Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.07.2014 | Wycieczka na wyspy karaibskie...

1423

Komentarz

  • Hexsa ()Hexsa () Posty: 57
    edytowano 04.08.2014
    u mnie tez wszystko na zero :-(,
  • monika6303 (PL1)monika6303 (PL1) PL1 Posty: 34
    edytowano 04.08.2014
    Zapasy nie znikły, nie widać ich tylko z poziomu piekarni, więc spokojnie.
  • edytowano 04.08.2014
    To jak je widać?I dlaczego idzie dodawać zapasy skoro magazyn był pełny?
  • Reissa2Reissa2 Posty: 139
    edytowano 04.08.2014
    Nie wiem, czy ktoś jeszcze tak ma, ale ja napotkałam na dość irytujący problem. Przed aktualizacją gra pamiętała ustawienie farmy na ekranie (wyśrodkowanie jej, przesunięcie mapy - nie wiem, jak to dokładnie nazwać), gdy przechodziłam między farmami za pomocą rozwijanego menu u góry, ich pozycjonowanie na ekranie było takie, jak wcześniej ustawiłam, a teraz za każdym razem "kamera" ucieka na pole z eventem i muszę przesuwać mapę, aby wygodnie przeklikać wszystko na farmie. Wiem, że nie mogę liczyć na szybką naprawę problemu, ale miło byłoby gdyby ktoś się tym zajął.
  • monika6303 (PL1)monika6303 (PL1) PL1 Posty: 34
    edytowano 04.08.2014
    Np. wejdź w zarządzanie farmą i kliknij żeby sprzedać coś co można przenieść do magazynu i wejdź w drugą zakładkę i u mnie widać ile mam w magazynie danego produktu.
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 04.08.2014
    Klikając na lotnisko widzę info że - To wydarzenie jest chwilowo niedostępne,
    więc niedługo stanie się dostępne :)
    Bo do tej pory gdy klikałem na lotnisko podawało mi że - Jeszcze niedostępne
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 04.08.2014
    monika6303 napisał użytkownik: »
    Zapasy nie znikły, nie widać ich tylko z poziomu piekarni, więc spokojnie.

    U mnie nie ma w ogóle, nawet przeniosłam nowe zapasy i pokazują się a te stare nie.
  • edytowano 04.08.2014
    Masz rację tam pisze ze jest pełny.Ale jak wchodze na piekarnie to jakos zabiera mi jajka jak je przekazuję.Jakim cudem jak jest pełny?
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 04.08.2014
    Zapasy w piekarni są. Jest tylko problem z poprawnym wyświetlaniem. U mnie też pokazuje zero. Ale jak przekazuje produkty do piekarni lub zaczynam produkcję to już pokazuje wszystko dobrze.
  • renia5001renia5001 Posty: 5
    edytowano 04.08.2014
    ciekawe u mnie tez pustki na smakoszu
  • Isia27 (PL1)Isia27 (PL1) Posty: 19
    edytowano 04.08.2014
    ale dlaczego oni nie
    zajmują się serwerem głównym polska 1 tylko jakimiś na nk
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 04.08.2014
    Ritaxoxo2 napisał użytkownik: »
    O! coś się chyba zaczyna dziać, bo wyskoczył mi komunikat, że za chwilę serwer będzie wyłączony ;))

    Dokładnie z tego powodu zapowiadamy aktualizację. Abyście wiedzieli o pracach konserwacyjnych, które będą miały miejsce i nie byli zaskoczeni ich przeprowadzeniem. Już w zapowiedzi aktualizacji jest informacja o tym, że wydarzenie związane z nową farmą nie musi ruszyć natychmiast po zakończeniu prac. To duża zmiana w grze i trzeba ją wprowadzić ostrożnie. Dlatego uruchamiamy wydarzenie kolejno na naszych serwerach, a nie wszędzie zaraz po zakończeniu aktualizacji. Zależy nam na lepszym monitorowaniu sytuacji Graczy i prosimy Was o wyrozumiałość w tej kwestii. W efekcie końcowym, wszystkie te działania są dla Waszego dobra i lepszego komfortu gry.

    Asia.
  • edytowano 04.08.2014
    a co z piekarnia Asiu?
  • runetka2runetka2 Posty: 34
    edytowano 04.08.2014
    Asia *** ma niekiedy problemy z trafieniem właściwej odpowiedzi na zadane jej pytanie
  • Isia27 (PL1)Isia27 (PL1) Posty: 19
    edytowano 04.08.2014
    Asiu to kiedy tak dokładnie ruszy ta farma wyspiarska na serwerze polska 1?
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 04.08.2014
    Tylko tyle miała CM do przekazania... a błędy ?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 04.08.2014
    Asia i może jest blondynką lub nie, tyle pytań, nie da rady odpowiedzieć na wszystkie, a po 2 jak już będzie wiedziała co z tym magazynem pewno powiadomi już wiele osób o tym pisało.
  • martusiatusiamartusiatusia Posty: 9
    edytowano 04.08.2014
    bez sensu ta aktualizacja i tyle, jeszcze magazyn w restauracji wyczyszczony do zera....
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 04.08.2014
    a odpowiedziała na jakieś pytanie? bo ja nie zauważyłam.raczyła tylko skomentować post osoby która się podnieciła że aktualizacja rusza.w kwestii problemów które gracze zgłaszają cisza.w sumie nic niezwykłego to często się jej zdarza
  • Nataliab0808 (PL1)Nataliab0808 (PL1) Posty: 31
    edytowano 04.08.2014
    siema, ja w magazynie na smakoszu zapasy mam takie jakie byly i gra chodzi normalnie
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 04.08.2014
    To jest odp. na pytania tego typu: dlaczego lotnisko nie działa itd.
    Pewno nie wie co z tym pustym magazynem, technicy się tym raczej zajmują, myślicie że to taka łatwa sprawa. Sama mam nerwy że trzeba czekać bo jak aktualizacja przeszła to powinno być dostępne, bo po co to ogłoszenie skoro nie ma lotniska. Asia jest jedna i kilkoro moderatorów itd. A Nas graczy znacznie więcej, każdemu z osobna nie będzie odp. ja się cieszę że w ogóle coś napisała.
  • edytowano 04.08.2014
    Jak zbieramy jajka i chcemy przekazac do piekarni to pokazuje dobrze ile mamy tam produktów.
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 04.08.2014
    XxasieczekxX napisał użytkownik: »
    To jest odp. na pytania tego typu: dlaczego lotnisko nie działa itd.
    Pewno nie wie co z tym pustym magazynem, technicy się tym raczej zajmują, myślicie że to taka łatwa sprawa. Sama mam nerwy że trzeba czekać bo jak aktualizacja przeszła to powinno być dostępne, bo po co to ogłoszenie skoro nie ma lotniska. Asia jest jedna i kilkoro moderatorów itd. A Nas graczy znacznie więcej, każdemu z osobna nie będzie odp. ja się cieszę że w ogóle coś napisała.

    ja tam się nie cieszę że CM olewa graczy.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 04.08.2014
    Wcale nie olewa, bo jakieś wieści zostawiają, już dzisiaj dwie wiadomości Asia zostawiła, więc nie jest obojętna.
  • Ritaxoxo (PL1)Ritaxoxo (PL1) Posty: 9
    edytowano 04.08.2014
    oj od razu olewa. może po prostu pracują nad tym błędem i czeka z ostatecznymi wiadomościami, żeby w całości to wytłumaczyć, a nie po łebkach. bez przesady -.-
  • danula22 (PL1)danula22 (PL1) Posty: 5
    edytowano 04.08.2014
    Dlaczego projekty mają zmienione opisy coś nie bardzo pasują czyżby pomyłka ?
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 04.08.2014
    XxasieczekxX napisał użytkownik: »
    Wcale nie olewa, bo jakieś wieści zostawiają, już dzisiaj dwie wiadomości Asia zostawiła, więc nie jest obojętna.

    ło matko ręce opadają.już zakumałam po zdjęciu że to sztuczna intekligencja.dla mnie koniec tematu.zdania nie zmieniam.oczywiście te wszystkie błędy w aktualizacji są dla komfortu i wygody graczy a ja mam być głęboko wdzięczna CM że raczyła mi to uświadomić i w ogóle raczyła cokolwiek napisać.sorry ale nie zamierzam
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 04.08.2014
    Ale wy to ludzie macie <na opak> we głowie, nic dodać nic ująć, nie oceniaj książki po okładce.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 04.08.2014
    Witajcie :)
    Napiszę teraz coś, co pewnie Was nie zaskoczy, ale mnie dziś zaskoczyło ;)
    Przeważnie błędy po wprowadzonej aktualizacji omijały moją farmę, gdy innym coś ginęło z magazynów lub było niedostępne - u mnie było Ok :) Ale wreszcie moja kolej :)
    Też wykasowało mi zapasy w magazynie w piekarni.... ale :)
    To jednak nie banał, ciasteczka są dobre na wszystko - szkoda, że idą w biodra i w inne miejsca też :p
    To naprawdę pomaga, a niewiele kosztuje - Kochani wyczyśćcie sobie ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki, potem odświeżcie jeszcze dla świętego spokoju stronę lub zamknijcie i otwórzcie na nowo przeglądarkę - wszystko w magazynie piekarni powinno wrócić na swoje miejsce - U mnie pomogło :)
    Nie doczytałam się wcześniej, aby ktoś pisał, że to zrobił, więc spróbujcie :)

    A tak poza tym, potwierdzam, że po aktualizacji nazwy projektów sojuszu są pomieszane, jak również problem opisywany przez Gracza Reissa z pozycjonowaniem widoku farmy nie uszedł mojej uwadze ;/ http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?53019-31-07-2014-Wycieczka-na-wyspy-karaibskie&p=629167&viewfull=1#post629167
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 04.08.2014
    Psotna Farmerka2 dziękuję za przypomnienie o ciasteczkach, mój magazyn działa i wyświetlają się zapasy jak wcześniej :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik