Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

kiedy koniec szklarni?

wielebnna (PL1)wielebnna (PL1) Posty: 3
edytowano 18.09.2014 w Pytania ogólne Big Farm
tak jak skończy się kupiec muszelek?
czy raczej zainwestować muszelki w nasiona na kolejne dni hodowli w szklarni?
Post edited by wielebnna (PL1) on
«1

Komentarz

  • Yania (PL1)Yania (PL1) Posty: 27
    edytowano 07.09.2014
    Szklarnia nie znika, jest to budynek stały. To czy będzie pracować zależy od ilości zgromadzonych przez Ciebie nasionek :)
  • wielebnna (PL1)wielebnna (PL1) Posty: 3
    edytowano 07.09.2014
    Dziękuję :)
  • fafi4 (PL1)fafi4 (PL1) Posty: 1
    edytowano 08.09.2014
    Co się stało ze sprzedawcą w zielonym wozie(muszelki).Zniknął mi z farmy a powinien chyba za 5 dni?Kto wie?
  • edytowano 08.09.2014
    Zniknął w odpowiednim czasie. Ja mam pytanie, czy ktoś wie kiedy ze statku zamówień zniknął do sprzedania produkty ze szklarni?. Bez nich nie można wysłać statku.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.09.2014
    GirlReguladiana napisał użytkownik: »
    Zniknął w odpowiednim czasie. Ja mam pytanie, czy ktoś wie kiedy ze statku zamówień zniknął do sprzedania produkty ze szklarni?. Bez nich nie można wysłać statku.

    z tego co pisała CM Asia to nie znikną :( więc komu zabraknie nasion na produkty ze szklarni ,będzie zmuszony wysyłać statek co 12 h :(:(:(
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 08.09.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    z tego co pisała CM Asia to nie znikną :( więc komu zabraknie nasion na produkty ze szklarni ,będzie zmuszony wysyłać statek co 12 h :(:(:(

    dokładnie tak, niestety :/

    fafi4 napisał użytkownik: »
    Co się stało ze sprzedawcą w zielonym wozie(muszelki).Zniknął mi z farmy a powinien chyba za 5 dni?Kto wie?
    Miał być 3 dni dłużej od dnia zakończenia wyspy, więc na pewno nie było to 5 dni :). Wczoraj o 21 zniknął - rzutem na taśmę w ostatnich sekundach robiłam na wariata zamianę muszelek, bo po prostu zapomniałam o tym :/, że to już.


    A co z muszelkami które nie zostały wymienione? Zostaną na koncie czy przepadają?
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 08.09.2014
    eurogate2 napisał użytkownik: »

    A co z muszelkami które nie zostały wymienione? Zostaną na koncie czy przepadają?

    Zostaną na koncie :)
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 08.09.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Zostaną na koncie :)

    Ufff to dobrze :). Dzięki za info :)
  • KINIAUser19KINIAUser19 Posty: 1
    edytowano 08.09.2014
    czy można jakoś jescze zakupić nasiona do szklarni?
  • zuzinekok (PL1)zuzinekok (PL1) Posty: 25
    edytowano 08.09.2014
    Witam!

    Dlaczego gracze nie zostali powiadomieni o tym, że po zakończeniu wyspy Kapitan będzie żądał cały czas owoców?!
    Przecież z momentem skończenia się nasion w magazynie, statek będzie stał i stał w porcie kilkanaście godzin.
    Przed uruchomieniem wyspy przypływał 3 razy. Teraz to się zmieni :(
    Gdybym wiedziała, że tak będzie nie uruchomiłabym wyspy!!!
    Co z osobami, które nie chcą już robić tego eventu ? Dlaczego muszą cały czas być stratne z powodu niedoinformowania przez Was?!
    To wymuszenie do brania udziału drugi raz w evencie, a co za tym idzie do wywalania kasy w błoto!
    Proszę o konkretną odpowiedź w tej sprawie ASIĘ, oraz o jakieś rozwiązanie dla osób, które nie będą już chciały brać udziału w evencie.

    Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź, oraz rozwiązanie tego problemu.
  • edytowano 08.09.2014
    co to ma znaczyc niema nasion niebendzie muszelek nie bę dzie szklarni
  • julka117 (PL1)julka117 (PL1) Posty: 54
    edytowano 08.09.2014
    Podpisuje się pod , interesują mnie odpowiedzi , ponieważ uważam że zamówienia egzotycznych owoców zostały nam narzucone w trakcie trwania eventu z wyspą bez uprzedniego poinformowania i można by było przełknąć rozczarowanie, gdyby egzotyczne produkty zniknęły z zamówienia wraz z zakończeniem zabawy na wyspie.
  • ElalaElala Posty: 26
    edytowano 08.09.2014
    Powtórzę to, co napisałam w wątku "muszelki":
    bo to jest wredne. Nigdzie nie było komunikatu, że sprzedawca zniknie. Jak trzeba zLoto zaoferować, to komunikaty same się wlączają, ale jak zawiadomienie o zmianach to trzeba być jasnowidzem, żeby przewidzieć co się zmieni na farmach i szukać wiadomości na forum. A byłoby miło mieć taki przycisk jak ten sojuszowy i tam komunikat: uwaga, handlarz znika, wykorzystajcie muszelki, bo wam przepadną.
    Proste? Nie było mnie kilka dni i nie mam ani muszelek, ani nasion, ani owoców. Pytanie kolejne: to po co rozbudowywać szklarnię??? Ma aZ siedem poziomów. Tylko co w niej sadzić.
    Przecież przy likwidacji handlarza muszelki można było zamienić na nasiona. Ech, to przestaje być zabawą
  • Katrina39 (PL1)Katrina39 (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 08.09.2014
    Witam
    Chciałam się zapytać jak długo to będzie trwać bo mam pare sztuk owoców cytrusowych ale zamało na załadunek statku aby mógł odpłynąć i tak statek musi stać aż 6 godzin aby czekać następne 6 godzin do przypłynięcia więc wychodzi na to że dopiero co 12 godzin mój statek daje mi jakieś punkty...
  • edytowano 08.09.2014
    ja mam jeszcze 11 566340 muszelek i co ja mam z tym zrobic???? czy farme bedzie jeszcze odwiedzac sprzedawca muszelek???zniknał jakos tak w przyspieszonym trybie,nie zdążyłem wymienic wszystkich na raz a teraz co "kicha",to nieuczciwe ciężko pracowałem na wyspie zeby je zdobyc!!!!WRÓćcie sprzedawce muszelek aby móc wymienic JE!!!!!!!!;-(((
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 08.09.2014
    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    ja mam jeszcze 11 566340 muszelek i co ja mam z tym zrobic???? czy farme bedzie jeszcze odwiedzac sprzedawca muszelek???zniknał jakos tak w przyspieszonym trybie,nie zdążyłem wymienic wszystkich na raz a teraz co "kicha",to nieuczciwe ciężko pracowałem na wyspie zeby je zdobyc!!!!WRÓćcie sprzedawce muszelek aby móc wymienic JE!!!!!!!!;-(((

    Asia pisała, że kupiec będzie dopiero przy następnej edycji wyspy.

    Ale tak teraz widzę, że sporo osób nie zauważyło licznika odliczającego czas jego pobytu i teraz jest zdziwionych i złych. Może dobrym pomysłem byłoby, żeby jednak kupiec wpadał od czasu do czasu między kolejnymi wycieczkami na Karaiby? Taki drobny ukłon w stronę graczy, który moze choć trochę ostudziłby nastroje?
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 08.09.2014
    Katrina392 napisał użytkownik: »
    Witam
    Chciałam się zapytać jak długo to będzie trwać bo mam pare sztuk owoców cytrusowych ale zamało na załadunek statku aby mógł odpłynąć i tak statek musi stać aż 6 godzin aby czekać następne 6 godzin do przypłynięcia więc wychodzi na to że dopiero co 12 godzin mój statek daje mi jakieś punkty...

    no niestety tak już będzie cały czas :( co mnie denerwuje strasznie. Nawet jak następnym razem nie polecisz na wyspę kapitan statku i tak będzie od nas chciał owoce egzotyczne....Chore no nie?

    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    ja mam jeszcze 11 566340 muszelek i co ja mam z tym zrobic???? czy farme bedzie jeszcze odwiedzac sprzedawca muszelek???zniknał jakos tak w przyspieszonym trybie,nie zdążyłem wymienic wszystkich na raz a teraz co "kicha",to nieuczciwe ciężko pracowałem na wyspie zeby je zdobyc!!!!WRÓćcie sprzedawce muszelek aby móc wymienic JE!!!!!!!!;-(((

    jest tak jak napisała iwoann2. Na pocieszenie dodam tylko, że na szczęście muszelki nie przepadają. Będziesz mógł z nich skorzystać , przy kolejnej edycji wyspy
  • basia10051 (PL1)basia10051 (PL1) Posty: 380
    edytowano 08.09.2014
    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    ja mam jeszcze 11 566340 muszelek i co ja mam z tym zrobic???? czy farme bedzie jeszcze odwiedzac sprzedawca muszelek???zniknał jakos tak w przyspieszonym trybie,nie zdążyłem wymienic wszystkich na raz a teraz co "kicha",to nieuczciwe ciężko pracowałem na wyspie zeby je zdobyc!!!!WRÓćcie sprzedawce muszelek aby móc wymienic JE!!!!!!!!;-(((

    Trzeba poczekać ąz się pojawi wyspa wtedy będzie i handlarz u którego pisało ile dni będzie ,był podany dokładny czas więc każdy jest sam sobie winny ,poza tym muszelki nie zginą tylko będzie więcęj na starcie wyspy
  • edytowano 08.09.2014
    taaa, ja akurat jak podobna..bo nie widziałem zadnego licznika nie mogłem grac,i sprzedawca muszelek mi zniknął z przed nosa,ale te zapracowane ciezko muszelki powinniśmy miec mozliwosc wymienić. Bo inaczej to cała zabawa,i uczciwa praca traci sens!!!!! Tym bardziej ze nadal istnieje szklarnia i statek który ząda owoców cytrusowych...Ja mam muszelki a nie moge produkowac w szklarnii..to jakies chore jest, karacie graczy za to ze siedza na waszym serwerze nabijaja wam kasę i próbują sie dobrze bawic???...!!! A co na to wszystko nasza droga moderatorka?????
  • Katrina39 (PL1)Katrina39 (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 08.09.2014
    To mam rozumiec że jak pojawi się nowa wyspa to żeby załadować statek bede zmuszona nadal zbierać muszelki żeby statek odpływał o czasie a nie po 6 godzinach ? To ja mam ten statek gdzieś i tym bardziej wyspe jak się pojawi bo zamiast ulepszać obecną farme wydałam kasę na coś co znikło... dlatego statek idzie w odstawke a za nową wyspę dziękuję już się drugi raz nie dam nabrać...
  • makis (PL1)makis (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 08.09.2014
    Mnie też to denerwuje bo od 3 do 7 musiałam wyjechać i nie mogłam kupić muszelek za np. Pawie, owoce ( i za co tam jeszcze można było) ani ich wydać na nasiona .
    A dzisiaj już to co było na wyspie to przepadło, a nasion brakuje ... :mad:
    Jak przez nieobecność przez kilka dni wszystko przepadło to ja to ... i daruję se tą wyspę ... .
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 08.09.2014
    Witam,

    kupiec muszelek posiadał włączony licznik czasu pozostałego do opuszczenia farmy. Powróci wraz z następnym wydaniem wyspy. Jeśli nie zdążyliście wymienić muszelek, nie martwcie się, te nie przepadają. Temat kapitana wielokrotnie był dyskutowany na forum. Niestety nie ma możliwości, by zapomniał o tym, że macie dostęp do egzotycznych owoców i wciąż będzie ich od Was wymagał. Przeglądając moje wpisy w tym zakresie, znajdziecie niejeden, poruszający ten temat wielokrotnie. Nie zmienia to faktu, że egzotyczne owoce są towarem przeznaczonym na eksport, jeśli zależy Wam na wcześniejszej odprawie statku. Wraz z wprowadzeniem dalszych funkcji do gry, pojawią się nowe możliwości, ale na to wszystko niestety trzeba poczekać.

    Poniżej zdjęcie kupca muszelek, byście w przyszłości wiedzieli, gdzie znajduje się licznik odmierzający czas do końca wydarzenia. Kupiec z pewnością powróci do gry, jak tylko ruszy nowe wydanie wyspy. Postać jest ściśle powiązana z tym wydarzeniem.

    jqt8zsTQ5CTEK.png

  • Katrina39 (PL1)Katrina39 (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 08.09.2014
    nie chodzi mi o kupca bo i tak muszelek juz nie mam ale o to że brak cytrusów blokuję statek na 6 godzin a skad mam wziaźć nasiona do szklarni jak nie mam muszelek ani nasion to jest bezsensu karać graczy za coś co nie są winni bo po co ten statek jak nie ma czym go załadować...
  • edytowano 08.09.2014
    a dlaczego kupiec tak jak Omar nie moze pojawiac sie co jakis czas na farmie??? ludzie maja jeszcze duzo muszelek i szklarnie! wiec moga siac owoce egzotyczne...ja mam 11.500 000 muszelek i ulepszona szklarnie do poziomu 4 wydałem na to mnostwo dolarow i oczywiscie złoto...i teraz to bedzie stac bezczynnie dla waszego widzimisie...nigdzie wczesniej nie pisaliscie ze bedzie likwidowany sprzedawca muszelek razem z wyspą.To jest delikatnie mowiąc grubo nieuczciwe wobec nas graczy!!!!!! aaaa tak normolnie to jest zwykły chamski szwindel z waszej strony...i to by było na tyle!!!nastepnym razem juz sie na ten szwindel nabrac nie dam??? zawsze mozna zmienic zasady gry trzeba tylko dobrych chęci...
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

    kupiec muszelek posiadał włączony licznik czasu pozostałego do opuszczenia farmy. Powróci wraz z następnym wydaniem wyspy. Jeśli nie zdążyliście wymienić muszelek, nie martwcie się, te nie przepadają. Temat kapitana wielokrotnie był dyskutowany na forum. Niestety nie ma możliwości, by zapomniał o tym, że macie dostęp do egzotycznych owoców i wciąż będzie ich od Was wymagał. Przeglądając moje wpisy w tym zakresie, znajdziecie niejeden, poruszający ten temat wielokrotnie. Nie zmienia to faktu, że egzotyczne owoce są towarem przeznaczonym na eksport, jeśli zależy Wam na wcześniejszej odprawie statku. Wraz z wprowadzeniem dalszych funkcji do gry, pojawią się nowe możliwości, ale na to wszystko niestety trzeba poczekać.

    Poniżej zdjęcie kupca muszelek, byście w przyszłości wiedzieli, gdzie znajduje się licznik odmierzający czas do końca wydarzenia. Kupiec z pewnością powróci do gry, jak tylko ruszy nowe wydanie wyspy. Postać jest ściśle powiązana z tym wydarzeniem.

    jqt8zsTQ5CTEK.png

  • Ala599Ala599 Posty: 592
    edytowano 08.09.2014
    Problem jest jeszcze jeden: kapitan nie jest pamiętliwy, tylko bardzo zdeterminowany ;)
    Jedna z koleżanek (75 lvl) nie była na farmie od 2 miesięcy, nawet nie widziała czynnego lotniska ani wyspy (wyjechała na początku lipca), a też od niej wymaga owoców egzotycznych.
  • qwalet42qwalet42 Posty: 17
    edytowano 08.09.2014
    kiedy pojawi sie wyspa za rok czy za tydzien tego nikt niewie jakbym wiedział statek by pływał z minimum owocami a teras czeka na to czego sporo graczy niema ale mamy plusy moglismy kupic dekoracje 135 buziek lu nasionka kazdy z nas wybrał mimo to ze niemam nasionek bo owoce szły na max myslałem ze jak statek zniknie znikna owoce tu sie oszukałem nikt niepisze o podkowach to jest klucz ja mam 190 tys tego podkuwek .zal po ewencie i sklepie powinna ruszyc stajnia widocznie ktos czegos nienapisał nie zrobił to tak jak z +500 jak robili pomogli graczom wyszło na leprze cierpliwosci moi mili bedzie ok pozdrawiam
  • zuzinekok (PL1)zuzinekok (PL1) Posty: 25
    edytowano 08.09.2014
    Witam!

    Asiu, czy tym innym rozwiązaniem, żeby statek mógł odpłynąć szybciej bez owoców będzie złoto?!
    Bo jak tak to nie mam słów!!!

    Niestety nadal nie wiem, dlaczego przed uruchomieniem wyspy gracze nie dostali informacji, że będą skazani po jej zakończeniu na 12 h postój statku w doku z powodu braku owoców egzotycznych.
    Wystarczyło napisać to przed eventem z wyspą- w zapowiedziach zmian, że taka sytuacja będzie miała miejsce.
    To było mega perfidne, nie fair zagranie, zmuszające tak na prawdę do kolejnego udziału w wyspie.
    Jeśli się mylę to proszę o konkretną odpowiedź.

    Pozdrawiam
  • Floo (PL1)Floo (PL1) PL1 Posty: 30
    edytowano 09.09.2014
    Mozna urzadzic strajk zbiorowy i w ogole olac statek, nie odprawiac wcale...ale jak znam zycie, 5 nie odprawi na znak protestu a reszta jak zawsze bedzie chciała złapac tych kilka punktow...ciekawe co wtedy ...
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 09.09.2014
    Floo2 napisał użytkownik: »
    Mozna urzadzic strajk zbiorowy i w ogole olac statek, nie odprawiac wcale...ale jak znam zycie, 5 nie odprawi na znak protestu a reszta jak zawsze bedzie chciała złapac tych kilka punktow...ciekawe co wtedy ...

    Tylko jest jedno ALE w tym wszystkim - komu zrobisz na złość ? GGS ? Nie sądzę. Tylko sobie i nikomu więcej.
    Czytam powyższe posty i dochodzę do wniosku, że ja to chyba jakiś szczęściarz jestem. U mnie licznik przy kupcu działał. Zdążyłem zakupić nasionka. Statek odprawiam co 6 h.
    A na forum zebrała się grupka sfrustrowanych osób, które nie wiadomo na co liczyły, przeoczyły licznik, który rzekomo u nich nie działał i obecnie z bezsilności wylewają swoją frustrację na forum.
    Gapowe się płaci - sorry taki mamy klimat i przestańcie w kółko szarpać tą biedną CM Asię - Ona nie jest winna waszemu roztargnieniu tylko WY sami.
  • Floo (PL1)Floo (PL1) PL1 Posty: 30
    edytowano 09.09.2014
    Tyz masz racje, ja akurat mam nasionka, licznik działał, doczytałam kiedy znika owy kupiec...dzis nasiona masz, a jak sie skoncza? to tez Cie zwyczajnie w...fi ze juz ich nie posiadasz...
    Ja juz mam opcje, poprostu jak sie u mnie skoncza zaczne sie przyzwyczajac do odprawy 12 godzinnej i wiecej wyspy nawet patykiem nie tkne, bedzie moj kapitan musiał sie zadowolic tym czym mam.
    Wyspa to niewypał kompletny, ale mozna grac i bez niej, zatem juz dzis mowie, nigdy wiecej wyspy.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik