czym będzie go można rozbudowywać na regularnej farmie??? Złotem czy dolarami???
    To samo pytanie dotyczy pozostałych nagród, które trzeba będzie rozbudowywać.

    Wydaje mi się, że uczestnicy gry powinni zostać o takich "niby" drobiazgach poinformowani wcześniej tak, aby podjęli świadomą decyzję.

    Czekam zatem na odpowiedź.

    Czekam cierpliwie razem z Tobą na odpowiedź na te "niby" drobiazgi.
    Też jestem ciekawa.
    Az się boję że do rozbudowy tropikalnego domku potrzebna będzie np. stajnia (której nie ma i nie wiadomo kiedy będzie). W końcu nikt nie informował że jedna wyprawa na wyspę poskutkuje ładowaniem statku tropikalnymi owocami "już na wieki".
    Pozdrowienia
    Aga
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 23.09.2014
    MoniA777 napisał użytkownik: »
    Kupiec muszelek proponuje tropikalny domek za 500.000 muszelek.
    Chciałbym się już teraz dowiedzieć, czym będzie go można rozbudowywać na regularnej farmie??? Złotem czy dolarami???
    To samo pytanie dotyczy pozostałych nagród, które trzeba będzie rozbudowywać.

    Wydaje mi się, że uczestnicy gry powinni zostać o takich "niby" drobiazgach poinformowani wcześniej tak, aby podjęli świadomą decyzję.

    Czekam zatem na odpowiedź.


    Cześć.

    Sprawę tropikalnego domu przekazałem do CM Filipa.
    Jak tylko uzyskam jakieś informacje niezwłocznie Wam je podam lub zrobi to CM Filip.

    Pozdrawiam i proszę o chwilę cierpliwości.

    TheModerator
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 23.09.2014
    Mam wrażenie że poprzednim razem bank wyspiarski na 5 poziomie większą kwotę wymieniał niż teraz teraz będę musiała rozbudować go do 6 poziomu
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 23.09.2014
    TheModerator napisał użytkownik: »
    Cześć.

    Sprawę tropikalnego domu przekazałem do CM Filipa.
    Jak tylko uzyskam jakieś informacje niezwłocznie Wam je podam lub zrobi to CM Filip.

    Pozdrawiam i proszę o chwilę cierpliwości.

    TheModerator

    Dzięki wielkie za zainteresowanie i pomoc :)
  • MoniA777MoniA777 Posty: 6
    edytowano 23.09.2014
    Wygląda na to, że stajnia pojawi się "Jeśli zakończysz to wydarzenie z powodzeniem....."
    Zanosi się na rozczarowanie, ale może się mylę.
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 23.09.2014
    MoniA777 napisał użytkownik: »
    Wygląda na to, że stajnia pojawi się "Jeśli zakończysz to wydarzenie z powodzeniem....."
    Zanosi się na rozczarowanie, ale może się mylę.
    wez nawet nie strasz, bo zapewne wiekszosc osob nie ukonczy 3 rozdzialu wyspy... juz nie wspominajac o tych ktorzy calkiem odpuscili wyspe... bedzie nieciekawie jezeli nagle <tak jak z egzotycznymi owocami na statku> okaze sie ze dostep do stajni beda mieli tylko Ci ktorzy ukoncza zadania na wyspie w 100 % ....
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 23.09.2014
    madzia_toffikha2 napisał użytkownik: »
    bedzie nieciekawie jezeli nagle <tak jak z egzotycznymi owocami na statku> okaze sie ze dostep do stajni beda mieli tylko Ci ktorzy ukoncza zadania na wyspie w 100 % ....

    No to się obędę bez niej, bo na wyspę to się w najbliższym czasie nie dam namówić diabel.gif
    MoniA777 napisał użytkownik: »
    Kupiec muszelek proponuje tropikalny domek za 500.000 muszelek.
    Chciałbym się już teraz dowiedzieć, czym będzie go można rozbudowywać na regularnej farmie??? Złotem czy dolarami???
    To samo pytanie dotyczy pozostałych nagród, które trzeba będzie rozbudowywać.

    Wydaje mi się, że uczestnicy gry powinni zostać o takich "niby" drobiazgach poinformowani wcześniej tak, aby podjęli świadomą decyzję.

    Czekam zatem na odpowiedź.

    Podniesienie domku na poziom 2 kosztuje 10tys dolarów (postanowiłam go postawić na kwiatowej). Poziom 3 kosztuje 50tys dolarów.
  • MoniA777MoniA777 Posty: 6
    edytowano 24.09.2014
    a wyższe levele? Pozostałe budynki?
  • Milusiński (PL1)Milusiński (PL1) Posty: 67
    edytowano 24.09.2014
    eloo..:)

    Gloriana ..dzięki za odpowiedz w sprawie domków ..od kupca muszelek..ale mam jeszcze pytanko..??
    stawiając domek,dostaje się 11 pracowników..a ile dostałaś więcej pracowników..przy ulepszeniu na poziom 2..:))
  • AleksandraGam66 (PL1)AleksandraGam66 (PL1) PL1 Posty: 81
    edytowano 24.09.2014
    Też byłam zainteresowana, dzięki za odpowiedź:)
  • frofro (PL1)frofro (PL1) Posty: 30
    edytowano 24.09.2014
    W tropikalnym domku przybywa po 5 pracowników z każdym poziomem ulepszenia :)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 24.09.2014
    Kochani,

    Bardzo Was przepraszam w imieniu zespołu za sytuację, która miała miejsce wczoraj. Mieliśmy bardzo poważne problemy techniczne, w związku z czym serwer gry musiał zostać wyłączony. Wiem, że wczorajszy dzień stanowił dla Was utrudnienie podczas gry, za co jeszcze raz najmocniej przepraszam. Niestety, prace konserwacyjne były niezbędne w tym przypadku. Jednocześnie służę Wam również pomocą, więc jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z ostatnią aktualizacją, zapraszam do kontaktu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip
  • Anba (PL1)Anba (PL1) Posty: 2
    edytowano 24.09.2014
    jeszcze fajniej by było gdyby rozbudowa wyspy nie wpływała na rozbudowę w innych farmach, działa miesiąc, wiec niech nie blokuje rozbudowy stałych farm, zabawa bylaby naprawde zabawa i tak forse trzeba wydawać z pozostałych trzech farm.
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 24.09.2014
    Milusiński napisał użytkownik: »
    eloo..:)

    Gloriana ..dzięki za odpowiedz w sprawie domków ..od kupca muszelek..ale mam jeszcze pytanko..??
    stawiając domek,dostaje się 11 pracowników..a ile dostałaś więcej pracowników..przy ulepszeniu na poziom 2..:))

    Na wyższych poziomach daje +5 pracowników. Czyli tak jak zwykły domek. Zadowolenie spada identycznie jak w zwykłym domku. Poza tym egzotyczny ma nieco dłuższe czasy rozbudowy.

    Czyli zysk z domku to +1 pracownik. Miałam nadzieję na coś więcej, ale dobre i to :)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 24.09.2014
    iwoann2 napisał użytkownik: »
    Na wyższych poziomach daje +5 pracowników. Czyli tak jak zwykły domek. Zadowolenie spada identycznie jak w zwykłym domku. Poza tym egzotyczny ma nieco dłuższe czasy rozbudowy.

    Czyli zysk z domku to +1 pracownik. Miałam nadzieję na coś więcej, ale dobre i to :)

    Dokładnie tez liczyłem na coś więcej bo jeden pracownik to nie wiele, ale z drugiej strony mając 15 czy tam 20 domów to już tylu pracowników robi wrażenie bo na pewno by się nie zmarnowali :D
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 24.09.2014
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Dokładnie tez liczyłem na coś więcej bo jeden pracownik to nie wiele, ale z drugiej strony mając 15 czy tam 20 domów to już tylu pracowników robi wrażenie bo na pewno by się nie zmarnowali :D

    Mnie ten domek motywuje do roboty na wyspie. Nie jest jakoś strasznie drogi, więc planuję sobie stopniowo wszystkie chałupy podmienić na egzotyczne :) Trochę z tym będzie roboty, ale myślę że w dłuższej perspektywie warto :)
  • Maksio super (PL1)Maksio super (PL1) Posty: 1,184
    edytowano 24.09.2014
    Filip009 napisał użytkownik: »
    Kochani,

    Bardzo Was przepraszam w imieniu zespołu za sytuację, która miała miejsce wczoraj. Mieliśmy bardzo poważne problemy techniczne, w związku z czym serwer gry musiał zostać wyłączony. Wiem, że wczorajszy dzień stanowił dla Was utrudnienie podczas gry, za co jeszcze raz najmocniej przepraszam. Niestety, prace konserwacyjne były niezbędne w tym przypadku. Jednocześnie służę Wam również pomocą, więc jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z ostatnią aktualizacją, zapraszam do kontaktu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip

    Ale takie pytanie czyw końcu będzie sprawiedliwość? 2 lata BF,losowe przezenty,to już darujmy wysłałem skargę do ggs i pozostaje czekać. Ale czy musi być że za 100% wyspy dostanie się stadnine?! przecież i tak wiemy kto ją dostanie
  • luscinia2luscinia2 Posty: 1
    edytowano 24.09.2014
    a ja mam pytanie z trochę innej beczki, ale nadal w temacie

    witam serdecznie
    chciałabym się dowiedzieć, czy rozbudowa tropikalnych obory i chlewu (nie, żebym miała na nie szanse, ale z czystej ciekawości :D) będzie za dolary czy za złoto??

    z góry dzięki za odpowiedź
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 24.09.2014
    ponieważ zapis "jeśli zakończysz to wydarzenie z powodzeniem..." jest po strzałce od statku, ja to rozumiem że wystarczy zdobyć jakieś podkowy :) i wtedy będzie dostęp do stadniny
    I mam nadzieję że się nie mylę. O ile dobrze pamiętam to Asia kiedyś pisała że będą też potrzebne certyfikaty
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 25.09.2014
    Podniesienie domku na poziom 2 kosztuje 10tys dolarów.
    Poziom 3 kosztuje 50tys dolarów.
    Poziom 4 120tys dolarów.

    Inne budynki mnie nie interesowały. W tej chwili interesują mnie tylko domki.
  • gośkamonikagośkamonika Posty: 31
    edytowano 25.09.2014
    Wyspa powróciła ze starym problemem choć " Egzotyczne zmiany" zapowiadano.
    Bank znowu nie chce się ulepszać. Zachciało mi się podnieść jego poziom z 4 na 5. Czas stracony.wyspiarskie dolary także a poziom bez zmian. Bardzo to ładnie ze strony załogi GGS ,że tak wzięła sobie do serca nasze wcześniejsze uwagi. ..............................................................................................!!!! ( w miejsce kropek drodzy twórcy sami wstawcie sobie to co myślę a czego nie napiszę przez wzgląd na dobre wychowanie ) .
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 25.09.2014
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Podniesienie domku na poziom 2 kosztuje 10tys dolarów.
    Poziom 3 kosztuje 50tys dolarów.
    Poziom 4 120tys dolarów.

    Inne budynki mnie nie interesowały. W tej chwili interesują mnie tylko domki.

    dzięki Glorina bo szukam o tym info i szukam i nikt nic nie wie a na przecieki od administracji to luż od dawna przestałem liczyć...
    tak samo nie ma sensu oczekiwać jakichś odpowiedzi od supportu... kiedy tydzień nie umiałem wejść na wyspę to jedyną odpowiedzią jaką otrzymałem była sugestia żeby się zalogować od nowa kiedy wiadomo, że problem miało bardzo wielu graczy...
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.09.2014
    luscinia2 napisał użytkownik: »
    a ja mam pytanie z trochę innej beczki, ale nadal w temacie

    witam serdecznie
    chciałabym się dowiedzieć, czy rozbudowa tropikalnych obory i chlewu (nie, żebym miała na nie szanse, ale z czystej ciekawości :D) będzie za dolary czy za złoto??

    z góry dzięki za odpowiedź

    Odpowiadając na Twoje pytanie: rozbudowa wspomnianych budynków będzie możliwa za pomocą dolarów. :)

    gośkamonika napisał użytkownik: »
    Wyspa powróciła ze starym problemem choć " Egzotyczne zmiany" zapowiadano.
    Bank znowu nie chce się ulepszać. Zachciało mi się podnieść jego poziom z 4 na 5. Czas stracony.wyspiarskie dolary także a poziom bez zmian. Bardzo to ładnie ze strony załogi GGS ,że tak wzięła sobie do serca nasze wcześniejsze uwagi. ..............................................................................................!!!! ( w miejsce kropek drodzy twórcy sami wstawcie sobie to co myślę a czego nie napiszę przez wzgląd na dobre wychowanie ) .

    Informację na temat banku przekazałem już naszemu zespołowi Big Farm. Mam nadzieję, że błąd uda się naprawić jak najszybciej.

    Pozdrawiam,
    Filip
  • Irka TIrka T Posty: 14
    edytowano 26.09.2014
    Czy Wy widzicie, że wyspa jest trudniejsza?
    Rozdział I KROK 4
    1. Wyprodukuj drink powiew lata, jest 450 sztuk a było 300.
    2. Zbierz pomarańcze, jest 2500 sztuka było 1300.
    (nagroda bez zmian muszelki x250.000)
  • MoniA777MoniA777 Posty: 6
    edytowano 26.09.2014
    Rozdział I Krok 5 też bardziej wyśrubowany.
    Może nie za bardzo, ale jednak :(
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 26.09.2014
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Podniesienie domku na poziom 2 kosztuje 10tys dolarów.
    Poziom 3 kosztuje 50tys dolarów.
    Poziom 4 120tys dolarów.

    Inne budynki mnie nie interesowały. W tej chwili interesują mnie tylko domki.

    gdybyś mogła jeszcze podać liczby pracowników na kolejnych poziomach to już by było pięknie ;))
  • MoniA777MoniA777 Posty: 6
    edytowano 26.09.2014
    Przegląd wydarzenia wyspy informuje, że "Jeśli zakończysz to wydarzenie z powodzeniem, otrzymasz wyjątkową nagrodę: twoją własną stadninę........"
    Czy można spodziewać się jasnej interpretacji??????
    Czy oznacza to (powyższe sformułowanie), że stajnię otrzymają tylko Ci, którzy ukończą wszystkie rozdziały zadań na wyspie?

    Myślę, że odpowiedź na moje pytanie jest istotna.
    Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.

    Kolejna sprawa:
    Nagroda za wysiłek na wyspie.
    Kiedy są przyznawane te nagrody?
    Po osiągnięciu wymaganego pułapu muszelek, czy na zakończenie wydarzenia?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik