Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1330379

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 28.11.2013
    Jejku... dziewczyny... dzięki, dzięki, dzięki... :D
    Asia filmik super... poprawił mi humor... ;) Piosenka cudna, ale teledysku w oryginale nie da się po prostu oglądać... za to ta parodia... trafiona i zatopiona w 10 ;) Wierzę, że jesteś extra przytulakiem, więc chętnie chwilowo skorzystam;)
    Chyba, że jednak jakiś mężczyzna Cię niedługo zastąpi ;):p

    Justynka Tobie też wielkie dzięki... jak to dobrze znaleźć takie dobre duszki na tym forum;)
    Ech... życie to jednak czasami cudne jest ;):p
    hahahaha
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 28.11.2013
    Berti, jak Twoja poszkodowana kończyna? Już naprawdę nie miałaś lepszego pomysłu na robienie sobie krzywdy, tylko próbować odrąbać sobie rękę tasakiem? Boziu.... normalnie poznańska masakra tasakiem odcinek 1.

    Psocia, Ty wiesz... foch, jak pas startowy ;-)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 28.11.2013
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    Psocia, Ty wiesz... foch, jak pas startowy ;-)

    Nie no... i Ty Brutusie przeciwko mnie... Hę?? ;)
    O Królowo Lodu... nie bądź taka... przybądź zaraz do Tik Taka ;)
    Ech co za dzień... życie to jednak czasami dziwne jest :p
    hahahaha
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    siemka :D wróciłem cieszy się ktoś ? :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    Lolciu, łapka jakoś się trzyma - nafaszerowałam się z rana lekami przeciwbólowymi więc mogę jakoś funkcjonować :) Cieszę się, że to lewa ręka, choć i tak mam niezłe problemy z czymkolwiek jedną ręką, to i tak jako praworęczna jestem w stanie więcej dokonać ;) Teraz sobie uświadomiłam jak kciuk jest bardzo potrzebny do wszystkiego, wcześniej sobie z tego nie zdawałam sprawy. Miałam kiedyś palec w gipsie u prawej ręki ale nie kciuk hahah i dosłownie wszystko mogłam robić, a teraz jakaś masakra, co nie chwycę to mi wypada z ręki - bez kciuka nic nie jest łatwe - w końcu to jest palec chwytny :) Gadali mi, że jak swędzi to oznaka gojenia się. Jak na razie nic takiego nie odczuwam tylko ból i dziwne rwanie, jakby mi ktoś pociągał za te szwy :eek:
    Dobra, dobra już nie marudzę :p
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    :D a kto ci za te szwy pociąga ? :D
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 28.11.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    ...
    Ech co za dzień...
    Co za dzień... jeszcze dobrze nie weszłam już OPR zebrałam... żadnego buzi, jak się masz... nic, tylko, gdzie byłaś i gdzie byłaś? ;)
    A czy Ty wiesz, że żadnego osta Ci nie widać?
    wieśniok7 napisał użytkownik: »
    siemka :D wróciłem cieszy się ktoś ? :D
    Czy mi się wydaje, czy to już było dziś? ;)
    Bertus napisał użytkownik: »
    Dobra, dobra już nie marudzę :p
    Nie krępuj się, marudź do woli... miałam zakładane szwy na przedramieniu po tym jak mi pieseczek rękę poszarpał, więc wiem, co to za ból. Nie polecam... ręka to jednak przydane narzędzie ;-)
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    było ale rano to się nie liczy :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    wieśniok7 napisał użytkownik: »
    :D a kto ci za te szwy pociąga ? :D
    W tej chwili to mnie nic nie pociąga hahah i to dosłownie :D Wracając do szwów to nie wiem, może krasnoludki :p
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    :D:D:D ty masz krasnoludki w domu ? a co one robią ? sprzątną pokój ? :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 28.11.2013
    Asiu... ależ marudź, marudź sobie ile wlezie... masz do tego prawo... w końcu kontuzjowana jesteś ;)
    To i tak dobrze, że tak się skończyło i jakieś większe ścięgna nie poszły albo coś innego... a ból... cóż... nie przyjemne ale musisz być dzielna... niech moc będzie z Tobą, ja trzymam kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia ;):D
    A potem czekam na relację ze ściągania szwów... to będzie dopiero coś...;) Odwzajemnię się opowieścią jak mi to pewnego razu spory dren z pewnego miejsca wyciągano ;):p Wieśniok jak nie może czytać, to powinien na ten czas zapomnieć alfabetu ;):p
    hahahaah
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    wieśniok7 napisał użytkownik: »
    :D:D:D ty masz krasnoludki w domu ? a co one robią ? sprzątną pokój ? :D
    Jako, że od czasu do czasu nazywają mnie skrzatem leśnym eheh to wpadają do mnie krasnoludki na kawkę :p
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    hahhahahahahha a tam i tak alfabetu nie znam :D

    a jak krasnoludki wpadną to przyslij je do mnie może mi pokój posprzatają bo sam nie dam rady :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    Psotko weź mnie nie strasz :eek: Moja połówka mówiła mi, że wyciąganie szwów nie boli tylko jest takie dziwne, nieprzyjemne uczucie :) A dren to miała moja mama jak Jej nerkę usuwali, dosyć nieprzyjemny widok.
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    kurcze psotka naucz mnie zapominać alfabetu bo nie umiem a nie chcę tego czytać :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 28.11.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Psotko weź mnie nie strasz (...) A dren to miała moja mama jak Jej nerkę usuwali, dosyć nieprzyjemny widok.

    Oj tam... Oj tam... od razu nieprzyjemny widok... ;) Ale jak super smyra podczas wyciągania ;)
    A na poważnie... nie bój się... wyciąganie szwów nie boli, tylko rzeczywiście czuje się smyranie... Lolcia też Ci to pewnie potwierdzi :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    Kurcze słowo smyranie dziwnie mi się kojarzy hahah to przez moją połóweczkę, ponieważ często używa tego określenia, np. wkłada Szyszka pod koszulkę i wtedy mówi, że jego futerko przyjemnie smyra, masakra :D
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    ej no ja tu się próbuję alfabetu oduczyć a wy mi tu o jakimś smyraniu :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 28.11.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Kurcze słowo smyranie dziwnie mi się kojarzy hahah to przez moją połóweczkę, ponieważ często używa tego określenia, np. wkłada Szyszka pod koszulkę i wtedy mówi, że jego futerko przyjemnie smyra, masakra :D

    Szyszka?? Ja chyba jestem trochę nie w temacie... bo jak bym powiedziała co sobie wyobraziłam... to pewnie bym dostała drugie ostrzeżenie dzisiaj ;P
    hahahaha nieźle :;

    Wieśniok... idź Ty może odrób lekcje, albo co... i daj dorosłym trochę poplotkować... hę?
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Szyszka?? Ja chyba jestem trochę nie w temacie... bo jak bym powiedziała co sobie wyobraziłam... to pewnie bym dostała drugie ostrzeżenie dzisiaj ;P
    hahahaha nieźle
    Szyszek to nasza szynszyla :) Pisz śmiało, co sobie wyobraziłaś, nikomu nie powiemy i będzie ok ;) Chociaż troszkę się domyślam, jak tak dłużej o tym myślę heh :p
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    psotna zależy o czym będziecie plotkować :D widzę że o niczym to jednak idę te lekcje odrobić :D
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 28.11.2013
    Hejka wróciłam ,Wiesniok a Ty myślałeś ,że przy Tobie kobity będą plotkować :D
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    yhhhhhhhy jak tu zamierzają plotkować to i tak przeczytam chodżbym alfabetu zapomniał :D
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 28.11.2013
    To ja Cie troszeczkę oświece w temacie ,takie rzeczy robi się na priv :D na nic tu Twój alfabet :D
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    :p:p:p jeszcze zobaczymy czy na nic :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 28.11.2013
    Jak widać temat ucichł więc i tak nie masz co czytać :p
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    włamie się wam na poczte i se poczytam :D hahahahahah :D:p
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 28.11.2013
    A fujjjjjjjj :( ciekawski jesteś ,ha ha ha
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 28.11.2013
    hahahahhahaha :D no co ? :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 28.11.2013
    Wiesz co Wieśniok... powoli zaczynam reagować na Twój nick i widok nerwową czkawką, która przeważnie przechodzi w gorsze objawy... ;)
    Nie uważasz, że czasami powinieneś się trochę powstrzymać od wpisów tutaj??
    I znaleźć sobie też inne miejsce lub inny plac zabaw??
    Zamiast nabijać sobie posty nic nie wnoszącymi, czasami 3 wyrazowymi wpisami, które równie dobrze można by uznać za SPAM na naszym wątku??
    Sorka, ale mnie już nerwy biorą... dziecko to nie jest Gadu Gadu ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik