Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.07.2014 | Wycieczka na wyspy karaibskie...

11823

Komentarz

  • tara1986 (PL1)tara1986 (PL1) Posty: 47
    edytowano 14.08.2014
    dlaczego mam wrażenie, że to:
    1) wirus
    2) boty sa nielegalne. zbanują ciebie za link, a ci, którzy użyją, pewnie będą mieć to samo
  • -milena92- (PL1)-milena92- (PL1) Posty: 31
    edytowano 15.08.2014
    miki1948 napisał użytkownik: »
    Witam ja również jestem emerytką i siedzę całymi dniami na grze robię drugie zadanie na wyspie ale wcale się nie przejmuję czy skończę wszystkie zadania czy nie, nie ukrywam że zameczek z 3 zadania mi się podoba ,przecież nie jest nigdzie powiedziane że muszę na siłę skończyć wszystkie zadania i z paska i z palemki skończę to skończę , jeśli nie to nie nie będzie zameczku ,złota nie będę inwestować w coś co zniknie.jeszcze mamy 23 dni to mamy sporo czasu
    Też jestem w podobnej sytuacji, czasu spędzam przy komputerze dużo i nie chodzi mi o skończenie całego eventu ale myślę, że odrobiny rozeznania i znajomości matematyki od tworców gry mogę oczekiwać. W tej chwili wydałam już ponad 150 milionów dolarów a powinnam wydać jeszcze dużo. Aktualnie mam 10 milionów dolarów, majątek, który na nic nie starczy.W zasadzie to co zarobię tracę na wyspie - statek, który do tej pory za każdym razem przynosił mi minimum 200 tysięcy dolarów okazał się okrutnym niewypałem. Jeżeli koniki będą równie rewelacyjne to .... bez żalu pożegnam grę.
  • MarzenaXXMarzenaXX Posty: 3
    edytowano 16.08.2014
    Wyspa jest fajna i owszem, ale kasa ucieka w zastraszającym tempie. I jeszcze to, że w następnym odkryciu wyspy trzeba będzie zaczynać od nowa. Ja już dziękuję, więcej się tam nie wybieram. Pozdrawiam
  • edytowano 16.08.2014
    mam pytanie: wiem, że na koniec wszystkie produkty zostaną zamienione na muszelki, ale co się stanie z nawozem i humusem? czy też przepadną czy może zostaną w magazynie?
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 16.08.2014
    szybka kobra napisał użytkownik: »
    mam pytanie: wiem, że na koniec wszystkie produkty zostaną zamienione na muszelki, ale co się stanie z nawozem i humusem? czy też przepadną czy może zostaną w magazynie?

    Wydaje mi się, że przepadną...
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 16.08.2014
    Moje pytanie bierze się stąd, że pierwszy milion muszelek rozszedł się w mgnieniu oka :eek:. Mam w magazynie ponad tysiąc każdego gatunku egzotycznych owoców, co powinno zaspokoić apetyt kapitana na jakiś czas. Jednak nie byłabym sobą, jeśli nie patrzałabym w przyszłość. Szybciej wydaję muszelki niż je zarabiam. Dopiero zaczęłam drugi rozdział i zbieranie tych winogron przy trzech polach to prawdziwa mordęga... Wobec tego pewnie prędko nadejdzie dzień, gdy muszelki się wyczerpią, zapas owoców również, a kapitan wciąż będzie się ich domagał...
    Jak długo po zakończeniu tego wydarzenia karaibskiego będziemy musieli czekać na następne? Nie znalazłam nic w OO na ten temat. Czy CM posiadają takie informacje lub były one już podane? Jeśli ktoś mógłby odpowiedzieć mi na to pytanie byłabym wdzięczna.
  • Maksio super (PL1)Maksio super (PL1) Posty: 1,184
    edytowano 16.08.2014
    ja nie zauważam zmian które dają aktualizacje;)
  • ElluaEllua Posty: 22
    edytowano 16.08.2014
    Robią nas "w konia" bo to oni mają zabawę, za nasze pieniądze! a nie my więc przynajmniej nie płaćmy im realną gotówką. Nasze narzekania nie pomogą nam, nie dajmy narzucić sobie wymogu kupowania złota. Można sobie grać bez eventów, wysp i statków, bez wyścigu szczurów i bez kupowania złota. Bawmy się :) Powodzenia w dalszej grze, tyle jeszcze przed nami :D
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 16.08.2014
    Ellua napisał użytkownik: »
    Robią nas "w konia" bo to oni mają zabawę, za nasze pieniądze! a nie my więc przynajmniej nie płaćmy im realną gotówką. Nasze narzekania nie pomogą nam, nie dajmy narzucić sobie wymogu kupowania złota. Można sobie grać bez eventów, wysp i statków, bez wyścigu szczurów i bez kupowania złota. Bawmy się :) Powodzenia w dalszej grze, tyle jeszcze przed nami :D

    Dobrze by było gdybyś pisała tylko w swoim imieniu..nie kazdy wydaje realne pieniądze na złoto :) a jeśli chodzi o ewenty , wyspe czy statek można sie bawić nie używając zlota :) pozdrawiam i miłej zabawy :)
  • ElluaEllua Posty: 22
    edytowano 16.08.2014
    Jest takie powiedzenie, że "dzieci i ryby głosu nie mają" więc nie powinnaś zabierać głosu na temat eventu wyspiarskiego ponieważ nie bierzesz w tym wydarzeniu udziału. Wystarczy spojrzeć na Twoją wyspę i widać, że ... nie grasz tam.
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 16.08.2014
    Ellua napisał użytkownik: »
    Jest takie powiedzenie, że "dzieci i ryby głosu nie mają" więc nie powinnaś zabierać głosu na temat eventu wyspiarskiego ponieważ nie bierzesz w tym wydarzeniu udziału. Wystarczy spojrzeć na Twoją wyspę i widać, że ... nie grasz tam.[/QUO

    Twoje powiedzenie nie jest trafne , nie jestem ani dzieckiem ani rybą a jesli chodzi o event wyspiarski to biore w nim udział na takim poziomie jaki chciałam..posiadam wystarczającą liczbe muszelek żeby statek wysyłać z pełnym załadunkiem ..ale moja poprzednia odpowiedż na Twój wpis dotyczyła zupełnie czego innego konkretnie żebys sie wypowiadała w swoim imieniu a nie eventu wyspiarskiego
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.08.2014
    Margo47 napisał użytkownik: »
    (...) jesli chodzi o event wyspiarski to biore w nim udział na takim poziomie jaki chciałam..posiadam wystarczającą liczbe muszelek żeby statek wysyłać z pełnym załadunkiem (...)

    Margo47 mam prośbę - zdradź mi sekret jak można mieć wystarczającą liczbę muszelek, żeby wysyłać statek z pełnym załadunkiem, nie ponosząc milionowych kosztów na wyspę ? Patrzę na Twoją i oczom nie wierzę, a tym bardziej w to co napisałaś, skoro nawet ja dopiero dzisiaj pierwszy raz wysłałam statek z pełnym załadunkiem, ale moja wyspa wygląda nieco inaczej niż Twoja ;)

    P.S. A może podaj przykładowe ilości owoców egzotycznych, które Kapitan od Ciebie chce - być może są one tak małe, że to nie jest problem:confused:
    W stosunku np. do moich 135 sztuk melonów - podaję oczywiście najniższy poziom z trzech dostępnych ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 16.08.2014
    Hej :) nie wiem czy wszyscy zauważyli ( ja zauważyłam prawdę mówiąc dopiero po kilku załadunkach statku) - ale jak wchodzi się w menu statku podczas załadunku - przy produktach ze szklarni (limonkach, ananasach, grejpfrutach itd.) - jest taki zielony wskaźnik (strzałka) - można nią zmniejszyć lub zwiększyć ilość produktów ze szklarni przekazywanych kapitanowi - przy mniejszych ilościach przekazanych produktów wprawdzie dostaje się mniej podków, ale w przypadku posiadania mniejszej ilości jakiegoś produktu - nie blokuje się możliwości odpłynięcia statku :) ode mnie kapitan zaczął żądać po kilka tysięcy limonek i ananasów , co mnie trochę przeraziło, ale jak sobie przesunęłam ten wskaźnik to zamiast po 3 tys. tych produktów miałam możliwość przekazania po ok. 200 szt :) i bez problemów odprawiłam statek w siną dal :cool: Pozdrawiam :)
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 16.08.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Margo47 mam prośbę - zdradź mi sekret jak można mieć wystarczającą liczbę muszelek, żeby wysyłać statek z pełnym załadunkiem, nie ponosząc milionowych kosztów na wyspę ? Patrzę na Twoją i oczom nie wierzę, a tym bardziej w to co napisałaś, skoro nawet ja dopiero dzisiaj pierwszy raz wysłałam statek z pełnym załadunkiem, ale moja wyspa wygląda nieco inaczej niż Twoja ;)

    P.S. A może podaj przykładowe ilości owoców egzotycznych, które Kapitan od Ciebie chce - być może są one tak małe, że to nie jest problem:confused:
    W stosunku np. do moich 135 sztuk melonów - podaję oczywiście najniższy poziom z trzech dostępnych ;)

    Nie ma sprawy :)ilosci minimalne na statek ładuje od 194 do 242...wyspe mam od samego początku z robiłam pierwsze zadanie za które było chyba około 50 000 muszelek obecnie sadze tylko pomarańcze i produkuje sok pomarańczowy , raz dziennie lub dwa razy wymieniam dolary w banku ..wszystko na poziomie podstawowym bez złota:)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.08.2014
    Margo47 napisał użytkownik: »
    Nie ma sprawy :)ilosci minimalne na statek ładuje od 194 do 242...wyspe mam od samego początku z robiłam pierwsze zadanie za które było chyba około 50 000 muszelek obecnie sadze tylko pomarańcze i produkuje sok pomarańczowy , raz dziennie lub dwa razy wymieniam dolary w banku ..wszystko na poziomie podstawowym bez złota:)

    Z jednej strony jest to jakiś pomysł na wyspę dla ubogich ;) Bez obrazy Margo - to tylko taka myśl mnie napadła ;)
    Ale uwierz, statek potrzebuje wciąż nowych owoców, a muszelki znikają w zastraszającym tempie... w końcu Ci ich braknie :( A z tymi pomarańczami z jednym polem to się można zajechać na śmierć :p 5 x trzeba zebrać (20 minut każdy zasiew), żeby włączyć 1 raz sok pomarańczowy w ilości 30 jednostek.
    Widzę, że niewiele inwestowałaś w wyspę, ale pole na 2 poziom opłacałoby Ci się jednak chociaż podnieść - to taka moja malutka do niczego nie zobowiązująca sugestia :)

    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Hej :) nie wiem czy wszyscy zauważyli ( ja zauważyłam prawdę mówiąc dopiero po kilku załadunkach statku) - ale jak wchodzi się w menu statku podczas załadunku - przy produktach ze szklarni (limonkach, ananasach, grejpfrutach itd.) - jest taki zielony wskaźnik (strzałka) - można nią zmniejszyć lub zwiększyć ilość produktów ze szklarni przekazywanych kapitanowi (...)

    Tak, od samego początku jest opcja trzech poziomów ilości przekazywania produktów na statek. Przy czym, kiedy już dorobimy się większej ilości owoców w magazynie szklarni, wskaźnik sam ustawia się na coraz wyższe pozycje i jak ktoś chce wysłać statkiem mniejszą ilość powinien ten wskaźnik sobie przesunąć na początkową (najniższą) pozycję :)
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 16.08.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »

    Z jednej strony jest to jakiś pomysł na wyspę dla ubogich ;) Bez obrazy Margo - to tylko taka myśl mnie napadła ;)
    Ale uwierz, statek potrzebuje wciąż nowych owoców, a muszelki znikają w zastraszającym tempie... w końcu Ci ich braknie :( A z tymi pomarańczami z jednym polem to się można zajechać na śmierć :p 5 x trzeba zebrać (20 minut każdy zasiew), żeby włączyć 1 raz sok pomarańczowy w ilości 30 jednostek.
    Widzę, że niewiele inwestowałaś w wyspę, ale pole na 2 poziom opłacałoby Ci się jednak chociaż podnieść - to taka moja malutka do niczego nie zobowiązująca sugestia :)


    Nawet do glowy by mi nie przyszło zeby sie obrazić:)troche się narobie przy tych pomarańczach i skorzystam z Twojej rady co do pola na poziom drugi..dziekuje:) codziennie ładuje dwa statki wiec nie jest tak żle jakby sie mogło wydawać :)) pozdrawiam ..szklarnia na 3 poziomie tez troszke pomaga :)
  • TereskaTereska (PL1)TereskaTereska (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 16.08.2014
    Witaj Asiu!
    Właśnie teraz załadowałam STATEK
    lawenda 66 szt x 200$ - 13 200 $
    ciastka 83 szt x 680 $ - 56 440 $
    jajka 293 szt x 12$ - 2 516 $
    jabłka 1291 szt x 44$ - 56 804 $
    _______________________________________
    w cenach sprzedaży razem 129 960 $

    od kapitana dostałam 133 000 $ i 63 PD

    ZYSK 3040 $ i podkowy!

    Załadowałam już kilka statków i za każdym razem mam do załadowania najdroższe owoce egzotyczne,tym razem miałam melon i ananas.
    Asiu to nie jest przypadek tak teraz wyglądają zyski ze Statku.
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 16.08.2014
    A ja się zastanawiam nad ideą powiązania wyspy, nasionek, szklarni, statku, podków i stajni.
    U mnie w sojuszu jest osoba, która ma niski lvl ( poniżej 30 ), nie ma uruchomionej wyspy, nie ma nasion, szklarni, ale ma statek z 4 produktami do załadowania i ma...podkowy :)
    Czyli rozumiem, że mając podkowy stajnia będzie działać.
    Jaki sens ma więc inwestowanie grubych milionów w wyspę, by zdobywać podkowy do stajni, gdzie bez wyspy też można je nazbierać :)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.08.2014
    Margo47 napisał użytkownik: »
    (...) szklarnia na 3 poziomie tez troszke pomaga :)

    Moja Droga:)
    Nie troszkę, tylko bardzo wiele, albowiem za tę samą ilość muszelek mamy sporo większą ilość owoców :)
    Przykładowo, 1856 sztuk melonów na pierwszym poziomie i 2057 sztuk na 3.
    Wiem, że rozbudowa szklarni trochę kosztuje, ale jeśli ma zostać z nami na dłużej, warto w nią zainwestować przynajmniej na maksymalnym poziomie dostępnym bez złota :)
    To była pierwsza rzecz jaką zrobiłam po wejściu w życie tej aktualizacji.
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 16.08.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    A ja się zastanawiam nad ideą powiązania wyspy, nasionek, szklarni, statku, podków i stajni.
    U mnie w sojuszu jest osoba, która ma niski lvl ( poniżej 30 ), nie ma uruchomionej wyspy, nie ma nasion, szklarni, ale ma statek z 4 produktami do załadowania i ma...podkowy :)
    Czyli rozumiem, że mając podkowy stajnia będzie działać.
    Jaki sens ma więc inwestowanie grubych milionów w wyspę, by zdobywać podkowy do stajni, gdzie bez wyspy też można je nazbierać :)

    Może je zbierać, ale nie oznacza to, że będzie mogła je użyć. A przynajmniej taką mam nadzieję, bo w przeciwnym wypadku nie będzie miało to wszystko żadnego sensu...
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 16.08.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    A ja się zastanawiam nad ideą powiązania wyspy, nasionek, szklarni, statku, podków i stajni.
    U mnie w sojuszu jest osoba, która ma niski lvl ( poniżej 30 ), nie ma uruchomionej wyspy, nie ma nasion, szklarni, ale ma statek z 4 produktami do załadowania i ma...podkowy :)
    Czyli rozumiem, że mając podkowy stajnia będzie działać.
    Jaki sens ma więc inwestowanie grubych milionów w wyspę, by zdobywać podkowy do stajni, gdzie bez wyspy też można je nazbierać :)

    Po Twoim poście teraz to już zgłupiałam..osoby które mają poniżej 30 poziomu powinny mieć statek z 6 produktami bez podków bo w przeciwnym razie wyspa jest bez sensu..skoro wyspa jest od poziomu 30 to i stajnia powinna byc od poziomu powiedzmy 32
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 16.08.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Moja Droga:)
    Nie troszkę, tylko bardzo wiele, albowiem za tę samą ilość muszelek mamy sporo większą ilość owoców :)
    Przykładowo, 1856 sztuk melonów na pierwszym poziomie i 2057 sztuk na 3.
    Wiem, że rozbudowa szklarni trochę kosztuje, ale jeśli ma zostać z nami na dłużej, warto w nią zainwestować przynajmniej na maksymalnym poziomie dostępnym bez złota :)
    To była pierwsza rzecz jaką zrobiłam po wejściu w życie tej aktualizacji.

    ależ ja mam szklarnie na 3 poziomie...od razu ja rozbudowałam:)
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 16.08.2014
    Margo47 napisał użytkownik: »
    Po Twoim poście teraz to już zgłupiałam..osoby które mają poniżej 30 poziomu powinny mieć statek z 6 produktami bez podków bo w przeciwnym razie wyspa jest bez sensu..skoro wyspa jest od poziomu 30 to i stajnia powinna byc od poziomu powiedzmy 32

    Niestety mam rację :) osoby te mają 4 produkty do załadunku ze stałych farm. Co przekłada się na to, że mogą częściej wysyłać statek w morze, bo nie muszą mieć specjalnych owoców.
    Nie ważne czy stajnia będzie od 30 poziomu, czy 40. Ważne jest to, że nie muszą marnować kasy na wyspę, by mieć stajnię:)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.08.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    Niestety mam rację :) osoby te mają 4 produkty do załadunku ze stałych farm. Co przekłada się na to, że mogą częściej wysyłać statek w morze, bo nie muszą mieć specjalnych owoców.
    Nie ważne czy stajnia będzie od 30 poziomu, czy 40. Ważne jest to, że nie muszą marnować kasy na wyspę, by mieć stajnię:)

    Tego czy będą mieć dostęp do stajni na razie nie wiemy, tego czy jeśli będą mieć dostęp to na takich samych warunkach jak Gracze, którzy polecieli na wyspę, również w tej chwili jeszcze nie wiemy. Myślę, że wszystko się wkrótce okaże.
    Natomiast o tym, że jeśli ktoś nie odblokował wyspy to statek będzie do niego przypływał i żądał tylko 4 produktów z 6 (bez produktów ze szklarni) i po załadowaniu zaraz odpływał, Asia pisała tutaj na forum.
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 16.08.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    Nie ważne czy stajnia będzie od 30 poziomu, czy 40. Ważne jest to, że nie muszą marnować kasy na wyspę, by mieć stajnię:)
    Nie wierzę , że będzie można mieć stajnie bez tej całej afery z wyspą i szklarnią. Osoby, które nie odblokowały lotniska (i wyspy) mają nieczynną szklarnię, więc nie powinny mieć opcji odblokowania stajni. W przeciwnym razie ta cała heca byłaby bez sensu.
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 16.08.2014
    Pireus napisał użytkownik: »
    Nie wierzę , że będzie można mieć stajnie bez tej całej afery z wyspą i szklarnią. Osoby, które nie odblokowały lotniska (i wyspy) mają nieczynną szklarnię, więc nie powinny mieć opcji odblokowania stajni. W przeciwnym razie ta cała heca byłaby bez sensu.

    Skoro dostają podkowy ze statku, to chyba muszą mieć możliwość posiadania stajni, bo inaczej po co im podkowy???
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 16.08.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    Skoro dostają podkowy ze statku, to chyba muszą mieć możliwość posiadania stajni, bo inaczej po co im podkowy???
    A po co graczom bez sojuszu przedmioty kolekcji? a jednak je mają :p
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.08.2014
    Pireus napisał użytkownik: »
    A po co graczom bez sojuszu przedmioty kolekcji? a jednak je mają :p

    SUPER :)
    To wszystko prawdopodobnie jest na ewentualność, aby ktoś, kto tym razem nie odblokował wyspy, mógł to zrobić następnym razem i wtedy przydadzą mu się podkowy, jeśli to będzie jeden z wymogów odblokowania także stajni :)
    Tak samo jak ktoś bez sojuszu, może nagle mieć niepohamowaną potrzebę do jakiegoś należeć i oddać mu swe zbiory z przedmiotami kolekcji :p
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 16.08.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »

    SUPER :)
    To wszystko prawdopodobnie jest na ewentualność, aby ktoś, kto tym razem nie odblokował wyspy, mógł to zrobić następnym razem i wtedy przydadzą mu się podkowy, jeśli to będzie jeden z wymogów odblokowania także stajni :)
    Tak samo jak ktoś bez sojuszu, może nagle mieć niepohamowaną potrzebę do jakiegoś należeć i oddać mu swe zbiory z przedmiotami kolekcji :p

    Być może tak, a być może nie :) Pożyjemy zobaczymy :)Jak uruchomią stajnię to zobaczymy, ale jeśli będą mieli dostęp, to będa niezłe jaja:) Wyjdzie na to, że Ci którzy nie uruchomią wyspy zyskają najwięcej:)
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 17.08.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    A ja się zastanawiam nad ideą powiązania wyspy, nasionek, szklarni, statku, podków i stajni.
    U mnie w sojuszu jest osoba, która ma niski lvl ( poniżej 30 ), nie ma uruchomionej wyspy, nie ma nasion, szklarni, ale ma statek z 4 produktami do załadowania i ma...podkowy :)
    Czyli rozumiem, że mając podkowy stajnia będzie działać.
    Jaki sens ma więc inwestowanie grubych milionów w wyspę, by zdobywać podkowy do stajni, gdzie bez wyspy też można je nazbierać :)

    To jest bardzo słuszna uwaga. Wiadomo, że bez wyspy tych podków będzie dużo mniej, ale zawsze coś wpadnie. Nawet jeśli nie będą do wykorzystania od razu, to potem mogą się przydać.

    Dlatego pozwolę sobie udzielić drobnej rady graczom niższych levelach (sama taki mam i żałuję, że tego nie wiedziałam zanim na wyspę wlazłam):
    Jeśli jeszcze nie uruchomiliście wyspy zastanówcie się kilka razy zanim to zrobicie!


    Nasionka do szklarni kosztują dużo muszelek i trzeba zainwestować wiele $ żeby je kupić. Pamiętajcie, ze jeśli choć raz wejdziecie na wyspę, kapitan to sobie zapamięta i już w każdym transporcie będzie chciał owoców ze szklarni. Jeśli skończą się wam nasionka i muszelki będziecie musieli znowu wybrać się na wyspę, żeby móc puszczać 3 transporty dziennie.

    Na razie (przynajmniej dopóki nie znamy zysków ze stajni) lepiej z uruchomieniem wyspy uważać. Kiedy już się stajnie pojawi, wtedy będzie można pokalkulować, czy w ogóle warto w ten wyspiarski biznes wchodzić.

    Wiem, ze to co piszę to dla niektórych oczywistość, ale pamiętajcie jak długo po uruchomieniu eventu pojawiały się pytania typu "no jak to????? to wyspa po miesiącu ZNIKNIE??????" ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik