Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Březnová aktualizace – Jaro se blíží

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Milí hráči
Zde můžete diskutovat o nové TADY
Post edited by Panda on

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683

    Upravená SS

    1.Jabka, těch není nikdy na trhu dost, ovšem než napěstuji ostatní produkty, tak mi sklizeň stojí. Tz. že mám o 2 sklizně za den jablek méně.

    2.Pampelišky, budiž, pokud stejně jako většina nemá zavšivené remízky po nočním pěstování a je nutno je odvšivit. Časová propast a nebo malá možnost .

    3.Marmelády, to je trapárna , navíc se vztahující k nákladům na loď. Ještěrka mi běží půl hodiny. Máte 100x možnost odložení. Snažím se odehrát co nevíce možných soutěží, produkci rozděluji postupně. 20% odložení nedodávním se bohužel týká marmelád(2 budovy). Odevzdám 2x ananas a 2x třešně a nazdar babi. Zbytek odložen, požadavky na 4x ananasovou za sebou jsou na mašli.(o tom, že stále není SS upravena aby se nehromadily stejné požadavky za sebou se tady píše už několik let - připomínám utajovaný algoritmus pro generování soutěží). Celkově to končí tím, že ještěrka má ještě několik minut možnost odložení soutěže, ale 100 možnosti je vyčerpána(posledně to bylo 4,5min). Logicky tak ztrácím možnost ještě něco nahrát a zabodovat. Zařadit 2 položky z jedné budovy je opravdu nedomyšlené. A teď k lodním nákladům (vynechávám okolnosti kolem marmelád hned na začátku akce). Teď skončila Cukrová farma. Bylo dobrým zvykem, že lodní náklad byl podřízen ovoci, který se k farmě vztahoval. Místo toho vnikl totální a nesmyslný chaos. Požadavky na bezinky a šípky, ale hlavně na bezinkové marmelády smysl nedávají. Zpracování marmelády požaduje 2x větší náklady surovin, než u ostatních !!!, navíc ne za rozumný čas. Nejsem sám, kdo nad tím prská. Ale bezinkovou marmeládu bych mohl zpracovávat 2x denně, aniž bych vyrobil něco jiného (do toho si vložte ananas a třešně), a ve skleníku točit jen prémiové osivo !!! Požadavky pro loď jsou tak přemrštěné(jasně, že pokud lze ubrat na nákladu, tak uberu, pokud ovšem se marmelády nagenerují v prvních 4 polích, jste v háji). Již několikrát se nám ukázal náklad bezinek+bezinková marmeláda. Tam by se měli fachmani zamyslet, zda množství surovin, doba výroby a požadavky dodávek není jen střelbou od boku. Můžete si to třeba porovnat s těma ananasama(prodejní cena za marmošku, její doba výroby a množství suroviny). Tady nás zase podvraťácky tlačí do urychlování. Problém též vidím i v tom, že nelze upravit dobu výroby(stejně otravné jako u obchodu nebo v pekárně), která je dána na tvrdo. 3.marmeládánu stavět nebudu(-dem), bych se z těch lidí a klesající spokojenosti zbláznil. Pochopitelně se tento paskvil odráží v získaných podkovách a bodech pro mistrovství. Opět nedodělaná a nedomyšlená záležitost, přidáním dalších surovin do SS je brzda(navíc výrobny marmelád nemám tolik , kolik polí a z SS bych ji vyřadil). (Z OF se poněkud polepšili co se týká lodních dodávek, takže se v tom museli alespoň trochu porejpat. Místo bezinkové je ovšem aktuální jablečná a ananasová, což opět koliduje s SS a dodávkami na trh. Požadavky na množství marmelád (i na na trhu) a ovoce pro loď nějak nabotnalo.

    PS: stále se čeká, co se bude dělat s laboratoří. Marmeládárny mne opět finančně odčerpaly, takže na nějaké nesmyslné upgadování nemám(ani pitomej spešl tuřín nelze udělat a bedničky padají nějak míň). Nejvíc mne štve to nesmyslné vyhazování plodin, která po každé soutěži či akci (TP obzvlášť) jde do tisíců. Sklady nacpaný a ve chvíli, že bych něco málo mohl umlet mi přirazí v odměnách nějaké krmivo a zase nic.
    PSS: Tento příspěvek jsem si přichystal dopředu až se dostanu na forum. Opraveno a zaktualizováno, stále ale platné.




  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    řekl bych, že všechny změny provedené v roce 2021 jsou naprosto promyšlené a směřují výhradně k jednomu cíli - vydělat na hře co se ještě dá 

    nenašel jsem jedinou úpravu, kdy by jasně, nebo skrytě nenastala úprava ve prospěch zřizovatele - tj. aby hráči utráceli zlato, dolary, prémiové zásoby, ....

    již to na fóru někdo psal - neřeší se letité problémy, naopak se přidávají další a další hry(i spolkové), které mají jen výše uvedený účel

    rok 2021 nastala změna, kdy si GGS zřejmě řekla, že spokojený hráč sice utrácí, ale nový - ambiciózní hráč utrácí více a tak mu dopřeje spoustu příležitostí - navíc budu-li počítat, že v top spolcích 20-50% zlatí hodně, tak na českém serveru je to cca 200 hráčů a další tisíce nezlatí moc, nebo vůbec

    nevím jak zřizovatel vyhodnotil první 1/4 stávajícího roku, ale řekl bych, že pokud nenabídne příležitosti pro tu méně, nebo vůbec nezlatící většinu, tak se mu další rozvoj hry již nevyplatí a hra bude dále upadat 


Sign In to comment.