Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze: Farma polární záře - nová verze

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj
Zde máte možnost diskutovat o nové verzi Farmy polární záře.

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj

    POZOR. V nabídkách za zlato, úplně vlevo nad lištou s úkoly. Pozor co kupujete. Stále tam jsou nabídky pro vánoční farmu - ta už není, takže čistá ztráta. Dále v nabídkách pro farmu polární záře jsou dekorace ze sady pro vánoční farmu. Takže částečná ztráta zlata. Dekorace nedostanete, vše ostatní z nabídky farmy polární záře ano.
    POZOR, raději s nákupem počkejte do vyřešení situace.

    Panda
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Je to pro mne NAPROSTO nezajímavé. 
    Prosím, zavedou novou měnu, ale tak, aby zase vyhovovala jen GGS. Těch pár runových kamenů, které mám možnost získat z bedny, mne naprosto nezachrání a jinou možnost nemám? Nemůžu si koupit zaměstnance a ani spokojenost.
    Je výsměchem, že s novou verzí vrátili do nabídky kamenů kachňáky a jiné, když NEMÁM možnost je koupit.
    Prostě hru jen ničí.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.01.2022
    Ahoj
    Ve hře už se objevily správné nabídky pro farmu polární záře (za zlato). Je tam sada dekorací 21 pro farmu polární záře:




    sada dekorací č.21:




  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Mince polární záře se za čtyři dny vynulují? Nenastala žádná pozitivní změna?
  • piskoteka (CZ1)piskoteka (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Nakoupila jsem si osivo za mince z Polární záře, mince zmizely, ale osivo nemám. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Mince polární záře se za čtyři dny vynulují? Nenastala žádná pozitivní změna?
    Ahoj.
    Ano vynulují se. Zatím žádná změna. Utrať co můžeš.

    piskoteka (CZ1) napsal(a):
    Nakoupila jsem si osivo za mince z Polární záře, mince zmizely, ale osivo nemám. 
    Ahoj
    Zkus restart hry, vyčistit historii a cookies v projlížeči. Případně jiný prohlížeč nebo anonymní okno. Pokud ani tak zakoupené osivo nenajdeš ve stodole ve skleníku, napiš na podporu.

Sign In to comment.