Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Nový komunitní manažer se připojil k týmu

CM KaraCM Kara Community Manager Komentářů: 160
Ahoj!

Dnes je můj první den v GGS, kde jsem začínal jako komunitní manažer pro Big Farm.

Zajímavost: Nesnáším představování! :D ALE myslím, že bys měl vědět, s kým teď jednáš. [vložte strašidelnou hudbu]

Dříve jsem pracoval jako CM, například ve Velké Británii a Francii. Ale před dvěma lety jsem se přestěhoval zpět do Německa (Porýní!). No prostě mi moc chyběl německý chleba. Celý život jsem byl podivín; Dělám nějaké cosplaye, miluji sci-fi a fantasy a samozřejmě mám rád videohry. Malý kousek.

Opravdu ne: Hry na hrdiny, střílečky a relaxační simulace naprosto zbožňuji. To je důvod, proč jsem před lety vstoupil do herního průmyslu. Nejprve jako spisovatel a redaktor, později jako komunitní manažer. Je úžasné pracovat v oboru, který milujete.

Na rozdíl od mých podivínských koníčků dělám kickbox, rád chodím ven a cestuji po světě.

Tak jsem tady! Jsem nadšený, že se mohu připojit k této komunitě farmářů! Budu se snažit být vaším hlasem a naslouchat vaší zpětné vazbě a obavám tak často, jak mi to můj rozvrh dovolí.
„Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se na mě obrátit“, jak rádi říkají manažeři komunity. A obvykle to myslíme vážně!

Ať je Schwartz s tebou,
CM Kara

PS: Kdo uhádne, kdo byl mou inspirací pro mou přezdívku, dostane virtuální sušenku!


PS2: Psát CM Kara můžete v angličtině nebo němčině.
Post edited by Panda on

Komentáře

Sign In to comment.