Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Oznámení - reklamy ve hře

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj
Máte možnost diskutovat zde o posledním oznámení.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 28.07.2021
    Ať jdou do zadele. Mám ji blokovanou, tak se mi zobrazuje bílej pruh. To bude asi poslední kapka a začnu koukat po jiné hře. Jsou to neskuteční dementi.
    Jak navrhují na polském fóru - zkrátit hrací pole o 80% a o těch 80% rozšířit reklamu

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    No já si koupím velký květináč s kytkou a postavím ho na pravé straně před monitor.

    To je můj soukromý názor.
  • yettulak (CZ1)yettulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Taky mě tím vytočily do běla přestanu to hrát!!!
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    já tu blbnu čistím restartuju a oni reklamy at jdou do háje
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    tak se konečně zbaví hráčů , chtivost GGS je  nekonečná , ještě jim musíme vydělat na letadlo ? ať se jdou vycpat
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    To si dělají srandu s tím bílým pruhem?Farmu hraji už hodně let,ale ta jejich chtivost peněz už je moc i na mě.Reklamy jsem si blokla,tak mám hru na obrazovce o kus zkrácenou.Asi i já se konečně rozhoupu a s celou farmou skončím.Na tyhle jejich manýry už má asi nervy málokdo.Hnus
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Hraji tuhle hru již dlouho a nějaké peníze do hry jsem i investoval. Ani ne tak proto, že by mi záleželo na nějakém vylepšení nebo urychlení, které by bylo možné pořídit jen za peníze, ale spíš proto, že jsem měl chuť odměnit autory za hru, která mě baví. Po sérii "vylepšení", které ze hry dělají paskvil jsem s tím přestal. Současná podoba hry plná vynucování platby, aby se dalo smysluplně hrát mi dost vadí a to, abych nedal ani zlámaný pětník je už pro mě téměř otázka cti. Nevím, jestli tohle tvůrci zamýšleli, ale povedlo se jim to. Až si na farmě dodělám pár věcí, které jsem dodělat chtěl, skončím definitivně, stejně už sem ani zdaleka nechodím tak často, jako dřív. Je to škoda, bylo to dobrá hra na oddech. 
  • yettulak (CZ1)yettulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    JJ už hledám jak tu hru smazat!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Stejně nechápu, co si od toho reklamního pruhu GGS slibovala - mimo nas**ání hráčů. Jako by si myslili, že jejich "inteligentní" IT dokáží prorazit blokovací programy, když za několik let nedovedou opravit chyby, kterými se to tu hemží.

  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Tohle je sprosté vydírání hráčů!
    Nechceš reklamu - kup si balíček!
    Tohle páni vývojáři opravdu přepískli!
    Kdyby místo těch hovadinek opravili tu hromadu chyb ve hře!
    To neumí ale ždímat z hráčů prachy, na to jsou odborníci.
  • maaaja (CZ1)maaaja (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Mrzi me to moc po tolika letech hrani, ale asi to nevydycham ... ach jo...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že by někdo v GGS přišel na to, že ten pruh reklamy je hovadina? :D
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Žiadne reklamy v hre nemám. Áve doplnkom.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    AHOJ

    AdGuard blokovač reklamy

    100% bez reklamy :smile:
Sign In to comment.