Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Změny k lešímu

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj
Vážení hráči, zde máte možnost diskutovat o nové aktualizaci hry.Tady je text oficiálního oznámení.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že by k lepšímu přispělo to, že se ukazuje oprava již asi dvě hodiny a dost to omezuje hru, když běží silo?
    Tým se raději asi odpojil, aby nemusel odpovídat na dotazy. Prostě se změní zase jen to, jak z nás lépe vytáhnout peníze.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 01.06.2022
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Že by k lepšímu přispělo to, že se ukazuje oprava již asi dvě hodiny a dost to omezuje hru, když běží silo?
    Tým se raději asi odpojil, aby nemusel odpovídat na dotazy. Prostě se změní zase jen to, jak z nás lépe vytáhnout peníze.
    Ahoj
    Nikdo se neodpojil. V průběhu aktualizace se objevily potíže (mezinárodní server ) a pracovali na tom. Uvidíme co bude.
    Jediný kdo má potíže se spojením jsem já.
    A navíc bylo upozornění, že bude aktualizace a ve hře byla výstraha. Byla možnost nastavit silo...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Však jsem ho nastavil podle výstrahy. Jenže ta tam byla moooc dlouho.
    Tak jsem si říkal, že půjdu alespoň na snovou, ale ouha - aktualizace také.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mno - brzy představí lepší humus - teď mne okradli o úrodu, když mi lepší humus z řas proměnili na mořské řasy. Fakt změna k lepšímu.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no s tím humusem mě taky naštvali dali mi 6 mořských  přitom ty co sem měla dávali víc tak nevím jak sem si pomohla 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 01.06.2022
    bedru (CZ1) napsal(a):
    no s tím humusem mě taky naštvali dali mi 6 mořských  přitom ty co sem měla dávali víc tak nevím jak sem si pomohla 
    Jaké humusy vám kde dali?

    Aha, konečně jsem to pochopila. jako náhradu za ty účinné a další dva druhy. Nebyla jsem ve hře. Až teď to vidím.
    Post edited by Panda on
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak jsem si změnila účet protože se mě do toho původního někdo naboural a nejde se na něj přihlásit no a ono to chce na tom starém účtu potvrdit taky pěkná blbost měla jsem radost že si to mužu změnit a ono zase nic fakt změny k lepšímu  velké díky GGS 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    S tím přihlašovadlem se jim to taky moc nepovedlo. Menší pole na přihlášení a ještě musím kliknout 2x, než mne to přihlásí.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak jsem si změnila účet protože se mě do toho původního někdo naboural a nejde se na něj přihlásit no a ono to chce na tom starém účtu potvrdit taky pěkná blbost měla jsem radost že si to mužu změnit a ono zase nic fakt změny k lepšímu  velké díky GGS 
    Ahoj jarko
    Co ti to dělá?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Nevím jaké přesně máš potíže. Pokud jsi ale chtěla změnit email a máš potíže s přihlášením udělej screeny a piš na podporu.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    Nevím jaké přesně máš potíže. Pokud jsi ale chtěla změnit email a máš potíže s přihlášením udělej screeny a piš na podporu.

    ne s přihlášením do hry nemám problém .. ale chce to po změně emailu  potvrdit odkaz na tom původním účtu a na ten se nemužu přihlásit min 2 roky tam mě to píše pravděpodobně se vám naboural někdo do emailu tak že screen udělat neumím a se starým účtem nic nejde tak že nevím co mám dělat asi to nechám jak to je dokud budu moct hrát tak se nic neděje díky 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    Nevím jaké přesně máš potíže. Pokud jsi ale chtěla změnit email a máš potíže s přihlášením udělej screeny a piš na podporu.

    ne s přihlášením do hry nemám problém .. ale chce to po změně emailu  potvrdit odkaz na tom původním účtu a na ten se nemužu přihlásit min 2 roky tam mě to píše pravděpodobně se vám naboural někdo do emailu tak že screen udělat neumím a se starým účtem nic nejde tak že nevím co mám dělat asi to nechám jak to je dokud budu moct hrát tak se nic neděje díky 
    Jaký odkaz na původním účtu? Nerozumím tomu, promiň. Kde tu adresu měníš? ve hře?
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ve správě účtu a tam je v závorce napsáno čeká na ověření a to ověření je na tom původním účtu 

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ve správě účtu a tam je v závorce napsáno čeká na ověření a to ověření je na tom původním účtu 

    aha, děkuji.
    Momentálně mám problém se spojením s týmem, je to trochu komplikované ale ptám se na tvoje potíže. Bude to trvat a navíc tady zítra nejsem. Jakmile se něco dozvím napíšu ti. Dnes byl hotfix kolem 11:30, restartovala jsi po něm hru? Nezměnilo se to?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Opravili potíže s dvojím kliknutím na přihlášení.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ve správě účtu a tam je v závorce napsáno čeká na ověření a to ověření je na tom původním účtu 

    aha, děkuji.
    Momentálně mám problém se spojením s týmem, je to trochu komplikované ale ptám se na tvoje potíže. Bude to trvat a navíc tady zítra nejsem. Jakmile se něco dozvím napíšu ti. Dnes byl hotfix kolem 11:30, restartovala jsi po něm hru? Nezměnilo se to?
    po restartu stále stejný problém děkuji za pomoc já počkám
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ve správě účtu a tam je v závorce napsáno čeká na ověření a to ověření je na tom původním účtu 

    aha, děkuji.
    Momentálně mám problém se spojením s týmem, je to trochu komplikované ale ptám se na tvoje potíže. Bude to trvat a navíc tady zítra nejsem. Jakmile se něco dozvím napíšu ti. Dnes byl hotfix kolem 11:30, restartovala jsi po něm hru? Nezměnilo se to?
    po restartu stále stejný problém děkuji za pomoc já počkám
    @jarka1953 (CZ1) ahoj
    zatím to vypadá, že budeš muset psát na podporu. Napiš jim to. Pokud budeš potřebovat pomoc napiš mi SZ. Zítra to ale bude horší s časem.
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    po aktualizaci jsou opět změny a to ne k lepšímu, ale naopak. Kolo s novou grafikou se strašně seká, z obchodního centra zmizel  stánek dočasné farmy a na dočasné farmě obchod nefunguje....kde je ta slibovaná změna k lepšímu ?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    vendy2211 (CZ1) napsal(a):
    po aktualizaci jsou opět změny a to ne k lepšímu, ale naopak. Kolo s novou grafikou se strašně seká, z obchodního centra zmizel  stánek dočasné farmy a na dočasné farmě obchod nefunguje....kde je ta slibovaná změna k lepšímu ?
    Obchodník pro sladkou farmu byl ukončen nechtěně, brzy se vrátí. Ostatní je hlášeno ale předám i tvé připomínky
  • Mamka48 (CZ1)Mamka48 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Mám dotaz k aktualizaci kola štěstí - pokaždé, když roztočím kolo štěstí, se hra zablokuje a načítá se znovu. Přicházím tak o žetony a je to zdlouhavé. Když se dělá aktualizace, měla by být k lepšímu. Udělejte s tím něco, prosím! :-) Díky.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Mamka48 (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz k aktualizaci kola štěstí - pokaždé, když roztočím kolo štěstí, se hra zablokuje a načítá se znovu. Přicházím tak o žetony a je to zdlouhavé. Když se dělá aktualizace, měla by být k lepšímu. Udělejte s tím něco, prosím! :-) Díky.
    Potíže s kolem štěstí jsou nahlášeny k opravě
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To je škoda. Už jsem si zvykl, že pustím kolo a můžu si jít v klidu uvařit kafe a vrátím se akorát na konec točení :-)))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nevím ale jak hlásí nějakou aktualizaci  mi už stojí vlasy na hlavě, protože většinou to dopadne blbě :D
    tak snad při další aktualizaci bude vše spravené
Sign In to comment.