Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1360379

Komentarz

  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 05.03.2014
    Dzien dobry:) Moze by tak na ciastko do teściowej? dziś święto teściowych więc ciasto powinno być .Choć w niektórych przypadkach zjedzenie dedykowanego ciasta od teściowej to ciasto wysokiego ryzyka
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 06.03.2014
    Nawet nie wiedziałam, że one też mają swój dzień...
  • Anioł StróżAnioł Stróż Posty: 182
    edytowano 07.03.2014

    0_0_0_646581540.jpg

    Piątek Piąteczek piątunio wszystkim życzę miłego weekendu :D

    0_0_0_1525674747.jpg


    i Specjalnie dla pięknych naszych farmerek od skrzydlatego na dzień kobiet tak wigilijnie ;P:D

    0_0_0_1724316105.gif

    Skrzydlaty prosi o buziaka :D

    0_0_0_1835267603.jpg
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 08.03.2014
    Dzień dobry , 9996.jpg to dla Anioła , a wszystkim czytającym życzę pięknego dnia
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 08.03.2014
    Moja coroczna jednodniowa depresja minęła :) więc witajcie ponownie :)

    Aniołku :P
    2562_1323442304.jpg

    Ależ oczywiście! Buziak rozwala system. ;P
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 11.03.2014
    Oj jak ten czas leci , 3 dni przerwy . No cóż trzeba nadrobić braki zapraszam kawoszy i herbatniki na wspólne siorbanie , zyczę pieknego dnia takiego jaki u mnie się obudził . Nic tylko romantycznie machając ręką myć okna
  • Anioł StróżAnioł Stróż Posty: 182
    edytowano 11.03.2014
    Cześć i czołem :D właśnie jem śniadanko i stwierdziłem że się z wami podzielę także smacznego :D

    [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/14/Eggerøre.jpg[/IMG]
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.03.2014
    Aniołku śniadanko super, ale tak bez kawki? bez kawki się nie da...

    Coffee-Time.jpg


    Dziękuję w imieniu śniadanka :-D

    ...i kilka godzin później... zobaczcie jaki dodatek do popołudniowej kawki wynalazła dziś moja pociecha... bo ją naszła nagła ochota na coś słodkiego...

    cropped-Chocolate-Eclair.jpg

    Tak więc dziś grzeszę tym... i muszę się z Wami jeszcze jedną pokusą podzielić... jeśli jeszcze nie próbowałyście, to polecam te cukierki...

    mieszko-muuuu-toffee-w-czekoladzie-d40196_1_0380.jpg

    Jak mawia moja Weronika: "Moje cukierki robią muuu".
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 12.03.2014
    Dzień dobry,po co ja tu zagladałam??? Teraz muszę koniecznie coś zjeść bo taką potrzebę wywołały wasze wpisy:))
    Kanapki , kawa i te słodyczeeeeee...eh . Gloriano twoja córka sprowadza mnie na złą drogę obżerania się słodkościami
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.03.2014
    Witaski :)

    Nie tylko Ciebie Basiu... jak sobie pooglądałam to i owo to mi brzuszek zaczął takie melodie wygrywać, że ho ho ;)
    I tak skromnie powiem, gdy zobaczył wyciągniętą przeze mnie bułkę z torby... zmienił melodię na taką, która mi dobitnie pokazała, że to nie jest jego marzenie tego dnia :p
    O Zeusie... i ja się teraz muszę czymś naopychać... problem jest tylko taki, że nic odpowiedniego w temacie nie mam, więc wycieczka do sklepu wskazana... a to się na pewno źle skończy :D hahaha
    Jak na razie kawka musi wystarczyć :)
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 12.03.2014
    A ja wyszukałam sobie trufle które schowałam na czarną godzine i chyba ta godzina , te godziny ,mnie dopadły . Muszą byc bardzo czarne skoro ciągle mi się chce trufli
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.03.2014
    Tak, tak... Basiu... podsyłajcie mi coraz to lepsiejsze pomysły smakołyków, a ja tutaj zaraz uślinię całą klawiaturę :p
    hahaha
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 12.03.2014
    Psotko nie wiem co ci na to poradzić , zjedz czekolade? Ostatnio czytałam ze np od wanilii łatwo się uzależnić , może do czekolady dużo dodają bo jakbym się uzależniała .
    Możesz też pod brodę jakiś przezroczysty pojemnik podstawić , przezroczysty po to żebys klawiature lepiej widziała
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.03.2014
    Basia jesteś genialna... ;) na patent z przeźroczystym śliniakiem bym sama nie wpadła ;) Hahaha
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.03.2014
    Wiecie co jest niesprawiedliwe? że to moje Małe Szczęście jest cienkie jak glista i może zjeść ile wlezie i nic... a mamie to w boczki pójdzie... ale co tam, raz się żyje, a życie powinno być możliwie jak najprzyjemniejsze, prawda?

    A skoro o przyjemnościach mowa...

    latte_art.jpg

    Psotek, masz do wątku muzycznego!
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.03.2014
    Ja chromolę... ja też tak chcem ;) Czemu ja tak nie umiem... hę?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.03.2014
    A kto nie chce, Ty mi powiedz... dziś się to cudo przebiera, a ja tak na nią patrzę i normalnie aż mi przykro... ja sobie takiego płaściutkiego brzuszka nie wyhoduję :( chyba żebym z miesiąc lub dwa na samych soczkach żyła, bo sałata to byłoby obżarstwo...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.03.2014
    Hahaha
    Czyli co? Wracamy do starych wypróbowanych sposobów, czyli pępek na plecach ? ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.03.2014
    To zdaje się jedyna metoda... bo w końcu co ja, królik? nie będę się przecież żywić zieleniną.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.03.2014
    No jak nie, jak tak? Przecież to jest najzdrowsze jedzonko, trzeba tylko z tą zieleniną trochę poeksperymentować :p
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 13.03.2014
    Czas się powlec do łóżeczka... kolorowych snów :) Psocia musisz mi zdradzić jak się kombinuje z zielskiem ^^
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 19.03.2014
    Helou wsiem :-))

    Na forum w wiadomym wątku burza. A ja wam napisze coś na rozweselenie :-D
    Poszedłem dzis rano do pracy (mamy rekolekcje) no i szefu kazał mi zaśpiewać dzisiaj w betlejem... Tak trochę dziwnie sie czuje śpiewać kolędy w wielkim poście :-)) no ale mus to mus miny dzieciaków bezcenne :-))
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2014
    hahahahaha to musiało być przednie ^^ Moja Nika już dawno po rekolekcjach... swoją drogą pomysł dość ryzykowny... czas kolęd już za nami ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 19.03.2014
    Co tam kolędy wiosenną porą, grunt to dobra zabawa, choćby na rekolekcjach, a tym sposobem szefu zafundował dzieciakom super ubaw ;):p

    I jak wyglądam?? Hę?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2014
    Prześlicznie ^^ widzisz jesteśmy teraz jak bliźniaczki :P

    P.S. Uknułam spisek żeby zwabić Aniołka do naszego wątku muzycznego, ale ciii to tajemnica.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 19.03.2014
    hahaha
    Uwielbiam tajemnice :):):)
    Hmmm... to znaczy... yyy trochę dziwna i smutna dziś pogoda, prawda?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2014
    Właśnie się jakoś szaro-buro-ciemno zrobiło brrr a jutro pierwszy dzień wiosny pfff.
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 19.03.2014
    Jutro będzie pieknie ,a mi się przypomniało jak to do mojej rodziny przyjechali na wakacje Wegrzy . Nastąpiła integracja przy grillu ale ,że trudno im było nawiazać konwersacje to zaczęli spiewać . Lato to było a im najlepiej wychodziło śpiewanie kolędy-Cicha noc.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 19.03.2014
    Gloriana zobacz co wyszperałam... no takie miodzio, że aż musiałam się z Tobą tym podzielić :)
    She_Loves_Her_by_TimelessImages.jpg

    Cuddled_by_TimelessImages.jpg
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2014
    hehe na tej drugiej to jakbym moja Młodą widziała z Kicią mojej mamy... szkrab miał 2 latka i tylko było "koci" i bach kota wpół złapała i wlecze... a ta biedna się tylko pazurami wczepiła w podłoże i przerażenie w oczach... Teraz to śmiesznie wspominać, ale wtedy to mało zawału nie dostałam... i mówię "Nikuś zostaw kotka"... Ale jak potem wchodziliśmy do moich rodziców to kot jak pershing po ścianach meblach byle uciec...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik