Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Co je v krabici? Aktualizace!

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj farmáři.
Zde máte možnost diskutovat o nejnovější aktualizaci. Najdete ji zde.

Komentáře

  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, snad si ty bedny, krabice apod. budu moci vybrat jestli si je chci vybrat po jedné denně nebo všechny najednou. Ty ostatní hry jsou výborné. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj, snad si ty bedny, krabice apod. budu moci vybrat jestli si je chci vybrat po jedné denně nebo všechny najednou. Ty ostatní hry jsou výborné. 
    Ahoj
    Ano budeš si moct vybrat, neboj.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    děkujeme za smysluplnou věc-jedna z mála, které se opravdu povedla ::))

    všichni si ji chválí- takže Pando, prosím, vyřiďte pochvalu na centrálu  ;)

    JPF


  • isihara40 (CZ1)isihara40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    ahoj jako výhru jsem si vybrala zimní zasněžená farma  z koňské soutěže a nevím kde to najít farmu zasněženou nemám děkuji za radu isi
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj Pando, již jsem použil rychlootevření krabic, beden apod. je to skvělé, ale na mě je těch beden, krabic a truhel až příliš moc druhů, nemohly by vývojáři na tom drobet zapracovat. Já bych na tom drobet zapracoval, já bych navrhl asi 10 druhu truhel, 2 pro hlavní, 2 květinovou, 2 gurmánku, 2 pro odměny různých měn, 2 pro diamanty, zlaťáky a ostatní takové věci. Kdo se v těch druhů beden má vyznat. Jinak přeji všem Šťastný nový rok 2023 a snad bude lepší než tento.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 29.12.2022
    isihara40 (CZ1) napsal(a):
    ahoj jako výhru jsem si vybrala zimní zasněžená farma  z koňské soutěže a nevím kde to najít farmu zasněženou nemám děkuji za radu isi
    Jde o chybný překlad - je to ve vzhledech hlavní budovy. Je to zasněžená hlavní budova.
Sign In to comment.